Przedłużanie rzęs

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Re: Przedłużanie rzęs

Postautor: Kumiho » 12 maja 2018, 11:25

Lusia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Melduje, że przedłużyłam rzęsy (jedwabne 1:1) i na razie mi się podoba. Mam uzupełnienie 3 dni przed ślubem, wiec będę je mieć fajnie odświeżone na samą imprezę. Jeszcze nie wiem, czy będę je dalej przedłużać ale póki co mam pozytywne wrażenia.

Istnieje bardzo duże ryzyko ze się uzależnisz :brzydal:

Ja niestety z przedłużaniem rzęs dałam sobie spokoj. Dwa podejścia, dwie alergie :facepalm: :banghead: Planuje jeszcze dać szanse liftingowi, bo rzęsy mam gęste, nawet długie, ale strasznie proste :ryk:

Żyjąc z przedłużanymi rzęsami juz pare dni widzę, że uzależnienie mi nie grozi :brzydal:

A co do liftingu to koleżanka sobie zrobiła właśnie taki zabieg i jest zachwycona.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

izagaweda25
BAN

Postautor: izagaweda25 » 03 cze 2019, 10:53

Ja się uzależniłam od przedłużania rzęs, przede wszystkim dlatego, że swoje rzęsy mam krótkie i proste a przedłużanie daje mi efekt "zalotnego spojrzenia". Moja stylistka używa na mnie rzęs SPAM, które dają mi taki efekt i wygląda to bombowo.
Ostatnio zmieniony 03 cze 2019, 11:47 przez empress, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dorthy.buckridge

Postautor: dorthy.buckridge » 27 gru 2019, 21:38

Ja wolę takie doczepiane od czasu do czasu, bo przedłużanie bardzo osłabia rzęsy, podobnie jak włosy

aleva

Postautor: aleva » 13 sty 2020, 8:48

ja robie sobie od jakiegoś czasu lifting rzęs z botoksem i to w mi w zupełności wystarcza :) a co sądzicie na temat makijażu permanentnego ? ja zrobiłam sobie jakiś czas temu brwi ( u Dominiki z salonu SPAM w Warszawie) i jestem zachwycona. Każdego dnia jestem w stanie zaoszczędzić dobrych kilkanaście minut :) a i efekt jest bardzo naturalny.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2020, 20:08 przez SALIX, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mcglynn.walton

Postautor: mcglynn.walton » 15 sty 2020, 14:18

Jaki jest koszt przedłużania?

Wróć do „Moda i Uroda”