Category is: Drag! Czyli wątek dla miłośniczek facetów w sukienkach ;)

to, co nadaje życiu smak: podróże, rękodzieło, muzyka i inne przyjemności
Awatar użytkownika
blackveil

Re: Category is: Drag! Czyli wątek dla miłośniczek facetów w sukienkach ;)

Postautor: blackveil » 25 lut 2018, 14:33

Milva pisze:zobacz cytowaną wiadomość
night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Pokazali skład sezonu 10... to jest chyba najgorsze zdjęcie promocyjne jakie widziałam :mdleje: . Ciekawe, czym się tak naraziła ta laska, włosy...nijaki body suit, niedopasowany makijaż, kompletny brak szyi..jeszcze raz...włosy :facepalm:

Obrazek

Tu sa wszystkie:

W ogóle ile dziewczyn jest podobnych do poprzedniczek. (mówię tylko o zdjęciach z promo)

A kto waszym zdaniem wraca w AS3? Na pewno Chi Chi i Aja, widać ich tatuaże. Ale tej trzeciej nie mogę rozkminić. Ma za mały nos i za szczupłe ręce na Milk, nie ma wielkiej fryzury Thorgy ani tatuażu na przedramieniu Morgan.

Sama się zastanawiam nad tymi powrotami. Wydaje mi się, że to taki cliffhanger, żeby przyciągnąć oglądalność, bo byłoby dziwne, gdyby nie wszystkim pozwolono na drugą szansę.

Szkoda mi, że Aja odpadła. Uważam, że jej drag jest ciekawszy niż np. Kennedy, która wybitnie działa mi na nerwy.
W porównaniu z Shangelą, która owinęła się anielskim włosiem i przykleiła sobie jakieś talerze tekturowe też wypadła na plus, ale to już chyba moja osobista niechęć do Shangeli przemawia :brzydal:.

Jeśli chodzi o dziewczyny z 10 sezonu to narazi nikt mnie nie zachwyca. Faktycznie dużo jest uczestniczek, które przypominają poprzednie królowe. Za to Yuhua Hamasaki wygląda jak dziecko Blanki del Rio i Manili Luzon, a to może być tragiczne albo cudowne połączenie :brzydal: .

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 25 lut 2018, 15:32

Shangela uwaliła ostro w tym odcinku, bez dwóch zdań.

Myślę, że na reddicie na pewno już wykminili, kto wrócił i dlaczego, ale boję się ryzykować spoilerów :torba: .

Też widzę powtarzalność, nikt mnie z miejsca nie przyciągnął. Kumpel zaczął od razu skanować social media uczestniczek w poszukiwaniu przystojniaków i stanęło na kibicowaniu Kameron, gdyż poneiważ...

https://www.instagram.com/p/BNfujCMAr-x/?hl=en&taken-by=kameronmichaels

:brzydal: :brzydal:
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 02 mar 2018, 13:13

Ten post powinien być w wątku wkurzeniowym :lol: .

Jak Della mogła to zrobić? :facepalm: Zastanawiam się, czy tak ją przemielił program, że już nie dała rady uciągnąć i był to zdrowy odruch obronny... czy auto-sabotaż na całego, bo za dobrze jej szło i była coraz bardziej przerażona wizją wygranej? Tak jej kibicowałam, myślałam, że naprawdę wyszła ze skorupki, a tu znów ucieczka. Czy znów będzie tak, jak po jej wyjściowym sezonie, że praktycznie zniknie ze sceny? :( :( :(

Od początku odcinka miałam mieszane uczucia, ta sieczka przez pierwszy kwadrans była aż do zmęczenia, Thorgy po raz kolejny miała pretensje do wszyyyystkich z Trixie na czele, ale nie do siebie.

Samo zadanie super, bardzo mi się podobały występy, ale system eliminacji mnie rozłożył, krzyczało ustawką. Do tego uważam, że wyeliminowane dziewczyny miały duuuuzo lepszy show a Aja po prostu zmiotła konkurencję. Nie rozumiem jakim cudem Bebe miała tak dobre krytyki za nijakie nagranie nijakiego tekstu z nijakim występem w nijakim bodysuicie :dupa: .

Przykro mi, że robi się "średnia telewizyjna" z czegoś w czym było tak dużo autentyczności i surowych emocji :( .

Moim zdaniem powinny wygrać powracające, z Ają i chyba Milkiem w top 2 a z drugiej grupy Bebe i Kennedy powinny być bottom 2, bo mimo że fajne, odstawały poziomem od reszty.

Awatar użytkownika
blackveil

Postautor: blackveil » 02 mar 2018, 20:47

Właśnie obejrzałam nowy odcinek

Kurcze, tak strasznie mi przykro z powodu Deli.Wydaje mi się, że wytrzymałabyy psychicznie kolejnej eliminacji po tym jak Morgan na nią publicznie wsiadła. Dla mnie i tak jest wygraną tego sezonu, naprawdę zmiatała konkurencje.
Też jestem zdziwiona, że Bebe była w Top 2. Dla mnie niczym się nie wyróżnia, wręcz odstaje poziomem od reszty. Nie ma co ukrywać, że przez lata drag i poziom Drag Race bardzo się zmienił. Podejrzewam, że gdyby Bebe była w którymś aktualnym sezonie, to nie doszłaby nawet do finału.
Ciekawa jestem kogo ona by wyeliminowała. Mam nadzieję, że Kennedy, bo już nie mogę na nią patrzeć. Ciągle jedzie na tym samym looku, który miała w swoim sezonie. Nie widzę u niej żadnego progresu, jest nudna. I męczą mnie jej gadki z offu. Nie chciałabym jej widzieć w finałowej trójce.
Trixie i Shangela też sobie dobrze poradziły w tym odcinku, chociaż obie (według mnie) lepiej niż Bebe.
Jeśli chodzi o grupę wyeliminowałych to szokłam, świetnie im to wypadło. Aja totalnie wymiata, uwielbiam jej flow, świetnie się rusza, bardzo czuje muzykę, miała fajny tekst i świetnie wyglądała. \
Thorgy i Milk też daly radę.
Chi Chi wypadła całkiem fajnie jak na swój poziom i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła tym, co powiedziała na temat swojego ewentualnego powrotu.
Wystepu Morgan już nawet nie pamiętam, a kończyłam oglądać 40 minut temu :brzydal: .
Przywrócenie jej dla mnie to pomyłka i zadziałały tu wyrzuty sumienia Deli według mnie. Nawet Milk bardziej zasługiwała na to miejsce. No, ale przynajmniej może doczekamy się jakiejś porządnej dramy w tym RuPaul's Best Friend Race :brzydal:.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 02 mar 2018, 21:03

blackveil pisze:
Kurcze, tak strasznie mi przykro z powodu Deli.Wydaje mi się, że wytrzymałabyy psychicznie kolejnej eliminacji po tym jak Morgan na nią publicznie wsiadła. Dla mnie i tak jest wygraną tego sezonu, naprawdę zmiatała konkurencje.

Też zaczynam się coraz mocniej przychylać do tego, że najazd Morgan Delę podłamał i pokazał jej, że to nie jest środowisko dla niej, za dużo otwartych konfliktów, tarć. Sama Morgan przyznała, że przegięła i nie powinna w taki sposób tego rozwiązywać. I w dodatkowym materiale na jutubie była w zupełnym niedowierzaniu, że wróciła, to będzie ciekawe :lol: .

Obejrzałam jeszcze raz występy. Aja zjadła je wszystkie na scenie. Bebe powinny read to filth. Kennedy też mnie trochę męczy, widać, ze nie jest na tym samym poziomie, co reszta.

Btw, już widziałam głosy, że ktokolwiek wygra ten sezon nie będzie "prawdziwym" zwycięzcą, tylko zwycięzcą z Delowej łaski, myślę, że wiele osób rzeczywiście tak to odbierze, oj, będzie się ciągnęła kontrowersja
Ostatnio zmieniony 02 mar 2018, 21:40 przez night prowler, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 02 mar 2018, 21:50

Ręce mi opadły na tym odcinku, jak można tak spierdzielić sezon tak ekscytującego show?

Ben się poddała już tydzień temu, nie dziwi mnie jej decyzja ale bardzo, bardzo mnie smuci. Co do wyboru Morgan to mam akurat zupełnie inne zdanie, pomimo super występu reszty dziewczyn rozumiem czemu DeLa ją wybrała - cała reszta miała okazję się zaprezentować conajmniej w dwóch różnych zadaniach a Morgan jednak nie, swoją decyzję o eliminacji DeLa w pierwszym odcinku motywowała "dobrem ogólnym" a nie krytyką Morgan, ok, rozumiem. Nie rozumiem za to jakim cudem Bebe znalazła się w top 2. No kurde, serio? Mrau Mrau i dwa hair tosses w ubranku jak ze sklepu z kostiumami na Halloween wystarczą, żeby wygrać? Jak dla mnie w top 2 powinna znaleźć się Shangela i Trixie, ewentualnie Ben i Shangela. Coraz mniej mi się ten sezon podoba.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 02 mar 2018, 22:13

Przeżywam to bardzo, strasznie czuć rękę rady nadzorczej i speców od słupków :/ .

Do tego oglądałam sama i aż mnie nosi, normalnie leciałaby już pewnie druga godzina analiz i druga butelka wina. A tak siedzę rozbita przy biurku i się drapię po głowie :/ .

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 04 mar 2018, 16:18

Dodałam w pierwszym poście link do imbd filmu dokumentalnego The Queen z 1960r.

A oprócz tego wczorajszy wieczór spędziłam w Krakowie na rewii drag queen :love:

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
blackveil

Postautor: blackveil » 11 mar 2018, 19:49

Kumiho pisze:
A oprócz tego wczorajszy wieczór spędziłam w Krakowie na rewii drag queen :love:

Mnie ona kusi już od lata, ale jakoś tak nie mogę się zebrać. Nie bardzo mam z kim, a samej to tak głupio. Ale jak polecasz to może faktycznie się wybiorę.

Nadrobiłam najnowszy odcinek.

Bebe mnie tak strasznie irytuje. Według mnie jest najsłabszą uczestniczką, odstaje umiejętnościami od reszty, a uważa się za legendę. Jeśli faktycznie jest szpiegiem Rue to mam nadzieje, że wyjaśni swoje niektóre zachowania.
Nieznajomością Ornacii też u mnie zaminusowała. (Swoją drogą chętnie bym zobaczyła Vivacious w AS4. Bardzo mi było szkoda jak w swoim sezonie tak szybko odpadła.

Trixie wreszcie pokazuje co naprawdę umie, bardzo mnie to cieszy :ok:. Od początku jej kibicowałam, ale miałam już moment zwątpienia, bo trzeba przyznać szczerze, że miała kilka słabych momentów.

Shangela za to mnie zaskakuje z tygodnia na tydzień. Ja naprawdę za nią nie przepadam, ale to co ona robi w tym programie to jest niesamowite. To co wyczyniała w lipsyncu to był jakiś kosmos, śmiałam się w głos na całą chałupę :brzydal:.

Morgan była mi obojętna tak naprawdę. Spodziewałam się, ze szybko odpadnie. O wiele bardziej bym się cieszyła, gdyby to Aja była na jej miejscu. Za to sukienke na wybiegu miała boską.

Nie wiem co Kennedy robi tak daleko w programie, tak samo nie wiem jak doszła tak daleko w swoim sezonie. Nie widzę u niej jakiegoś progresu, pasji.

W ogóle przyznam, że jestem bardzo rozczarowana tym sezonem. Te zadania jakieś bez polotu (akurat wczoraj robiłam powtórkę z 6 sezonu i nic nie jest w stanie pobić Shade - The Rusical :love: ), zero dramy, nie mam też żadnej faworytki, zwłaszcza po tym jak Dela odeszła.
Czekam na 10 sezon, mam nadzieje, że będzie ciekawszy.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 16 mar 2018, 11:12

Zeszłego tygodnia mi się nie chciało komentować, też doszło u mnie do kumulacji rozczarowania. Shangela była jak wulkan w fatsuicie, no i Morgan wyglądała jak retro barbie :serce: .

W tym tygodniu stwierdziłam, ze mam gdzieś plan dnia, obowiązki przekładam na później i jadę z koksem do śniadania, żeby mnie żaden spoiler nie zaskoczył :lol: .

Stylizacje były super, szczególnie jury wyeliminowanych: Dela wyglądała jak Alexis Colby, Milk super konceptualnie, Morgan znów twarz jak laleczka. Mam dość ambiwalentne uczucia, co do przebrania Thorgy :| . Uwielbiam całą stylizację Trixie, Shangela miała troszkę rozkłapciany makijaż, ale ta suknia, fryzura, cała jej prezencja były królewskie. Bebe po raz kolejny- nie wiem, co tam w ogóle robiła :roll: .

Numer musicalowy świetny, wszyscy prócz Bebe na 5+, przy tym Trixie najlepiej wyglądała, Kennedy najlepiej tańczyła a Shangela zrobiła największe show.

Wybór finałowej dwójki... :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: .

Muszę poczytać spekulacje, kto jak głosował.

Za sam lipsynch powinna wygrać Kennedy, pięknie grała twarzą i sukienką, estetyka tańca klasycznego była po prostu idealnie dobrana (nie jestem znawcą, więc nie wiem, na ile to była tylko stylizacja, a na ile był real deal). Trixie popełniła kardynalny błąd i zrobiła reveal, którym pokazała gorszą kreację, niż ta na wierzchu, świeciła krokiem w rajtach przy podniesieniu rąk... no ale za całokształt należała jej się wygrana. Szkoda, że poziomem nie zbliżyła się chociaż do Kennedy, byłoby mniej kontrowersyjnie :? .

Awatar użytkownika
Milva

Postautor: Milva » 16 mar 2018, 12:59

Zeszłego tygodnia mi się nie chciało komentować, też doszło u mnie do kumulacji rozczarowania. Shangela była jak wulkan w fatsuicie, no i Morgan wyglądała jak retro barbie :serce: .

W tym tygodniu stwierdziłam, ze mam gdzieś plan dnia, obowiązki przekładam na później i jadę z koksem do śniadania, żeby mnie żaden spoiler nie zaskoczył :lol: .

Stylizacje były super, szczególnie jury wyeliminowanych: Dela wyglądała jak Alexis Colby, Milk super konceptualnie, Morgan znów twarz jak laleczka. Mam dość ambiwalentne uczucia, co do przebrania Thorgy :| . Uwielbiam całą stylizację Trixie, Shangela miała troszkę rozkłapciany makijaż, ale ta suknia, fryzura, cała jej prezencja były królewskie. Bebe po raz kolejny- nie wiem, co tam w ogóle robiła :roll: .

Numer musicalowy świetny, wszyscy prócz Bebe na 5+, przy tym Trixie najlepiej wyglądała, Kennedy najlepiej tańczyła a Shangela zrobiła największe show.

Wybór finałowej dwójki... :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: .

Muszę poczytać spekulacje, kto jak głosował.

Za sam lipsynch powinna wygrać Kennedy, pięknie grała twarzą i sukienką, estetyka tańca klasycznego była po prostu idealnie dobrana (nie jestem znawcą, więc nie wiem, na ile to była tylko stylizacja, a na ile był real deal). Trixie popełniła kardynalny błąd i zrobiła reveal, którym pokazała gorszą kreację, niż ta na wierzchu, świeciła krokiem w rajtach przy podniesieniu rąk... no ale za całokształt należała jej się wygrana. Szkoda, że poziomem nie zbliżyła się chociaż do Kennedy, byłoby mniej kontrowersyjnie :? .

Wszyscy praktycznie głosowali na Kennedy i Trixie, Morgan na Bebe i chyba Trixie, Thorgy na Shangelę i Trixie.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 16 mar 2018, 13:27

Milva pisze:
Wszyscy praktycznie głosowali na Kennedy i Trixie, Morgan na Bebe i chyba Trixie, Thorgy na Shangelę i Trixie.

Wow, czyli Shangie miała tyle samo głosów, co Bebe? :shock: Myślałam, że było bliżej.

Awatar użytkownika
blackveil

Postautor: blackveil » 16 mar 2018, 14:38

Milva pisze:

Wow, czyli Shangie miała tyle samo głosów, co Bebe? :shock: Myślałam, że było bliżej.

https://www.facebook.com/RuPaulsAllStarsDragRace/videos/1186190348178480/

Jest video z głosowania.
Jestem w szoku :mdleje: .

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 16 mar 2018, 14:57

blackveil pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Milva pisze:

https://www.facebook.com/RuPaulsAllStarsDragRace/videos/1186190348178480/

Jest video z głosowania.
Jestem w szoku :mdleje: .

Szok,szok, szok :shock: .

Biedna Shangela, jak jej to było ciężko oglądać, nawet nie chcę myśleć.

Awatar użytkownika
Milva

Postautor: Milva » 16 mar 2018, 15:43

Skąd w ogóle ten wybór? O ile jestem #teamtrixie tak nie ma co się oszukiwać, że Shangeli szło dużo lepiej. No i Kennedy w top 2..?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
akkikka

Postautor: akkikka » 16 mar 2018, 22:24

Szok i niedowierzanie :szok: Ten ostatni twist był poniżej pasa. To było nie fair w stosunku do Shangeli. Liczyłam, że w top 2 będą Trixie i Shangela i tak jak powiedziała Bebe nie dano im szansy na uczciwy pojedynek. :(

A z przyjemniejszych rzeczy, to dziś na Hollywood walk of fame została odsłonięta gwiazda RuPaul'a. Tu można zobaczyć całą ceremonię:
https://www.youtube.com/watch?v=Bxj9ZZKDbQ8

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 16 mar 2018, 23:42

W zeszłym tygodniu był taki rozczarowujący odcinek a dzisiaj niezłe emocje, bardzo fajny finał, boski układ i zaskoczenie co do finałowej dwójki. Do ostatniej chwili obstawialiśmy z niemężem, że to będzie pojedynek między Trixie vs Shangela (i że Shangie wtedy wygra). W rozmowach dziewczyn z jury chyba było najbardziej widać jaki był ogólny stosunek grupy do każdej z finalistek. Cieszę się ogromnie, że wygrała Trixie ale żal mi Shangeli. Kennedy pokazała duży rozwój w całym sezonie ale to jednak Shangela błyszczała, widać było, że ją to okrutnie zabolało.

A tak w ogóle to wyszła już płyta Trixie i jest bardzo fajna, polecam obadać :D

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 23 mar 2018, 11:34

Piątkowe drag brunches robią się u mnie tradycją :brzydal: .

Całkiem fajnie się oglądało. Od początku myślałam, że Miz Cracker będzie interesujaca (w Boba ufność mam :mrgreen: ) i nie zawiodłam się. Nawet ta bomba na głowie mi nie przeszkadzała a nie znoszę takiego uczesania. Yuhua jest śliczna ood :love: . Blair jako chłopiec ma dla mnie wizualnie 12 lat, nie przypominam sobie, kiedy ostatnio widziałam taką baby face :o . Kalorie wzbudziła we mnie sympatię od pierwszego wejrzenia, ale już na wejściu pomyślałam sobie, ze będą problemy, jak zaczęli od zbliżenia na zadeptane buty. Cieszę się, że została. Aquaria miała być supergwiazdą a jak dla mnie jest nijaka. Kameron w głównym najbardziej mnie zawiodła, ale może dlatego, że spodziewałam się po niejczegoś ekstra stylowego. Moje opinie pokrywają się z wyborem Ru na 100%.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2018, 11:38 przez night prowler, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
akkikka

Postautor: akkikka » 23 mar 2018, 18:19

Też mi się podobał odcinek. Już na początku pokazano konflikt pomiędzy Miz Cracker a Aquarią i myślę, że będzie się on rozwijał w kolejnych odcinkach.
Blair to taka dziecinka, faktycznie. :) Fajnie było również zobaczyć poprzednie uczestniczki :)
Czekam na następne odcinki :)

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 25 mar 2018, 18:10

Pierwszy odcinek bardzo fajny, w dwójce najgorszych wyładowały moim zdaniem najgorsze uczestniczki, zgadzam się z wyborem Ru. Kalorie już nie trawię, jak dla mnie obie mogły iść do domu :P

Jak pisać NA SZARO?

Wróć do „Hobby”