Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Organic makeup

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: Organic makeup » 08 mar 2018, 7:32

Przytyk w stronę koleżanki której produkcję wspierałam i sama chwaliłam produkt? Coś mnie chyba ominęło. Albo Was...
Osób produkukących kosmetyki bez wykształcenia jest mnustwo. Bez przesady.

Organic makeup

Postautor: Organic makeup » 08 mar 2018, 7:41

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ja myślę że nikt Ci tego nie napisze. co najwyżej jak ktoś jest podatny na klimat jutuba, blogów , piggypeg i innych grażyn składów może porównać te suplementy do kosmetyków ale tylko dlatego że połknął haczyk i wierzy w istotny statystycznie wpływ pojedynczych kosmetyków na zdrowie całego organizmu :brzydal:

Rozumiem że to jest aluzja do mojego porównania?
Ja nie łykam suplementów. Mam za poważne problemy żeby się bawić na własną rękę.
Napisałam porównanie do wielu wielu marek robionych z pasji itd bo u nas nie ma innego porównania. Tak że bez nadinterpretacji proszę bo to zaczyna być obraźliwe. Żadne haczyki mnie nie dotyczą.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 08 mar 2018, 9:43

Organic makeup pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ja myślę że nikt Ci tego nie napisze. co najwyżej jak ktoś jest podatny na klimat jutuba, blogów , piggypeg i innych grażyn składów może porównać te suplementy do kosmetyków ale tylko dlatego że połknął haczyk i wierzy w istotny statystycznie wpływ pojedynczych kosmetyków na zdrowie całego organizmu :brzydal:

Rozumiem że to jest aluzja do mojego porównania?
Ja nie łykam suplementów. Mam za poważne problemy żeby się bawić na własną rękę.
Napisałam porównanie do wielu wielu marek robionych z pasji itd bo u nas nie ma innego porównania. Tak że bez nadinterpretacji proszę bo to zaczyna być obraźliwe. Żadne haczyki mnie nie dotyczą.

nie, celowo napisałam o zdrowiu ''całego organizmu'' żeby podkreślić że nie chodzi mi o problemy skórne czy nadwrażliwość cery, a to chyba Twój przypadek, prawda?

czasem sobie pośmieszkuję z wiary w takie rzeczy, ale nie neguję używania tylko naturalnych kosmetyków z powodów ''skórnych'' jeśli komuś to służy. :) nie uważam też żeby w dłuższym okresie całość pielęgnacji była tak do końca bez znaczenia dla zdrowia, dlatego napisałam o ''pojedynczych kosmetykach''. Bo to nie jest przecież tak że jak ktoś używa 40 lat head and shoulders, zmywa makijaż garnierami i smaruje się kremami z givenchy i bobbi brown to na 100% źle nie wpłynie na zdrowie pozaskórne. Może wpłynąć ale nie musi i mała na to szansa.

Mniej więcej to samo sądzę o dietach eliminacyjnych - jak ktoś się po czymś dobrze czuje, ma jakieś etyczne powody albo ma stwierdzone jakieś alergie to spoko, mi nic do tego, gorzej jak wmawia innym że zjedzenie raz na jakiś czas kurczaka, jajka, owsianki ma negatywny wpływ na zdrowie
Ostatnio zmieniony 08 mar 2018, 9:50 przez ktrzn, łącznie zmieniany 2 razy.

peppa

Postautor: peppa » 08 mar 2018, 19:17

Kilka dni temu pytalam Was czy bylybyscie zainteresowane kanalem, ktorego tematem przewodnim bylo by oszczedzanie, domowy budzet i organizacja. Odpowiedz byla pozytywna, wzielam wiec byka za rogi i nagralam dwa pierwsze filmy.

Film o metodzie kopertowej, ktora pozwolila mi zapanowac nad budzetem spozywczym.

agatnik

Postautor: agatnik » 08 mar 2018, 19:38

a ja już kiedyś Ciebie oglądałam, Inverness - dobrze pamiętam?

Awatar użytkownika
renigma

Postautor: renigma » 08 mar 2018, 20:01

Zmalowana i film sponsorowany przez Tołpę I sam przekaz jest oczywiście ważny, ale sposób mówienia jest tak sztuczny jakby to był jakiś kanał mangosprzedaż.....

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 08 mar 2018, 20:35

peppa pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kilka dni temu pytalam Was czy bylybyscie zainteresowane kanalem, ktorego tematem przewodnim bylo by oszczedzanie, domowy budzet i organizacja. Odpowiedz byla pozytywna, wzielam wiec byka za rogi i nagralam dwa pierwsze filmy.

Film o metodzie kopertowej, ktora pozwolila mi zapanowac nad budzetem spozywczym.

Bardzo mi się podobało! Nic w kadrze nie rozpraszało, mówiłaś składnie i na temat :ok: . Jedyne maluuutkie zastrzeżenie, to że światło się odbijało od białej tablicy i ciężko było się na niej skupić i coś zobaczyć.

Na pewno będę oglądać kolejne :roza: .
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

peppa

Postautor: peppa » 08 mar 2018, 20:46

agatnik pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Tak, konkretnie okolice Inverness.

@night prowler dzieki za mile slowa :buzi:
Ostatnio zmieniony 08 mar 2018, 20:46 przez peppa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zivah

Postautor: zivah » 08 mar 2018, 22:21

Podoba mi się bardzo <3 Czekam na kolejne filmy :)

A jeśli już przepaść i pustka między nami, to tylko taka na sekundę.
Między ustami a ustami

Tu sobie Gram :brzydal:

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 08 mar 2018, 23:42

subsubsub

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 09 mar 2018, 7:18

peppa pisze:Kilka dni temu pytalam Was czy bylybyscie zainteresowane kanalem, ktorego tematem przewodnim bylo by oszczedzanie, domowy budzet i organizacja. Odpowiedz byla pozytywna, wzielam wiec byka za rogi i nagralam dwa pierwsze filmy.

Spróbuje wykorzystać :-D a na razie sub

Awatar użytkownika
lordviader
Ranga alternatywna: mroczny imperator

Postautor: lordviader » 09 mar 2018, 9:12

Peppa daje subka <3

Margo

Postautor: Margo » 09 mar 2018, 10:07

Czesc dziewczyny,

Podczytuje Was od daaaawna i zdecydowalam sie w koncu ujawnic :) Z jutjubow ogladam dziewczyny z loveandgreatshoes, cenie tez bardzo Life Managerke i jej Zdrowo Manie, 10 minut spokoju, Mowiac Inaczej, Po Cudzemu, troche kanalow kulinarnych i fitnessowych (jestem aktualnie bardzo NIEfit i mysle, ze moze od ogladania fit sie pewnego dnia stane :)). A dzis polecial sub ode mnie w kierunku kanalu Po Taniosci - peppa, swietnie sie Ciebie oglada, czekam na wiecej filmikow oszczednosciowych bo ostatnio ciagle brakuje mi pieniedzy w portfelu (zamieszkujemy te sama wyspe tak w ogole :))

Pozdrawiam!

Perse

Postautor: Perse » 09 mar 2018, 10:35

Też Cię subowałam Peppa, chociaż mam uwagę do filmu o obiadach dla niejadka - NIE KAŻDY niejadek zje te obiadki, gwarantuję :D Mój jest twardy jak Schwarzenegger :D

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 09 mar 2018, 10:45

Perse pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Też Cię subowałam Peppa, chociaż mam uwagę do filmu o obiadach dla niejadka - NIE KAŻDY niejadek zje te obiadki, gwarantuję :D Mój jest twardy jak Schwarzenegger :D

Podajmy sobie ręce :hahaha: Ale filmik obadam, może coś dla siebie wyłowię :ok:
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Sernik kajmakowy

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 09 mar 2018, 11:15

Margo pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Czesc dziewczyny,

Podczytuje Was od daaaawna i zdecydowalam sie w koncu ujawnic :) Z jutjubow ogladam dziewczyny z loveandgreatshoes, cenie tez bardzo Life Managerke i jej Zdrowo Manie, 10 minut spokoju, Mowiac Inaczej, Po Cudzemu, troche kanalow kulinarnych i fitnessowych (jestem aktualnie bardzo NIEfit i mysle, ze moze od ogladania fit sie pewnego dnia stane :)). A dzis polecial sub ode mnie w kierunku kanalu Po Taniosci - peppa, swietnie sie Ciebie oglada, czekam na wiecej filmikow oszczednosciowych bo ostatnio ciagle brakuje mi pieniedzy w portfelu (zamieszkujemy te sama wyspe tak w ogole :))

Pozdrawiam!

:welcome:
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

peppa

Postautor: peppa » 09 mar 2018, 11:59

Perse pisze:Też Cię subowałam Peppa, chociaż mam uwagę do filmu o obiadach dla niejadka - NIE KAŻDY niejadek zje te obiadki, gwarantuję :D Mój jest twardy jak Schwarzenegger :D

Niestety muszę się z Wami zgodzić. Mój niejadek od kilku tygodni obiadowa pora żyje o rosole lub jajecznicy. P.S. Dziękuje za pozytywny odbiór mojego kanału.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

xavvyy

Postautor: xavvyy » 09 mar 2018, 12:49

agatnik pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Tak, konkretnie okolice Inverness.

@night prowler dzieki za mile slowa :buzi:

Ooo, super, Inverness jest piękne :) Na pewno obczaję filmik w domu.

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 09 mar 2018, 13:49

Kolejny filmik Najprościej Mówiąc, tym razem o nerkach :skacze:

Vlog u Claire

Katosu z kosmetyczką (jeszcze nie widziałam)
Ostatnio zmieniony 09 mar 2018, 16:28 przez Caoimhe, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 09 mar 2018, 18:34

Aleksandra F-B o typach sylwetek

Nowa Olfa

Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Sernik kajmakowy

Wróć do „Youtube i blogi”