Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
zuz.ka

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Postautor: zuz.ka » 16 kwie 2019, 21:31

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
aaangie pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Jestem trochę w szoku... Nie jestem jakas super fanka Laury i wiem, ze ma sporo za uszami, ale fajnie się na nich patrzyło, takich szczęsliwych, zakcohanych... Myslałam, ze faktycznie gdzieś wyjechał służbowo... A skoro Laura nie usunęła komentarzy, to chyba ma ochotę publicznie poprać brudy i nabić ogladalność...

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

nie jestem fanką Laury, jakąś szczególną antyfanką też nie, ale widziałam to zupelnie inaczej
takie to wszystko ekspansywne, nadrabiane miną było. przerost formy nad treścią. to jej mizdrzenie się do facetów było dla mnie od zawsze ciężkostrawne

Ja też widziałam tam głównie duże słowa z jej strony i dystans z jego.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 16 kwie 2019, 21:36

zuz.ka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Jestem trochę w szoku... Nie jestem jakas super fanka Laury i wiem, ze ma sporo za uszami, ale fajnie się na nich patrzyło, takich szczęsliwych, zakcohanych... Myslałam, ze faktycznie gdzieś wyjechał służbowo... A skoro Laura nie usunęła komentarzy, to chyba ma ochotę publicznie poprać brudy i nabić ogladalność...

nie jestem fanką Laury, jakąś szczególną antyfanką też nie, ale widziałam to zupelnie inaczej
takie to wszystko ekspansywne, nadrabiane miną było. przerost formy nad treścią. to jej mizdrzenie się do facetów było dla mnie od zawsze ciężkostrawne

:ok:
oberwuje teraz na insta Justynę Mazur i trochę wkręciłam się w jej podkasty i tam jest to samo w wersji totalnie introwertycznej. nie ma pisków i słitów, ale ona uzewnętrznia się jakie to wielkie uczucie, że on jej absolutnie nigdy nie okłamie nawet w drobnej sprawie, odbiera go z imprez w środku nocy, a koleś w kółko albo pajacuje, albo opowiada jakieś nieśmieszne zmyślone historie

co do ''ładnych'' par to mi przychodzi do głowy czarszka i jej mąż
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2019, 21:39 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 16 kwie 2019, 21:43

Trudno mi oceniać po kilkuminutowych filmach, których zresztą zbyt wielu nie widziałam, ale za każdym razem rzucało mi się w oczy niedopasowanie między nimi. Wydaje mi się, że Laura oczekiwała instagramowego związku z prezentami, kwiatami bez okazji, a miała mało wylewnego Piotra.

Pami

Postautor: Pami » 16 kwie 2019, 21:58

Kiedy Piotr był ostatnio widziany we vlogach?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 16 kwie 2019, 22:02

Pami pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kiedy Piotr był ostatnio widziany we vlogach?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Chyba we vlogmasie. Później była długa przerwa, która trwała do początku lutego, a po której już się nie pojawił.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 17 kwie 2019, 6:30

Trudno mi oceniać po kilkuminutowych filmach, których zresztą zbyt wielu nie widziałam, ale za każdym razem rzucało mi się w oczy niedopasowanie między nimi. Wydaje mi się, że Laura oczekiwała instagramowego związku z prezentami, kwiatami bez okazji, a miała mało wylewnego Piotra.

tu też jest moim zdaniem tak, że jeśli takie drobne gesty są na porządku dziennym to nikt albo bardzomałokto się nimi nie ekscytuje na insta
obstawiam, że w takich insta związkach jest ich mniej niż standardowo, w parach wątpię by determinowała to wylewność.
to samo zdanie mam zresztą np. o ludziach w kółko gadających o swoim seksie

przypomniała mi się Ania z potaniości, gdzie kwiaty z wywodem jak wazne są gesty po wielu latach były tuż przed rozstaniem
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2019, 6:31 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 17 kwie 2019, 10:56

vlog avidy

zbłądziłam w internecie
była dziennikarka NIE o byciu kochanką

Ostatnio zmieniony 17 kwie 2019, 10:58 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 17 kwie 2019, 14:10

Same here. Jeszcze na początku jakoś było bardziej znośnie, ale potem tylko jej szczebiot i pieszczenie się, a z jego strony poker face :torba:
Another World

Awatar użytkownika
Inka

Postautor: Inka » 17 kwie 2019, 14:37

Aga Cosmetic Candy znów chwali się tym że sprzedawczyni wydała jej za dużo reszty. Na swoje usprawiedliwienie wyznaje że szła wolno od kasy dając tym samym szansę na naprawienie pomyłki. Ah jaka ona wspaniałomyślna

:deszcz:

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 17 kwie 2019, 14:47

Alien pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Same here. Jeszcze na początku jakoś było bardziej znośnie, ale potem tylko jej szczebiot i pieszczenie się, a z jego strony poker face :torba:

już abstrahując od pokerfejsa to dziwaczne to było od początku - najpierw gadanie do brzucha zie za dwa latka bedzie chłopcyk przy jednoczesnym otwartym przyznawaniu, że nie ma partnera, potem niemal histeria na wszelkie pytania o Piotra i zapewnienia, że to przyjaciel, ujawnienie go jako oficjalnego partnera na ślubie Mazienki (półtora roku temu?), robienie z siebie drugiej panny młodej, a potem po kolejnym pół roku ciąża. trzeba być naprawdę albo młody, albo naiwnym, żeby wróżyć złote gody i widzieć w tym big lof :brzydal:

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 17 kwie 2019, 19:09

już abstrahując od pokerfejsa to dziwaczne to było od początku - najpierw gadanie do brzucha zie za dwa latka bedzie chłopcyk przy jednoczesnym otwartym przyznawaniu, że nie ma partnera, potem niemal histeria na wszelkie pytania o Piotra i zapewnienia, że to przyjaciel, ujawnienie go jako oficjalnego partnera na ślubie Mazienki (półtora roku temu?), robienie z siebie drugiej panny młodej, a potem po kolejnym pół roku ciąża. trzeba być naprawdę albo młody, albo naiwnym, żeby wróżyć złote gody i widzieć w tym big lof :brzydal:

Dodam jeszcze, że w międzyczasie pojawiał się we vlogach Tomasz, z którym uskuteczniała tańce na moście, spanie w jednym łóżku w Olsztynie i czułe spojrzenia :brzydal:. A Piotr jako partner został przedstawiony jakoś miesiąc po ślubie.

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 17 kwie 2019, 19:44

Dodam jeszcze, że w międzyczasie pojawiał się we vlogach Tomasz, z którym uskuteczniała tańce na moście, spanie w jednym łóżku w Olsztynie i czułe spojrzenia :brzydal:. A Piotr jako partner został przedstawiony jakoś miesiąc po ślubie.

I równo rok po tej serii żenujących momentami vlogów z Tomaszem na świat przyszło dziecko jej i Piotra, owoc ich wielkiej miłości, w pełni zaplanowany i wyczekiwany :serce:
No tempo niezłe, ale to i tak w sumie bez znaczenia. Skoda tej małej, bo publiczne przepychanki rodziców i rzucanie wzajemnymi oskarżeniami na YouTube ( :facepalm:) to nie jest najfajniejsza rzecz, jaką jej (i sobie) mogą teraz zafundować.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 17 kwie 2019, 19:50

heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość

I równo rok po tej serii żenujących momentami vlogów z Tomaszem na świat przyszło dziecko jej i Piotra, owoc ich wielkiej miłości, w pełni zaplanowany i wyczekiwany :serce:
No tempo niezłe, ale to i tak w sumie bez znaczenia. Skoda tej małej, bo publiczne przepychanki rodziców i rzucanie wzajemnymi oskarżeniami na YouTube ( :facepalm:) to nie jest najfajniejsza rzecz, jaką jej (i sobie) mogą teraz zafundować.

te przepychanki to myślę naturalna konsekwencja tej klamrowej kompozycji.
wcale nie tempa per se, bo z tym różnie bywa.
mi akurat trochę nie leży takie kwestionowanie planowania i wyczekiwania dziecka - raz, że nie widzę w tym nic złego (narracji), a dwa to ewidetnie przecież bardzo planowane i wyczekiwane. może niekoniecznie ich obojga jako pary, ale Laura na pewno baaardzo chciała mieć dzieci, nie wiem jak Piotr, możliwe, że też.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 17 kwie 2019, 19:55

Jeszcze szybsze tempo było np. u megilouge + bardzo poważna choroba przewlekła, która może się kiepsko skończyć w tle

i też skończyło się rozstaniem na które się zanosiło, ale jednak nie było ze związku szopki, więc kaliber wścipstwa i złośliwych komentarzy nieporównywalny
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2019, 20:07 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 17 kwie 2019, 21:07

mi akurat trochę nie leży takie kwestionowanie planowania i wyczekiwania dziecka - raz, że nie widzę w tym nic złego (narracji), a dwa to ewidetnie przecież bardzo planowane i wyczekiwane. może niekoniecznie ich obojga jako pary, ale Laura na pewno baaardzo chciała mieć dzieci, nie wiem jak Piotr, możliwe, że też.

Ja nie kwestionuję planowania i wyczekiwania, tylko pokazuję, że tym bardziej tempo było ekspresowe. Pisała oburzona w komentarzach, że przecież P. to tylko kolega i publikowała mizianki z innym przyjacielem, a potem nagle związek, wielka miłość, plany i ciąża - ogarnięte wszystko w kilka tygodni.
Przy czym uważam, że to i tak najmniej ważne w całej historii.

GuiltyPleasure

Postautor: GuiltyPleasure » 18 kwie 2019, 7:13

Dla mnie ta cała rodzinka od zawsze była creepy :amen:
Nigdy nie zapomnę dwóch Panien Młodych, gdzie Laura odtańczyła nawet swój pierwszy taniec :torba:
Potem rozłam i nagle ogłoszenie dwóch ciąż.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 18 kwie 2019, 10:41

GuiltyPleasure pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dla mnie ta cała rodzinka od zawsze była creepy :amen:
Nigdy nie zapomnę dwóch Panien Młodych, gdzie Laura odtańczyła nawet swój pierwszy taniec :torba:
Potem rozłam i nagle ogłoszenie dwóch ciąż.

wzięło mnie na wspomnienia :brzydal:
ja trafiłam na kanał Laury wieeeki temu jak dostałam prezent w postaci iluśtam świec yc, które wtedy wchodziły do Polski
to był lutowy wieczór 2011, jak ten czas leci :brzydal: wtedy rodzina w ogóle nie pojawiała się w filmikach
ale był Mark, przyjaciel Laury, też dziwna relacja - histeryczne ''to tylko przyjaciel'' przy jednoczesnym wdzięczeniu się do niego w kazdym filmiku

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 18 kwie 2019, 13:43

wie ktoś co to znaczy ''piekący tyłek'' w kontekście treningu? :shock:
bo to chyba nie chodzi o zakwasy? usłyszałam to u Pauliny Rewskiej. i brzmi to dość niepokojąco u kogos po dwóch cesarskich cięciach :wtf:
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2019, 13:52 przez ktrzn, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 18 kwie 2019, 13:51

a u Hani nowości

Insta
Piekę słodkie Ciasto z bezą kokosową i owocami leśnymi

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 18 kwie 2019, 13:52

w ogóle to polubiłam Paulinę jeszcze za czasów Mai Pszczółki, wydawała mi rozsądna, nie wierzyła jak różowa norka w bzdety antyszczepionkowców
natomiast to co teraz wrzuca na insta to gorsze niż wanienka gate u Megilouge
ta historia z głową pod szafą na granicy, ale już relacje o wypróżnianiu się w salonie w grzebaniu w odchodach pod imieniem i nazwiskiem z tagami chodakowskiej, którą przecież obserwuje mnóstwo ludzi...
masakra, pomijając, że niesmeczne
przecież synek do przedszkola chodzi. co za koszmar
https://www.instagram.com/p/BwXlYhygSNT/
a komentarzach uhahahana sytuacją rówieśniczka - nissiax :mdleje:

nie mówiąc już o jej ''walce'' z samą sobą, ale to już pewnie większość nudzi :P

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
a u Hani nowości

fajne, szkoda, że raczej mało użytkowe. myślę, że Hani lepiej idzie tworzenie produktów do użytkowych makijazy
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2019, 14:02 przez ktrzn, łącznie zmieniany 4 razy.

Wróć do „Youtube i blogi”