Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
nietopesz

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Postautor: nietopesz » 01 lut 2020, 9:54

Dzięki, posprawdzam!

The Mustards znam i lubię ich stylówę, zaczęłam oglądać Jenny od filmów o minimalizmie i trochę mi się gryzie z tym, że co chwila ma nowe ciuchy :brzydal: Może to jakoś tłumaczyła, ale nie wiem, bo przestałam oglądać (nie dam rady zostać minimalistką :brzydal: :torba: ) W sumie wrócę do oglądania!
Mijaj zdrów otwarte okna

rknails___

Postautor: rknails___ » 01 lut 2020, 11:14

Zapraszam kochani do obejrzenia mojego najnowszego filmu

https://youtu.be/wMoNAHuRyVQ

ktoś korzysta z was z kpk?

watacukrowa

Postautor: watacukrowa » 02 lut 2020, 0:08

nietopesz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dzięki, posprawdzam!

The Mustards znam i lubię ich stylówę, zaczęłam oglądać Jenny od filmów o minimalizmie i trochę mi się gryzie z tym, że co chwila ma nowe ciuchy :brzydal: Może to jakoś tłumaczyła, ale nie wiem, bo przestałam oglądać (nie dam rady zostać minimalistką :brzydal: :torba: ) W sumie wrócę do oglądania!

Przestałam ja oglądać. Filmy o minimalizmie były super ale teraz sama sobie przeczy i kanał stał się reklamowy, w sumie rozumiem że jest to ich źródło utrzymania ale dla mnie jest to nieciekawe , zalatuje hipokryzja i nie będę tego wspierać.

Lola

Postautor: Lola » 02 lut 2020, 7:06

rknails___ pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Zapraszam kochani do obejrzenia mojego najnowszego filmu

https://youtu.be/wMoNAHuRyVQ

ktoś korzysta z was z kpk?

Według mnie 50 sekundowy filmik, który w tytule ma " krok po kroku" jest za krótki. Ale może innym taka krótka forma właśnie przypasuje. Niemniej, powodzenia :)

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 02 lut 2020, 23:05

Psycholoszka o Andziaks i sharentingu
Ostatnio zmieniony 03 lut 2020, 6:45 przez empress, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta
Kontaktowanie:

Postautor: Kumiho » 03 lut 2020, 18:07

U Basi CMB na instastories screeny profilu jakiejś kobiety, która dopuściła się plagiatu wpisu z bloga Basi (grafomaństwo Basi ma jednak do kogoś przemawia najwidoczniej). Kobieta oczywiście już ustawiła insta na prywatne po reakcji Basi.

Lola

Postautor: Lola » 03 lut 2020, 19:39

https://youtu.be/OPIPp--4zAE
Globstory i jej długo zapowiadany film o migrantach

Lola

Postautor: Lola » 05 lut 2020, 13:00

https://youtu.be/yRxAVxUAwGI

Maxi i ulubieńcy " z Nowego Yorku". Czy mi się wydaje, czy ona coś majstrowała przy ustach? Czy to może makijaż?

Free

Postautor: Free » 07 lut 2020, 22:25

Dobry wieczór, piszę pierwszy raz, ale czytałam forum jeszcze za czasów fioletowego forum.

Dzięki Wam zaczęłam oglądać youtuberki ;) Teraz oglądam mało, ale dzisiaj w proponowanych (nie wiem czy to sprawa nowego algorytmu i u Was też to się pokazało czy podobnej miniatury do „Po cudzemu” i yt w jakiś sposób to połączył) pojawił się kanał „Pod naporem”. Prowadzi go mężczyzna i opowiada o przeczytanych książkach. Spokojny z miłym głosem. Polecam jeśli ktoś lubi posłuchać zdań złożonych wypowiadanych przez przygotowaną do recenzji osobę ;)

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 07 lut 2020, 22:45

Free pisze:Dobry wieczór, piszę pierwszy raz, ale czytałam forum jeszcze za czasów fioletowego forum.

Dzięki Wam zaczęłam oglądać youtuberki ;) Teraz oglądam mało, ale dzisiaj w proponowanych (nie wiem czy to sprawa nowego algorytmu i u Was też to się pokazało czy podobnej miniatury do „Po cudzemu” i yt w jakiś sposób to połączył) pojawił się kanał „Pod naporem”. Prowadzi go mężczyzna i opowiada o przeczytanych książkach. Spokojny z miłym głosem. Polecam jeśli ktoś lubi posłuchać zdań złożonych wypowiadanych przez przygotowaną do recenzji osobę ;)

O, znam ten kanał, czasem oglądam :)

RubyWoo

Postautor: RubyWoo » 08 lut 2020, 9:58

Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Free pisze:Dobry wieczór, piszę pierwszy raz, ale czytałam forum jeszcze za czasów fioletowego forum.

prowadzący współtworzył kiedyś kanał "Sfilmowani", który dalej funkcjonuje i tam też ludzie mówią zdaniami złożonymi, o kinie :)

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 08 lut 2020, 10:04

Podoba mi się, ze mówi nie tylko nowych książkach. W ogóle w booktubie przeszkadza mi prezentowanie tylko nowości, często young adult. Chętnie posłuchałabym o książkach, które już jakiś czas są na rynku i można je łatwo dostać w bibliotece lub na promo na kindle.

Free

Postautor: Free » 08 lut 2020, 16:15

RubyWoo pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość

prowadzący współtworzył kiedyś kanał "Sfilmowani", który dalej funkcjonuje i tam też ludzie mówią zdaniami złożonymi, o kinie :)

Przypomniałaś mi o tym kanale. Kojarzę tylko Pana z brodą i dziewczynę. Potrzebny kanał, ciekawe recenzje, ale już inna ekspresja. Niemniej, gdy chcę coś obejrzeć, a nie jestem pewna filmu to z chęcią słucham, co mają do powiedzenia

Sosikona

Postautor: Sosikona » 09 lut 2020, 15:12

Co Jest Cięte o Laurze:

Trochę zdziwiłam się, że CJC skupił się głównie na pokazywaniu córki przez Laurę - nie ona pierwsza, nie ostatnia, a i tak w miarę stara się chronić prywatności małej, nie pokazując jej twarzy etc.

A akurat Laura i jej aktywność to naprawdę ciekawy temat i wg mnie ma znacznie więcej przewinień - chociażby notoryczne upokarzanie siostry w swoich filmach i wypowiedziach, więc trochę czuję niedosyt.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 09 lut 2020, 16:26

Sosikona pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Co Jest Cięte o Laurze:

Trochę zdziwiłam się, że CJC skupił się głównie na pokazywaniu córki przez Laurę - nie ona pierwsza, nie ostatnia, a i tak w miarę stara się chronić prywatności małej, nie pokazując jej twarzy etc.

A akurat Laura i jej aktywność to naprawdę ciekawy temat i wg mnie ma znacznie więcej przewinień - chociażby notoryczne upokarzanie siostry w swoich filmach i wypowiedziach, więc trochę czuję niedosyt.

ostatecznie pogrążył się wyznaniem, że ma dziecko ale go nie pokazuje wiec na tle Laury to jakiś wyczyn w dzisiejszych czasach. bawią mnie te argumenty z dziecka, że niepokazywanie go chroni od hejtu i nieprzyjemnych sytuacji

nie żebym bagatelizowała zjawisko o którym w swoim filmie mówi psycholoszka, ale serio :brzydal: jeśli myśli, że z jego dziecka to się na pewno nie będą naśmiewać w powiązaniu z jego działalności to jest baaaaardzo naiwny :brzydal:

nie mówiąc o tym, że ludzie często spłaszczają problem. jest x rzeczy które mogą ukształtować córkę Laury tak, że będzie miała problemy z rówieśnikami. ciętego też to dotyczy
Ostatnio zmieniony 09 lut 2020, 16:27 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

mantide

Postautor: mantide » 09 lut 2020, 18:39

RLM przez tydzień robi makijaż przy użyciu dwóch cieni. Już dawno jej nie oglądałam, bo przestał mim odpowiadać content, ale z tym akurat fajny pomysł.

Lola

Postautor: Lola » 12 lut 2020, 17:28

Arlena Witt w 5 miesiącu ciąży

https://youtu.be/TeI9Rriu_28

Oraz o tym ,czemu nie powinno się pytać kobiet/ par o ciąże

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 13 lut 2020, 9:16

Jedna z Was pytała o Po Taniości. Pojawił się filmik na kanale z wyjaśnieniem

reveal

Postautor: reveal » 13 lut 2020, 22:50

Możecie mi przypomnieć kogo to dotyczyło? Pamiętam, że na forum była dyskusja o youtuberce, która mówi, że pracuje, a później się okazało, że to nieprawda? Nie mogę sobie przypomnieć

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 14 lut 2020, 12:07

Doncia I jej współpraca z glam-shopem

Wróć do „Youtube i blogi”