Co mnie dzisiaj cieszy :D

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Re: Co mnie dzisiaj cieszy :D

Postautor: SALIX » 09 kwie 2018, 13:00

Pogoda jest cudowna, to już nie wiosna, to lato :serce: Chce się żyć.
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Babka z orzechami i kawałkami czekolady

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 11 kwie 2018, 18:11

Kupiłam sobie 30ml Chloé L'Eau de Chloé, w ciemno :cool: Nigdy nie kupowałam perfum w ciemno, ale zobaczymy. Jeśli patrzeć na nuty zapachowe- kocham wszystkie tam użyte, ale zobaczymy, najwyżej oddam mamie. Dodatkowo kupiłam w lumpie pudrowo różową spódnicę midi, do tego widzę trampki, i te perfumy, które nie wiem na razie jak pachną :brzydal:
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 13 kwie 2018, 21:52

juz zapomniałam ile radości daje urlop.
podczas którego robisz nic NIC :)
i tylko raz sprawdziłam telefon służbowy, no duma mnie rozpiera :P

Awatar użytkownika
meeow

Postautor: meeow » 13 kwie 2018, 22:03

Po ponad miesiącu odzyskałam laptopa, wymieniliśmy w nim dzisiaj matrycę i chodzi jak szatan :serce: Do wymiany mam tylko klawiaturę, ale to juz na spokojnie. Az zapomniałam jak to jest siedzieć przed laptopem i coś na nim robić, dziwnie mi :cojest:
I oprócz tego wygrałam lakier hybrydowy w rozdaniu - mała rzecz, a cieszy mnie bardzo :banan:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 18 kwie 2018, 10:38

Wkręciłam koleżankę w pieczenie, zrobiłyśmy wspólne zamówienie i będziemy się wymieniać dodatkami do ciast (barwniki ciężko zużyć w terminie) :banan: A poza tym znowu świeci słońce i jest ciepło :skacze:
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Babka z orzechami i kawałkami czekolady

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 25 kwie 2018, 20:22

Mam najbardziej czerwono-różowe włosy EVER :P Co prawda nie udało się uzyskać wymarzonych, różowych pasemek (musiałabym rozjaśniać zbyt dużo włosów, a z moim sianem i połową włosów o długości kilka cm, wyglądałoby to komicznie), ale są naprawdę wyjątkowe i bardzo mi pasują.

Awatar użytkownika
kaludia91

Postautor: kaludia91 » 28 kwie 2018, 1:11

elorap pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Mam najbardziej czerwono-różowe włosy EVER :P Co prawda nie udało się uzyskać wymarzonych, różowych pasemek (musiałabym rozjaśniać zbyt dużo włosów, a z moim sianem i połową włosów o długości kilka cm, wyglądałoby to komicznie), ale są naprawdę wyjątkowe i bardzo mi pasują.

możesz dodać zdjęcie? :) interesujące połączenie :)

a mnie cieszy ostatnio to ze upolowałam perfumy które marzyły mi się od roku ale są koszmarnie drogie. Zarkoperfume oudish. Ktoś sprzedawał jako nieudany prezent, trochę się obawiałam kupować, niszowe wiec miałam nadzieje ze nie podróbka, przyszły i :love:

Awatar użytkownika
elorap

Re: RE: Re: Co mnie dzisiaj cieszy :D

Postautor: elorap » 28 kwie 2018, 19:34

kaludia91 pisze:
Mam najbardziej czerwono-różowe włosy EVER Co prawda nie udało się uzyskać wymarzonych, różowych pasemek (musiałabym rozjaśniać zbyt dużo włosów, a z moim sianem i połową włosów o długości kilka cm, wyglądałoby to komicznie), ale są naprawdę wyjątkowe i bardzo mi pasują.

możesz dodać zdjęcie? :) interesujące połączenie :)

a mnie cieszy ostatnio to ze upolowałam perfumy które marzyły mi się od roku ale są koszmarnie drogie. Zarkoperfume oudish. Ktoś sprzedawał jako nieudany prezent, trochę się obawiałam kupować, niszowe wiec miałam nadzieje ze nie podróbka, przyszły i :love:
Dodam jak usiade na kompie, mam nadzieję, że foto chociaż trochę odda realny kolor :)

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 01 maja 2018, 10:15

Wiem, że jakość zdjęć jest koszmarna, ale moim tel nie zrobię lepszych - przy wrzuceniu na kompa tracą na jakości, w związku z koniecznością zmniejszenia tracą koszmarnie ;/ Po lewej aktualny kolor po 3 myciach (kolor się wypłukuje 'na różowo'), po prawej sytuacja wyjściowa (wcześniej sama robiłam farbę, właśnie taką rudawą czerwień wymywającą się na czerwono).
wlosy.jpg
wlosy.jpg (40.02 KiB) Przejrzano 1924 razy

Edycja: brawo dla mnie za mistrzowską obsługę Painta ;/
Ostatnio zmieniony 01 maja 2018, 10:15 przez elorap, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kaludia91

Postautor: kaludia91 » 02 maja 2018, 12:51

Wiem, że jakość zdjęć jest koszmarna, ale moim tel nie zrobię lepszych - przy wrzuceniu na kompa tracą na jakości, w związku z koniecznością zmniejszenia tracą koszmarnie ;/ Po lewej aktualny kolor po 3 myciach (kolor się wypłukuje 'na różowo'), po prawej sytuacja wyjściowa (wcześniej sama robiłam farbę, właśnie taką rudawą czerwień wymywającą się na czerwono).wlosy.jpg

no mistrz pointa :mrgreen:
podoba mi się, lubię takie kolory :) sama kiedyś nosiłam ale odswiezalam co tydzień bo pigment wyplukiwal się jak szalony, w rudy, w którym mi nieładnie.
jak patrzę na moje stare zdjęcia to troszkę zachciewa mi się o nie dbać jak kiedyś http://4.bp.blogspot.com/-D-KamM1pujY/UYgDCYy7LXI/AAAAAAAAARo/KRRLXjtxsXM/s1600/DSC02699.JPG

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 06 maja 2018, 11:28

Cieszy mnie, że dostałam od chłopa rozszerzoną wersję Hobbita. 15 dysków, w tym 9 z dodatkami z planu :skacze:
Niepowycinana Bitwa Pięciu Armii, to zupełnie inny film ;) You pointy-eared princess
Ostatnio zmieniony 21 maja 2018, 13:18 przez Axis mundi, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 06 maja 2018, 21:03

kaludia91 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Wiem, że jakość zdjęć jest koszmarna, ale moim tel nie zrobię lepszych - przy wrzuceniu na kompa tracą na jakości, w związku z koniecznością zmniejszenia tracą koszmarnie ;/ Po lewej aktualny kolor po 3 myciach (kolor się wypłukuje 'na różowo'), po prawej sytuacja wyjściowa (wcześniej sama robiłam farbę, właśnie taką rudawą czerwień wymywającą się na czerwono).wlosy.jpg

no mistrz pointa :mrgreen:
podoba mi się, lubię takie kolory :) sama kiedyś nosiłam ale odswiezalam co tydzień bo pigment wyplukiwal się jak szalony, w rudy, w którym mi nieładnie.
jak patrzę na moje stare zdjęcia to troszkę zachciewa mi się o nie dbać jak kiedyś http://4.bp.blogspot.com/-D-KamM1pujY/UYgDCYy7LXI/AAAAAAAAARo/KRRLXjtxsXM/s1600/DSC02699.JPG

Wow, super miałaś odcień i długość. No i kondycja - rewelacja. :) Ja mam teraz długość taką do ramion, ledwo mogę je upiąć, bo mam mnóstwo włosów o długości moich palców na całej głowie.
Strzelam, że masz chłodny typ urody? To pytanie nie brzmi mega profesjonalnie, ale ja mam zupełnie odwrotnie, ciepły typ urody i mi właśnie w sumie dobrze w rudym (aczkolwiek stricte rudy na całej głowie wyglądałby okropnie, bo rozmywa mnie totalnie). Plus do tego mam typowo słowiańską urodę, jasna oprawa zielonych oczu, mysi blond w lato ze złotymi refleksami itd. Mi jest właśnie dobrze w czerwieni, fajnie ten róż przebija, ale po 2 tyg. po farbowaniu prawie go nie widać. W sumie nie wiem, czemu mi się tak dobrze pigment trzyma, może dlatego, że to pierwsza profesjonalna farba, a czerwień noszę od jakichś 4 lat? Jak używałam farby z drogerii to raz na miesiąc było spoko, głównie ze względu na odrost, bo do reszty nie miałam emocjonalnego stosunku.
Teraz mi się przypomniało, że używałam kiedyś takiego wymywającego się pigmentu z Artego i pewnie sobie kupię.

Awatar użytkownika
kaludia91

Postautor: kaludia91 » 09 maja 2018, 21:28

elorap pisze:Wow, super miałaś odcień i długość. No i kondycja - rewelacja. :) Ja mam teraz długość taką do ramion, ledwo mogę je upiąć, bo mam mnóstwo włosów o długości moich palców na całej głowie.
Strzelam, że masz chłodny typ urody? To pytanie nie brzmi mega profesjonalnie, ale ja mam zupełnie odwrotnie, ciepły typ urody i mi właśnie w sumie dobrze w rudym (aczkolwiek stricte rudy na całej głowie wyglądałby okropnie, bo rozmywa mnie totalnie). Plus do tego mam typowo słowiańską urodę, jasna oprawa zielonych oczu, mysi blond w lato ze złotymi refleksami itd. Mi jest właśnie dobrze w czerwieni, fajnie ten róż przebija, ale po 2 tyg. po farbowaniu prawie go nie widać. W sumie nie wiem, czemu mi się tak dobrze pigment trzyma, może dlatego, że to pierwsza profesjonalna farba, a czerwień noszę od jakichś 4 lat? Jak używałam farby z drogerii to raz na miesiąc było spoko, głównie ze względu na odrost, bo do reszty nie miałam emocjonalnego stosunku.
Teraz mi się przypomniało, że używałam kiedyś takiego wymywającego się pigmentu z Artego i pewnie sobie kupię.

chlodny, najpewniej ktores lato jestem. w czerwonym nie bylo rewelacji, ale mi sie spodobalo, uparlam sie i o. W fioletowo-rozowych duzo lepiej :D teraz naturalne bo nauczycielce srednio wypada. No i wielogodzinne wizyty u fryzjera, ilez mozna.
zazdroszcze ze Ci dobrze w rudych:) bardzo mi sie podobaja.
co do pigmentu to u mnie wspaniale trzymal sie elumen ale to wlasnie przy fioletowych nim farbowalam u fryzjerki
poza offtopem, udalo mi sie przetlumaczyc 19 stron specjalistycznego tekstu przez weekend! chyba sie doksztalce w tym temacie bo to bylo niezle wyzwanie, lubie. A praca z dziecmi frustruje.

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 12 maja 2018, 13:30

W sumie to co opisujesz kaludia91 to jest chyba właśnie opis typowo słowiańskiej urody, ale daję sobie wszystko uciąć, że nie wyróżniam się specjalnie, mimo ciepłego odcienia skóry. Na pewno nie jestem jesienią, bo nie jestem aż tak wyrazista (mimo że kolory jej dedykowane mi najbardziej pasują i dobrze się w nich czuję), z drugiej strony nie wydaje mi się, że jestem wiosną, bo kolory jej dedykowane mi nie pasują.

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 20 maja 2018, 13:24

Cieszy mnie dzisiaj idealna temperatura i pogoda.
Obrazek

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 26 maja 2018, 10:24

Szacowane 70:30 dla zniesienia zakazu aborcji w irlandzkim referendum.
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 29 maja 2018, 13:03

Redaktorzy Dupelka prawie jak Tuwim :brzydal:
Załączniki
lokomotywa.jpg
lokomotywa.jpg (195.35 KiB) Przejrzano 1209 razy

Awatar użytkownika
kaludia91

Postautor: kaludia91 » 30 maja 2018, 0:57

night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Redaktorzy Dupelka prawie jak Tuwim :brzydal:

piękne :hahaha:

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 14 cze 2018, 11:53

Nie pamiętam, kto i na którym wątku mi polecił trik z nakładaniem blokera niebezpośrednio z kulki, więc tu dziękuję! :roza:

Nic nie szczypie i sprawdza się idealnie. Moje pachy nareszcie ogarnięte :serce: .

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 14 cze 2018, 16:48

Mundial mnie cieszy :mrgreen: :jupi: :banan: :skacze:

Wróć do „Luźne dyskusje”