Dziewczyny z książką

to, co nadaje życiu smak: podróże, rękodzieło, muzyka i inne przyjemności
Awatar użytkownika
Axis mundi

Re: Dziewczyny z książką

Postautor: Axis mundi » 09 lis 2018, 14:03

gostara pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Axis mundi pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Trafiła do mnie ostatnia Chyłka, czyli "Kontratyp" ale musi kobita poczekać, bo jestem w trakcie "Operacji 'Dzień wskrzeszenia'", czyli tym razem to Mróz czeka, aż skończę Pilipiuka ;)

Doczekał się i oj, popłynął Mróz tym razem, popłynął ;)

No właśnie, dopiero co Kontratyp za mną, a już 14.11 będzie ebook Władzy absolutnej:
https://virtualo.pl/?pt=remigiusz_mroz
Przeczytałaś Kontratyp? Obawiałam się, że będę miała dosyć Mroza, a jednak naprawdę udana pozycja.

:ok: Przeczytałam i popłynął facet z wyobraźnią, popłynął ;)
Zaczęłam (a właściwie jestem w połowie) pierwszego Forsta, czyli "Ekspozycji". No nie ma letko pan komisarz z autorem, nie ma letko :twisted:

Za to w międzyczasie dostałam do testów (naprawdę! :ok:) niejaką panią M. Motyl i jej "Moc granatu".
Cóż...jeśli tylko lepiej maluje, niż pisze, powinna poświęcić się całkowicie temu pierwszemu. Nawet w porównaniu do takiego gniota jak "50 twarzy Greya", to bełkot. Jeśli komuś się podobały obie, to go z góry przepraszam, ale ja jestem zbulwersowana jakością tej literatury. Nie było tam ani jednej frazy, którą chciałabym przeczytać ponownie. Skorzystała osiedlowa biblioteka.
Ostatnio zmieniony 09 lis 2018, 14:05 przez Axis mundi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 24 gru 2018, 22:09

W świętach najbardziej lubię to, że można sobie spokojnie poczytać, więc skończyłam ostatniego Forsta, czyli "Zerwę" Dobrze, że Mróz dopisał jeszcze 2 kolejne części po "Trawersie", bo ta 5. jest zdecydowanie najlepsza.
Zastanawiam się teraz, czy wziąć się za "Enklawę" Ove Logmansbo, czyli po prostu Mroza udającego Skandynawa, czy przeczytać "Zerwę" jeszcze raz ;)
Ostatnio zmieniony 31 gru 2018, 13:03 przez Axis mundi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 31 gru 2018, 13:19

Dalej w ramach gadania sama ze sobą:

Przeczytałam "Zerwę" jeszcze raz ;) i wzięłam się za trylogię z Wysp Owczych Ove Mroza-Logmansbo. Skończyłam "Enklawę", teraz jestem gdzieś w 1/4 drugiej części, czyli "Połowu" (edit: skończyłam "Prom", czyli całość) i naprawdę bardzo bardzo polecam :podpisz: Zwłaszcza tym, którym bardziej podobał się Forst, niż (ostatnio nieco nudnawa) Chyłka.
Załączniki
OVE LOGMANSBO.jpg
OVE LOGMANSBO.jpg (48.65 KiB) Przejrzano 452 razy
Ostatnio zmieniony 05 sty 2019, 21:21 przez Axis mundi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

gostara

Postautor: gostara » 02 sty 2019, 8:33

Jeszcze coś w kategoriach lekkich i przyjemnych, może słyszeliście o poprzedniej części. Tutaj jest recenzja - http://jelenka.pl/boze-narodzenie-w-lost-river-fannie-flagg/ Może książka nie jest idealna, ale porusza takie typowo życiowe sprawy. Codzienność. Nie wiem, czy jest dla każdego. Mnie się podobała.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 06 mar 2019, 20:38

wyniki tegorocznego plebiscytu na Lubimy Czytać to jak dla mnie jakiś żart http://lubimyczytac.pl/plebiscyt :brzydal:

nie odnoszę się do wszystkich kategorii, ale dziś policzyłam, że w pięciu kategoriach czytałam ponad połowę nominowanych i już nawet nie chodzi, że nie wygrali moi faworyci. wygrały dwa gnioty, a naprawdę porządne pozycje na końcowych miejscach :D

Awatar użytkownika
Valdemara
BAN

Postautor: Valdemara » 10 maja 2019, 15:44

Polećcie jakieś tytuły (dramaty).

Wróć do „Hobby”