Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
anja415

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: anja415 » 16 kwie 2018, 11:06

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
YT podskunął mi film dziewczyny, której nie znam (Klatex). W skrócie: udostępniła w paru miejscach w sieci swoją kartę Rossmanna i w efekcie po paru dniach miała na niej 650 000 punktów. Umożliwienie masom zrobienia zakupów na swoje konto tłumaczyła uroczo tym, jak to chciała pomóc dziewczynom ominąć kolejki i dać szansę na skorzystanie z promocji wcześniej (nie wiem o co chodzi, nie znam się na tych rossmannowych wynalazkach i promocjach). Jak sama przyznaje, przestraszyła się, że narosło tego tyle (zakupy za 650 0000 zł, bo podobno 1 pkt = 1 zł) i napisała do Rossa. Karta została zablokowana, punkty anulowane, bo złamała regulamin - tylko 1 osoba może korzystać z danego konta. W komentarzach oburzenie, że ludzie się czepiają, przecież ona taka dobra i uczciwa, chciała tylko pomóc, przyznała się :brzydal: A jak dla mnie, to po prostu zaczęła trząść się ze strachu, że ją nakryją na oszustwie, bo nie spodziewała się skali przekrętu, więc wolała się przyznać i jeszcze wykorzystać to do zrobienia sobie dobrego PR na YT. :roll: Ja w jej święte intencje i bezinteresowność nie wierzę, sorry. Udostępniała to gdzie się da.

klatex matka teresa.jpg

obserwuje dziewczynę na instagramie i faktycznie screen z kodem w czasie promocji dla VIPów pojawiał się codziennie :shock: sama Klatex dzielnie wspierana jest przez dziewczyny, które tworzą wianek uwielbienia (jak wokół Olfy) że dzięki niej mogą zrobić zakupy szybciej i dziękując za wspaniałomyśknosć

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 16 kwie 2018, 11:15

Lucy Camden pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja nie wiedziałam, że tam sie jakieś punkty zbiera w ogole i zawsze mowie ze nie wziełam telefonu, żeby nie zawracali dupy.

Ja ostatnio użyczyłam pani przy kasie swojej aplikacji, bo nie miała. Sama ekspedientka mnie zapytała o zgodę. Czy zgnije w więzieniu? :bojesie:

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 16 kwie 2018, 11:56

YT podskunął mi film dziewczyny, której nie znam (Klatex). W skrócie: udostępniła w paru miejscach w sieci swoją kartę Rossmanna i w efekcie po paru dniach miała na niej 650 000 punktów. Umożliwienie masom zrobienia zakupów na swoje konto tłumaczyła uroczo tym, jak to chciała pomóc dziewczynom ominąć kolejki i dać szansę na skorzystanie z promocji wcześniej (nie wiem o co chodzi, nie znam się na tych rossmannowych wynalazkach i promocjach). Jak sama przyznaje, przestraszyła się, że narosło tego tyle (zakupy za 650 0000 zł, bo podobno 1 pkt = 1 zł) i napisała do Rossa. Karta została zablokowana, punkty anulowane, bo złamała regulamin - tylko 1 osoba może korzystać z danego konta. W komentarzach oburzenie, że ludzie się czepiają, przecież ona taka dobra i uczciwa, chciała tylko pomóc, przyznała się :brzydal: A jak dla mnie, to po prostu zaczęła trząść się ze strachu, że ją nakryją na oszustwie, bo nie spodziewała się skali przekrętu, więc wolała się przyznać i jeszcze wykorzystać to do zrobienia sobie dobrego PR na YT. :roll: Ja w jej święte intencje i bezinteresowność nie wierzę, sorry. Udostępniała to gdzie się da.

klatex matka teresa.jpg

Faktycznie śmierdząca sprawa. Oglądałam ją kiedyś, ale jakoś od roku nie trawię laski. :torba:
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 16 kwie 2018, 12:20

No i tak generalnie chciałabym nominować Grażynkę biznesu do Żenad. Najpierw świadomy przekręt, potem filmik, w którym wali ściemę za ściemą. :wc:
Insta
Blog podróżniczy Kraków: Wioski Świata

Perse

Postautor: Perse » 16 kwie 2018, 12:34

Nie wiem, ile musiałabym siedzieć i myśleć, żeby taki grażynizm wymyślić.

Awatar użytkownika
Plants

Postautor: Plants » 16 kwie 2018, 12:35

majchevka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Lucy Camden pisze:Ja nie wiedziałam, że tam sie jakieś punkty zbiera w ogole i zawsze mowie ze nie wziełam telefonu, żeby nie zawracali dupy.

Szczególnie, że nawet niewiadomo po co są te punkty :brzydal:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zbiera się do końca roku i będzie można wymieniać na jakieś gifty. Rossmann jeszcze nie opublikował listy rzeczy. Obstawiam, że będzie to coś w stylu akcesoria do paznokci, pilniczki, pędzle itp

Awatar użytkownika
blackveil

Postautor: blackveil » 16 kwie 2018, 13:29

Może ja jestem naiwna, ale nie dopatrywałabym się aż tak złych intencji. Nie do końca wiem o co chodzi z tymi punktami, ale moja koleżanka sama udostępniła swój kod z aplikacji, żeby ktoś mógł zrobić wcześniej zakupy(Rossman udostępnił promocje niektórym kilka dni wcześniej). Sama skorzystałam bo mogłam pokazać tylko screena, a na kolejną niepotrzebną aplikacje szkoda mi miejsca na telefonie.

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 16 kwie 2018, 14:22

klatex matka teresa.jpg

Czytałam o tej opcji z użyczaniem kodów przed promocją - właśnie zajrzałam jeszcze do tego samego newsa i dopiero teraz widzę, że nawet podlinkowali tam tę jutuberkę, o której piszesz ("obrotne klientki znalazły sposób..." :P). Pewnie miało to niemały wpływ na nabicie tylu punktów.
http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,111997,23228263,promocja-w-rossmannie-wieksza-niz-zwykle-niektorzy-juz-sie.html#Z_Prze

Weed

Postautor: Weed » 16 kwie 2018, 14:33

Lucy Camden pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja nie wiedziałam, że tam sie jakieś punkty zbiera w ogole i zawsze mowie ze nie wziełam telefonu, żeby nie zawracali dupy.

Haha, ja też prawie zawsze "nie mam" aplikacji (ale prawie robi wielką różnicę :P)

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 16 kwie 2018, 14:37

blackveil pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Może ja jestem naiwna, ale nie dopatrywałabym się aż tak złych intencji. Nie do końca wiem o co chodzi z tymi punktami, ale moja koleżanka sama udostępniła swój kod z aplikacji, żeby ktoś mógł zrobić wcześniej zakupy(Rossman udostępnił promocje niektórym kilka dni wcześniej). Sama skorzystałam bo mogłam pokazać tylko screena, a na kolejną niepotrzebną aplikacje szkoda mi miejsca na telefonie.

dla mnie czymś innym jest udostępnić aplikację koleżance, faktycznie z troski, aby mogła kupić sobie coś szybciej (a punkty się nabiją przy okazji), czym innym spamowanie linkiem gdzie się da, żeby jakaś totalnie obca Karynka, o której istnieniu nie ma się pojęcia, mogła sobie kupić podkład. Może jestem cyniczna, ale absolutnie nie wierzę w bezinteresowność takiego zagrania, jej historia kupy się nie trzyma.

Inna Historia o moim ulubionym ( :brzydal: ) serialu :mrgreen:

Insta

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 16 kwie 2018, 17:53

widzki doradzają Sylwii żeby zostawiła męża bo jest chora
bieda emocjonalna że aż przykro...

Klaudia she wolf z pielęgnacją włosów

nigdy nie lubiłam designyourlife - ona i lifemenegerka zawsze mi się zlewały i kojarzyły ze znerwicowaniem przykrytym uśmiechem. ostatnio wyskoczyła mi w podpowiedziach i kliknęłam właściwie ze względu na zmianę fryzury.

włosy nie w moim guście ale ogólnie spoko, pasują jej. za to treść filmiku mnie poraziła. poza ekscytacja minimalizmami charakterystyczna dla ekszakupoholiczki Alina chce odsprzedać prasowany brązer dr ireny eris w którym widać denko i pare innych w sumie... śmieci, ale oczywiście w ''pakiecie'' żeby ''odzyskać część środków'' :hahaha:

no i oczywiście gadka od minimalnym makijażu a brwi jak od szklanki

wisienką na torcie jest chyba to, że laska ktora nagrywa filmiki o organizacji od miesiąca nie ma ''motywacji'' żeby umyć beauty blender :brzydal: :rzyg:

Ostatnio zmieniony 16 kwie 2018, 17:54 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 16 kwie 2018, 18:34

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ja pierdole. Co ludzie mają w głowach :mdleje:

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 16 kwie 2018, 18:45

ktrzn pisze:nigdy nie lubiłam designyourlife - ona i lifemenegerka zawsze mi się zlewały i kojarzyły ze znerwicowaniem przykrytym uśmiechem. ostatnio wyskoczyła mi w podpowiedziach i kliknęłam właściwie ze względu na zmianę fryzury.

włosy nie w moim guście ale ogólnie spoko, pasują jej. za to treść filmiku mnie poraziła. poza ekscytacja minimalizmami charakterystyczna dla ekszakupoholiczki Alina chce odsprzedać prasowany brązer dr ireny eris w którym widać denko i pare innych w sumie... śmieci, ale oczywiście w ''pakiecie'' żeby ''odzyskać część środków'' :hahaha:

wisienką na torcie jest chyba to, że laska ktora nagrywa filmiki o organizacji od miesiąca nie ma ''motywacji'' żeby umyć beauty blender :brzydal: :rzyg:

też widziałam ten filmik i szczerze powiedziawszy jest to ostatnia osoba, której radziłabym sie w temacie kosmetyków
chce sprzedawac kosmetyki, bo "ledwo czymś maźnięte" i żeby jej nie oceniać czy jakoś tak, bo i tak zrobi jak uważa

nie.

karolina ze stylizacji też zrobiła filmik o porządkach w podkladach, zatkała mnie ilość podkładów, kremó bb, dużo przesortowała, choć dwie torby stwierdziła, że odda kuzynce czy cioci - wowwo, nie sądziłam, że mozna mieć tyle rzeczy :torba:

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 16 kwie 2018, 19:27

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

rzykrytym uśmiechem. ostatnio wyskoczyła mi w podpowiedziach i kliknęłam właściwie ze względu na zmianę fryzury.

Nie wierzę, że ktoś może takie rzeczy pisać.. - Choć po zastanowieniu znam osoby, które mogłyby być do tego zdolne. I to straszne. Współczuję jej bardzo.

A co do designyourlife - widziałam ten odcinek i padłam. Nie wydaję używanych kosmetyków, z małymi wyjątkami (np. tylko zeswatchowane). A już tym bardziej nie wpadłabym na to, żeby odsprzedawać prawie pusty produkt.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 16 kwie 2018, 19:45

Wroobela z testem pomadki Semilaca. Słabo to wygląda.

Insta

Awatar użytkownika
renigma

Postautor: renigma » 16 kwie 2018, 19:55

Wroobela z testem pomadki Semilaca. Słabo to wygląda.

a u Zmalowanej już tak

peppa

Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: peppa » 16 kwie 2018, 21:13

Nie mogę wrzucić linka z telefonu ale Xbebe na insta podała, ze policja w stanach skonfiskowała kosmetyki chińskiego pochodzenia na kwotę 700 000 dolarów. Powodem było znalezienie w tych kosmetyków śladów ludzkich fekaliów. Podobno kosmetyki pochodzą od sprzedawców ze stron AliExpress i Wish.

Link do artykułu. http://www.ktvu.com/news/police-fake-makeup-contaminated-with-human-feces
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2018, 21:13 przez peppa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 16 kwie 2018, 21:14

Znalazłam świetną serię kids meet - dzieciaki spotykają różne osoby, m.in drag queen, kulturystę, osobę chorującą na dystrofię mięśniową, czy mającą syndrom tourette'a.

monique332

Postautor: monique332 » 17 kwie 2018, 8:24

Kretka w ciąży.

Awatar użytkownika
lordviader
Ranga alternatywna: mroczny imperator

Postautor: lordviader » 17 kwie 2018, 10:47

peppa pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Nie mogę wrzucić linka z telefonu ale Xbebe na insta podała, ze policja w stanach skonfiskowała kosmetyki chińskiego pochodzenia na kwotę 700 000 dolarów. Powodem było znalezienie w tych kosmetyków śladów ludzkich fekaliów. Podobno kosmetyki pochodzą od sprzedawców ze stron AliExpress i Wish.

Link do artykułu. http://www.ktvu.com/news/police-fake-makeup-contaminated-with-human-feces

A moja znajoma dalej będzie zamawiała maski do twarzy bo po 1$ a nie 10zł i kolorówkę bo to druga linia produkcyjna :rzyg: i wiele wiele innych :wc:
bywam na insta
-Jak się nazywasz?
-Gruba Amy
-Nazywasz się gruba Amy?
-Tak, żeby chude suki nie robiły tego za moimi plecami.

Wróć do „Youtube i blogi”