promowanie kanału

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
Esther

promowanie kanału

Postautor: Esther » 04 gru 2019, 10:09

H3j!
Zastanawiam się nad założeniem własnego bloga i kanału YT - żebym mogła się w końcu zajmować tym, co naprawdę mnie pasjonuje ;) Tylko że żeby się z tego utrzymać, potrzeba widzów, czytelników, subskrypcji, słowem: zasięgu. Co powinni zrobić początkujący inflencerzy, żeby go zwiększyć?!?
Jedno wiem na pewno: na rodzinę i znajomych nie mogę liczyć, bo jak pisywałam do gazety to nikt z nich nie zainteresował się moimi artykułami :ryk:

Lola

Re: promowanie kanału

Postautor: Lola » 05 sty 2020, 6:25

Hej. Sama szydełkuję ale traktuje to bardziej jako hobby. Założyłam instagrama o szydełkowaniu i ( o dziwo) mam juz prawie 10 tysięcy obserwatorów. Założyłam kanał na you tube , mam tam 6 filmików, jednak nie są technicznie za ciekawe, w każdym razie uzbierało się 51 subskrybentów jak narazie. Wiem że jak dobiję 10 tysięcy na instagramie, to będę mogła linkować moje filmy na instastory, więc myślę że wtedy pójdzie szybciej. I taka jest moja rada- dużo obserwujących na innym medium społecznościowym, aby przede wszystkim mieć szansę być zauważoną przez ludzi. No a później to wiadomo, tematyka itd.

Wróć do „Luźne dyskusje”