Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
zuz.ka

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: zuz.ka » 15 maja 2018, 12:59

iwi_83 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
wg naczelnej izby lekarskiej jest 1 osoba o takim imieniu i nazwisku- ma tytuł zawodowy " lekarz" więc nazywanie się dr moim zdaniem jest lekko na wyrost i sugeruje wyższty stopień zawodowy..

taki mały offtop

I chyba nie ma specjalizacji :brzydal:. W każdym razie rejestr na to nie wskazuje.

mantide

Postautor: mantide » 15 maja 2018, 15:48

https://youtu.be/lsFQsm2ve2ki

Maxineczka wydała paletę z Makeup Revolution

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 15 maja 2018, 16:14

wg naczelnej izby lekarskiej jest 1 osoba o takim imieniu i nazwisku- ma tytuł zawodowy " lekarz" więc nazywanie się dr moim zdaniem jest lekko na wyrost i sugeruje wyższty stopień zawodowy..

taki mały offtop

jaki offtop, to preciez bardzo na temat :brzydal:

oglądałam ten jej filmik o pielęgnacji azatyckiej. cóż, ja się z nia kompletnie nie zgadzam
pomijając to co napisała Ania z 2cats (propsy że jej się chciało) ona w ogóle nie wie o
czym mówi. no i sprawia wrażenie jakby opierała swoje zdanie na stycznosci z markami dostępnymi w douglasie i kilkoma umiarkowanie ciekawymi w stylu mizon, missha czy holika

a to co mówi o płachtach to już w ogóle jakiś kosmos. dobre maski stosowane w seriach dają takie efekty że myślę że gdyby ktoś to pokazywał w internecie (ale pod to trzeba mieć pielęgnację) to dystrybutorzy płaciliby za taką de facto rzetelną i szczerą reklame grube hajsy. poza tym Agnieszka mówi że produkty rozjaśniające warto - no nie wiem, ja bym właśnie tu szła w Europe i USA ze względów bezpieczenstwa. poza tym np. Whamisa podaje ile czego daje tamdaradam w procentach :brzydal: i nie zdradza tym receptury, jakby ktos próbował odtwarzać te wszystkie fermentacje mogłoby się to skończyć kiepsko

i gdyby zabrzmiało że jestem ślepo zapatrzona w Azję - nie jestem chociaż ostatnio nawet liczyłam i azjatycki kosmetyk wypada u mnie jako co piąty

a tu mój ulubiony kosmetolog (ten od ''nie nałożyłbym sobie w domu więcej niż 10% kwasu'') mówi u czarszki jak jest np. że zazwyczaj nie zapycha konkretny kosmetyk a interakcje pomiędzy tym co się nakłada
Ostatnio zmieniony 15 maja 2018, 16:16 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 15 maja 2018, 16:57

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Agata pokazała w haulu coś, co może mnie przekonać do kupienia hybryd - baza peel off. Przeraża mnie proces ściągania utwardzonych lakierów, więc jeśli to serio działa, to może w końcu wypróbuję hybrydy :voodoo:

ja się na tym w ogóle nie znam, zresztą mam tylko dwa lakiery na specjalne okazje a tak to jade na japońskim, ale stylistka paznokci która poleciła mojej mamie bazę z Indygo którą jest zachwycona mówi że te bazy peel off to straszny szajs, szczególnie jak ktoś nie oszczędza dłoni. ja ufam jej opinii więc nie kupię a jak usłyszalam u Agaty o niej to już miałam mamie klikać. no ale rzeczoną bazę z Indigo z kolei hejtuje Agata (mówi że źle wpłynęła na jej paznokcie), więc bądź tu mądry i maluj paznokcie :brzydal:

tymczasem Agata na diecie oxy schudła 1,5kg i zachwala. jak widzę diety gdzie trzeba sobie dawkować rzodkiewki albo świeżego ogórka to robi mi się niedobrze :brzydal:
ostatnio w q&a mówiła że nie będzie teraz ''trąbić o współpracach''. no i nie wiem jak jest ale trochę tak to wygląda. już pal sześć że odczucia ale agata w komentarzach na pytanie o ceny mówi zeby sprawdzać na stronie i ze nie pamieta. jakieś takie mało agatowe :brzydal: i tak w tym q&a największa beką było że teraz PatiiTV jest jej kołczem i mentorem. jeśli serio to będą dramy :mrgreen:

Aly Art nagrała fajny filmik o robieniu się na Merilyn Monroe (oparte na typach wg Kibbe więc jak ktoś ma alergie na te wszystkie analizy to nie polecam) :mrgreen:

denko u Klaudii she wolf

ulubieńcy u Avidy
Ostatnio zmieniony 15 maja 2018, 17:00 przez ktrzn, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 15 maja 2018, 17:10

taki mały offtop

Przecież to nie wyklucza tego ze to ona. Tym bardziej ze uprawnienia uzyskała 25 lat temu i akurat wygląda na taka po 50.

Dobra wywęszyłam ze chyba jest dermatologiem. Przynajmniej tak pisało o niej w jednym artykule. Już myślałam ze tytułuje się lekarzem "medycyny estetycznej" :brzydal:

Swoją drogą jako ciekawostkę powiem ze nie ma czegoś takiego jak "medycyna estetyczna" :brzydal:

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 15 maja 2018, 17:16

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Agata pokazała w haulu coś, co może mnie przekonać do kupienia hybryd - baza peel off. Przeraża mnie proces ściągania utwardzonych lakierów, więc jeśli to serio działa, to może w końcu wypróbuję hybrydy :voodoo:

ja się na tym w ogóle nie znam, zresztą mam tylko dwa lakiery na specjalne okazje a tak to jade na japońskim, ale stylistka paznokci która poleciła mojej mamie bazę z Indygo którą jest zachwycona mówi że te bazy peel off to straszny szajs, szczególnie jak ktoś nie oszczędza dłoni. ja ufam jej opinii więc nie kupię a jak usłyszalam u Agaty o niej to już miałam mamie klikać. no ale rzeczoną bazę z Indigo z kolei hejtuje Agata (mówi że źle wpłynęła na jej paznokcie), więc bądź tu mądry i maluj paznokcie :brzydal:

Tą bazą czasem nie jest baza proteinowa? Jeśli tak to mi się nie wydaje zeby baza źle wpływała na jej paznokcie, a sposób usuwania hybrydy. Proteinowa to twarda bestia :twisted:

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 15 maja 2018, 17:18

Lusia pisze:zobacz cytowaną wiadomość

taki mały offtop

Przecież to nie wyklucza tego ze to ona. Tym bardziej ze uprawnienia uzyskała 25 lat temu i akurat wygląda na taka po 50.

Dobra wywęszyłam ze chyba jest dermatologiem. Przynajmniej tak pisało o niej w jednym artykule. Już myślałam ze tytułuje się lekarzem "medycyny estetycznej" :brzydal:

Swoją drogą jako ciekawostkę powiem ze nie ma czegoś takiego jak "medycyna estetyczna" :brzydal:

a mnie sie wydaje że funkcjonuje jako podyplomówka dla lekarzy, ale pewna nie jestem

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 15 maja 2018, 17:21

Tą bazą czasem nie jest baza proteinowa? Jeśli tak to mi się nie wydaje zeby baza źle wpływała na jej paznokcie, a sposób usuwania hybrydy. Proteinowa to twarda bestia :twisted:
tak, proteinowa :)

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 15 maja 2018, 17:38

taki mały offtop

a mnie sie wydaje że funkcjonuje jako podyplomówka dla lekarzy, ale pewna nie jestem

W Polsce nie ma regulacji prawnej która mówiłaby że jest taka specjalizacja jak medycyna estetyczna. Jak lekarz mówi ze jego specjalizacją jest medycyna estetyczna to trzeba wiedzieć ze on nie przeszedł takiego "schematu" jakiego przechodzi np ortopeda zeby zrobić specjalizację z ortopedii czy dermatolog.

Są studia podyplomowe o takim kierunku. Np. na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia czy Górnośląskiej Wyzszej Szkole Handlowej :brzydal: To nie sa żadne uczelnie medyczne. Pod lekarzami robiącym takie studia nie ma takiej kontroli jak pod lekarzami robiącymi specjalizacje z urologi, dermatologi itp. Nie mówiac juz o tym ze część lekarzy nawet nie ma tych studiów tylko np uzyskał tytuł lekarza i poszedł na szkolenie z botoksu, zabiegów z uzyciem kwasu hialuronowego itp. i mówi ze jest lekarzem medycyny estetycznej. Czasem zrobi kurs i od razu bierze pacjentów i rożnie to wychodzi. Widziałąm dzieła niektórych lekarzy "medycyny estetycznej". Szkoda ze nie zapisałam sobie zdjęć. Niestety, ale to że myślimy ze pojdziemy do lekarza i bedzie wszystko dobrze jest mylne. Niestety, ale w Polsce brakuje uregulowań co kto może robić w zakresie dbania o urode. Jest dermatolog, jest chirurg plastyczny, ale lekarza medycyny estetycznej nie ma.

Powiem więcej. Na takie podyplomówki przyjmują tez stomatologów. Wiec teraz też dentyści mogą mówić ze sa "specjalistami z zakresu medycyny estetycznej" :facepalm:

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 15 maja 2018, 17:44

W Polsce nie ma regulacji prawnej która mówiłaby że jest taka specjalizacja jak medycyna estetyczna. Jak lekarz mówi ze jego specjalizacją jest medycyna estetyczna to trzeba wiedzieć ze on nie przeszedł takiego "schematu" jakiego przechodzi np ortopeda zeby zrobić specjalizację z ortopedii czy dermatolog.

Są studia podyplomowe o takim kierunku. Np. na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia czy Górnośląskiej Wyzszej Szkole Handlowej :brzydal: To nie sa żadne uczelnie medyczne. Pod lekarzami robiącym takie studia nie ma takiej kontroli jak pod lekarzami robiącymi specjalizacje z urologi, dermatologi itp. Nie mówiac juz o tym ze część lekarzy nawet nie ma tych studiów tylko np uzyskał tytuł lekarza i poszedł na szkolenie z botoksu, zabiegów z uzyciem kwasu hialuronowego itp. i mówi ze jest lekarzem medycyny estetycznej. Czasem zrobi kurs i od razu bierze pacjentów i rożnie to wychodzi. Widziałąm dzieła niektórych lekarzy "medycyny estetycznej". Szkoda ze nie zapisałam sobie zdjęć. Niestety, ale to że myślimy ze pojdziemy do lekarza i bedzie wszystko dobrze jest mylne. Niestety, ale w Polsce brakuje uregulowań co kto może robić w zakresie dbania o urode. Jest dermatolog, jest chirurg plastyczny, ale lekarza medycyny estetycznej nie ma.

Powiem więcej. Na takie podyplomówki przyjmują tez stomatologów. Wiec teraz też dentyści mogą mówić ze sa "specjalistami z zakresu medycyny estetycznej" :facepalm:

Dokładnie tak. Medycyna estetyczna nie jest specjalizacją. A posługiwanie się tytułem specjalisty medycyny estetycznej nie jest do końca uregulowane przez prawo.

Ja byłam u dwóch lekarek medycyny estetycznej i akurat u obu wyszło, że kończyły studium na UM a na co dzień pracują jako anastezjolożki.
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 15 maja 2018, 18:04

ktrzn pisze:tymczasem Agata na diecie oxy schudła 1,5kg i zachwala. jak widzę diety gdzie trzeba sobie dawkować rzodkiewki albo świeżego ogórka to robi mi się niedobrze :brzydal:
ostatnio w q&a mówiła że nie będzie teraz ''trąbić o współpracach''. no i nie wiem jak jest ale trochę tak to wygląda. już pal sześć że odczucia ale agata w komentarzach na pytanie o ceny mówi zeby sprawdzać na stronie i ze nie pamieta. jakieś takie mało agatowe :brzydal: i tak w tym q&a największa beką było że teraz PatiiTV jest jej kołczem i mentorem. jeśli serio to będą dramy :mrgreen:

Przypomnisz o co chodzi z PatiTV, bo nie oglądam i nie jestem chyba w temacie, a brzmi intrygująco :brzydal:
Insta
Blog podróżniczy Wilno: Ostra Brama i bazylika archikatedralna
Piekę słodkie Lekkie ciasto bananowe z delikatnym kremem budyniowym

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 15 maja 2018, 18:44

ktrzn pisze:tymczasem Agata na diecie oxy schudła 1,5kg i zachwala. jak widzę diety gdzie trzeba sobie dawkować rzodkiewki albo świeżego ogórka to robi mi się niedobrze :brzydal:

Przypomnisz o co chodzi z PatiTV, bo nie oglądam i nie jestem chyba w temacie, a brzmi intrygująco :brzydal:

Pati chyba tu nawet kiedyś była kręcić dramę
chodziło o synka, ale nabardziej znana jest z dram konsumenckich. zazwyczaj dzieje się cośtam co jest po prostu podstawą do reklamacji a ona robi z tego niewiadomoco uderza w tony Walki o Swoje Prawa. zazwyczaj te akcje nadaja się na wzmiankę we vlogu

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 15 maja 2018, 18:56

Pati chyba tu nawet kiedyś była kręcić dramę
chodziło o synka, ale nabardziej znana jest z dram konsumenckich. zazwyczaj dzieje się cośtam co jest po prostu podstawą do reklamacji a ona robi z tego niewiadomoco uderza w tony Walki o Swoje Prawa. zazwyczaj te akcje nadaja się na wzmiankę we vlogu

aaa to już coś mi świta, faktycznie :mrgreen:

A Kokosowa Tęcza teraz nadaje o samochodach na kanale Autoreduta :mrgreen: Muszę przyznać, że przyjemnie się jej słucha, wypada naturalnie, mówi płynnie.

Ostatnio zmieniony 15 maja 2018, 19:01 przez SALIX, łącznie zmieniany 1 raz.
Insta

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 15 maja 2018, 20:05

mantide pisze:zobacz cytowaną wiadomość

nie orientuje sie, czy MUR ma dobrze napigmentowane cienie,ale tu z tym bidnie.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 15 maja 2018, 20:51

benz pisze:zobacz cytowaną wiadomość

MUR ma kiepskie do średnich cieni (tak od 2-4/10, gdzie np. mac to 7, glamszop 8, bikor 9, a make up atelier paris 10 - w moim autorskim rozeznaniu), ale jest bardzo promowany. już my secret ma lepsze od najlepszych wariantów mur :mrgreen:

Awatar użytkownika
smerffie

Postautor: smerffie » 15 maja 2018, 21:02

MUR ma kiepskie do średnich cieni (tak od 2-4/10, gdzie np. mac to 7, glamszop 8, bikor 9, a make up atelier paris 10 - w moim autorskim rozeznaniu), ale jest bardzo promowany. już my secret ma lepsze od najlepszych wariantów mur :mrgreen:

mam z MUR jedna paletke matową (5 neutralnych bezowo-brazowych kolorow) i uwazam ze jest mega napigmentowana i strasznie trwała ;) lepsza niz wychwalana Zoeva.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 15 maja 2018, 21:16

smerffie pisze:zobacz cytowaną wiadomość

mam z MUR jedna paletke matową (5 neutralnych bezowo-brazowych kolorow) i uwazam ze jest mega napigmentowana i strasznie trwała ;) lepsza niz wychwalana Zoeva.
moje doświadczenia z tymi ich ''lepszymi'' cieniami są takie, ze pigmentacja nie przekłada sie na efekt i trzeba się namachać

może być też tak, że nie grają z moimi pędzlami, miałam tak z maciem na początku. większość cieni wydawała mi się żartem, ale potem mając motywację do kombinowania (kolorystyczną) odkryłam że to jednak trzeba z pędzlami doogarnąć i jestem ostatecznie zadowolona :)
Ostatnio zmieniony 15 maja 2018, 21:17 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 15 maja 2018, 21:17

uważam podobnie. Dla mnie nie warte zakupu.
Insta

PokójAgaty

Postautor: PokójAgaty » 15 maja 2018, 21:23

Witam, witam wszystko ale proszę nie pisz, rzeczy nie zgodnych prawdą bo to jest najgorsze, już inni nie obejrzą filmu, nie przeczytają komentarza tylko będą się sugerować tym co Ty napisałaś , odpowiedź brzmiała " ojej już nie pamiętam, dieta kosztuje bodajże ok 30 zł na miesiące, herbata 50 zł, ja jeszcze mam taki zestaw do koktajli za 90 zł , tam na stronie jest wszystko podane. "

Acha, co do bazy peel off to będzie o niej film ale dopiero jakoś w czerwcu bo chcę sprawdzić wszystkie opcje. Pamiętajcie o jednej rzeczy , ta baza nie utwardza, jeśli ma się miękkie paznokcie to są one bardziej podatne na odpryski, szczególnie przy podważeniu . Dlatego teraz testuje nałożenie na nią bazy utwardzającej, bo ja mam miękkie paznokcie.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 15 maja 2018, 21:29

PokójAgaty pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Witam, witam wszystko ale proszę nie pisz, rzeczy nie zgodnych prawdą bo to jest najgorsze, już inni nie obejrzą filmu, nie przeczytają komentarza tylko będą się sugerować tym co Ty napisałaś , odpowiedź brzmiała " ojej już nie pamiętam, dieta kosztuje bodajże ok 30 zł na miesiące, herbata 50 zł, ja jeszcze mam taki zestaw do koktajli za 90 zł , tam na stronie jest wszystko podane. "

Acha, co do bazy peel off to będzie o niej film ale dopiero jakoś w czerwcu bo chcę sprawdzić wszystkie opcje. Pamiętajcie o jednej rzeczy , ta baza nie utwardza, jeśli ma się miękkie paznokcie to są one bardziej podatne na odpryski, szczególnie przy podważeniu . Dlatego teraz testuje nałożenie na nią bazy utwardzającej, bo ja mam miękkie paznokcie.
napisałam wszak: 'nie wiem jak jest, ale tak to wygląda. w dodatku ''trochę''

z wyrazami sympatii i nadzieją że Patrycja jednak pozostanie Twoją psiapsióła a nie mentorem i kołczem

Twoja ktrzn :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 15 maja 2018, 21:30 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Youtube i blogi”