Makijaż permanentny - ogólnie

marta_pysia

Makijaż permanentny - ogólnie

Postautor: marta_pysia » 10 mar 2020, 18:20

Wita się z wszystkimi Marta, 19 lat.
Od jakiegoś czasu zainteresowałam się makijażem permanentnym, ale bardzo się boję. Na początku myślałam nad brwiami permanentnymi, tak aby ładnie naturalnie wyglądały. Moje obecne są do kitu :c Wasze przemyślenia na ten temat? Gdzie w Warszawie zrobię porządny makijaż? Dziękuję za odpowiedzi

Lulu

Re: Makijaż permanentny - ogólnie

Postautor: Lulu » 15 mar 2020, 19:46

No ja mam makijaż permanentny i jestem z Warszawy. Ale moja opinia będzie nieobiektywna :c ponieważ robiłam tylko w jednym salonie, nie rozglądałam się też za bardzo po innych. Robiłam go w SPAM, i tak, najpierw kreskę w linii rzęs, bardzo fajny na początek i ładny. Później zrobiłam brwi metodą piórkową, również polecam, świetny naturalny efekt, jak chcesz to mogę wysłać tutaj fotki. Przymierzam się teraz do makijażu ust. W najbliższym czasie wiadomo, nie wychodzimy nigdzie, ale już prawie uzbierałam pieniadze. Jak masz jakieś pytania to śmiało
Ostatnio zmieniony 15 mar 2020, 20:00 przez SALIX, łącznie zmieniany 2 razy.

marta_pysia

Postautor: marta_pysia » 18 mar 2020, 14:55

Nad ustami też myślałam, ale chce się koniecznie zabrać za brwi. Znalazłam sporo tańszą ofertę i moje pytanie brzmi czy warto wydać więcej kasy

Lulu

Postautor: Lulu » 24 mar 2020, 17:57

Myślę, że jak płacisz więcej to też za lepszą jakość pigmentu. A to już jest wystarczający powód.

Wróć do „Moda i Uroda”