Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
ila

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Postautor: ila » 12 sty 2019, 17:20

Nie wiem czy ktoś z Was ogląda(ł) Charles'a? Wcześniej jego kanał nazywał się chyba InternetKilledTV. Co prawda rzadko zaglądam, bo średnio trawię aktualną Alli, ale rzuciło mi się w oczy, że będą mili dziecko:

W temacie dziecięcym Magda z Moje Małe Opowieści wstawiła pierwszy filmik z dzieckiem, bez nadęcia, pokazała dziecko, powiedziała jak się nazywa ;) . Także da się normalnie:

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 12 sty 2019, 21:25

jestem ostatnią osobą która oceniałaby ludzi na zasadzie komu pomagać, jak, temu się nie należy, więc pańcie z komentarzy filmików jto początkowo budziły we mnie niefajne emocje. Bo ogólnie nie cierpie tych wszystkich wynurzeń o wędkach zamiast ryb z pozycji sfrustrowanej, dorobkiewiczowskiej klasy średniej filozofującej o tym jak powinno wyglądać pomaganie. tak jak i wywodów o zdrowych ludziach którzy powinni się brać za pracę, które służą głównie karmieniu ego. dla mnie to jeden wór z niepożyczaniem pieniędzy i podobnymi cyrkami.

ale po tym co widziałam na tym kanale jestem w szoku. i faktycznie to taka mocno lajtowa wersja patostreama. Jeśli ktokolwiek tam jeszcze wpłaca kasę to chyba na tej zasadzie. To juz naprawdę czwartorzędna kwestia jak tym ludziom powinno się pomagać. Nie mam zamiaru ich oceniać. Sama raczej nie wysłałabym nawet na początku, ale rozumiem co masz na myśli heater.

ten człowiek (pan Jacek) to dno i metr mułu. Nie wiem czy on się faktycznie chce na tym dorobić czy jest ''tylko'' chory na punkcie wywyższania się, poniżania, oczerniania tych ludzi publicznie, robienia sobie dobrze tym jaką ma nad nimi ''władzę''. Obrzydliwość.
Nawet jeśli nie byłoby tam żadnych dodatkowych machlojek i po prostu nieporadne, nieefektywne próby pomagania komukolwiek oparte na oszustwie (cel zbiórki zmieniony po zebraniu środków) to cała ta otoczka jest czymś tak obrzydliwym że zasługuje na najwyższe potępienie

jeśli ktoś chce poczuć klimat tego o czym piszę to polecam pierwszy kwadrans tego Q&A, przeklikać resztę
wiem że heater juz o tym pisała, ale jednak trochę co innego niż relacja. o-brzy-dli-wość
Ostatnio zmieniony 12 sty 2019, 21:33 przez ktrzn, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
zombiegirl

Postautor: zombiegirl » 12 sty 2019, 22:02

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
jestem ostatnią osobą która oceniałaby ludzi na zasadzie komu pomagać, jak, temu się nie należy, więc pańcie z komentarzy filmików jto początkowo budziły we mnie niefajne emocje. Bo ogólnie nie cierpie tych wszystkich wynurzeń o wędkach zamiast ryb z pozycji sfrustrowanej, dorobkiewiczowskiej klasy średniej filozofującej o tym jak powinno wyglądać pomaganie. tak jak i wywodów o zdrowych ludziach którzy powinni się brać za pracę, które służą głównie karmieniu ego. dla mnie to jeden wór z niepożyczaniem pieniędzy i podobnymi cyrkami.

ale po tym co widziałam na tym kanale jestem w szoku. i faktycznie to taka mocno lajtowa wersja patostreama. Jeśli ktokolwiek tam jeszcze wpłaca kasę to chyba na tej zasadzie. To juz naprawdę czwartorzędna kwestia jak tym ludziom powinno się pomagać. Nie mam zamiaru ich oceniać. Sama raczej nie wysłałabym nawet na początku, ale rozumiem co masz na myśli heater.

ten człowiek (pan Jacek) to dno i metr mułu. Nie wiem czy on się faktycznie chce na tym dorobić czy jest ''tylko'' chory na punkcie wywyższania się, poniżania, oczerniania tych ludzi publicznie, robienia sobie dobrze tym jaką ma nad nimi ''władzę''. Obrzydliwość.
Nawet jeśli nie byłoby tam żadnych dodatkowych machlojek i po prostu nieporadne, nieefektywne próby pomagania komukolwiek oparte na oszustwie (cel zbiórki zmieniony po zebraniu środków) to cała ta otoczka jest czymś tak obrzydliwym że zasługuje na najwyższe potępienie

jeśli ktoś chce poczuć klimat tego o czym piszę to polecam pierwszy kwadrans tego Q&A, przeklikać resztę
wiem że heater juz o tym pisała, ale jednak trochę co innego niż relacja. o-brzy-dli-wość

Ja pierdziele. Pierwszy i ostatni raz włączyłam "twórczość" tego pana. Żenada. Muł i wodorosty.

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 13 sty 2019, 0:31

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

On chce m.in. sprzedawać kursy online, a popularność kanału i duża liczba wyświetleń mają mu zapewnić sukces, o czym opowiada wprost tu https://youtu.be/VLmpVpg28yw?t=1303

Signomi_Mastani

Postautor: Signomi_Mastani » 13 sty 2019, 11:19

U Katosu na social blade: Pyk i 107 obserwatorów w ciągu jednego dnia, gdzie cały czas followersów jej ubywało. Mam nadzieję, że nie będzie się bawić w kupowanie obserwujących :>
IMG_20190113_110809.png
IMG_20190113_110809.png (149.4 KiB) Przejrzano 2979 razy

Awatar użytkownika
Nicki

Postautor: Nicki » 13 sty 2019, 20:03

Z okazji... WOŚP ... czy któraś zauważyła, że któraś z dziewczyn cokolwiek wystawiła na aukcje ?
Myślałam, że Maxi wystawi lekcje makijażu u siebie w szkole... Zmalowana też by w sumie mogła... Hania by mogła puścić premierowe pędzle czy cokolwiek ze sklepu...
No nie wiem...

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
neflim

Postautor: neflim » 13 sty 2019, 20:22

Nicki pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Z okazji... WOŚP ... czy któraś zauważyła, że któraś z dziewczyn cokolwiek wystawiła na aukcje ?
Myślałam, że Maxi wystawi lekcje makijażu u siebie w szkole... Zmalowana też by w sumie mogła... Hania by mogła puścić premierowe pędzle czy cokolwiek ze sklepu...
No nie wiem...

Zauważyłam spacer z alpakami i Agnieszką Grzelak i spotkanie z miksem osób w tym RLM.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 13 sty 2019, 20:27

No nie wiem...

ło matko
wszystkich tak obserwujesz i rozliczasz pod tym kątem czy tylko juciuberki?

Awatar użytkownika
Nicki

Postautor: Nicki » 13 sty 2019, 20:30

Niee... tylko tak ogólnie rzuciłam temat, że nikt aż tak drzwiami i oknami nie wali na aukcje...

Chyba, że chodzi o te obserwatorów to ja tylko przez przypadek zacytowalam hahahaha

Ostatnio zmieniony 13 sty 2019, 20:30 przez Nicki, łącznie zmieniany 1 raz.

anja415

Postautor: anja415 » 13 sty 2019, 21:46

https://www.instagram.com/p/BsgjwGnl2D5/
Laura zapowiada przerwę od YT

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 14 sty 2019, 8:46

Ktoś się napracował :hahaha: Olfa pewnie już szykuje pozew :pazurki:

Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Aksamitny sernik z musem gruszkowym

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 14 sty 2019, 9:40

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Przewijało mi się to gdzieś po fejsbukach od wczoraj, ale dopiero teraz włączyłam :rotfl:

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 14 sty 2019, 13:25

śpieszmy sie oglądac filmiki, bo tak szybko dochodzą :hahaha:
i tak najfajniejszy jest podpis
Zgodnie z art. 29 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych wolno przytaczać w utworach stanowiących samoistną całość urywki rozpowszechnionych utworów lub drobne utwory w całości, w zakresie uzasadnionym wyjaśnianiem, analizą krytyczną, nauczaniem lub prawami gatunku twórczości.
Art. 89 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych: 2. Zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku: 1) osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych, zawodowych.

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 14 sty 2019, 15:32

neflim pisze:zobacz cytowaną wiadomość
No nie wiem...

Zauważyłam spacer z alpakami i Agnieszką Grzelak i spotkanie z miksem osób w tym RLM.

Wiem, że nie w temacie, ale właśnie przeczytałam, że Owsiak zrezygnował z pełnienia funkcji po śmierci prezydenta Gdańska... :( Okropności się dzieją w tym kraju.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2019, 15:36 przez Alien, łącznie zmieniany 1 raz.
Another World

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 14 sty 2019, 18:33

Bogu wróciła z nowym filmikiem i oświadczeniem o zmianach na kanale pod najnowszą fotką na IG.
Another World

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 14 sty 2019, 18:51

Alien pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Bogu wróciła z nowym filmikiem i oświadczeniem o zmianach na kanale pod najnowszą fotką na IG.

Skupię się teraz na tym co lubicie we mnie najbardziej - oprócz mnie samej

Czyli?
-makijaże
-inspiracje
-recenzje
-lifehacki
-uroki świata moimi oczami

Brzmi jak rozstanie. I moim dobra decyzja, choć na pewno niełatwa.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2019, 18:51 przez SALIX, łącznie zmieniany 1 raz.
Insta

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 14 sty 2019, 19:03

Czyli?
-makijaże
-inspiracje
-recenzje
-lifehacki

Obejrzałam filmik. Zniknęła obrączka, ale nagrywa nadal w mieszkaniu Bartka, więc nie sądzę. Podejrzewam, że chce żeby widzowie tak myśleli, a w rzeczywistości to gry ciąg dalszy ;) Szczególnie, że zmieniła się narracja. Podkreśla, że wszystko sama robi, więc myślę, że to ma swój cel.
Another World

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 14 sty 2019, 19:16

Czyli?
-makijaże
-inspiracje
-recenzje
-lifehacki

Obejrzałam filmik. Zniknęła obrączka, ale nagrywa nadal w mieszkaniu Bartka, więc nie sądzę. Podejrzewam, że chce żeby widzowie tak myśleli, a w rzeczywistości to gry ciąg dalszy ;) Szczególnie, że zmieniła się narracja. Podkreśla, że wszystko sama robi, więc myślę, że to ma swój cel.

Może szuka dostosowanego mieszkania w Wawie? Na biegu niełatwo jest znaleźć fajne lokum, zwłaszcza dla niepełnosprawnych, a do rodziców chyba ciężko by się jej było wyprowadzić, bo pracuje. Osobiście mam nadzieję, że to w tę stronę zmierza i nie odchodzą tu żadne scenki pod publikę, gierki, dziwne akcje.
Insta

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 14 sty 2019, 19:19

Czyli?
-makijaże
-inspiracje
-recenzje
-lifehacki

Może szuka dostosowanego mieszkania w Wawie? Na biegu niełatwo jest znaleźć fajne lokum, zwłaszcza dla niepełnosprawnych, a do rodziców chyba ciężko by się jej było wyprowadzić, bo pracuje. Osobiście mam nadzieję, że to w tę stronę zmierza i nie odchodzą tu żadne scenki pod publikę, gierki, dziwne akcje.

Myślę, że tak byłoby lepiej dla nich obojga, ale w sumie nie wiemy co tam między nimi było... Jednak znając Bogu, nie umiem chyba być aż tak optymistyczna. Mam nadzieję, że jej się poukłada.
Another World

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 14 sty 2019, 20:09

Zophia stylistka o tym Jak rozplanować praktyczną i wygodną szafę?

Wróć do „Youtube i blogi”