Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
koainka
Kontaktowanie:

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Postautor: koainka » 12 maja 2019, 8:34

Mitsukki pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Tati wybilo juz 7,5 miliona subow (miala 5,8), a Jamesowi z ponad 16mln spadly suby juz do 14,8.

Jestem bardzo ciekawa czy Jeffree sie wypowie :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Właśnie miałam pisać to samo. Filmik Tati ma już 21 milionów wyświetleń, a Jamesa 18. (i 1,5miliona łapek w dół, a Tati ponad 2 mln w górę).
Jeffree na razie wrzucał twity tylko z aluzjami.
Kanały z dramami normalnie żyją pełnią życia, po 2 filmiki dziennie niektórzy wrzucają.

Awatar użytkownika
Mitsukki
Ranga alternatywna: Mother of Rabbits

Postautor: Mitsukki » 12 maja 2019, 8:48

koainka pisze:
Mitsukki pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Tati wybilo juz 7,5 miliona subow (miala 5,8), a Jamesowi z ponad 16mln spadly suby juz do 14,8.

Jestem bardzo ciekawa czy Jeffree sie wypowie :D

Właśnie miałam pisać to samo. Filmik Tati ma już 21 milionów wyświetleń, a Jamesa 18. (i 1,5miliona łapek w dół, a Tati ponad 2 mln w górę).
Jeffree na razie wrzucał twity tylko z aluzjami.
Kanały z dramami normalnie żyją pełnią życia, po 2 filmiki dziennie niektórzy wrzucają.

Jeffree wrzucil jeszcze fote na insta z podpisem „Unbothered” :D

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 12 maja 2019, 10:47

lordviader pisze:Dziewczyny! Film Sekielskiego "Nie mów nikomu" już po premierze. Widzialyscie? Jakie odczucia? Mnie to doluje strasznie. Ze są dowody, świadkowie, osoby, które chcą sprawiedliwości a jednak sprawę molestowania zamiata się pod dywan.... Ciężkie serce teraz mam... Złamane życia, złamani ludzie. Wg mnie jeden z najważniejszych polskich dokumentów.

Widziałam, ciężko się ogląda. Konfrontacje ofiar z oprawcami, butne wypowiedzi księży. Strasznie żal mi tez człowieka, którego żona zostawiła z powodu jego doświadczeń.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 12 maja 2019, 10:57

Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość
lordviader pisze:Dziewczyny! Film Sekielskiego "Nie mów nikomu" już po premierze. Widzialyscie? Jakie odczucia? Mnie to doluje strasznie. Ze są dowody, świadkowie, osoby, które chcą sprawiedliwości a jednak sprawę molestowania zamiata się pod dywan.... Ciężkie serce teraz mam... Złamane życia, złamani ludzie. Wg mnie jeden z najważniejszych polskich dokumentów.

Widziałam, ciężko się ogląda. Konfrontacje ofiar z oprawcami, butne wypowiedzi księży. Strasznie żal mi tez człowieka, którego żona zostawiła z powodu jego doświadczeń.

Film do oglądania na raty, strasznie się ciężko na taki ogrom skurwienia patrzy. Ktoś celnie zauważył, że to nie jest film o pedofilach, to film o całym systemie, który ich chroni i utrzymuje. Najgorsze jest to, że w kościele i tak pewnie nic się nie ruszy. Biskupi są OCZYWIŚCIE głęboko zasmuceni i przepraszają. Sraty pierdaty. Mafia.
Insta
Piekę słodkie Ciasto z bezą kokosową i owocami leśnymi

Awatar użytkownika
Inka

Postautor: Inka » 12 maja 2019, 11:32

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Film do oglądania na raty, strasznie się ciężko na taki ogrom skurwienia patrzy. Ktoś celnie zauważył, że to nie jest film o pedofilach, to film o całym systemie, który ich chroni i utrzymuje. Najgorsze jest to, że w kościele i tak pewnie nic się nie ruszy. Biskupi są OCZYWIŚCIE głęboko zasmuceni i przepraszają. Sraty pierdaty. Mafia.

Obejrzałam wczoraj przed snem. To był błąd bo bardzo mnie ten dokument zasmucił. Jak pomyślę o tym co czuły te dzieci. Właściwie tysiące dzieci które skrzywdzono i zmanipulowano to chce mi się płakać. Dodatkowo postawa oprawcow w stylu "mogłeś się sprzeciwić" więc to też twoja wina. To co robią władze kościoła to absurd i skandal.

:deszcz:

Awatar użytkownika
Beyonce Weatherwax
BAN

Postautor: Beyonce Weatherwax » 12 maja 2019, 13:12

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

do mdłosci doprowadzilo mnie to:
https://natemat.pl/272453,prymas-polak-wydal-oswiadczenie-w-sprawie-filmu-sekielskiego
oraz
https://natemat.pl/272459,gadecki-ze-smutkiem-obejrzalem-dzisiaj-film-pana-sekielskiego
gdzie w filmie
Obrazek
Obrazek
:rzyg: :rzyg:
''Yeah but no but yeah but''

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 12 maja 2019, 13:34

Perse pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Nie no, może macie rację w wypadku tego konkretnego miejsca, jeśli rzeczywiście jest tak możliwość podjechania tak czy inaczej. Odniosłam się do stwierdzenia, że tacy ludzie nie zostawiają tam pieniędzy.
A z tym, że jest wiele skandalicznych zaniedbań w tym temacie, które należałoby nagłośnić, to się oczywiście zgadzam Salix.

Ale ja nigdzie nie napisałam, że ON czy rodzice z dziećmi nie zostawiają tam pieniędzy. Napisałam, że opóźnienie otwarcia to brak wpływu dodatkowych pieniędzy, dlatego zawsze zależy takim miejscom na planowym, szybkim otwarciu.

Bogu ma to do siebie, że podpiera się tymi rodzicami z dziećmi w wózkach wtedy, gdy jej wygodnie. A prawda jest taka, że przedstawiła nieprawdziwą informację, bo tak jak napisała Salix - oni spokojnie w tym konkretnym przypadku sobie poradzą. Ona wstawiła zdjęcie z takiej perspektywy, żeby wyglądało to tak, by pasowało do jej teorii. To manipulacja faktami i gównoburza o nic.
Ostatnio zmieniony 12 maja 2019, 13:56 przez Alien, łącznie zmieniany 1 raz.
Another World

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 12 maja 2019, 19:39

Coś innego
Projekt cacko
Ogrodzenie betonowe

Perse

Postautor: Perse » 13 maja 2019, 10:33

Alien pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Perse pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Nie no, może macie rację w wypadku tego konkretnego miejsca, jeśli rzeczywiście jest tak możliwość podjechania tak czy inaczej. Odniosłam się do stwierdzenia, że tacy ludzie nie zostawiają tam pieniędzy.
A z tym, że jest wiele skandalicznych zaniedbań w tym temacie, które należałoby nagłośnić, to się oczywiście zgadzam Salix.

Ale ja nigdzie nie napisałam, że ON czy rodzice z dziećmi nie zostawiają tam pieniędzy. Napisałam, że opóźnienie otwarcia to brak wpływu dodatkowych pieniędzy, dlatego zawsze zależy takim miejscom na planowym, szybkim otwarciu.

Bogu ma to do siebie, że podpiera się tymi rodzicami z dziećmi w wózkach wtedy, gdy jej wygodnie. A prawda jest taka, że przedstawiła nieprawdziwą informację, bo tak jak napisała Salix - oni spokojnie w tym konkretnym przypadku sobie poradzą. Ona wstawiła zdjęcie z takiej perspektywy, żeby wyglądało to tak, by pasowało do jej teorii. To manipulacja faktami i gównoburza o nic.

A to pardon, nie zagłębiłam się w temat. Spoko, rozumiem.

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 13 maja 2019, 19:33

Donoszę, że Madzik wróciła na YT :brzydal: Chyba nie było aż tak źle, skoro przerwa trwała tak krótko :gwizd:
Another World

comablack89

Postautor: comablack89 » 13 maja 2019, 19:44

Alien pisze:Donoszę, że Madzik wróciła na YT :brzydal: Chyba nie było aż tak źle, skoro przerwa trwała tak krótko :gwizd:

Wyczuwam, ze partner mocno wspiera ta kwestie

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 13 maja 2019, 22:53

Bon Appetit ma fajną serie o robieniu idealnej pizzy, jeśli ktoś lubi oglądać kucharzy przy pracy to polecam, poniżej cześć 1 - ciasto:
Ostatnio zmieniony 13 maja 2019, 22:53 przez Kumiho, łącznie zmieniany 1 raz.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

beata

Postautor: beata » 14 maja 2019, 17:36

Dziewczyny byl tu wklejany jakis czas temu filmik kobiety ze Stanow, maja chyba ciastkarnie, ta kobieta ma meza Polaka i raka... jaki ta historia ma dalszy ciag?

marsidarsi

Postautor: marsidarsi » 15 maja 2019, 12:28

U Laury się dzieje, w filmiku z życzeniami świątecznymi została zamazana twarz Piotra :box: :pazurki: :brzydal:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 15 maja 2019, 12:43

marsidarsi pisze:zobacz cytowaną wiadomość
U Laury się dzieje, w filmiku z życzeniami świątecznymi została zamazana twarz Piotra :box: :pazurki: :brzydal:

a głos? Zmienili na charakterystyczny bas a la świadek koronny? :brzydal:
Insta
Piekę słodkie Ciasto z bezą kokosową i owocami leśnymi

Awatar użytkownika
Inka

Postautor: Inka » 15 maja 2019, 14:09

:deszcz:
marsidarsi pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Rzeczywiście.

Z Instagrama Laury zniknęły zdjęcia z twarzą Piotra. Zostały tylko korpusy :D

Czyli coś jest na rzeczy. A myślałam że jednak ich rozstanie to plotki. Powiem szczerze że jestem w szoku że ludzie na kafeterii dopatrują się wszystkiego. W życiu bym nie powiedziała że Madzik się rozstanie z mężem, czy że Laura jest w ciąży. Na kafeterii było o tym bardzo szybko. Takie szczegóły ludzie podają że zdumiewa mnie to.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2019, 14:13 przez Inka, łącznie zmieniany 1 raz.

ajah

Postautor: ajah » 15 maja 2019, 14:41

Globstory update

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 15 maja 2019, 22:33

Czy dobrze widziałam na IS, że Zuzanna Borucka zrobiła sobie tatuaż na twarzy?

Ciekawy wybór.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Plants

Postautor: Plants » 15 maja 2019, 23:03

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ciekawy wybór.

Taki sam jak jej były. Ciekawa jestem dlaczego się zdecydowała

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 15 maja 2019, 23:13

Plants pisze:
Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ciekawy wybór.

Taki sam jak jej były. Ciekawa jestem dlaczego się zdecydowała

„Odpowiada” na pytania na stories.

Wróć do „Youtube i blogi”