Polecam i nie polecam

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
Awatar użytkownika
tragus

Re: RE: Re: Polecam i nie polecam

Postautor: tragus » 15 sie 2017, 12:34

amelj pisze:Zawsze jadłam z litrowego słoja czarne oliwki, ale mam nową miłość.
Korniszony Hugo Reitzel z papryczką chili. Kupiłam je w Carrefourze. Są pyszne :ok: Nie mogłam znaleźć zdjęcia, znalazłam podobne, ale te które ja mam są dużo mniejsze, takie malutkie ogóreczki.
Obrazek

Takich ze sklepu nie jadłam - ale robiłam kiedyś z mamą na zimę z chili - i były boskie. <3 eksperymentalnie robiłam tez w zalewie z curry - to dopiero była perarda. :-D

Awatar użytkownika
amelj

Re: RE: Re: Polecam i nie polecam

Postautor: amelj » 15 sie 2017, 15:32

tragus pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Korniszony Hugo Reitzel z papryczką chili. Kupiłam je w Carrefourze. Są pyszne :ok: Nie mogłam znaleźć zdjęcia, znalazłam podobne, ale te które ja mam są dużo mniejsze, takie malutkie ogóreczki.
Obrazek

Takich ze sklepu nie jadłam - ale robiłam kiedyś z mamą na zimę z chili - i były boskie. <3 eksperymentalnie robiłam tez w zalewie z curry - to dopiero była perarda. :-D

Też w tym roku robiłam w curry :ok: Jadłam też sporo z chili tych ze sklepu gotowych, ale tej firmy smakują mi najbardziej. Są takie idealnie ostre, ale nie za ostre :)
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
tragus

Re: RE: Re: RE: Re: Polecam i nie polecam

Postautor: tragus » 15 sie 2017, 15:47

amelj pisze:
tragus pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Obrazek

Też w tym roku robiłam w curry :ok: Jadłam też sporo z chili tych ze sklepu gotowych, ale tej firmy smakują mi najbardziej. Są takie idealnie ostre, ale nie za ostre :)

Ja pamiętam, że do zalewy którą robiłam, dodawałam trochę oleju i chyba to fajnie wyważało smak chili. :-) Ale mimo wszystko najbardziej jestem wierna kiszoknom - ostatnio próbowałam kisić rzodkiewkę i paprykę i wyszło pysznie <3

Awatar użytkownika
Hadilan
Ranga alternatywna: Rumuńska panda

Re: Polecam i nie polecam

Postautor: Hadilan » 19 sie 2017, 14:02

Lusia pisze:On jest w stalej ofercie?

Chyba nie, pojawił się dość niedawno, a po lekturze recenzji widzę, że był dostępny też w poprzednich latach, ale znikał. Prawdopodobnie wraca regularnie. Zjadłam już pierwszy słoik i kupiłam drugi :brzydal:

:voodoo:

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 21 sie 2017, 14:51

neflim pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Też lubiłam ten keczup.
Ale, ale! Jadłyście lody SVALYA(te rożki całe zafoliowane), też z Biedronki, o smaku solonego karmelu? Petaaardaa :love: :love: :love:

Ja jadłam tylko kokosowe, bardzo dobre. Był jeden lod w całej lodowie, przebobrowałam i go znalazłam. Waniliowych było dużo, ale słyszałam ze gorsze od tych dwoch. Bede polowac na solony karmel bo generalnie uwielbiam.

kocikot
BAN

Postautor: kocikot » 19 sty 2020, 19:37

A ja polecam nie kupować wszystkiego od razu przy zakładaniu firmy. Kupiliśmy część sprzętu i części żałujemy. Na szczęście nie zdecydowaliśmy się na zakup drukarki, ale uznaliśmy, że SPAM, szczególnie tych dobrych, będzie najlepszym pomysłem.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2020, 19:46 przez empress, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: spam

Wróć do „Luźne dyskusje”