Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
Cattivo

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Postautor: Cattivo » 12 sty 2020, 11:40

heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dawno nie oglądałam Otry. Włączyłam teraz film sprzed tygodnia - "Pierwsza Wigilia w mojej firmie!". Otra opowiada, że organizuje firmowe spotkanie świąteczne, żeby jej pracownicy zajmujący się jej youtubem lepiej ją poznali i wiedzieli np. jakich kosmetyków ona użyła i jakie napisy/grafiki tworzyć, bo "to wszystko musi funkcjonować bardzo dobrze" :cool: A poza tym na tej Wigilii będą omawiać plany na 2020 związane z kanałem, bo Otra ma mnóstwo pomysłów i projektów, m.in. podcasty.
Nie jestem na bieżąco - ona zatrudnia ludzi, żeby pomagali jej przy tym niewielkim i w sumie nijakim kanale, robiąc np. opisy pod filmami? Kto mi wyjaśni tę zagadkę? :brzydal:

Biorąc pod uwagę fakt, jak wygląda jej kanał, i jak wyglądał fp jej firmy, to to wszystko brzmi jak paplanina siedmiolatka, który sobie tak własnie wyobraża pracę i życie.

Perse pisze:zobacz cytowaną wiadomość
YT podpowiedział mi nowy filmik Olfy.
Chyba przegięła z tym ostrzykiwaniem ust, bo mam wrażenie, że jej wargi żyją własnym życiem.
https://www.youtube.com/watch?v=ythhCt6qYQ4

O rany, wcześniej mówiła, że ostrzykując się chciała wyrównać dysproporcję, a tutaj jest teraz gorzej, niż kiedykolwiek było... (a przed tymi zabiegami IMO i tak nie było wcale źle).
Ostatnio zmieniony 12 sty 2020, 11:42 przez Cattivo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 12 sty 2020, 12:13

Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość
reveal pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Rok 2020 a Maxi dalej używa rękawicy i mydła do mycia twarzy.... Lubie ją, ale ręce mi opadły... Ciekawe ile osób pójdzie za jej poradą i zaczną stosować :banghead:

Jak jej służy to co w tym złego :niewiem: Sama myję mydłem, moja skóra to lubi, używam hydrolitu, żeby wyrównać pH i nie zaobserwowałam niczego złego, a moja skóra jest bardzo wrażliwa i atopowa (co powinno sprawiać, że mydło nie będzie dobrą metodą, ale jednak jest OK).

Jeśli wspomniała o wyrównaniu pH po to myślę, że jest OK? :niewiem:

to zależy co rozumiesz przez ok

a czy jedanie steków na śniadanie, codzienna jajecznica na maśle albo płatki cini minis są ok? czy to coś złego? :brzydal:
niech sobie każdy robi co chce. ale to nie jest przecież tak, że albo się jest ekspertem, albo pseudo ekspertem, albo resztą. co innego jak ktoś pokazuje we vlogu: o tutaj piję kawę i wstawiam pranie, a tu myję rękawicą twarz. maxineczka ma mnóstwo odbiorców, nagrywa filmiki o ulubieńcach pielęgnacyjnych tak jak i o makijażowych. spoko, że nie twierdzi, ze jest ekspertem.

jak dla mnie co innego jak ktoś nie przywiązuje wagi do pielęgnacji i myje twarz dove i rękawicą - higiena zachowana, więc w czym problem? ale dla mnie wplatanie takich rzeczy do filmików i opowiadanie jak cerze to służy to jak rzeczony stek - nic mi do tego, ale to, że ktoś ma dobre wyniki i nie czuje się od tego źle jest raczej ''mimo tego'', a nie ''dzięki temu''

a wracając do ablicji i afery z Kacprem to mnie dziwi podchodzenie z taką estymą do ''dyplomu kosmetologa'' w kontekście analizy składow. :brzydal: co innego jeśli mówimy o rzetelnym wykonywaniu jakiegoś zabiegu, znajomosci procedur. realia są takie że nawet na studiach, gdzie wymagania wstępne są wyższe niż na kosmetologię obok kilku osób które faktycznie dużo ogarniają i kilku pośrednich większość ma takie braki na wejściu, że dyplom i zaliczenie wszystkich przedmiotów nie sprawi, że będą się w stanie sensownie odnosić do badań naukowych, cokolwiek analizować, samodzielnie krytycznie analizować źródła w kwestiach które dopiero raczkują, szczególnie w Polsce i wiedza na studiach niekoniecznie przystaje do aktualnie dostępnej wiedzy. nie znaczy, że nie będą dobrymi specjalistami w tym co robią na co dzień. specjaliści działający na algorytmach też są potrzebni.

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 12 sty 2020, 12:59

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

a wracając do ablicji i afery z Kacprem to mnie dziwi podchodzenie z taką estymą do ''dyplomu kosmetologa'' w kontekście analizy składow. :brzydal: co innego jeśli mówimy o rzetelnym wykonywaniu jakiegoś zabiegu, znajomosci procedur. realia są takie że nawet na studiach, gdzie wymagania wstępne są wyższe niż na kosmetologię obok kilku osób które faktycznie dużo ogarniają i kilku pośrednich większość ma takie braki na wejściu, że dyplom i zaliczenie wszystkich przedmiotów nie sprawi, że będą się w stanie sensownie odnosić do badań naukowych, cokolwiek analizować, samodzielnie krytycznie analizować źródła w kwestiach które dopiero raczkują, szczególnie w Polsce i wiedza na studiach niekoniecznie przystaje do aktualnie dostępnej wiedzy. nie znaczy, że nie będą dobrymi specjalistami w tym co robią na co dzień. specjaliści działający na algorytmach też są potrzebni.

Tylko że tu nie chodzi o to, że on nie jest kosmetologiem, a mówi o składach - wtedy raczej nikt by się do tego nie przyczepił. Tylko on wmawiał ludziom, że jest kosmetologiem, że ma swój gabinet, że wypisuje recepty, potem mówił, że jest dermatologiem, a to wszystko są kłamstwa, i mnie osobiście brzydziłoby wspieranie takiego człowieka. I jakby jeszcze udzielał prawidłowych informacji o składach, to pół biedy, ale on na tym zmyślonym autorytecie jest bezkarny w opowiadaniu kompletnych bzdur. Rajstopa w kremie, teflon w kremie, mylenie składników i ich właściwości, a teraz jeszcze co i rusz rzuca epitetem "niebezpieczny" w kierunku każdego kosmetyku, który nawinie mu się pod rękę, a nie ma w pełni naturalnego składu.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 12 sty 2020, 12:59

Rzeczony Kacper dziś na głównej Wypoku https://www.wykop.pl/link/5290595/zieba-kosmetologii/

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 12 sty 2020, 13:23

Cattivo pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Tylko że tu nie chodzi o to, że on nie jest kosmetologiem, a mówi o składach - wtedy raczej nikt by się do tego nie przyczepił. Tylko on wmawiał ludziom, że jest kosmetologiem, że ma swój gabinet, że wypisuje recepty, potem mówił, że jest dermatologiem, a to wszystko są kłamstwa, i mnie osobiście brzydziłoby wspieranie takiego człowieka. I jakby jeszcze udzielał prawidłowych informacji o składach, to pół biedy, ale on na tym zmyślonym autorytecie jest bezkarny w opowiadaniu kompletnych bzdur. Rajstopa w kremie, teflon w kremie, mylenie składników i ich właściwości, a teraz jeszcze co i rusz rzuca epitetem "niebezpieczny" w kierunku każdego kosmetyku, który nawinie mu się pod rękę, a nie ma w pełni naturalnego składu.

wiem, wiem
podobno robił zresztą dużo gorsze rzeczy

tak przy okazji wypłynęło. chodziło mi o to, że przy okazji ludziom się wydaje, że jak ktoś nie jest zaburzony i ma dyplom z kosmetologii to z załozenia warto go słuchać

Awatar użytkownika
Munkaa

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Postautor: Munkaa » 12 sty 2020, 14:34

Perse pisze:YT podpowiedział mi nowy filmik Olfy.
Chyba przegięła z tym ostrzykiwaniem ust, bo mam wrażenie, że jej wargi żyją własnym życiem.
Jestem fanką ładnie powiększonych, wymodelowanych ust, sama ostatnio poddałam się zabiegowi, ale u niej to wygląda, jak dwie gumowe nakładki wyginające się dowolnie w różnych kierunkach. Od lat próbuję zwalczyc w sobie niechęć do tej dziewczyny, coś mi z tyłu głowy podpowiada, że może warto dostrzeć coś pozytywnego w całokształcie jej osoby, ale za nic nie potrafię.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Munkaa

Postautor: Munkaa » 12 sty 2020, 14:47

Perse pisze:
meeow pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Mój hit tegorocznego vlogmas to Andziaks, która kupiła sztuczną choinkę za ponad 2 tysiące złotych. Choinka ma 3 metry wysokości, a ich mieszkanie ma 2,70 m, więc musieli ją odrobinę obciąć żeby się zmieściła :cojest:

Widziałam to.
Dla mnie Andzia i Luka to są dzieci, które się bawią w dom.
Definicja, i to z obrazkiem, oderwania od rzeczywistości w wersji mocno rozbudowanej.

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 12 sty 2020, 21:08

Munkaa pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Perse pisze:YT podpowiedział mi nowy filmik Olfy.
Jestem fanką ładnie powiększonych, wymodelowanych ust, sama ostatnio poddałam się zabiegowi, ale u niej to wygląda, jak dwie gumowe nakładki wyginające się dowolnie w różnych kierunkach. Od lat próbuję zwalczyc w sobie niechęć do tej dziewczyny, coś mi z tyłu głowy podpowiada, że może warto dostrzeć coś pozytywnego w całokształcie jej osoby, ale za nic nie potrafię.

Mam z Olfą ten sam problem - próbuje, ale nadal nie daję rady.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Alosia

Postautor: Alosia » 13 sty 2020, 19:43

Callmeblonddieee pokazała na Instagramie swojego narzeczonego.

Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Caoimhe

Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Postautor: Caoimhe » 13 sty 2020, 20:39

https://youtu.be/QOOw2E_qAsE

Nikki robi coming out jako osoba transplciowa. Dopiero zaczęłam oglądać, ale z tego co mowi miała korektę płci w dzieciństwie.

Edit: Do wieku 19 lat przeszła pełną przemianę. Zdecydowała się opublikować materiał teraz, ponieważ była szantażowana, że ta informacja wypłynie do pracy
Ostatnio zmieniony 13 sty 2020, 22:23 przez Caoimhe, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
pesstka90

Postautor: pesstka90 » 13 sty 2020, 22:17

Alosia pisze:zobacz cytowaną wiadomość

To jest ten sam narzeczony, z którym ona była jak jeszcze nagrywała na YT czy coś się pozmieniało? Odkąd nie nagrywa nie śledzę jej jakoś specjalnie.
________________________________________________________________________________________________________

"Wiara w zwycięstwo źródłem sukcesu." - H.J. Wagner

http://www.pocisk.org

Alosia

Postautor: Alosia » 14 sty 2020, 6:21

pesstka90 pisze:

To jest ten sam narzeczony, z którym ona była jak jeszcze nagrywała na YT czy coś się pozmieniało? Odkąd nie nagrywa nie śledzę jej jakoś specjalnie.
Jakiś nowy. Zareczyla się z nim po roku znajomości czy jakoś tak.

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 14 sty 2020, 11:50

Nikki robi coming out jako osoba transplciowa. Dopiero zaczęłam oglądać, ale z tego co mowi miała korektę płci w dzieciństwie.

Edit: Do wieku 19 lat przeszła pełną przemianę. Zdecydowała się opublikować materiał teraz, ponieważ była szantażowana, że ta informacja wypłynie do pracy

Mega jej współczuje sytuacji z szantażystami :( co za ludzie, serio nie ogarniam jak można komuś grozić wyautowaniem bez jego zgody...
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
pesstka90

Postautor: pesstka90 » 14 sty 2020, 18:16

pesstka90 pisze:

Jakiś nowy. Zareczyla się z nim po roku znajomości czy jakoś tak.

Dzięki :)

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Mega jej współczuje sytuacji z szantażystami :( co za ludzie, serio nie ogarniam jak można komuś grozić wyautowaniem bez jego zgody...

Piękny ten film. Pełna szacunku i podziwu jestem dla niej, jej mamy i bliskich.
Za to jacy ci szantażyści muszą być sfrustrowani i nieszczęśliwi, żeby takiego obrzydlistwa się dopuścić, strach myśleć.
________________________________________________________________________________________________________

"Wiara w zwycięstwo źródłem sukcesu." - H.J. Wagner

http://www.pocisk.org

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 15 sty 2020, 8:15

Drama Nikki I Too Faced

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 15 sty 2020, 10:07

Ostatnio na innym wątku (hity 2019) wspomniałam o swojej pielęgnacji, z którą nie zgodziłaby się część youtuberek. Dziś yt podsunął mi w proponowanych filmik dermatolożki :D

tapczan

Co poprawić???

Postautor: tapczan » 16 sty 2020, 14:10

Chcę zdobyć nowych subskrybentów ale nie wiem co poprawić by filmy były lepsze. Poniżej przykładowy film z kanału.

Wskazówki mile widziane.

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 16 sty 2020, 18:16

Ostatnio zmieniony 16 sty 2020, 18:17 przez empress, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 16 sty 2020, 18:20

Masochista i Podróże pana Kleksa
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Awatar użytkownika
Veritaserum

Postautor: Veritaserum » 16 sty 2020, 20:29

Wyznawczynie i tak stwierdzą, że marki kosmetyczne są w zmowie :P. Wczoraj weszłam sobie poczytać komentarze bo wydał kolejnego boxa za prawie 3 stówy i szybko stamtąd wyszłam...

Wróć do „Youtube i blogi”