Kosmetyki | Hity, kity i poszukiwania

Awatar użytkownika
empress

Re: Kosmetyki | Hity, kity i poszukiwania

Postautor: empress » 23 mar 2018, 17:35

Ja tylko napiszę, że nie ma możliwości wysyłania zdjęć przez PW jako załączniki, jedynie poprzez link i bbcode [img]
:roza:
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Hermiona » 24 mar 2018, 9:41

kaludia91 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość
kaludia91 pisze:zobacz cytowaną wiadomość

co prawda nie pytanie do mnie, może to u mnie inaczej wyglądało, bo miałam po jednej takiej linii pod oczami ale ja wypełniłam kwasem hialuronowym u dermatologa. Myślałaś o tym?

Oo, jak Ci się to sprawdziło? Długo trzyma takie wypełnienie? Nie przymknęło Ci troszkę oka? :roza: Jestem mega ciekawa, bo o naprawianiu okolic oczu chodzą podobne legendy, co o naprawianiu naczynek-; że raczej ciężko :/

ja jestem zadowolona, powinnam zrobić jeszcze zabieg przypominający ale jakoś nie ma kiedy. wyślę Ci zdjęcia na pw, mam zaraz po i kolejnego dnia a zaraz cykne jak to wyglada po prawie 4 miesiącach. niestety nie mam przed bo to był spontan

Również poproszę o zdjęcia na pw :)

Awatar użytkownika
elorap

Re: RE: Re: Kosmetyki | Hity, kity i poszukiwania

Postautor: elorap » 25 mar 2018, 20:41

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Powiem Wam, że jestem wściekła i jest mi jednocześnie przykro, bo codziennie coś robię i to się na nic przydaje. Nikomu nawet tego nie mówię, bo to przecież żaden problem Ogólnie to odechciało mi się i makijażu, i jakiejkolwiek pielęgnacji. Sama może bym nie zwróciła uwagi (chociaż dziwilam się, jak brzydko wyglądają te korektory), bo nie mam fazy na przeglądanie się twarzy aż tak, ale znajoma mnie zapytała ostatnio po kilku miesiącach od ostatniego spotkania, czemu jestem taka zmęczona. No i przypatrzyłam się temu, jak to wygląda.
Powinnam używać korektora, bo mam żyłę pod lewym okiem, którą bardzo widać, ale z korektorem wygląda to koszmarnie :( Próbowałam dziś zrobić zdjęcie, ale bez makijażu w świetle dziennym w domu ciężko było mi to uchwycić. :(

kaludia91 pisze:
elorap pisze:zobacz cytowaną wiadomość
SALIX, zapytam tutaj, może komuś się przyda - jak ten krem pod oczy z Bandi, pomógł choć odrobinę na zmarszczki? I o jakich konkretnie pisałaś? Ja myślałam, że moje korektory pod oczy są słabe, to samo z pudrem, ale pojawiły mi się po prostu zmarszczki pod oczami - w ciągu jakichś 6 miesięcy :( I nie są to kurze łapki w kącikach, tylko właśnie takie drobne i grube linie pod okiem :(
Na czole w sumie podobnie, tutaj też nie mam pomysłu, czym walczyć. No a podobno z tym czołem powinnam mieć łatwiej, bo cerę mam tłustą...

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

co prawda nie pytanie do mnie, może to u mnie inaczej wyglądało, bo miałam po jednej takiej linii pod oczami ale ja wypełniłam kwasem hialuronowym u dermatologa. Myślałaś o tym?

Chyba wiem, o jakiej linii piszesz, bo mam coś takiego. No jedna mi nie przeszkadzała (mam taką od zawsze chyba, wychodząca z połowy dolnej linii rzęs na zewnątrz) natomiast poniżej, równolegle do niej wyszło mi dziesięć kolejnych, drobnych plus w wewnętrznym kąciku jakieś drobne zmarszczki i to juz wygląda koszmarnie. Każdy korektor dodaje mi +10 lat :(
Z ciekawości, jakiego rzędu była to kwota?
Ja póki co mam zakaz jakichkolwiek zabiegów na kilka miesięcy, a później raczej będę myślała o innych rzeczach, które będą bardziej kosztochlonne...

night prowler pisze:

Nie, o Bufet :ok: w którym jest też duża dawka Argireliny (uft, dziwne słowo), plus inne uzupełniające peptydy, naprzemiennie z paroma Koreańcami.

Dziękuję. Widzisz jakieś efekty na szyi, bo kiedyś wspominałaś, że czekasz na efekty?

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 26 mar 2018, 14:09

elorap pisze:
night prowler pisze:

Nie, o Bufet :ok: w którym jest też duża dawka Argireliny (uft, dziwne słowo), plus inne uzupełniające peptydy, naprzemiennie z paroma Koreańcami.

Dziękuję. Widzisz jakieś efekty na szyi, bo kiedyś wspominałaś, że czekasz na efekty?

Tak, widzę. To piąty miesiąc kuracji, zmarszczki są zauważalnie płytsze, choć nie zniknęły. Tak samo moja kontrolna zajęcza zmarszczka zmieniła się w cieniutką kreseczkę.

Mam zamiar pociągnąć fotouwrażliwiające kosmetyki do maja a potem nie wiem. Możliwe, ze spróbuję w tym roku naprawdę stanąć na głowie w kwestii ochrony przeciwsłonecznej, bo nie chce myśleć o powrocie do wyglądu moich porów sprzed retinolu :? .
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
kaludia91

Postautor: kaludia91 » 27 mar 2018, 14:12

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Powiem Wam, że jestem wściekła i jest mi jednocześnie przykro, bo codziennie coś robię i to się na nic przydaje. Nikomu nawet tego nie mówię, bo to przecież żaden problem Ogólnie to odechciało mi się i makijażu, i jakiejkolwiek pielęgnacji. Sama może bym nie zwróciła uwagi (chociaż dziwilam się, jak brzydko wyglądają te korektory), bo nie mam fazy na przeglądanie się twarzy aż tak, ale znajoma mnie zapytała ostatnio po kilku miesiącach od ostatniego spotkania, czemu jestem taka zmęczona. No i przypatrzyłam się temu, jak to wygląda.
Powinnam używać korektora, bo mam żyłę pod lewym okiem, którą bardzo widać, ale z korektorem wygląda to koszmarnie :( Próbowałam dziś zrobić zdjęcie, ale bez makijażu w świetle dziennym w domu ciężko było mi to uchwycić. :(

kaludia91 pisze:
SALIX, zapytam tutaj, może komuś się przyda - jak ten krem pod oczy z Bandi, pomógł choć odrobinę na zmarszczki? I o jakich konkretnie pisałaś? Ja myślałam, że moje korektory pod oczy są słabe, to samo z pudrem, ale pojawiły mi się po prostu zmarszczki pod oczami - w ciągu jakichś 6 miesięcy :( I nie są to kurze łapki w kącikach, tylko właśnie takie drobne i grube linie pod okiem :(
Na czole w sumie podobnie, tutaj też nie mam pomysłu, czym walczyć. No a podobno z tym czołem powinnam mieć łatwiej, bo cerę mam tłustą...

Chyba wiem, o jakiej linii piszesz, bo mam coś takiego. No jedna mi nie przeszkadzała (mam taką od zawsze chyba, wychodząca z połowy dolnej linii rzęs na zewnątrz) natomiast poniżej, równolegle do niej wyszło mi dziesięć kolejnych, drobnych plus w wewnętrznym kąciku jakieś drobne zmarszczki i to juz wygląda koszmarnie. Każdy korektor dodaje mi +10 lat :(
Ja póki co mam zakaz jakichkolwiek zabiegów na kilka miesięcy, a później raczej będę myślała o innych rzeczach, które będą bardziej kosztochlonne...

night prowler pisze:

nie wiem ile to kosztuje bo to był prezent, myślałam że jakieś 300zł ale poguglowałam i chyba bardziej 400. Nie wiem też czy zabieg przypominający, który powinien być zrobiony ok 2 tyg później jest też w cenie.
Chyba będę coś jeszcze ostrzykiwać i wtedy zrobię dokładne zdjęcia przed i po, zobaczysz czy to coś podobnego do Twojej sytuacji.

Awatar użytkownika
elorap

Re: RE: Re: RE: Re: Kosmetyki | Hity, kity i poszukiwania

Postautor: elorap » 27 mar 2018, 22:02

night prowler pisze:
elorap pisze:
night prowler pisze:

Tak, widzę. To piąty miesiąc kuracji, zmarszczki są zauważalnie płytsze, choć nie zniknęły. Tak samo moja kontrolna zajęcza zmarszczka zmieniła się w cieniutką kreseczkę.

Mam zamiar pociągnąć fotouwrażliwiające kosmetyki do maja a potem nie wiem. Możliwe, ze spróbuję w tym roku naprawdę stanąć na głowie w kwestii ochrony przeciwsłonecznej, bo nie chce myśleć o powrocie do wyglądu moich porów sprzed retinolu :? .

Dziękuję za odpowiedź!
Muszę zrobić zamówienie. Z ciekawości, jaką to cudo ma konsystencję?
Teraz robiłam kilka dni maskę algowa na oczy na krem, bo mam znowu egzemy, waliłam grube warstwy rodnych produktów pod to, ale żeby skóra zrobiła się przyjemniejsza po tym to nie powiem. Raczej papierowa jest

kaludia91 pisze:

kaludia91 pisze:

night prowler pisze:

nie wiem ile to kosztuje bo to był prezent, myślałam że jakieś 300zł ale poguglowałam i chyba bardziej 400. Nie wiem też czy zabieg przypominający, który powinien być zrobiony ok 2 tyg później jest też w cenie.
Chyba będę coś jeszcze ostrzykiwać i wtedy zrobię dokładne zdjęcia przed i po, zobaczysz czy to coś podobnego do Twojej sytuacji.

Dzięki. Cena wydaje się bardzo spoko!
Przypuszczam jednak, że u mnie byłoby drożej, bo trzeba się bawić z całą doliną łez. Podeślę Ci jutro maila. Postaram się zrobić zdjęcie i wrzucić, bo może sama przesadzam.
W temacie oka to jednak mam trochę większy kompleks, bo jedno jest mniejsze i wyglądam głupio na każdym zdjęciu, no ale tutaj zabieg to już znaczny koszt. Pewnie szybciej zajmę się tymi zmarszczkami :/
A w temacie spania na plecach - nie umiem. Zasypiam w pozycji embrionalnej, bo tak mi ciepło, a budzę się z wyprostowanymi nogami, no i zwinieta reszta. Raczej się wiercę w nocy, więc nie wyobrażam sobie usnac inaczej :/

Awatar użytkownika
night prowler

Re: RE: Re: RE: Re: Kosmetyki | Hity, kity i poszukiwania

Postautor: night prowler » 28 mar 2018, 14:51

elorap, sam Bufet? Takiego rzadkiego smarka, jest lekki i bardzo wydajny. Ale to dobry retinol leży u podstawy tego sukcesu.

Oona

Postautor: Oona » 02 kwie 2018, 20:47

cześć dziewczyny ! :welcome:
proszę was o pomoc a mianowicie o polecenie podkładu..
Mam skórę bardzo jasną, suchą z wieloma suchymi skórkami, mam lekki wysyp krostek ale nie ma dramatu...
Jestem młodą osobą i tak naprawdę rzadko wcześniej się malowałam podkładem. Poszukuje podkładu jasnego, nie podkreślającego skórek i w rozsądnej cenie :) podkłady które ostatnio używałam to l'oreal true match N1, który bardzo podkreślał mi suche skórki i czasami strasznie się ważył na mojej skórze;/ sam kolor był ok:) maybelline affinitone trochę za ciemny i również podkreślał mi skórki, ale nie aż tak jak true match... natomiast maybelline fit me kolor 105 na mojej skórze wyglądał ładnie nie podkreślał mi suchych skórek tylko kolor jednak troche za ciemny;/
Byłabym naprawdę wdzieczna za wszelkie propozycje :serce:

Awatar użytkownika
milk

Postautor: milk » 02 kwie 2018, 21:28

Hejka!
Klasycznie bourjois healthy mix nr 51 :) Możesz spróbować kremów BB (np Misha ma spore krycie i fajne, jasne kolory)

Wyższa połka to Lancome Idol (pięknie kryje, nie podkreśla skórek) nr 010

Awatar użytkownika
Caoimhe

Kosmetyki | Hity, kity i poszukiwania

Postautor: Caoimhe » 02 kwie 2018, 23:53

Oona pisze:cześć dziewczyny ! :welcome:
proszę was o pomoc a mianowicie o polecenie podkładu..
Mam skórę bardzo jasną, suchą z wieloma suchymi skórkami, mam lekki wysyp krostek ale nie ma dramatu...
Jestem młodą osobą i tak naprawdę rzadko wcześniej się malowałam podkładem. Poszukuje podkładu jasnego, nie podkreślającego skórek i w rozsądnej cenie podkłady które ostatnio używałam to l'oreal true match N1, który bardzo podkreślał mi suche skórki i czasami strasznie się ważył na mojej skórze;/ sam kolor był ok maybelline affinitone trochę za ciemny i również podkreślał mi skórki, ale nie aż tak jak true match... natomiast maybelline fit me kolor 105 na mojej skórze wyglądał ładnie nie podkreślał mi suchych skórek tylko kolor jednak troche za ciemny;/
Byłabym naprawdę wdzieczna za wszelkie propozycje :serce:

Polecam bb kremy cześć z nich można już spokojnie dostać w cenie loreal, a są bardzo jasne.
Zazwyczaj najjaśniejsze odcienie są dla mnie za ciemne, a kremy bb notorycznie za jasne :-D
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2018, 23:53 przez Caoimhe, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Takajakaja

Postautor: Takajakaja » 05 kwie 2018, 20:08

Proszę o polecenie jakiejś taniej paletki cieni, żeby były różowe i pasowały chłodnym blondynkom. Może być nawet jakieś trio lub pojedyncze. Najlepiej do kupienia on-line. Coś z Makeup Revolution polecacie może? Dawno nie miałam różu na powiekach i chciałabym zrobić nowe podejście. Chodzi mi o lekkie, dzienne, świeże makijaże. Mam dość brązów:) Hepl :prosi:

dunia

Postautor: dunia » 05 kwie 2018, 21:28

Takajakaja pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Proszę o polecenie jakiejś taniej paletki cieni, żeby były różowe i pasowały chłodnym blondynkom. Może być nawet jakieś trio lub pojedyncze. Najlepiej do kupienia on-line. Coś z Makeup Revolution polecacie może? Dawno nie miałam różu na powiekach i chciałabym zrobić nowe podejście. Chodzi mi o lekkie, dzienne, świeże makijaże. Mam dość brązów:) Hepl :prosi:

Maybelline ma teraz nową paletkę z chłodnymi cieniami, Pink Edge. na promocji rossmannowskiej mogłabyś złapać tanio :) z MUR z tego co słyszałam na YouTube dobre są wszelakie czekoladki, te podróbki Too Faced, ale niestety nie mogę się odnieść bo żadnej nie mam. z trochę wyższej półki Zoeva En Taupe.

Weed

Postautor: Weed » 09 kwie 2018, 15:52

Cześć dziewczyny :roza:

Miałam darować sobie promocję w Rossmannie, ale stwierdziłam, że kupię jakiś tusz do rzęs. Tusze, które do tej pory miałam nie dawały zadowalającego efektu (ok, no może poza Lash Sensational z Maybelline, ale miałam z nim taki problem, że bardzo sklejał mi rzęsy jeśli nie wytarłam części tuszu ze szczoteczki przed użyciem i to było trochę irytujące w codziennym użytkowaniu). Teraz używam Max Factor 2000 Calorie i co prawda nie skleja, ale też za wiele nie robi :/ Mam też Volumix Fiberlast z Eveline, ale jest otwarty już chyba ze 3 miesiące i nadal jest za mokry.

Chciałabym tusz, który ładnie rozdzieli i wydłuży rzęsy. Może coś polecicie? :prosi:

Ogólnie myślę o So Couture, bo jeszcze nie testowałam, a ma świetne opinie. A może wrócić do Lash Sensational? :niewiem:
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2018, 16:07 przez Weed, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 09 kwie 2018, 19:06

Weed pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Miałam darować sobie promocję w Rossmannie, ale stwierdziłam, że kupię jakiś tusz do rzęs. Tusze, które do tej pory miałam nie dawały zadowalającego efektu (ok, no może poza Lash Sensational z Maybelline, ale miałam z nim taki problem, że bardzo sklejał mi rzęsy jeśli nie wytarłam części tuszu ze szczoteczki przed użyciem i to było trochę irytujące w codziennym użytkowaniu). Teraz używam Max Factor 2000 Calorie i co prawda nie skleja, ale też za wiele nie robi :/ Mam też Volumix Fiberlast z Eveline, ale jest otwarty już chyba ze 3 miesiące i nadal jest za mokry.

Chciałabym tusz, który ładnie rozdzieli i wydłuży rzęsy. Może coś polecicie? :prosi:

Ogólnie myślę o So Couture, bo jeszcze nie testowałam, a ma świetne opinie. A może wrócić do Lash Sensational? :niewiem:

Ja jak zawsze polecam Eveline, mają kilka opcji wydłużających, można wybrać po ulubionym typie szczoteczki.

Właśnie wypełniłam swój plan na tę promkę w Ross: trzy tusze Eveline prościutko z folii z dokładki :pazurki: .

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 10 kwie 2018, 0:22

night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Weed pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ja jak zawsze polecam Eveline, mają kilka opcji wydłużających, można wybrać po ulubionym typie szczoteczki.

Właśnie wypełniłam swój plan na tę promkę w Ross: trzy tusze Eveline prościutko z folii z dokładki :pazurki: .

Ja rownież polecam tusze Eveline.

Weed

Postautor: Weed » 16 kwie 2018, 14:26

night prowler pisze:

Lusia pisze:
Ja rownież polecam tusze Eveline.

W takim razie zakręcę się dziś przy szafie Eveline, może coś wybiorę ;)

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 18 kwie 2018, 12:52

Moim zdecydowanym hitem jest ostatnio podkład Eveline Liquid Control :love: Jest to najlepszy podkład jaki miałam w zyciu. Polecam spróbować jeśli ktos jeszcze go nie miał.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 18 kwie 2018, 12:57

Lusia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Moim zdecydowanym hitem jest ostatnio podkład Eveline Liquid Control :love: Jest to najlepszy podkład jaki miałam w zyciu. Polecam spróbować jeśli ktos jeszcze go nie miał.

Ciekawisz, zaraz szukam recek!

Mój włosowy hit to uzupełniacz ceramidów od Matrixa:

Obrazek

W tym miesiącu na trzy razy rozjaśniałam włosy, z czego raz na pałę Syossem, którego musiałam potem neutralizować (wpadłam na ten pomysł w wysokiej gorączce, inaczej bym takiej farby nie dotknęła :torba: ). Ten uzupełniacz zrobił czary z włosami po tym wszystkim, nie są tępe, nie ciągną się, nie rozdwajają, struktura włosa szybko wróciła do normy :serce: .

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 19 kwie 2018, 9:55

Poszukuję jakiegoś różu w odcieniu zbliżonym do benefit majorette. Nie umiem dokładnie określić koloru, jest to niby brzoskwinka, jakby gerbera, delikatny taki kolor. Ma go moja koleżanka, ale jest już dostępny tylko na allegro i nie podoba mi się jego zapach :torba: Szukam czegoś podobnego, może znacie?
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 19 kwie 2018, 11:31

amelj pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Poszukuję jakiegoś różu w odcieniu zbliżonym do benefit majorette. Nie umiem dokładnie określić koloru, jest to niby brzoskwinka, jakby gerbera, delikatny taki kolor. Ma go moja koleżanka, ale jest już dostępny tylko na allegro i nie podoba mi się jego zapach :torba: Szukam czegoś podobnego, może znacie?

Znalazłam online to:

Obrazek

Wróć do „Moda i Uroda”