Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Re: Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

Postautor: Kumiho » 13 kwie 2018, 12:52

lordviader pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Zośka wzięła z domu opaskę z uszami. Oczywiście wolała założyć kaptur zamiast nosić opaskę i zaczęła jęczeć żebym ją wzięła, no wzięłam bo mi się już słuchać nie chciało. Bezmyślnie ją założyłam w sklepie, żeby móc wziąć zakupy. Kiedy wychodziłam ze sklepu jakiś gościu: " Ależ piękna kocica" :facepalm:

Boskie :D najwidoczniej pasowały Ci te uszka ;)
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 13 kwie 2018, 19:49

Uprałam adidasy, chciałam im zrobić przyjemność i wrzuciłam ładnie pachnącą kapsułke Persil do kolorow. Buty są fioletowe, zamsz z nylonem. Ten zamsz był już wyblakły, dużo jaśniejszy od materiału. Teraz jest w plamy bo materiał nakrwawił, na szczeście sam nie poobłaził, ale buty i tak nadają sie na grzyby. Nie jest mi ich szkoda bo to jest ich trzeci sezon, ale czyściłam czyściłam podeszwy z błota, najpierw nożem, potem starą szczoteczką elektryczną, a na końcu żelem do twarzy. Żeby sie ładnie uprały :olaf:
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2018, 19:54 przez Lucy Camden, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 13 kwie 2018, 20:40

Zośka wzięła z domu opaskę z uszami. Oczywiście wolała założyć kaptur zamiast nosić opaskę i zaczęła jęczeć żebym ją wzięła, no wzięłam bo mi się już słuchać nie chciało. Bezmyślnie ją założyłam w sklepie, żeby móc wziąć zakupy. Kiedy wychodziłam ze sklepu jakiś gościu: " Ależ piękna kocica" :facepalm:

:hahaha:

Nam jutro dowożą meble z Ikei zamówione tydzień temu, dla dzieci. Byłam z siebie taka dumna, wszystko pomierzyłam, zrobiłam plan sytuacyjny w paintcie, więc tylko weszliśmy do sklepu i mówimy że to, to i jeszcze tamto (ogółem łóżko, 4 szafy i 2 biurka) - szkoda tylko, że w swej niezmierzonej mądrości nie pomyślałam o prztyczku od światła, którego nie można zakryć regałem :torba: Kontaktowałam się z Ikeą we środę, ale zamówienie mieli już spakowane ( :szok: ), więc podobno nie dało się tego przed dowozem wycofać. Brawo ja.
Insta
Blog podróżniczy Kraków: Wioski Świata

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 13 kwie 2018, 22:58

lordviader pisze:" Ależ piękna kocica" :facepalm:

Mała rzecz, a cieszy :hahaha:

Zginął mi T-shirt w szafie :szok: Kupiony do militarnych kurtek jesienią i jeszcze nie noszony. Dzisiaj się chciałam wystroić, przekopałam półki tiszertowe i NIE MA :niewiem: Ja rozumiem, że pralka co jakiś czas pobiera ofiarę w postaci skarpetki, ale szafa?! :voodoo:
Obrazek

Awatar użytkownika
blackveil

Postautor: blackveil » 13 kwie 2018, 23:41

Axis mundi pisze:

Zginął mi T-shirt w szafie :szok: Kupiony do militarnych kurtek jesienią i jeszcze nie noszony. Dzisiaj się chciałam wystroić, przekopałam półki tiszertowe i NIE MA :niewiem: Ja rozumiem, że pralka co jakiś czas pobiera ofiarę w postaci skarpetki, ale szafa?! :voodoo:

Ja tak zgubiłam komplet pościeli :voodoo:. Miałam go, używałam go, pewnego razu uprałam, schowałam do szafy i tam ślad zaginął już kilka miesięcy temu :brzydal:. Nie wiem, jak można zgubić komplet pościeli, ale potwierdzam, że można.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Loony Blonde

Postautor: Loony Blonde » 14 kwie 2018, 10:31

blackveil pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Axis mundi pisze:

Ja tak zgubiłam komplet pościeli :voodoo:. Miałam go, używałam go, pewnego razu uprałam, schowałam do szafy i tam ślad zaginął już kilka miesięcy temu :brzydal:. Nie wiem, jak można zgubić komplet pościeli, ale potwierdzam, że można.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja swoją garderobę nazywam Narnią. Jak coś tam wejdzie, to zazwyczaj przepada.

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 14 kwie 2018, 11:07

Znalazłam swój T-shirt dzisiaj. W miejscu, w którym wczoraj szukałam go już 2 razy, a dzisiaj rano jeszcze jeden raz. Dopiero jak postanowiłam poszukać drugi raz z latarką (czyli 4. raz dokładnie to samo miejsce). Bum! Jest. Widać szafa się wystraszyła i oddała.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hadilan
Ranga alternatywna: Rumuńska panda

Re: RE: Re: Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

Postautor: Hadilan » 14 kwie 2018, 13:56

Axis mundi pisze:Znalazłam swój T-shirt dzisiaj. W miejscu, w którym wczoraj szukałam go już 2 razy, a dzisiaj rano jeszcze jeden raz. Dopiero jak postanowiłam poszukać drugi raz z latarką (czyli 4. raz dokładnie to samo miejsce). Bum! Jest. Widać szafa się wystraszyła i oddała.
Czyli jest dla mnie nadzieja!
Schowałam tydzień temu do szafki nowe, piękne, wzorzyste rajstopy ŻEBY NIE ZGINĘŁY. No :brzydal:

Jedynym ratunkiem jest dla mnie syf w domu - w syfe zawsze wszystko znajdę, bo się przewala na widoku. Owe rajstopy przetrwały na biurku tydzień zanim wpadłam na ten genialny pomysł.

Kocham jeszcze sytuacje, kiedy pieczołowicie dumam nad miejscem do schowana czegoś ŻEBY NIE ZGINĘŁO, a potem zapominam gdzie to wtryniłam

:voodoo:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 14 kwie 2018, 14:01

Wy tu o porządku, a my opróżniliśmy wszystkie stare szafy u córki w pokoju. Czego tam nie było. Dżizas.

U siebie w szafie odkryłam natomiast KILKANAŚCIE PAR SKARPETEK BEZ PARY. Moja pralka chyba wygłodzona na maxa.
Insta

Awatar użytkownika
myszamisia

Postautor: myszamisia » 14 kwie 2018, 14:46

Ja od bardzo dawna szukam dwóch sukienek, spodni i bluzki. Przepadły na amen. Szafy to straszne miejsca.

Wysłane spod islandzkiego wulkanu

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 14 kwie 2018, 20:13

Mi szafa zjadła jedne jeansy, ulubiony tshirt, kilo skarpet i sweter. Muszę jej dzisiaj pogrozić, może odda choćby jedna sztukę odzieży.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
lordviader
Ranga alternatywna: mroczny imperator

Postautor: lordviader » 18 kwie 2018, 16:11

Witam. Chciałabym powiedzieć, że w ciągu 6 dni wychodziłam młodej miejsce w przedszkolu (choć jej przyjęcie akurat teraz to podobno zbieg okoliczności) oraz schudłam pierwszą dyszkę. EPIC WIN :cool:
bywam na insta
-Jak się nazywasz?
-Gruba Amy
-Nazywasz się gruba Amy?
-Tak, żeby chude suki nie robiły tego za moimi plecami.

Awatar użytkownika
myszamisia

Postautor: myszamisia » 18 kwie 2018, 16:14

lordviader pisze:Witam. Chciałabym powiedzieć, że w ciągu 6 dni wychodziłam młodej miejsce w przedszkolu (choć jej przyjęcie akurat teraz to podobno zbieg okoliczności) oraz schudłam pierwszą dyszkę. EPIC WIN :cool:
Podwójne gratulacje

Wysłane spod islandzkiego wulkanu

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 18 kwie 2018, 16:15

Witam. Chciałabym powiedzieć, że w ciągu 6 dni wychodziłam młodej miejsce w przedszkolu (choć jej przyjęcie akurat teraz to podobno zbieg okoliczności) oraz schudłam pierwszą dyszkę. EPIC WIN :cool:

noooo to czad :rock: gratulacje!

Skoro mówimy o przedszkolu... Czekam dziś na swoją. Jak zwykle przy recepcji, pod schodami. W międzyczasie idzie razem z paniami stonoga złożona z młodszych przedszkolaków, grzecznie w parach. Jednego delikwenta przedszkolanka niesie, trzymał ją za szyję, głowa na ramieniu, nie wyglądał zdrowo. 2 kroki dalej moja diagnoza brutalnie się potwierdziła - puścił ogromnego, różowego pawia. Na 2 innych dzieci. Biedne wszystkie 3. :?
Insta

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 18 kwie 2018, 21:23

Brawo, gratuluję :)

ajah

Postautor: ajah » 18 kwie 2018, 21:28

lordviader pisze:Witam. Chciałabym powiedzieć, że w ciągu 6 dni wychodziłam młodej miejsce w przedszkolu (choć jej przyjęcie akurat teraz to podobno zbieg okoliczności) oraz schudłam pierwszą dyszkę. EPIC WIN :cool:
gratulacje

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Wróć do „Luźne dyskusje”