"Baśka miała fajny biust.."czyli wszystko o piersiach i biustonoszach.

Awatar użytkownika
Olcia

Re: "Baśka miała fajny biust.."czyli wszystko o piersiach i biustonoszach.

Postautor: Olcia » 08 sie 2016, 19:15

Timon i Pumba pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Wpisz sobie w google brafitting i nazwę miejscowości, poczytaj opinie i wtedy się przejdź do wybranego salonu.

Wiem, że może to głupie pytanie, ale czy brafitting jest płatny? Czy "zmusza" mnie on do kupienia bielizny w danym salonie?

:torba:

podpucha

Postautor: podpucha » 08 sie 2016, 19:16

Olcia pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Wpisz sobie w google brafitting i nazwę miejscowości, poczytaj opinie i wtedy się przejdź do wybranego salonu.

Wiem, że może to głupie pytanie, ale czy brafitting jest płatny? Czy "zmusza" mnie on do kupienia bielizny w danym salonie?

:torba:

Nie :) To usługa bezpłatna :)

Agnes
BAN

Postautor: Agnes » 09 sie 2016, 21:01

Jeśli przez sieciówki rozumiesz sklepy odzieżowe z asortymentem od ubrań po buty i inne pierdoły - to mają przede wszystkim bardzo ograniczoną rozmiarówkę (nie jestem w stanie tam nic kupić - a szkoda bo to zwykle tanizna) i nikt Ci tam w sprawie rozmiaru bielizny nie doradzi. W Triumphie nigdy nie byłam, ale kojarzą mi się z nim słabe opinie na temat dostępności rozmiarów (chyba nie mają za bardzo małych obwodów?). Co nie oznacza że w Twoim przypadku będzie tak samo - ale jak nie wiesz na co zwracać uwagę to warto się przejść do brafitterki. A gdzie później będziesz robić zakupy to już według mnie jeden pies :D

Rozmiar rozmiarowi nierówny, fason fasonowi nierówny - u mnie to bardzo dobrze widać i nawet podając niby właściwy rozmiar przy niektórych modelach okazuje się niewypałem :torba: Jak podasz wymiary, które sama ustaliłaś to dostaniesz pewnie kilka egzemplarzy do przymierzenia w celu ustalenia właściwego rozmiaru.

Co do wstydu... :D
Obrazek

A tak serio to zobacz w opiniach czy oprócz błędów w samym doborze bielizny nie przewija się coś o braku poszanowania intymności czy jakkolwiek by tego nie nazwać. Ja sprawdzam też fotki salonu - żeby zobaczyć gdzie są przymierzalnie, czy w jakiejś wydzielonej części sklepu. A wszystko przez to że raz mi się zdarzyło że po pierwsze - przymierzalnie były co prawda w tylnej części sklepu ale obok kasy i części asortymentu, po drugie jaśnie pani brafitterka zamiast zajrzeć za kotary odsłaniała całe nie zważając na to że w sklepie są też inne osoby :saw: po trzecie nie raczyła łaskawie zapytać czy już stanik założyłam i może zobaczyć. Zabić to za mało.

Zgadzam się, ja w sieciówkach zajrzałam tylko raz i już jak zobaczyłam tę rozmiarówkę, to wiedziałam, że nie mam co tam szukać.
Co do wstydu, ja w bikini nigdy bym nie wyszła. W ogóle stroju kąpielowego nie miałam na sobie 13 lat :szok: A jeśli już bym jakimś cudem ubrała, to jednoczęściowy, który zatuszowałby mój paskudny brzuch. On nie nadaje się do pokazywania.
A taką brafitterkę to tylko :gun: Ja nie pozwalam nawet swojej mamie się zobaczyć w samej bieliźnie, bo mnie to krępuje. Bez skrępowania może mnie zobaczyć w bieliźnie tylko lekarz, pielęgniarka i mój mężczyzna :torba:

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 09 sie 2016, 21:07

Mnie kiedyś za kotarę w przymierzalni wlazł mały chłopczyk. Zanim zdążyłam się zakryć bo akurat byłam tylko w staniku mierząc bluzkę, zaczął się w tę kotarę okręcać i kilka osób ze sklepu mnie tak zobaczyło bo kotara się przesunęła.
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 08 wrz 2016, 17:01

Pomysł na zastosowanie zardzewiałego spinacza.
Załączniki
G1YktkpTURBXy9jMDdjM2QxNWU0ODI5M2IyNDhhMzAxN2U3YjRhMTY4Zi5qcGeTlQLNAxQAwsOVAgDNAvjCw5UH2TIvcHVsc2Ntcy9NREFfLzFkNzRjYjQxNzA1OTUwNDM2NjI5Y2FiZDYwNmY1MGY2LnBuZwfCAA.jpg
G1YktkpTURBXy9jMDdjM2QxNWU0ODI5M2IyNDhhMzAxN2U3YjRhMTY4Zi5qcGeTlQLNAxQAwsOVAgDNAvjCw5UH2TIvcHVsc2Ntcy9NREFfLzFkNzRjYjQxNzA1OTUwNDM2NjI5Y2FiZDYwNmY1MGY2LnBuZwfCAA.jpg (57.28 KiB) Przejrzano 2560 razy
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 08 wrz 2016, 17:08

Franka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Zwykły się nie nada, musi być zardzewiały? :P No a poza tym to na zdjęciu efektu nie ma, bo stanik jest widoczny mimo wszystko.

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 08 wrz 2016, 17:13

empress pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Zwykły się nie nada, musi być zardzewiały? :P No a poza tym to na zdjęciu efektu nie ma, bo stanik jest widoczny mimo wszystko.

Myślę, że specjalnie do zdjęcia dali koronkową koszulkę aby było widać co się dzieje z ramiączkami, że jednak są i, że jest tam spinacz.
Niezardzewiały to jeszcze można do dokumentów użyć. Spinanie zardzewialym to nieeleganckie i może rudą plamę na papierze zrobić.

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 08 wrz 2016, 17:27

Myślę, że specjalnie do zdjęcia dali koronkową koszulkę aby było widać co się dzieje z ramiączkami, że jednak są i, że jest tam spinacz.
Niezardzewiały to jeszcze można do dokumentów użyć. Spinanie zardzewialym to nieeleganckie i może rudą plamę na papierze zrobić.

No ale zardzewiały ubranie zabarwić też może. Poza tym czy rdza jest bezpieczna dla skóry?

M.in

Postautor: M.in » 08 wrz 2016, 17:47

No nie wiem. Wolała bym zardzewiały spinacz na papierze niż na ciele.

Awatar użytkownika
Venin

Postautor: Venin » 09 wrz 2016, 1:38

Ja zardzewiale spinacze bym po prostu wyrzucila... :D

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 09 wrz 2016, 2:47

Prawie czuje, jak te ostre końcówki się wbijają w plecy.

M.in

Postautor: M.in » 10 wrz 2016, 14:26

Venin pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja zardzewiale spinacze bym po prostu wyrzucila... :D

A to swoją drogą. :P

Awatar użytkownika
nulca

Postautor: nulca » 28 wrz 2016, 14:50

Dziewczyny, używacie kremów/balsamów do biustu? Polecicie jakiś, który się dobrze sprawdza? :)

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 28 wrz 2016, 23:05

nulca pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dziewczyny, używacie kremów/balsamów do biustu? Polecicie jakiś, który się dobrze sprawdza? :)

Ja używałam wielu. Jednak poza nawilżeniem, natłuszczeniem tak jak reszty ciała innymi balsamami nic u mnie się nie poprawiło w wyglądzie biustu.
Wszystkie te obietnice na opakowaniach, w reklamach, na poprawę wyglądu, jędrność w moim przypadku nie sprawdziły się.
Jedynie miałam przyjemność gładkiej, wypielęgnowanej skóry.

podpucha

Postautor: podpucha » 29 wrz 2016, 9:15

Ja jak używałam to używałam tych od Eveline. Ino ja mam wielkie wymiona i na ujędrnienie to tylko mechaniczne naciągnięcie by pomogło, więc efektów nie widziałam :) Ale piersi były bardzo gładkie, mięciutkie i takie miłe w dotyku, jeśli wiesz co mam na myśli :D

Awatar użytkownika
nulca

Postautor: nulca » 29 wrz 2016, 10:44

podpucha pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ja jak używałam to używałam tych od Eveline. Ino ja mam wielkie wymiona i na ujędrnienie to tylko mechaniczne naciągnięcie by pomogło, więc efektów nie widziałam :) Ale piersi były bardzo gładkie, mięciutkie i takie miłe w dotyku, jeśli wiesz co mam na myśli :D

Wiem, właśnie o taki efekt mi chodzi, bo nie liczę na nic więcej :-D zwykłe balsamy są dla mnie za ciężkie i zapychają. Wypróbuję Eveline, ale może ktoś jeszcze coś innego poleci :)

Brabella

Postautor: Brabella » 30 maja 2017, 11:17

Na okres ciąży polecam biustonosz bezszwowy z Zalando Cache Coeur. Wygodny jak stanik sportowy, a jednak fajniej uszyty, dobrze trzyma biust i jednocześnie nie uciska. Jestem z niego bardzo zadowolona.

kk001

Postautor: kk001 » 10 lip 2018, 19:17

Nie polecam kupowania takich rzeczy w sieciówkach !!Może będą tanie .Na tym kończą się pozytywy. SPAM zakupy średnio mają sens bo przecież biustonosz kupujemy ,żeby ładnie układały biust a niejednokrotnie spotkałam się z swoim widokiem deski po przymierzeniu jednego z takich egzemplarzy
Ostatnio zmieniony 10 lip 2018, 19:30 przez Kumiho, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Spam

Wróć do „Moda i Uroda”