Wątek rozgrzeszeniowy :)

namawianie do grzechu i drenowanie portfeli
bedlamite

Re: Wątek rozgrzeszeniowy :)

Postautor: bedlamite » 18 kwie 2018, 8:14

Ostatnio kupiłam 17 książek, czytnik i parę e-booków. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że książek nie kupowowałam przez rok :brzydal:

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
;)

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 18 kwie 2018, 9:23

Kupiłam 10 ebooków, ale książki czytam regularnie (kindle zakupem życia), mam też dużo kodów rabatowych i na stronach gdzie kupuję są często promocje.
Ale kupiłam też depilator i tutaj mam już kaca. Bo drogo, są jakieś dodatkowe końcówki, których nie potrzebuję, ugh. A samego bez końcówek nie mogłam znaleźć. Mam jeden depilator kupiony w gimnazjum (jestem po studiach) i jeden "świetlny" IPL, ale działa tylko na nogi. :torba:

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 18 kwie 2018, 15:34

mandalina pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kupiłam sobie super wygodnie i ładne cichobiegi, które nie dość, że są ładne i dość uniwersalne, to jeszcze ładnie wydłużają lekko stopę <3

czyli zakup idealny! - :amen: gdzie takie dają?!

ja za to poszalałam perfumowo (znowu :wisi:), kupiłam też japonki i czapkę z daszkiem, ceny przemilczę, bo nie da się ich racjonalnie wyjaśnić, a ja musiałam mieć jakieś zaćmienie mózgu. nie mam nic na swoje usprawiedliwienie oprócz tego, że wszystko było mi średnio potrzebne, no i mi się podobało :hahaha: a za karę do majówki będę żyć o chlebie i wodzie :brzydal:

Timberland, mogę polecić z czystym sumieniem https://www.symbiosis.com.pl/timberland-boltero-slip-on-damskie-sneakery-czarny-ca1pes
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Wróć do „Zakupy”