Wiosenna sukienka - jaka?

Genowi
BAN

Wiosenna sukienka - jaka?

Postautor: Genowi » 13 kwie 2019, 11:52

Niedługo chcemy zrobić sobie z dziewczynami weekendowy wypad za miasto. Chciałabym sobie kupić jakąś sukienkę, ale nie mam zupełnie pomysłu, jak ma wyglądać. Najlepiej jakby była taka uniwersalna. Żebym mogła pójść w niej na spacer nad jezioro i może wieczorem na jakąś potańcówkę. Albo najlepiej kupię sobie dwie różne. Jestem naprawdę niezdecydowana :) W każdym razie czekam na Wasze ciekawe propozycje.

Bercia
BAN

Re: Wiosenna sukienka - jaka?

Postautor: Bercia » 13 kwie 2019, 11:54

Każda miłośniczka sukienek nawet w weekend za miastem z koleżankami wybierze z pewnością coś wygodnego. Najlepiej sukienkę z naddającego się materiału o jakimś luźnym fasonie. Na kolory w tym sezonie nie ma w zasadzie żadnych ograniczeń, dlatego mogą to być nawet żywe kwiaty. Przy pięknej i słonecznie pogodzie taka stylizacja doda Ci jeszcze więcej uroku. Oczywiście mogą być też inne ciekawe i wzorzyste motywy.

Awatar użytkownika
Baronka
BAN

Postautor: Baronka » 13 kwie 2019, 11:54

Zobacz na SPAM, tam znajduje się wiele pięknych sukienek.
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2019, 13:34 przez SALIX, łącznie zmieniany 1 raz.

dusia

Postautor: dusia » 16 kwie 2019, 8:04

Wiosna to idealny moment na to, aby nosić sukienki nie tylko na wyjątkowe okazję, ale przede wszystkim na co dzień. Sukienki powinny być zwiewne, delikatne i bardzo kobiece. Czytałam że bardzo modne są też kopertowe wzory, czyli klasyczna elegancja w przeróżnych odsłonach. Widziałam nawet że koronka i falbany sa też na topie, może o takich warto pomyśleć. Ja lubię takie wyraziste wzory, więc tylko się cieszyć na nadchodzący sezon, i czas na wymianę starych ciuszków na nowe :)

Awatar użytkownika
justachusta

Postautor: justachusta » 18 kwie 2019, 21:12

Teraz modne są sukienki boho, printy kwiatowe, dużo falbanek - świetny wybór, nawet panterka byłaby świetna.

amanda

Postautor: amanda » 30 kwie 2019, 8:11

Wiosna to czas, w którym robi się pięknie, słonecznie i na tyle ciepło, żeby nosić sukienki, kiedy tylko mamy na to ochotę! Lekkie, zwiewne, kolorowe, z falbankami, asymetryczne… takie są obecnie modne w tym sezonie. Dlatego ja już szukałam sukienek i znalazłam świetne w sklepie SPAM są tutaj wyjątkowe sukienki wiosenne Polskiego producenta. Spośród wielu fasonów, wzorów i kolorów będziesz mogła wybrać idealny model, w którym poczujesz się wyjątkowo!
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2019, 14:06 przez empress, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Moda i Uroda”