Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
zivah

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Postautor: zivah » 18 paź 2019, 12:08

reveal pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Drama na kanale aliss

Szczerze to chyba pierwszy raz oglądnęłam Aliss i film który mógłby trwać 5 minut trwa 25. Ona zawsze tak przeciąga ? Bo jakość super, dźwięk też ekstra, kolor włosów - cudo ♥ . Po tytułach widzę że w sumie ma o czym gadać. Ale zmęczyłam się tym filmem o przerwie. Strasznie "rozmemłany"

A jeśli już przepaść i pustka między nami, to tylko taka na sekundę.
Między ustami a ustami

Tu sobie Gram :brzydal:

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 18 paź 2019, 12:56

Drama na kanale aliss

Streścisz? :prosi:
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Veritaserum

Postautor: Veritaserum » 18 paź 2019, 16:13

Nowy Masol, oglądajcie póki jest :brzydal: (był wrzucony parę dni temu i usunęli, reupload z cda też).

Awatar użytkownika
smerffie

Postautor: smerffie » 18 paź 2019, 17:32

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Drama na kanale aliss

ja streszcze: Aliss robi przerwe od YT bo nie ma pomyslu co robić, jest na nią nagonka, pod każdym filmem ktoś się czegoś czepi, a to że znowu vlog, a to że znowu sprząta, a to że obiecała vlogtober a się dzień spóźniła z filmem. Więc robi przerwę, nie wie na jak długo. Koniec. I nawija o tym 25 minut

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 18 paź 2019, 21:52

smerffie pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Drama na kanale aliss

ja streszcze: Aliss robi przerwe od YT bo nie ma pomyslu co robić, jest na nią nagonka, pod każdym filmem ktoś się czegoś czepi, a to że znowu vlog, a to że znowu sprząta, a to że obiecała vlogtober a się dzień spóźniła z filmem. Więc robi przerwę, nie wie na jak długo. Koniec. I nawija o tym 25 minut

Dziękuje za streszczenie :przytul:

Nowości z Bourjois u Hani

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
lordviader
Ranga alternatywna: mroczny imperator

Postautor: lordviader » 19 paź 2019, 15:53

Drama na kanale aliss

Już od dłuższego czasu Alis jest jakaś przygaszona i serio jak wchodziłam w komentarze pod filmikami 2-3h po dodaniu to dramat, czepialstwo i ogólnie chamówa.

Awatar użytkownika
meeow

Postautor: meeow » 20 paź 2019, 0:01

lordviader pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Już od dłuższego czasu Alis jest jakaś przygaszona i serio jak wchodziłam w komentarze pod filmikami 2-3h po dodaniu to dramat, czepialstwo i ogólnie chamówa.

Że jest przygaszona to jedno, a drugie to to, że prowadzi ten kanał bez żadnej interakcji z widzami - nie odpowiada na komentarze, nawet się przyznała, że ich nie czyta. Nagonka nie poszła z tego względu, że nie udało jej się dodać filmu któregoś dnia, tylko o to jak podchodzi do prowadzenia tego kanału, że pyta o coś widzów w filmie a potem nawet nie zajrzy w komentarze, a nie ma ich wcale tak dużo. Takie olewanie sekcji komentarzy trwa już kilka dobrych miesięcy. I na moje to ma jakiś słomiany zapał. Mówiła, że nagra film na temat studiów jak jeszcze była w Toruniu - nie nagrała. Miała być seria ślubna - puściła dwa filmy i koniec, a mogłaby to pociągnąć i myślę, że sporo osób by to oglądało. W komentarzach ludzie pytali o magisterkę, bo w tym roku powinna ukończyć studia i się obronić, a ona te studia przeżywała jak stonka oprysk (kto ją oglądał regularnie to wie, że przeżywała egzaminy, jakieś projekty, itp), więc trochę mnie nie dziwią pytania "Jak magisterka?". Pomijam pytania o to czy jest w ciąży albo chamskie "Ale przytyłaś".
I w całym tym filmie wyjaśniającym widać, że jest jakaś nieobecna i udaje, że jest okej a wydaje mi się, że wcale nie jest okej. Można to nawet stwierdzić po tym, jak zaczęła mówić o vlogmas i powiedziała, że nie wie czy w tym roku będzie, że nie chce kalendarzy adwentowych, bo ją nie bawi otwieranie ich na filmach na yt, a wszystkie co chciała to już miała, a to przecież jej ulubiony czas.

Alosia

Postautor: Alosia » 20 paź 2019, 21:08

Wiecie może ile lat ma Kitulec?

Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
pesstka90

Postautor: pesstka90 » 23 paź 2019, 21:54

Kolejna youtuberka, Ola - żona Karola Kłosa, ze swoją marką makijażową - po swatchach nie przekonuje mnie zupełnie ta paletka niestety
________________________________________________________________________________________________________

"Wiara w zwycięstwo źródłem sukcesu." - H.J. Wagner

http://www.pocisk.org

Awatar użytkownika
kaludia91

Postautor: kaludia91 » 24 paź 2019, 10:15

Klaudia Klara o edukacji seksualnej... wiem że ona jest niepoważna, ale czegoś takiego się nie spodziewałam :mdleje: nawet nie wiem jak to skomentować. Nie znam się to się wypowiem? :torba:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 24 paź 2019, 11:04

kaludia91 pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Klaudia Klara o edukacji seksualnej... wiem że ona jest niepoważna, ale czegoś takiego się nie spodziewałam :mdleje: nawet nie wiem jak to skomentować. Nie znam się to się wypowiem? :torba:

tego filmiku jeszcze nie widziałam, natomiast oglądałam kilka poprzednich i jak dla mnie brzmiały niepokojąco depresyjnie

Awatar użytkownika
Agness

Postautor: Agness » 24 paź 2019, 13:18

Kiedyś bardzo lubiałam Klaudię Klarę ale niestety chyba ona jest przykładem ze macierzyństwo nie każdej kobiecie służy a szkoda, bo wyróżniała się na polskim YT

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 24 paź 2019, 17:07

U linkowanej tu przeze mnie kiedys Maliny Błańskiej wywiad z żoną Korwina

https://www.youtube.com/watch?v=GT6Kj2jJUc0

Awatar użytkownika
azalyn

Postautor: azalyn » 25 paź 2019, 8:27

kaludia91 pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Też miałam ciężkie wtf jak to oglądałam, aż sobie zjechałam w komentarze i dużo ludzi ma podobne odczucia. Klaudia odpisała komuś "Spokojnie! To tylko żarty! A swoją drogą zadaję pytanie: kto jest kompetentny w tej tematyce? To taka delikatna sprawa, jak trafi na złego nauczyciela... Temat do przegadania. Tymczasem teraz tylko na śmiesznie :)"...
:facepalm:

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 30 paź 2019, 10:02

Joanna Glogaza i bardzo ładny film o domku na weekendowy wyjazd:

Shane i Jeffree pokazali też swoją kolekcję.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 30 paź 2019, 15:28

Joanna Glogaza i bardzo ładny film o domku na weekendowy wyjazd:

Shane i Jeffree pokazali też swoją kolekcję.

Urocze miejsce! :ok:

Co do nowej kolekcji to nie porywa mnie, nie moje kolory.

Awatar użytkownika
masterpiece

Postautor: masterpiece » 02 lis 2019, 12:03

Na fejsbukowej grupie Vogule Poland jest wątek o Kacprze-shaitanie czy jak tam się nazywał. Ludzie twierdzą, że znany jest od dawna jako oszust. Podobno jest fryzjerem, a nie kosmetologiem. Wielokrotnie miał się podawać za przedstawiciela lub pracownika jakiejś marki kosmetycznej, gdzie okazywało się to kłamstwem. I ponoć kradł zdjęcia chorych na raka i podszywał się pod nich.

Nie oglądam go, ale jeśli to prawda to jestem przerażona. Jak tak można?! :shock:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 02 lis 2019, 12:29

masterpiece pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Na fejsbukowej grupie Vogule Poland jest wątek o Kacprze-shaitanie czy jak tam się nazywał. Ludzie twierdzą, że znany jest od dawna jako oszust. Podobno jest fryzjerem, a nie kosmetologiem. Wielokrotnie miał się podawać za przedstawiciela lub pracownika jakiejś marki kosmetycznej, gdzie okazywało się to kłamstwem. I ponoć kradł zdjęcia chorych na raka i podszywał się pod nich.

Nie oglądam go, ale jeśli to prawda to jestem przerażona. Jak tak można?! :shock:

też mi gdzieś mignęło, że bzdury opowiada jako kosmetolog, ale się nie wgłębiałam w temat. Ciekawe :shock:

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 02 lis 2019, 22:35

masterpiece pisze:zobacz cytowaną wiadomość

O tym, że podobno jest oszustem do tej pory nie słyszałam :shock: Jeśli to prawda to dołoży to tylko ostateczną cegiełkę do mojego negatywnego odbioru Kacpra - tak jak na początku podchodziłam do treści na jego kanale jako mało wartościowych i nazbyt emocjonalnych tak teraz uważam go za po prostu szkodliwego.

Jak pisać NA SZARO?

Perse

Postautor: Perse » 03 lis 2019, 8:50

Ja czytałam jakieś oświadczenie polskich marek kosmetycznych, że on gada głupoty i szkaluje ich firmy, choć tam były błędy w tym piśmie i nie wiem, czy to było prawdziwe w ogóle.
Sama nie przesłuchałam nawet minuty jego wywodów, jego tragiczna polszczyzna mi nie pozwoliła.

Wróć do „Youtube i blogi”