Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
nietopesz

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Postautor: nietopesz » 01 lut 2020, 9:54

Dzięki, posprawdzam!

The Mustards znam i lubię ich stylówę, zaczęłam oglądać Jenny od filmów o minimalizmie i trochę mi się gryzie z tym, że co chwila ma nowe ciuchy :brzydal: Może to jakoś tłumaczyła, ale nie wiem, bo przestałam oglądać (nie dam rady zostać minimalistką :brzydal: :torba: ) W sumie wrócę do oglądania!
Mijaj zdrów otwarte okna

rknails___

Postautor: rknails___ » 01 lut 2020, 11:14

Zapraszam kochani do obejrzenia mojego najnowszego filmu

https://youtu.be/wMoNAHuRyVQ

ktoś korzysta z was z kpk?

watacukrowa

Postautor: watacukrowa » 02 lut 2020, 0:08

nietopesz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dzięki, posprawdzam!

The Mustards znam i lubię ich stylówę, zaczęłam oglądać Jenny od filmów o minimalizmie i trochę mi się gryzie z tym, że co chwila ma nowe ciuchy :brzydal: Może to jakoś tłumaczyła, ale nie wiem, bo przestałam oglądać (nie dam rady zostać minimalistką :brzydal: :torba: ) W sumie wrócę do oglądania!

Przestałam ja oglądać. Filmy o minimalizmie były super ale teraz sama sobie przeczy i kanał stał się reklamowy, w sumie rozumiem że jest to ich źródło utrzymania ale dla mnie jest to nieciekawe , zalatuje hipokryzja i nie będę tego wspierać.

Lola

Postautor: Lola » 02 lut 2020, 7:06

rknails___ pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Zapraszam kochani do obejrzenia mojego najnowszego filmu

https://youtu.be/wMoNAHuRyVQ

ktoś korzysta z was z kpk?

Według mnie 50 sekundowy filmik, który w tytule ma " krok po kroku" jest za krótki. Ale może innym taka krótka forma właśnie przypasuje. Niemniej, powodzenia :)

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 02 lut 2020, 23:05

Psycholoszka o Andziaks i sharentingu
Ostatnio zmieniony 03 lut 2020, 6:45 przez empress, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 03 lut 2020, 18:07

U Basi CMB na instastories screeny profilu jakiejś kobiety, która dopuściła się plagiatu wpisu z bloga Basi (grafomaństwo Basi ma jednak do kogoś przemawia najwidoczniej). Kobieta oczywiście już ustawiła insta na prywatne po reakcji Basi.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Lola

Postautor: Lola » 03 lut 2020, 19:39

https://youtu.be/OPIPp--4zAE
Globstory i jej długo zapowiadany film o migrantach

Lola

Postautor: Lola » 05 lut 2020, 13:00

https://youtu.be/yRxAVxUAwGI

Maxi i ulubieńcy " z Nowego Yorku". Czy mi się wydaje, czy ona coś majstrowała przy ustach? Czy to może makijaż?

Free

Postautor: Free » 07 lut 2020, 22:25

Dobry wieczór, piszę pierwszy raz, ale czytałam forum jeszcze za czasów fioletowego forum.

Dzięki Wam zaczęłam oglądać youtuberki ;) Teraz oglądam mało, ale dzisiaj w proponowanych (nie wiem czy to sprawa nowego algorytmu i u Was też to się pokazało czy podobnej miniatury do „Po cudzemu” i yt w jakiś sposób to połączył) pojawił się kanał „Pod naporem”. Prowadzi go mężczyzna i opowiada o przeczytanych książkach. Spokojny z miłym głosem. Polecam jeśli ktoś lubi posłuchać zdań złożonych wypowiadanych przez przygotowaną do recenzji osobę ;)

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 07 lut 2020, 22:45

Free pisze:Dobry wieczór, piszę pierwszy raz, ale czytałam forum jeszcze za czasów fioletowego forum.

Dzięki Wam zaczęłam oglądać youtuberki ;) Teraz oglądam mało, ale dzisiaj w proponowanych (nie wiem czy to sprawa nowego algorytmu i u Was też to się pokazało czy podobnej miniatury do „Po cudzemu” i yt w jakiś sposób to połączył) pojawił się kanał „Pod naporem”. Prowadzi go mężczyzna i opowiada o przeczytanych książkach. Spokojny z miłym głosem. Polecam jeśli ktoś lubi posłuchać zdań złożonych wypowiadanych przez przygotowaną do recenzji osobę ;)

O, znam ten kanał, czasem oglądam :)

RubyWoo

Postautor: RubyWoo » 08 lut 2020, 9:58

Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Free pisze:Dobry wieczór, piszę pierwszy raz, ale czytałam forum jeszcze za czasów fioletowego forum.

prowadzący współtworzył kiedyś kanał "Sfilmowani", który dalej funkcjonuje i tam też ludzie mówią zdaniami złożonymi, o kinie :)

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 08 lut 2020, 10:04

Podoba mi się, ze mówi nie tylko nowych książkach. W ogóle w booktubie przeszkadza mi prezentowanie tylko nowości, często young adult. Chętnie posłuchałabym o książkach, które już jakiś czas są na rynku i można je łatwo dostać w bibliotece lub na promo na kindle.

Free

Postautor: Free » 08 lut 2020, 16:15

RubyWoo pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość

prowadzący współtworzył kiedyś kanał "Sfilmowani", który dalej funkcjonuje i tam też ludzie mówią zdaniami złożonymi, o kinie :)

Przypomniałaś mi o tym kanale. Kojarzę tylko Pana z brodą i dziewczynę. Potrzebny kanał, ciekawe recenzje, ale już inna ekspresja. Niemniej, gdy chcę coś obejrzeć, a nie jestem pewna filmu to z chęcią słucham, co mają do powiedzenia

Sosikona

Postautor: Sosikona » 09 lut 2020, 15:12

Co Jest Cięte o Laurze:

Trochę zdziwiłam się, że CJC skupił się głównie na pokazywaniu córki przez Laurę - nie ona pierwsza, nie ostatnia, a i tak w miarę stara się chronić prywatności małej, nie pokazując jej twarzy etc.

A akurat Laura i jej aktywność to naprawdę ciekawy temat i wg mnie ma znacznie więcej przewinień - chociażby notoryczne upokarzanie siostry w swoich filmach i wypowiedziach, więc trochę czuję niedosyt.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 09 lut 2020, 16:26

Sosikona pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Co Jest Cięte o Laurze:

Trochę zdziwiłam się, że CJC skupił się głównie na pokazywaniu córki przez Laurę - nie ona pierwsza, nie ostatnia, a i tak w miarę stara się chronić prywatności małej, nie pokazując jej twarzy etc.

A akurat Laura i jej aktywność to naprawdę ciekawy temat i wg mnie ma znacznie więcej przewinień - chociażby notoryczne upokarzanie siostry w swoich filmach i wypowiedziach, więc trochę czuję niedosyt.

ostatecznie pogrążył się wyznaniem, że ma dziecko ale go nie pokazuje wiec na tle Laury to jakiś wyczyn w dzisiejszych czasach. bawią mnie te argumenty z dziecka, że niepokazywanie go chroni od hejtu i nieprzyjemnych sytuacji

nie żebym bagatelizowała zjawisko o którym w swoim filmie mówi psycholoszka, ale serio :brzydal: jeśli myśli, że z jego dziecka to się na pewno nie będą naśmiewać w powiązaniu z jego działalności to jest baaaaardzo naiwny :brzydal:

nie mówiąc o tym, że ludzie często spłaszczają problem. jest x rzeczy które mogą ukształtować córkę Laury tak, że będzie miała problemy z rówieśnikami. ciętego też to dotyczy
Ostatnio zmieniony 09 lut 2020, 16:27 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

mantide

Postautor: mantide » 09 lut 2020, 18:39

RLM przez tydzień robi makijaż przy użyciu dwóch cieni. Już dawno jej nie oglądałam, bo przestał mim odpowiadać content, ale z tym akurat fajny pomysł.

Lola

Postautor: Lola » 12 lut 2020, 17:28

Arlena Witt w 5 miesiącu ciąży

https://youtu.be/TeI9Rriu_28

Oraz o tym ,czemu nie powinno się pytać kobiet/ par o ciąże

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 13 lut 2020, 9:16

Jedna z Was pytała o Po Taniości. Pojawił się filmik na kanale z wyjaśnieniem

reveal

Postautor: reveal » 13 lut 2020, 22:50

Możecie mi przypomnieć kogo to dotyczyło? Pamiętam, że na forum była dyskusja o youtuberce, która mówi, że pracuje, a później się okazało, że to nieprawda? Nie mogę sobie przypomnieć

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 14 lut 2020, 12:07

Doncia I jej współpraca z glam-shopem

Wróć do „Youtube i blogi”