Category is: Drag! Czyli wątek dla miłośniczek facetów w sukienkach ;)

to, co nadaje życiu smak: podróże, rękodzieło, muzyka i inne przyjemności
Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Re: Category is: Drag! Czyli wątek dla miłośniczek facetów w sukienkach ;)

Postautor: Kumiho » 09 lut 2018, 22:25

Uhuhuhu, co za odcinek, oglądaliśmy z niemężem w emocjach.

Nie myślałam, ze to kiedyś napisze ale Kennedy zaimponowała mi pod każdym względem dzisiaj. Od jej występu, przez runnway, lip sync po decyzje. Milk sie po raz kolejny zbłaźniła, cieszę sie, ze odpadła, szczególnie po tym, jak praktycznie zablokowała Trixie wejście do top 2 swoim kiepskim występem. Ben jest cudowna w zadaniach ale czekam, aż w końcu pokaże coś nowego w lip syncach, z całą miłością do niej jest to jej najsłabsza strona. Co do Chi Chi to albo sie weźmie w garść albo powinna odejść - miota się i przykro sie na to patrzy, a szkoda.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
blackveil

Postautor: blackveil » 10 lut 2018, 0:21

Ja też już po seansie, super odcinek :jupi:

Zgadzam się, że Bebe była równie słaba co ChiChi. Kennedy wypadła swietnie, chociaż za nią nie przepadam, to ciągle się chichrałam. Bendela jest prześwietna, ale ja nie jestem obiektywna bo mam do niej słabość od dawna.
Zdziwiłam się, że Aja była w bottom 3. W Bitchelor faktycznie wypadła średnio, ale według mnie wcale nie gorzej niż Bebe czy nawet Shangela, ale to co zrobiła na wybiegu to był KOSMOS. Dawno nikt nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak Aja tym strojem.
Z eliminacją się zgadzam, Milk się nie popisała, do tego zrobiła się bardzo nieprzyjemna. Jak usłyszałam, że będzie w AS3 to się ucieszyłam, bo faktycznie miałam wrażenie, ze jej drag był jakiś niezrozumiany i przytłoczony w jej sezonie, wydawało mi się, że pokaże dużo więcej. A tu kiszka. Chichi według mnie będzie następna.

A no i oczywiście, kolejny raz #Trixiewasrobbed. Wcale się nie dziwię, że była rozżalona. Zasługiwała na wygraną,
grała cudownie, nawet mimo chaosu który wprowadziła Milk.

Nie mogę się doczekać co się będzie działo w Snatch Game. Maggie Smith w wykonaniu Bena oglądam średnio raz w tygodniu :brzydal:
Ostatnio zmieniony 10 lut 2018, 0:23 przez blackveil, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 11 lut 2018, 10:44

blackveil pisze:

Zdziwiłam się, że Aja była w bottom 3. W Bitchelor faktycznie wypadła średnio, ale według mnie wcale nie gorzej niż Bebe czy nawet Shangela, ale to co zrobiła na wybiegu to był KOSMOS. Dawno nikt nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak Aja tym strojem.

Nie mogę się doczekać co się będzie działo w Snatch Game. Maggie Smith w wykonaniu Bena oglądam średnio raz w tygodniu :brzydal:

Wyczytałam na necie, że Aja wiedziała, że zadanie jej poszło fatalnie i całą noc siedziała nad stylizacją i farbowaniem peruki nr 3, żeby pozamiatać na wybiegu. Jeśli to prawda,to +5 do szacunku za samokrytykę i opanowanie. Wyglądała jak pastelowa laleczka :serce: .

Też się nie mogę doczekać, to będzie rzeźnia :D. Mam tylko lekkie obawy, że którąś faworytkę zjedzą nerwy.
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
mono

Postautor: mono » 12 lut 2018, 22:36

night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość
blackveil pisze:

Wyczytałam na necie, że Aja wiedziała, że zadanie jej poszło fatalnie i całą noc siedziała nad stylizacją i farbowaniem peruki nr 3, żeby pozamiatać na wybiegu. Jeśli to prawda,to +5 do szacunku za samokrytykę i opanowanie. Wyglądała jak pastelowa laleczka :serce: .

Też się nie mogę doczekać, to będzie rzeźnia :D. Mam tylko lekkie obawy, że którąś faworytkę zjedzą nerwy.

Aja miażdży na wybiegu ale raczej nie jest comedy queen i może niestety polec w nastepnym odcinku tak samo jak w Bitcherol :(

Boję się o Trixie, w snatch game będzie występować jako Ru, a to oznacza że będzie najlepsza albo najgorsza, martwi mnie ten wybór bo to stąpanie po bardzo cienkim lodzie

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 13 lut 2018, 11:36

mono pisze:
Boję się o Trixie, w snatch game będzie występować jako Ru, a to oznacza że będzie najlepsza albo najgorsza, martwi mnie ten wybór bo to stąpanie po bardzo cienkim lodzie

Nie podoba mi się ten wybór, też się obawiam, że jeśli nie będzie po prostu genialna, to może być trochę żenująco z oryginałem po drugiej stronie pulpitu :torba:

Chcę już nowy odcinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 14 lut 2018, 17:08

Wypuścili mnie dzisiaj ze szpitala, siedzę na zwolnieniu i oglądam wszystkie dostępne sezony Untucked :brzydal:

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 14 lut 2018, 18:07

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Wypuścili mnie dzisiaj ze szpitala, siedzę na zwolnieniu i oglądam wszystkie dostępne sezony Untucked :brzydal:

Wracaj szybko do sił! :roza: Bitchfest na pewno pomoże :mrgreen: .

Ja wciągnęłam koleżankę w oglądanie dwa tygodnie temu, wczoraj rozmawiałyśmy o sezonie 7 i voila, dziś jestem już na drugiej eliminacji Trixie :torba: .

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 14 lut 2018, 18:11

Ja wciągnęłam koleżankę w oglądanie dwa tygodnie temu, wczoraj rozmawiałyśmy o sezonie 7 i voila, dziś jestem już na drugiej eliminacji Trixie :torba: .

Dziękuje :roza: Sezon 7 oglądaliśmy z niemezem zaraz przed all stara 3, bo Trixie to jego ulubiona drag queen (moja też, na równi z Katyą i Sashą) ale jak tylko skończy się all stars lecimy z sezonem 8 znowu :D i tez udało mi się zarazić kolejną koleżankę, obejrzała grzecznie Paris is burning i teraz leci przez sezony jak szalona :cool:

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
blackveil

Postautor: blackveil » 14 lut 2018, 18:16

Dziękuje :roza: Sezon 7 oglądaliśmy z niemezem zaraz przed all stara 3, bo Trixie to jego ulubiona drag queen (moja też, na równi z Katyą i Sashą) ale jak tylko skończy się all stars lecimy z sezonem 8 znowu :D i tez udało mi się zarazić kolejną koleżankę, obejrzała grzecznie Paris is burning i teraz leci przez sezony jak szalona :cool:

Ja aktualnie oglądam sezon 3 po raz chyba piąty :D Kocham Raje tak bardzo :love:. I nieprzerwanie nie lubie Shangeli :brzydal:

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 14 lut 2018, 18:28

blackveil pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ja aktualnie oglądam sezon 3 po raz chyba piąty :D Kocham Raje tak bardzo :love:. I nieprzerwanie nie lubie Shangeli :brzydal:

Właśnie oglądam untucked z sezonu 3 i Raja mnie zachwyca jak zawsze. No i patrze na Carmen widząc w niej już kobietę, nawet kiedy jeszcze identyfikowała się jako mężczyzna serwowała rybkę od tak. Za to zaskakuje mnie Alexis, nie pamietam, żebym odbierała ją w nie do końca pozytywny sposób a przy untucked średnio mi podchodzi.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 14 lut 2018, 18:38

Ja od jakiegoś czasu przepraszam koleżankę, z która od kilku lat oglądam Drag Race, bo tyle żółci, co ja na Trixie wylałam przy s7, to aż wstyd :torba: . A teraz się szczerzę do ekranu, jak ją widzę :mrgreen: .

Moje opinie co do innych uczestniczek raczej się nie zmieniają.

Co do naturalnych rybek, ja się cały czas łapię na tym, że Jaidynn odbieram jako kobietę in/out of drag. Nie mam aż tak z żadną inna uczestniczka, ona dla mnie emanuje naturalną kobiecością.

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 14 lut 2018, 18:41

Ja od jakiegoś czasu przepraszam koleżankę, z która od kilku lat oglądam Drag Race, bo tyle żółci, co ja na Trixie wylałam przy s7, to aż wstyd :torba: . A teraz się szczerzę do ekranu, jak ją widzę :mrgreen: .

Moje opinie co do innych uczestniczek raczej się nie zmieniają.

Co do naturalnych rybek, ja się cały czas łapię na tym, że Jaidynn odbieram jako kobietę in/out of drag. Nie mam aż tak z żadną inna uczestniczka, ona dla mnie emanuje naturalną kobiecością.

Mam tak z Jaidynn i Carmen właśnie, in drag, out of drag, ja w nich widzę kobiecość.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 14 lut 2018, 20:20

Kumiho pisze:
Mam tak z Jaidynn i Carmen właśnie, in drag, out of drag, ja w nich widzę kobiecość.

Musiałam sobie odświeżyć jakieś klipy z Carmen i rzeczywiście, zgadzam się.

I kłamałam, co do zmiany zdania, jest jeszcze jedna osoba, która u mnie awansowała z 0 do 100- Alyssa :angel: .

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 15 lut 2018, 18:21

Lecę dalej przez untucked, jestem na sezonie 4 i jak ja nie znoszę Jiggly, paskudna była jeśli chodzi o zachowanie.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
blackveil

Postautor: blackveil » 16 lut 2018, 18:29

To moje trzecie podejście do tego posta i za każdym razem coś mi wykrzacza :brzydal:.
Mam nadzieję, że nic się nie zdubluje.

Właśnie ogłoszono 10 sezon! :skacze:
Premiera już 22 marca, a każdy odcinek ma trwać 90 minut :banan: :banan: :banan:

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 17 lut 2018, 15:03

Uwaga, spoilery:

Trixie, Trixie, Trixie, jak można tak spierdzielic snatch game... to był zły pomysł od początku ale kuuurde no, zjadły ją nerwy. Ogólnie mało ekscytujący odcinek, może oprócz samego momentu eliminacji. Obie dziewczyny wybrały słusznie, jak sama Chi Chi stwierdziła, to był czas na nią. Inną sprawą jest to czy double win był tutaj słuszny, moim zdaniem powinna wygrać tylko Shangela, pewnie produkcja to ustawiła widząc, ze obie wybrały Chi Chi. No cóż.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 17 lut 2018, 15:08

A tak w ogóle pochwale się co mój niemąż znalazł dla nas dzisiaj do oglądania do popołudniowej kawy:

The Queen (1967) o konkursie piękności w NYC z Crystal Labeiga, cały dostępny na yt https://youtu.be/AWjPfvkbCRE

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 23 lut 2018, 20:37

Napiszę o poprzednim odcinku, że moim zdaniem produkcja stara się na siłę uwypuklić/stworzyć konflikty i to coraz mocniej widać.

ChiChi jako Maya Angelou mnie zażenowała, to wyglądało, jakby wpisała w wyszukiwarkę "black icons", wyskoczyło jej zdjęcie z podpisem (którego nie doczytała :brzydal: ) i to było całe przygotowanie do roli. Trixie zżarły nerwy, czemu się zupełnie nie dziwię, nie wiem, kto by uciągnął coś takiego, samobójstwo :facepalm: .

A co do lipsynchu- był dziwny. Wybór piosenki mnie bardzo zaskoczył, ganianie Delli za Shangelą, Shangela, która piosenki ewidentnie pod "duet" nie chciała odgrywać z Dellą, Shangela, której się spinka zaplątała we włosy i nie umiała jej ściągnąć, jak dla mnie, nikt nie wygrał :brzydal: .

A co do dzisiejszej nowości :mrgreen: :mrgreen:

Pierwsza część zadania strasznie dosłowna, przewinęłam, bo myślałam, że się przesłyszałam. Generalnie jakoś tak nudno i znów czułam sztuczne podkręcanie atmosfery przez produkcję a naprawdę nie było z czego krzesać ognia. Ciesze się, że Danaerys została :brzydal: , choć uczciwie mówiąc, nie powinna. Ten moment, kiedy BeBe po prostu zalała Aję słowotokiem "komplementów" a ta nie chcąc wyjść na wredną musiała to przesiedzieć z pełną świadomością, co takie usprawiedliwianie oznacza mnie zmęczył. Wywiad Aji po odejściu super, z wdziękiem, klasą, poczuciem humoru. Lubię ją. I uważam, że od szyi w dół była fantastycznie wystylizowana w drugim zadaniu.

Ciekawe czemu w końcówce na scenę wyszły tylko trzy kandydatki.. spiseq?? :drapie:

Byłaby rzeźnia za tydzień, jakby się okazało, że Trixie wybrała Shangelę :D.

No i po Delli było mega widać przeciążenie.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 24 lut 2018, 16:09

Pokazali skład sezonu 10... to jest chyba najgorsze zdjęcie promocyjne jakie widziałam :mdleje: . Ciekawe, czym się tak naraziła ta laska, włosy...nijaki body suit, niedopasowany makijaż, kompletny brak szyi..jeszcze raz...włosy :facepalm:

Obrazek

Tu sa wszystkie:

Ostatnio zmieniony 24 lut 2018, 16:11 przez night prowler, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Milva

Postautor: Milva » 25 lut 2018, 7:42

Pokazali skład sezonu 10... to jest chyba najgorsze zdjęcie promocyjne jakie widziałam :mdleje: . Ciekawe, czym się tak naraziła ta laska, włosy...nijaki body suit, niedopasowany makijaż, kompletny brak szyi..jeszcze raz...włosy :facepalm:

Obrazek

Tu sa wszystkie:

W ogóle ile dziewczyn jest podobnych do poprzedniczek. (mówię tylko o zdjęciach z promo)

A kto waszym zdaniem wraca w AS3? Na pewno Chi Chi i Aja, widać ich tatuaże. Ale tej trzeciej nie mogę rozkminić. Ma za mały nos i za szczupłe ręce na Milk, nie ma wielkiej fryzury Thorgy ani tatuażu na przedramieniu Morgan.

Wróć do „Hobby”