Informator promocyjny

namawianie do grzechu i drenowanie portfeli
dunia

Re: Informator promocyjny

Postautor: dunia » 09 gru 2017, 17:53

Axis mundi pisze:zobacz cytowaną wiadomość
benz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
W Syforze, do 18 grudnia -20%. Kod w e-sklepie XMIW17

na jakieś konkretne produkty? bo nie wchodzi

Dostałam toto esemesem z Syfory z dopiskiem "kupuj bez ograniczeń! Kod 421941, kod esklep:XMIW17".
Więc powiadacie, że "kupuj bez ograniczeń" oznacza wg Syfory "kupuj tylko zestawy świąteczne"? :voodoo:

niee, promocja jest na wszystko (przynajmniej ja takiego maila dostałam - karta Black). ale mam inny kod - XMBB17.

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 10 gru 2017, 14:46

dunia pisze:zobacz cytowaną wiadomość

na jakieś konkretne produkty? bo nie wchodzi

Dostałam toto esemesem z Syfory z dopiskiem "kupuj bez ograniczeń! Kod 421941, kod esklep:XMIW17".
Więc powiadacie, że "kupuj bez ograniczeń" oznacza wg Syfory "kupuj tylko zestawy świąteczne"? :voodoo:

niee, promocja jest na wszystko (przynajmniej ja takiego maila dostałam - karta Black). ale mam inny kod - XMBB17.

może to też zależne jakie zamówienie się robi? Mój luby kupował mi rzeczy z Hudy na święta i z kartą Gold nie miał żadnej znizki [albo on nie umie w rabaty i tylko powiedział, że próbowął, a tak naprawdę chciał to załatwić na szybko xD]

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 10 gru 2017, 16:51

dunia pisze:zobacz cytowaną wiadomość

może to też zależne jakie zamówienie się robi? Mój luby kupował mi rzeczy z Hudy na święta i z kartą Gold nie miał żadnej znizki [albo on nie umie w rabaty i tylko powiedział, że próbowął, a tak naprawdę chciał to załatwić na szybko xD]

Na końcu smsa jest "Warunki w perfumerii". Pewnie tu jest haczyk :voodoo:

Edit: sprawdziłam na stronie internetowej i wyskoczyło mi, że:
[oferta] Ważna do 18.12.2017, przy jednorazowym zamówieniu z wyłączeniem kosztów przesyłki. Oferta nie łączy się z przecenami, ofertami specjalnymi, kodami rabatowymi, nie dotyczy zakupów marki Acqua di Parma, Kat von D Beauty, Desert Dusk by Huda Beauty, produktów Sephora Favorite Box: The Candy Girl i The Audacious, produktu marki Sephora Collection Blockbuster Palette, nie obejmuje zakupu Kart Upominkowych, nie podlega wymianie na gotówkę ani inne środki płatnicze
Ostatnio zmieniony 10 gru 2017, 16:56 przez empress, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 11 gru 2017, 15:30

Aha! czyli "kupuj bez ograniczeń" z kupą ograniczeń :voodoo: Brawo Syforo!
Obrazek

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 24 sty 2018, 10:51

RABAT 24%
Oferta ważna tylko 24.1.2018. 24% rabatu na kosmetyki M∙A∙C wyłącznie w sklepie online. Promocje nie łączą się. Rabatowi nie podlegają produkty z linii VIVA Glam, produkty Travel Size i Little MAC.

Awatar użytkownika
mandalina

Postautor: mandalina » 31 sty 2018, 14:20

jak któraś się czaiła na paletę Prism z ABH to za grosze jest na beauty bay: https://www.beautybay.com/makeup/anastasiabeverlyhills/prismeyeshadowpalette/
oprócz tego jest promo na -20% na (chyba) wszystko, na pewno wchodzi na The Ordinary, Alpha H, ABH, Stila :ok:

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 08 lut 2018, 17:02

Halo halo u Hani na instastory Informacje ze od 13 do 15 lutego - 20%!!

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 11 lut 2018, 15:17

Obniżki na kosmetyki Dr G.!

http://drgshop.pl/
Ostatnio zmieniony 11 lut 2018, 15:17 przez Caoimhe, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Veritaserum

Postautor: Veritaserum » 09 mar 2018, 16:36

Jakby ktoś się czaił na puder z Laury Mercier to w Douglasie za 155 zł. Weszłam przez przypadek wczoraj i się niestety skusiłam :brzydal: .

Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Hermiona » 11 mar 2018, 10:32

Veritaserum pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Jakby ktoś się czaił na puder z Laury Mercier to w Douglasie za 155 zł. Weszłam przez przypadek wczoraj i się niestety skusiłam :brzydal: .

Czaiłam się, dzięki za informację :brzydal:

Awatar użytkownika
Veritaserum

Postautor: Veritaserum » 12 mar 2018, 11:23

Hermiona pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Mnie kurier dziś z rana nawiedził :brzydal: . Na razie jestem bardzo zadowolona z zakupu, zobaczymy jak będzie z trwałością :pazurki: .

Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Hermiona » 12 mar 2018, 19:42

Hermiona pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Mnie kurier dziś z rana nawiedził :brzydal: . Na razie jestem bardzo zadowolona z zakupu, zobaczymy jak będzie z trwałością :pazurki: .

Ja odbieram w Douglasie. W ogóle to polecam Zalando lounge. Jakie tam są ceny :love: Połowa koleżanek z pracy uzależniona, mój facet też. Dzisiaj przyszły mu buty UGG za mniej niż 300 zł. Ja kupiłam sobie buty skórzane Vagabong za 200 zł i parasol Balmain :brzydal: Często można trafić na dobre ceny porządnych rzeczy.

Awatar użytkownika
Veritaserum

Postautor: Veritaserum » 14 kwie 2018, 13:14

W hebe za 3 dyszki zwierzakowe kremy bb ze skin 79, dobra okazja do wypróbowania ;)

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 15 kwie 2018, 9:03

w Home&You online spoko promocja, druga rzecz za 5 zł (nawet z wyprzedaży), puściłam 2 zamówienie w tym tygodniu :cojest:
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Proste ciasto korzenne

Awatar użytkownika
majchevka

Postautor: majchevka » 16 kwie 2018, 10:45

Veritaserum pisze:W hebe za 3 dyszki zwierzakowe kremy bb ze skin 79, dobra okazja do wypróbowania ;)

Dzięki za cynk! Uwielbiam ten bb więc zrobię sobie zapas swoją drogą dziwna sprawa z nim, na stronie skin79 był w cenie 79zł i ciągle był w „promocji” za 49,90zł (nie wiem jak teraz), w każdym innym miejscu w sieci i nawet w hebe cena standardowa to 49zł :brzydal: Dziwne zagranie szczególnie że to strona dystrybutora.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Domcia2605

Re: RE: Re: Informator promocyjny

Postautor: Domcia2605 » 16 kwie 2018, 13:32

Veritaserum pisze:W hebe za 3 dyszki zwierzakowe kremy bb ze skin 79, dobra okazja do wypróbowania ;)
A one są ok? Te zwierzakowe? Nie miałam żadnego bb ze skin 79 do tej pory

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Re: RE: Re: Informator promocyjny

Postautor: SALIX » 16 kwie 2018, 15:00

Domcia2605 pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Agata z Pokoju Agaty robiła test wszystkich trzech, jakoś z miesiąc temu (czy dwa). Wydają się być spoko :)
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Proste ciasto korzenne

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 16 kwie 2018, 15:09

Domcia2605 pisze:

Miałam pandę, bardzo jasna, prawie biała i konsystencja bardzo sucha.

Awatar użytkownika
Veritaserum

Postautor: Veritaserum » 16 kwie 2018, 16:15

majchevka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Dzięki za cynk! Uwielbiam ten bb więc zrobię sobie zapas swoją drogą dziwna sprawa z nim, na stronie skin79 był w cenie 79zł i ciągle był w „promocji” za 49,90zł (nie wiem jak teraz), w każdym innym miejscu w sieci i nawet w hebe cena standardowa to 49zł :brzydal: Dziwne zagranie szczególnie że to strona dystrybutora.

Taka jest chyba ogólnie polityka tej firmy, bo wcześniej używałam Vip Gold i na każdej stronie (minti, cocolity, strona dystrybutora itd.) jest on wiecznie w "promocji" za 99zł, niby przeceniony ze 130. To samo z tymi zwierzakami, niby z 70 na 49,9, a teraz jak jest ta promo w Hebe to nawet są na stronie za 34,9. W sumie weszłam do Hebe po kolejne opakowanie mojego Vip Golda, ale jak zobaczyłam tę cenę to stwierdziłam że co mi szkodzi wypróbować ;).

Domcia2605 pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Pewnie zależy kto czego oczekuję. Kupiłam pandę i kota, na razie używałam tylko kota i pierwsze wrażenia mam pozytywne. W sumie robi to na czym mi zależy, czyli wyrównuje koloryt cery i wygląda naturalnie, nie daje jakiegoś mega krycia ale ja właśnie taki efekt lubię. Mam nadzieję, że na dłuższą metę sprawdzi się u mnie podobnie jak vip gold, bo tak będzie lepiej dla mojego portfela :brzydal: .

Awatar użytkownika
majchevka

Postautor: majchevka » 16 kwie 2018, 23:11

Caoimhe pisze:
Domcia2605 pisze:

Miałam pandę, bardzo jasna, prawie biała i konsystencja bardzo sucha.

Moim zdaniem „prawie biała” to za dużo powiedziane. Jest ciemniejsza od misshy PC 13 i 21, do tego ładnie żółta a nie szaro-różowa.

Wróć do „Zakupy”