Programy treningowe, workout, challange

podpucha

Programy treningowe, workout, challange

Postautor: podpucha » 19 kwie 2019, 10:01

Dziewczyny,
chcę się trochę rozruszać i szukam jakichś fajnych programów treningowych, workoutów typu 30 days challange. Może możecie coś polecić?
Tylko nie mylcie tego z katowaniem się przez miesiąc treningiem i chusteczkową dietą, a potem powrót do najgorszego :)
Po prostu szukam czegoś co będzie pierwszym krokiem, zachętą i mobilizacją do dalszego działania :)

Interesuje mnie zarówno polski rynek jak i zagraniczny. W Polsce to wiem, że mamy Lewandowską i Chodakowską (które ich treningi polecacie?), a za granicą? Kompletnie się nie znam...

Awatar użytkownika
Caoimhe

Re: Programy treningowe, workout, challange

Postautor: Caoimhe » 19 kwie 2019, 10:10

podpucha pisze:Dziewczyny,
chcę się trochę rozruszać i szukam jakichś fajnych programów treningowych, workoutów typu 30 days challange. Może możecie coś polecić?
Tylko nie mylcie tego z katowaniem się przez miesiąc treningiem i chusteczkową dietą, a potem powrót do najgorszego :)
Po prostu szukam czegoś co będzie pierwszym krokiem, zachętą i mobilizacją do dalszego działania :)

Interesuje mnie zarówno polski rynek jak i zagraniczny. W Polsce to wiem, że mamy Lewandowską i Chodakowską (które ich treningi polecacie?), a za granicą? Kompletnie się nie znam...

Może focus T25 od Shauna? Możesz zostać na podstawowym poziomie jeśli będzie za ciężko na średnio zaawansowanym. Fajne na zbudowanie kondycji :)

podpucha

Postautor: podpucha » 19 kwie 2019, 10:29

Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Może focus T25 od Shauna? Możesz zostać na podstawowym poziomie jeśli będzie za ciężko na średnio zaawansowanym. Fajne na zbudowanie kondycji :)

O widzisz, o takie coś mi właśnie chodzi, treningi w takim stylu :) Dziękuję!

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 19 kwie 2019, 11:06

podpucha pisze:
Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość

O widzisz, o takie coś mi właśnie chodzi, treningi w takim stylu :) Dziękuję!

Nie ma za co :)

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 29 kwie 2019, 20:37

Jeśli mogę coś podpowiedzieć jeszcze to również polecam Focus, w ogole Shauna, później rowniez Insanity, a w szczególności insanity max 30 (bo trening to tylko 30 minut). Jeśli masz takie dni, ze w ogóle nie masz czasu to polecam tez ZUZKE, na yt sa jej ZWOWY, 15 minut, robisz te 15 min (sa to intensywne treningi), a oczywiście można taki trening 15 minutowy powtórzyć 2, 3 razy.
Ogolnie z tych wszystkich trenerów polecam Shauna, zuzke (szybkie efekty) i Jillian też spoko, ale mnie niestety zaczela nudzic. Z Shaunem nie nudziło mi się nigdy, ćwiczyłam tez z wieloma innymu, ale wszystko szybko porzucalam i zawsze wracalam do Shauna, zawsze jakos tak mnie motywowal ze ćwiczylam dzien w dzien, cale programy do konca.
Z Lewandowska próbowałam w ciazy jej program dla kobiet w ciazy, ale ten zestaw byl rak nudny, ze po tygodniu dałam sobie spokoj i n8e robiłam nic.
Chodak wiem, ze skrajne opinie i co kto lubi, ale mi podlogowki nie przeszkadzaja, ja z nią zaczynalam, mam sentyment i krzywdy sobie nie zrobilam, ale nic mi nie dolegalo. Z jej treningow (a przerobilam prawie wszystko) polecam 3. Killer (wiem wiem, ale mimo wszystko uwazam, ze to nie jest zly trening), turbo spalanie i szok trening (ten z tej plyty szok trening plus skalpel 2, skalepl 2 to nudy, ale szok trening fajny).
A w ogóle to jeszcze chciałam Wam napisać o takiej babeczce, jej kanał na yt to DDS dla dobrego samopoczucia. Zaczelam z nią cwiczyc po ciazy, bo potrzebowalam czegos w miarę bezpiecznego po cesarce. Pozniej jak juz upewnilam sie ze moge wiecej zaczelam miesiac jej treningow "brutale". Trwaja tylko 30 min, a brutal 1 i brutal 2... Polecam sprawdzić :] Babeczka jest swietna, tlumaczy np jak prawidolowo robic plank, warto obejrzec, bo u niej 3/4 cwiczen jest z tej pozycji. Jak robic plank zeby nie przeciazac kręgosłupa i nie poglebiac rozejscia miesnia prostego brzucha. Ma mnóstwo treningow na yt, niedlugo zaczne z nia ćwiczyć fitness campy.
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 01 maja 2019, 20:53

Pamietam, że kiedyś jak znudziła mi się Chodakowska a nie chodziłam jeszcze na siłownię to robiłam ich treningi, jest duży wybór, więc na pewno coś znajdziesz dla siebie
https://www.youtube.com/user/FitnessBlender

Wróć do „Sport i zdrowie”