Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
Czocher

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: Czocher » 21 lut 2018, 22:07

DAwno nie oglądałam Aliss i postanowiłam sprawdzić co u niej. Wiecie - nowe miasto, nowe mieszkanie, nowe studia. Oto streszczenie:
-Aliss wstaje
-myje zeby i twarz
-robi kawe
-maluje sie
-je sniadanie
-idzie na uczelnie
-ma bardzo duzo zajec na magisterce, czwartki i piatki wolne
-nie ma nic gorszego niz rozladowany telefon na wykladach bo nie mozna neta przeglądac
-Emil zrobi obiad, chociaz to z glowy
-hej, juz wieczór, wracamy z zakupow
-doslownie na chwile udalo mi sie usiasc, bo mi sie woda w czajniku gotuje, ech
-przydalaby sie godzina odpoczynku, ALE NIE MAM CZASU
-przebrałam się i będe jeść
-ja już w łóżku, piszę sobie magisterkę
-kawa mi się skończyła
-pamiętajcie włączyc powiadomienia o moich filmach
-testuje nowe serum z Bielendy, PODOBNO TO BĘDZIE HICIOR. To robi wysyp i sie potem skóra oczyszcza. Dziewczyny mówią, że można nakładać to na krem z filtrem, ale ja nie rozumiem o co chodzi. Co robi takiego krem z filtrem, ze mozna to na niego nakładac. Dajcie znac.
-ide spac, bedziemy oglądac jeszcze serial
-dobranoc

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 21 lut 2018, 23:01

Czocher pisze:zobacz cytowaną wiadomość
DAwno nie oglądałam Aliss i postanowiłam sprawdzić co u niej. Wiecie - nowe miasto, nowe mieszkanie, nowe studia. Oto streszczenie:
-Aliss wstaje
-myje zeby i twarz
-robi kawe
-maluje sie
-je sniadanie
-idzie na uczelnie
-ma bardzo duzo zajec na magisterce, czwartki i piatki wolne
-nie ma nic gorszego niz rozladowany telefon na wykladach bo nie mozna neta przeglądac
-Emil zrobi obiad, chociaz to z glowy
-hej, juz wieczór, wracamy z zakupow
-doslownie na chwile udalo mi sie usiasc, bo mi sie woda w czajniku gotuje, ech
-przydalaby sie godzina odpoczynku, ALE NIE MAM CZASU
-przebrałam się i będe jeść
-ja już w łóżku, piszę sobie magisterkę
-kawa mi się skończyła
-pamiętajcie włączyc powiadomienia o moich filmach
-testuje nowe serum z Bielendy, PODOBNO TO BĘDZIE HICIOR. To robi wysyp i sie potem skóra oczyszcza. Dziewczyny mówią, że można nakładać to na krem z filtrem, ale ja nie rozumiem o co chodzi. Co robi takiego krem z filtrem, ze mozna to na niego nakładac. Dajcie znac.
-ide spac, bedziemy oglądac jeszcze serial
-dobranoc

ooo, dzięki! :roza: Rozładowany telefon na zajęciach to faktycznie dramat. Biedna ja, studiująca w czasach, gdy aparat w komórce był szpanem. Ale przynajmniej bateria trzymała kilka dni :>

Też rzadziej oglądam Aliss. Niedawno włączyłam vloga z rozdania dyplomów na poprzedniej uczelni ("Chyba będą takie stroje, jak w Stanach"), ale nie jestem na bieżąco, bo NIE MAM CZASU :mrgreen:

Awatar użytkownika
akkikka

Postautor: akkikka » 22 lut 2018, 0:24

Viva pokazała swoją najnowszą okładkę, a na niej nasze rodzime gwiazdy jutuba https://www.instagram.com/p/BfeIxIHHPRR/?taken-by=viva_magazyn Chyba grafik trochę poszalał z photoshopem przy tworzeniu. :bojesie: Co oni zrobili redlipstick??? :facepalm:

Awatar użytkownika
zombiegirl

Postautor: zombiegirl » 22 lut 2018, 6:56

akkikka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Viva pokazała swoją najnowszą okładkę, a na niej nasze rodzime gwiazdy jutuba https://www.instagram.com/p/BfeIxIHHPRR/?taken-by=viva_magazyn Chyba grafik trochę poszalał z photoshopem przy tworzeniu. :bojesie: Co oni zrobili redlipstick??? :facepalm:

Wygląda jak usmarowana :wc:... Dragedia. Włosy jak u cruelli demon :wisi:

Awatar użytkownika
lordviader
Ranga alternatywna: mroczny imperator

Postautor: lordviader » 22 lut 2018, 8:39

Zrobił jej szybką akcję odchudzającą. Widziałam u Ewki na instastory jakieś tam kawałki tej sesji i sorry, ale przy reszcie dziewczyn wyglądała dość potężnie :torba:

BTW: znów śniła mi się Olfa (czy nie może śnić mi się ktoś miły np. Doncze?), która skrytykowała kogoś w niesamowicie chamski sposób a jak na nią spojrzałam zdziwiona powiedziała mi, że po prostu jest szczera :banghead:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 22 lut 2018, 10:27

i czemu wszystkie poza 1 mają takie grobowe miny?

Klaudia z maskami

Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Proste ciasto korzenne

DragonKnight

Postautor: DragonKnight » 22 lut 2018, 14:21

U Ewy to chyba nie pierwszy raz, kiedy jej zrobili dziwny retusz do sesji, czy mylę ją z kimś innym?
Ostatnio zmieniony 22 lut 2018, 14:21 przez DragonKnight, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 22 lut 2018, 15:10

DragonKnight pisze:zobacz cytowaną wiadomość

U Ewy to chyba nie pierwszy raz, kiedy jej zrobili dziwny retusz do sesji, czy mylę ją z kimś innym?

Raczej nie mylisz :]
Obrazek

Awatar użytkownika
dredkot

Postautor: dredkot » 22 lut 2018, 15:12

DragonKnight pisze:

Było już coś takiego i Ewa się tłumaczyła że to było inne oświetlenie i inna wizja fotografa o niej :facepalm:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Plants

Postautor: Plants » 22 lut 2018, 16:08

heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość
DragonKnight pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Raczej nie mylisz :]
Obrazek

I jeszcze jedna:
Obrazek

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 22 lut 2018, 16:33

Hania o cieniach pod oczami

ShoeLove z torebkami (trendy)

Insta

joanna
Kontaktowanie:

Postautor: joanna » 22 lut 2018, 17:01

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Hania o cieniach pod oczami

ShoeLove z torebkami (trendy)

Oglądałam film Hani i musze stwierdzić z przykrością, że jestem jedną z tych osób, które nie mogę utrwalać korektora pod oczami jakimkolwiek pudrem, bo wygląda to tragicznie. Nie mam zmarszczek, ale mam dużo skóry pod oczami, przez co powstaja wgłębienia i zbiera mi się tam każdy korektor,a przypudorwane to wygląda jakbym miała zmarszczki jak 50-latka.
Nie mniej bardzo cenę ją za konkretne filmy i przydatną wiedzę. ;)

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 22 lut 2018, 17:06

zombiegirl pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Wygląda jak usmarowana :wc:... Dragedia. Włosy jak u cruelli demon :wisi:

dobre :hahaha:

dla mnie to one wyglądają jakby każda sesję zdjęciową miała oddzielnie
tylko połączyli na ostatnią chwilę byle jak

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 22 lut 2018, 17:20

organiczna z podpaskami wielorazowymi
nie wyobrażam sobie, ale już dawno myślałam o czymś takim w niemięsiączkowym celu więc oglądam!
no i nie produkowanie śmieci - rozumiem, nie podzielam; podrażnienia na chlorowane tampony, podpaski - nie miewam, ale rozumiem; oszczędzanie - spoko, rozumiem

ale bawi mnie ta ironia i ogólna narracja (spotkałam się z tym już u innych ''wyznawczyń'' np. kubeczka, więc nie piję tylko do Organicznej), że jak Cię to brzydzi to nie masz kontaktu ze sobą, ekolożki jakis lewel wyżej wtajemniczenia a ciebie brzydzi babranie się w wydzielinach miesięcznych. Jak Paulina ma ochotę poironizować a propos argumentów przeciw, tak ja a propos niedomycia, no poo, naturalnych dezodorantów i ultradelikatnych środków myjących wszędzie :brzydal:

mnie akurat nie brzydzi, ale nie uważam kubeczka ani za fajne rozwiązanie, ani wygodne; chyba że nocą...

ale już przy tym ze takie bawełenki i froty optymalnie zmieniać 2x dziennie, a niektórym podczas okresu wystarcza jedna na dzien, a druga na noc wymiękam :rzyg:

Ostatnio zmieniony 22 lut 2018, 17:21 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 22 lut 2018, 17:42

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
organiczna z podpaskami wielorazowymi
nie wyobrażam sobie, ale już dawno myślałam o czymś takim w niemięsiączkowym celu więc oglądam!
no i nie produkowanie śmieci - rozumiem, nie podzielam; podrażnienia na chlorowane tampony, podpaski - nie miewam, ale rozumiem; oszczędzanie - spoko, rozumiem

ale bawi mnie ta ironia i ogólna narracja (spotkałam się z tym już u innych ''wyznawczyń'' np. kubeczka, więc nie piję tylko do Organicznej), że jak Cię to brzydzi to nie masz kontaktu ze sobą, ekolożki jakis lewel wyżej wtajemniczenia a ciebie brzydzi babranie się w wydzielinach miesięcznych. Jak Paulina ma ochotę poironizować a propos argumentów przeciw, tak ja a propos niedomycia, no poo, naturalnych dezodorantów i ultradelikatnych środków myjących wszędzie :brzydal:

mnie akurat nie brzydzi, ale nie uważam kubeczka ani za fajne rozwiązanie, ani wygodne; chyba że nocą...

ale już przy tym ze takie bawełenki i froty optymalnie zmieniać 2x dziennie, a niektórym podczas okresu wystarcza jedna na dzien, a druga na noc wymiękam :rzyg:

Nie oglądałam tego jeszcze bo jem, ale do mnie idea wielorazowości w dziedzinie higieny osobistej nie przemawia. Po namowie znajomego wypróbowałam kiedyś wielorazowe pieluchy dla niemowląt i nie, kurde nie.
Insta

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 22 lut 2018, 17:52

SALIX pisze:

Nie oglądałam tego jeszcze bo jem, ale do mnie idea wielorazowości w dziedzinie higieny osobistej nie przemawia. Po namowie znajomego wypróbowałam kiedyś wielorazowe pieluchy dla niemowląt i nie, kurde nie.

dla mnie też kosmos. no nie, nigdy :brzydal:

mam dość wrażliwy nos więc obstawiam że jeśli przy no poo albo Schmidsach czasami coś czułam od znajomych to przy naturalnych podpaskach w ogóle może być kosssssmosssss bo nie znam się na podpaskach ale wydaje mi się że te wszystkie olłejsy i inne zła oprócz chloru i szatana jakośtam pochłaniają zapaszki w większym stopniu niż bawełenka :brzydal:

Awatar użytkownika
blackveil

Postautor: blackveil » 22 lut 2018, 17:53

Dla fanek scenek odgrywanych przez Miszmaszową powstał drugi epizod :brzydal:.
Tym razem 3 typy wampirów energetycznych :

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ostatnio zmieniony 22 lut 2018, 18:52 przez blackveil, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 22 lut 2018, 18:24

Tymczasem na Instagramie pies Olfy reklamuje bieliznę. Luksusową, oczywiście.
https://www.instagram.com/p/BfgZVkmhmFa/?taken-by=olfaktoriapl
Insta

Awatar użytkownika
paulinza

Postautor: paulinza » 22 lut 2018, 18:27

Nawet w Rossie są dostępne podpaski z bawełny organicznej, hipoalergiczne, bez tych chlorów, substancji chemicznych czy co tam jeszcze jest takie złe. Ginger organic się nazywają

mantide

Postautor: mantide » 22 lut 2018, 19:24

Adrianna Grotkowska i kolejny film o zamienniku palety Anastasii z W7. Nie o sam filmik mi chodzi i muszę powiedzieć że tematyka "zamienników" mnie już nudzi (oczywiście W7 nie dorównało), ale zauważyłam, że zaczęła nagrywać na 2 kamery, jedna ze zbliżeniem, podoba mi się :)

Maxineczka i chat makeup. Przyznam, że nie lubię filmów, gdzie jest mnóstwo kosmetyków do testowania i nie można ocenić efektu na całej twarzy, bo na każdej partii jest coś innego. Z tego co miała, spokojnie wyszłyby ze 2-3 filmiki, na których lepiej wszystko widać.

Wróć do „Youtube i blogi”