Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: SALIX » 14 cze 2018, 12:15

W mieszkaniu Olfy chyba najbardziej podobają mi się widoki z balkonu i okien. Metraż jak dla singla bardzo spoko, ale rozkład pomieszczeń faktycznie niezbyt funkcjonalny. Ogólnie fajne choć zdziwiła mnie dość kosmiczna cena wynajmu, no ale pewnie ma to uzasadnienie w lokalizacji i standardzie noweg, strzeżonego osiedla.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2018, 12:15 przez SALIX, łącznie zmieniany 1 raz.
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Sernik bez pieczenia z musem truskawkowym i spodem Cookie Crisp

ajah

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: ajah » 14 cze 2018, 12:43

Johanna pisze:Tymczasem u Laury na insta :hahaha: może wiecie,
który to vlog?? Az nabrałam ochoty na obejrzenie tego poczęcia :torba:
IMG_20180614_111742.png
zwyczajne chamstwo.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Awatar użytkownika
apoftegmata

Postautor: apoftegmata » 14 cze 2018, 15:21

Siostra Polka i post dr Dąbrowskiej
mówi m. in. o negatywnych skutkach, o tym jak bardzo źle się czuła, miała bardzo niskie ciśnienie, ale chce kontynuować post przez kolejne tygodnie :torba:

Coco colletion i ciemnie strony eventów

Delicious Beauty i makijaż kosmetykami Inglot z kolekcji Jennifer Lopez

xavvyy

Postautor: xavvyy » 14 cze 2018, 16:02

Milva pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Znalazłam świetny kanał - Widzę głosy - z wywiadami z aktorami dubbingowymi. Tutaj macie wywiad z Triss <3

Omg, jaki super kanał :O Niektóre z tych głosów pamiętam z dzieciństwa bardzo dobrze (Andy z Ludwiczka!), a pamięć mam naprawde tragiczną i nie pamietam tak z 90% mojego życia.

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 14 cze 2018, 17:32

apoftegmata pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Siostra Polka i post dr Dąbrowskiej
mówi m. in. o negatywnych skutkach, o tym jak bardzo źle się czuła, miała bardzo niskie ciśnienie, ale chce kontynuować post przez kolejne tygodnie :torba:

Jakbym miała tak pościć to :rzyg: dalej niż widziała, a później parę tygodni dochodzila do siebie

nośny temat, u urzekającej też był

mieciu i mistrz i małgorzata

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 14 cze 2018, 17:33

xavvyy pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Milva pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Znalazłam świetny kanał - Widzę głosy - z wywiadami z aktorami dubbingowymi. Tutaj macie wywiad z Triss <3

Omg, jaki super kanał :O Niektóre z tych głosów pamiętam z dzieciństwa bardzo dobrze (Andy z Ludwiczka!), a pamięć mam naprawde tragiczną i nie pamietam tak z 90% mojego życia.

Kanał super, z przyjemnością oglądam :ok: dużo wspomnień. Czasem dziwnie widzieć prawdziwą osobę stojącą za głosem :brzydal:

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 14 cze 2018, 18:30

Caoimhe pisze:

mieciu i mistrz i małgorzata

kurcze a wczoraj jeszcze wchodziłam na jego kanał w poszukiwaniu nowego masochisty, a tu od 3 meisiecy cisza :(

a w ogole było gdzies podane ile lat miał brat Nikkie?

ajah

Postautor: ajah » 14 cze 2018, 18:58

Mówiąc inaczej z Arleną

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 14 cze 2018, 19:01

Hania z vlogiem makijażowym

Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Sernik bez pieczenia z musem truskawkowym i spodem Cookie Crisp

Perse

Postautor: Perse » 14 cze 2018, 19:12

Nie znoszę Mówiąc inaczej. Jej głos, ton, artykulacja i gestykulacja wzbudzają we mnie żądzę mordu :torba:

Awatar użytkownika
Adamantium

Postautor: Adamantium » 14 cze 2018, 19:25

night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Adamantium pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Nikki i czerwony makijaż, który zrobiła jako tribute dla młodszego brata, który odszedł po 2i połletniej walce z rakiem + 10 milionów subów

W jednym filmiku "żegna się" z bratem i świętuje 10 mln subskrybcji? :drapie:

Tak, opowiada jak na pogrzebie puszczali balony i podobno (ta rzecz obyczajał jej menago) w tym czasie stuknęło 10 mils. I ona jest przekonana ze to „zrobił” jej brat, który był bardzo dumny z jej kanału.

malammi

Postautor: malammi » 14 cze 2018, 20:22

Perse pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Nie znoszę Mówiąc inaczej. Jej głos, ton, artykulacja i gestykulacja wzbudzają we mnie żądzę mordu :torba:

Mam to samo... Większość się zachwyca, a ja jej kompletnie nie trawię.

Uwaga, uwaga! Madzik naga na swoim instastory! Wielki powrót mojego guilty pleasure ;-)

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 14 cze 2018, 20:52

Nikki i czerwony makijaż, który zrobiła jako tribute dla młodszego brata, który odszedł po 2i połletniej walce z rakiem + 10 milionów subów

Tak, opowiada jak na pogrzebie puszczali balony i podobno (ta rzecz obyczajał jej menago) w tym czasie stuknęło 10 mils. I ona jest przekonana ze to „zrobił” jej brat, który był bardzo dumny z jej kanału.

Dzięki! Fajnie, że taki pozytywny symbol sobie dodała do tej tragedii, pewnie jest to kawałek ulgi.

Od paru lat tak mnie Nikki odrzuca, że nie dałabym rady obejrzeć tego filmiku z uwagą, więc nawet nie klikałam.
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Kinga

Postautor: Kinga » 14 cze 2018, 21:52

Perse pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Mi się właśnie jej sposób mówienia bardzo podoba :brzydal:

Awatar użytkownika
Adamantium

Postautor: Adamantium » 14 cze 2018, 22:15

Ja ja polubiłam jakiś czas temu. Nie wiem chyba mamy podobne poczucie humoru. Nie jest to mój ulubiony typ makijażu, który ona prezentuje i raczej nigdy bym się tak nie umalowała. Ale zawsze lubię sobie pooglądać, co pną tam zmajstrowała.

Dzięki! Fajnie, że taki pozytywny symbol sobie dodała do tej tragedii, pewnie jest to kawałek ulgi.

Od paru lat tak mnie Nikki odrzuca, że nie dałabym rady obejrzeć tego filmiku z uwagą, więc nawet nie klikałam.

Awatar użytkownika
Adamantium

Postautor: Adamantium » 14 cze 2018, 22:18

J

Od paru lat tak mnie Nikki odrzuca, że nie dałabym rady obejrzeć tego filmiku z uwagą, więc nawet nie klikałam.[/

Ja ja polubiłam jakiś czas temu. Nie wiem chyba mamy podobne poczucie humoru. Nie jest to mój ulubiony typ makijażu, który ona prezentuje i raczej nigdy bym się tak nie umalowała. Ale zawsze lubię sobie pooglądać, co pną tam zmajstrowała.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 14 cze 2018, 23:32

Adamantium pisze:

Ja ją lubiłam bardzo dawno temu, potem zaliczyła kilka kwasów, już nawet nie pamiętam jakich i zrobiła mi się obojętna, potem oglądałam od czasu do czasu i w pewnym momencie stwierdziłam, że mnie odrzuca. Dodatkowo zmiany w jej buzi są nie w moim guście, więc ani słuchać, ani patrzeć od pewnego momentu.

Awatar użytkownika
Mitsukki
Ranga alternatywna: Mother of Rabbits

Postautor: Mitsukki » 15 cze 2018, 9:04

night prowler pisze:
Adamantium pisze:

Ja ją lubiłam bardzo dawno temu, potem zaliczyła kilka kwasów, już nawet nie pamiętam jakich i zrobiła mi się obojętna, potem oglądałam od czasu do czasu i w pewnym momencie stwierdziłam, że mnie odrzuca. Dodatkowo zmiany w jej buzi są nie w moim guście, więc ani słuchać, ani patrzeć od pewnego momentu.

Ja ogladalam ja sto lat temu i kilka miesiecy temu trafilam na nią ponownie, no i... ona ma zupelnie inna twarz. Mowila kiedys czy cos robila czy o co chodzi?
Ja ja pamietalam jak wygladala tak: http://www.nikkietutorials.com/site/wp-content/uploads/2012/10/Brushes.jpg
I bylam serio zaskoczona jak ja teraz zobaczylam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 15 cze 2018, 10:27

Mitsukki pisze:Ja ogladalam ja sto lat temu i kilka miesiecy temu trafilam na nią ponownie, no i... ona ma zupelnie inna twarz. Mowila kiedys czy cos robila czy o co chodzi?
Ja ja pamietalam jak wygladala tak: http://www.nikkietutorials.com/site/wp-content/uploads/2012/10/Brushes.jpg
I bylam serio zaskoczona jak ja teraz zobaczylam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Z tego co pamiętam, raczej mówi o kolejnych zabiegach, no i zrobione ma dużo. Mi się strasznie nie podobały zęby, które jej kilka lat temu zafundowali w ramach współpracy, takie duże i prostokątne. Teraz podobno była nowa współpraca, więc zęby ma już bardziej naturalne :torba: . Nie lubię twarzy przeładowanych wypełniaczami a ona już taką ma. Jej się ewidentnie ten sport podoba, jej fanom też, więc każdy szczęśliwy. W tym ja, nie oglądając :lol: .

Awatar użytkownika
Adamantium

Postautor: Adamantium » 15 cze 2018, 11:56

Ja już po prostu nie zwracam na to uwagi, oglądam tylko makijaże, techniki, pazury albo ich brak (to już zboczenie zawodowe) :P

Wróć do „Youtube i blogi”