Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
paulinza

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: paulinza » 19 sty 2018, 22:35

Majewski zniknął z social media tuż przed świętami, dokładnie wtedy gdy była ta akcja z policją i siostry wróciły do Świdwina. Ciekawe czy już wtedy czuł jaka afera może z tego wyniknąć...

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 19 sty 2018, 22:41

Mam wrażenie, że przyjęli strategię przeczekania pożaru, który trwa, mając nadzieję, że jeżeli nie będzie podsycany kolejnymi rewelacjami, to w końcu wygaśnie, a tłum zapomni o sprawie.

Timon i Pumba

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: Timon i Pumba » 19 sty 2018, 22:46

myszamisia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
heater pisze:Nie oglądałam ostatnich vlogów Laury i nie wiem, jaką książkę pisze (ktoś wie, o co chodzi?), ale zaglądam czasem tylko w komentarze, bo tam bywają niezłe kwiatki.
Dziś taki - skisłam na fragmencie "Dzięki Tobie mama dary otrzymywała (...) Miała ciekawsze życie dzięki Tobie" :brzydal:
Komentarz nieskasowany od 10h :]

heater pisze:
zuz.ka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Laura pisze rozdział do książki - wspólnego dzieła kilku autorów, którym przewodzi Sylwia Chutnik. Dochód będzie przeznaczony na dom dla samotnych matek (chyba?), a akcję organizuje Bandi.

Dzięki :roza:
Znalazłam stronę tego projektu i jest tam taka notka o Laurze: "Psycholożka, felietonistka i vlogerka z jedną nogą w Olsztynie, drugą w Warszawie oraz sercem rozdartym miedzy Paryżem a Londynem. Autorka daily vloga o życiu jej zwariowanej lecz bardzo kochającej się rodzinki oraz kanału modowo-urodowego o nazwie RockGlamPrincess"

Psycholożka i felietonistka z sercem rozdartym pomiędzy europejskimi metropoliami :gwizd:

Ten opis, to chyba sama Laura pisała.

Wysłane spod islandzkiego wulkanu

Rodzinki, która właśnie przeszła rozłam, bo ile można upokarzac się dla darów losu :D

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 19 sty 2018, 22:49

Timon i Pumba pisze:zobacz cytowaną wiadomość
myszamisia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
heater pisze:Nie oglądałam ostatnich vlogów Laury i nie wiem, jaką książkę pisze (ktoś wie, o co chodzi?), ale zaglądam czasem tylko w komentarze, bo tam bywają niezłe kwiatki.
Dziś taki - skisłam na fragmencie "Dzięki Tobie mama dary otrzymywała (...) Miała ciekawsze życie dzięki Tobie" :brzydal:
Komentarz nieskasowany od 10h :]

heater pisze:Dzięki :roza:
Znalazłam stronę tego projektu i jest tam taka notka o Laurze: "Psycholożka, felietonistka i vlogerka z jedną nogą w Olsztynie, drugą w Warszawie oraz sercem rozdartym miedzy Paryżem a Londynem. Autorka daily vloga o życiu jej zwariowanej lecz bardzo kochającej się rodzinki oraz kanału modowo-urodowego o nazwie RockGlamPrincess"

Psycholożka i felietonistka z sercem rozdartym pomiędzy europejskimi metropoliami :gwizd:

Ten opis, to chyba sama Laura pisała.

Rodzinki, która właśnie przeszła rozłam, bo ile można upokarzac się dla darów losu :D

GlamMama i Wedel #pamiętamy

Awatar użytkownika
IlonaLulu

Postautor: IlonaLulu » 19 sty 2018, 22:51

zuz.ka pisze:Mam wrażenie, że przyjęli strategię przeczekania pożaru, który trwa, mając nadzieję, że jeżeli nie będzie podsycany kolejnymi rewelacjami, to w końcu wygaśnie, a tłum zapomni o sprawie.
Możliwe. Im sie jednak "pali" drewniana skrzynia z banknotami.. i nawet jak ugaszą ten pożar.. to nie będzie czego zbierac.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Awatar użytkownika
Adamantium

Postautor: Adamantium » 19 sty 2018, 22:52

Alien pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ciekawe czy Majewskiemu też pouciekaja wspolprace.

Mówiąc szczerze, mam nadzieję, że jemu głównie...

:niegrzeczny:
Załączniki
7B5CE0F8-CF29-4255-99DA-788FFEFE0567.jpeg
7B5CE0F8-CF29-4255-99DA-788FFEFE0567.jpeg (26.41 KiB) Przejrzano 626 razy

Awatar użytkownika
Nicki

Postautor: Nicki » 19 sty 2018, 22:54

paulinza pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Majewski zniknął z social media tuż przed świętami, dokładnie wtedy gdy była ta akcja z policją i siostry wróciły do Świdwina. Ciekawe czy już wtedy czuł jaka afera może z tego wyniknąć...

On pod tym kątem nie jest głupi bo on tak ludzi wyroluje by wyszło na jego, niestety taki typ... Wydaje mi się, że siostry może próbowały być głaskane by afery nie było ... ale jednak ta starsza nie dała za wygraną bo widziała jaką zszarganą psychikę od tych ich zagrywek ma młoda...

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 19 sty 2018, 22:54

Adamantium pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ciekawe czy Majewskiemu też pouciekaja wspolprace.

O kurcze, nie pomyslałam... Muszę ukryć ajpi :bojesie:
Another World

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 19 sty 2018, 22:55

Adamantium pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ich prawnicy już Cię namierzają.

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 19 sty 2018, 22:56

IlonaLulu pisze:zobacz cytowaną wiadomość
zuz.ka pisze:Mam wrażenie, że przyjęli strategię przeczekania pożaru, który trwa, mając nadzieję, że jeżeli nie będzie podsycany kolejnymi rewelacjami, to w końcu wygaśnie, a tłum zapomni o sprawie.
Możliwe. Im sie jednak "pali" drewniana skrzynia z banknotami.. i nawet jak ugaszą ten pożar.. to nie będzie czego zbierac.

Wiemy o dwóch współpracach, które Deynn straciła w ciągu jednego dnia. Ciekawe o ilu nie wiemy i ile ich stracił Majewski :brzydal:

Awatar użytkownika
paulinza

Postautor: paulinza » 19 sty 2018, 23:01

Nowe współprace tak łatwo u nich nie przejdą. Setki komentarzy u womensbest, nenes przyczyniły się do zerwania umów z Maritą.

Może ocalały pozostałe współprace, o których tyle nie trąbiła i nikt do tych firm teraz nie wypisuje. Ale te dwie były największe i pewnie najbardziej dochodowe.

Awatar użytkownika
IlonaLulu

Re: RE: Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: IlonaLulu » 19 sty 2018, 23:05

zuz.ka pisze:
IlonaLulu pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Wiemy o dwóch współpracach, które Deynn straciła w ciągu jednego dnia. Ciekawe o ilu nie wiemy i ile ich stracił Majewski :brzydal:
Z pewnością nic miłego, utrata pieniędzy i w pewnym sensie pracy. Czekam na rozwój tej historii. Ciekawam jak to się skończy.

Awatar użytkownika
IlonaLulu

Postautor: IlonaLulu » 19 sty 2018, 23:06

paulinza pisze:Nowe współprace tak łatwo u nich nie przejdą. Setki komentarzy u womensbest, nenes przyczyniły się do zerwania umów z Maritą.

Może ocalały pozostałe współprace, o których tyle nie trąbiła i nikt do tych firm teraz nie wypisuje. Ale te dwie były największe i pewnie najbardziej dochodowe.
Ona chyba jeszcze działała z tymi maseczkami zwierzakami. Widziałam jej foty na stronie z tymi maskami.

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 19 sty 2018, 23:08

Nowe współprace tak łatwo u nich nie przejdą. Setki komentarzy u womensbest, nenes przyczyniły się do zerwania umów z Maritą.

Także ten...
Załączniki
IMG_8221.png
IMG_8221.png (210.93 KiB) Przejrzano 586 razy
Another World

Awatar użytkownika
myszamisia

Postautor: myszamisia » 19 sty 2018, 23:11

zuz.ka pisze:

Ich prawnicy już Cię namierzają.
Pewnie ci sami prawnicy co u Olfy

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 19 sty 2018, 23:16

Także ten...

to chyba dobry czas na złożenie CV do Żabki.
Insta
Blog podróżniczy Helsinki: jednodniowa wycieczka promem
Blog makijażowy GlamShop - paleta Blask i Cienie

Perse

Postautor: Perse » 20 sty 2018, 1:21

Ciąg dalszy historii ze stalkerem:
https://www.youtube.com/watch?v=Ur4T2x02bUk
No proszę, jak się to popchnęło, to nawet policję ruszyło ;) Wielu ludzi mu pomogło, będzie też materiał na Polsacie.

Perse

Postautor: Perse » 20 sty 2018, 1:53

Na Chemii Q&A
https://www.youtube.com/watch?v=i4VUcYr4g5M
Mam nadzieję, że Sylwia zrobi kiedyś filmik o tych podróżach (zwiedzili z mężem wiele krajów autostopem). Mega ciekawa, bardzo konkretna i poukładana osoba :ok:

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 20 sty 2018, 2:08

Perse pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Na Chemii Q&A
https://www.youtube.com/watch?v=i4VUcYr4g5M
Mam nadzieję, że Sylwia zrobi kiedyś filmik o tych podróżach (zwiedzili z mężem wiele krajów autostopem). Mega ciekawa, bardzo konkretna i poukładana osoba :ok:

Kurcze, a ja nie jestem w stanie oglądać. A jeszcze 3 miesiące temu sama chodziłam na spotkania do osób podobnie chorych :|
Dorwałam się do kompa po kilku dniach życia bez dużego zaangażowania w jutubach i innych internetach, a tu takie szambo wybiło ;/

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 20 sty 2018, 7:31

Alien pisze:
heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość
zuz.ka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Laura pisze rozdział do książki - wspólnego dzieła kilku autorów, którym przewodzi Sylwia Chutnik. Dochód będzie przeznaczony na dom dla samotnych matek (chyba?), a akcję organizuje Bandi.

Dzięki :roza:

No cóż... Laurka mistrzem kreowania własnej rzeczywistości :hahaha:
Taaak, bo na bank ona to napisała, to po pierwsze
Po drugie, co w zasadzie mija się z prawdą?
Przypuszczam, że jeśli już to pisała to CMB.
Oglądałam w tym tyg vlogi przed pracą, dojeżdżając juz do pełno było komentarzy w stylu:
Cieszysz się, że zostaniesz ciocią?
Co tam u mamy i Marzenki?
Gratulacje dla Marzenki!
Więcej już nie pamiętam albo mam zaćmienie (jak będzie mi się chciało to zajrzę dziś o 9 i wypiszę)
Nie wiem, co zaszło między nimi, ale serio? To są ok komentarze w tej sytuacji? Ciąża niektórym na mózg padła?
Pomijam, że informowanie i forma tej informacji o ciąży w 14 t. jest dla mnie średnie. Oczywiście można i w 4 t., ale pewnie się czepiam tej świętej, bo ciężarnej kobiety.
Ogólnie: ulewa mi się tymi komentarzami w stosunku do Laury, kiedy to ona została z kanałem i całym internetowym szambem sama, w dodatku w perspektywie Najważniejszej Informacji Świata pozostała w takim świetle, w jakim pozostała. Ciekawe, ile wytrzyma, bo ja bym po pierwszym dniu zawinela się, ale pewnie tak mocno 'leci na hajs z jutuba', że dlatego nagrywa, prawda?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Youtube i blogi”