Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: SALIX » 18 sty 2018, 15:57

zielona hortensja pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Deynn i Majewski to dzis najwieksza drama dzisiaj, ale z takich malych to Lulu usunela/ukryla swoje filmy znowu. Nie wiem czy to jakis problem z Kafeteria, z drugiej strony dlaczego niby tak nagle... Mam nadzieje ze wroci, ostatnio lubilam ogladac jej vlogi dla relaksu.

Kafe chyba zaczęło się doszukiwać gdzie pracuje. Wiedząc co wyprawialy z Bogu, np. dzwoniąc do jej pracodawców, to ja bym się nie zdziwiła, gdyby się wystarczyła. Tam siedzi banda oszolomów ciesząca się jak może komuś dowalić albo narobić zamieszania. Też mam nadzieję, że wróci.
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Sernik bez pieczenia z musem truskawkowym i spodem Cookie Crisp

Awatar użytkownika
zielona hortensja

Postautor: zielona hortensja » 18 sty 2018, 16:09

Kurcze, ale rozne informacje na jej temat juz chyba dawno krazyly wszedzie, ona serio byla malo ostrozna, nawet ja, kiepska w stalkowaniu znalazlam duzo rzeczy. Lulu z jednej strony chce zachowac anonimowosc, z drugiej naprawde zdradza wiele detali. Nie wiem co usuneli, ale nie wydaje mi sie zeby cos nowego wyplynelo. Takze mam nadzieje, ze wroci i bedzie po prostu bardziej ostrozna.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 18 sty 2018, 16:13

Kurcze, ale rozne informacje na jej temat juz chyba dawno krazyly wszedzie, ona serio byla malo ostrozna, nawet ja, kiepska w stalkowaniu znalazlam duzo rzeczy. Lulu z jednej strony chce zachowac anonimowosc, z drugiej naprawde zdradza wiele detali. Nie wiem co usuneli, ale nie wydaje mi sie zeby cos nowego wyplynelo. Takze mam nadzieje, ze wroci i bedzie po prostu bardziej ostrozna.

To fakt, wzmożona ostrożność wskazana. Ale pomijając to, jej wątek na kafe jest wyjątkowo paskudny, sama nie wiem czy by mi się nie odechciało nagrywać.
Insta

Awatar użytkownika
agnieszka16

Postautor: agnieszka16 » 18 sty 2018, 16:18

Dla mnie aferka z Deynn jest przedziwna i może będę w mniejszości, ale nie wydaje mi się taka jednoznaczna. Wszystko wygląda jak jakiś napisany na kolanie odcinek "Trudnych spraw". Nie wiem jak to się stało, że mała dziewczynka w wieku szkolnym trafiła pod opiekę dwóch nieodpowiedzialnych sióstr, nie znam sytuacji rodzinnej. Takie przypadki zazwyczaj muszą być uregulowane prawnie - pełnoletnia siostra może pełnić funkcję opiekuna zastępczego, ale to chyba nie ten case? Gdzie w całej tej historii jest matka? (gdzieś tam wyczytałam, że ona nawet nie wiedziała o przeprowadzce?? a w innym miejscu, że miała dojechać do Warszawy? Może ona pracuje za granicą, o co tu chodzi?).
Kwestię "połowy pensji z Żabki"- czyli tego 1000 zł ja odczytuję w taki sposób, że to połowa kwoty za wynajem mieszkania - to akurat jakoś mocno mnie nie zbulwersowało, środkowa siostra chociaż młodziutka, jest jednak dorosła i w tej uroczej wymianie korespondencji sama mówiła coś o tym, że nie chce być utrzymywana przez Maritę. Samą konwersację czytało się bardzo źle, drama z policją nie mieści mi się w głowie. Rodzinna patologia i to z każdej strony. Szkoda mi tego dzieciaka.

Awatar użytkownika
dredkot

Postautor: dredkot » 18 sty 2018, 16:59

zielona hortensja pisze:Deynn i Majewski to dzis najwieksza drama dzisiaj, ale z takich malych to Lulu usunela/ukryla swoje filmy znowu. Nie wiem czy to jakis problem z Kafeteria, z drugiej strony dlaczego niby tak nagle... Mam nadzieje ze wroci, ostatnio lubilam ogladac jej vlogi dla relaksu.

O nie to była jedyna jutuberka ostatnio którą oglądałam z prawdziwą przyjemnością faktycznie ostatnio pojawiły się u niej kiepskie komentarze może to przez to? Smutna wiadomość bo jej ostatnia przerwa trwała długo

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 18 sty 2018, 17:35

Wow, nawet nie wiedziałam, że wokół Lulu było jakieś zamieszanie i że ma wątek na kafeterii :brzydal:
Chyba będę jedyną, która nie tęskni. Dla mnie jej vlogi były nudne. Wychodzenie i powroty z pracy (prawie jak Marzenka :brzydal: ), tytanki i kot. No i miała dla mnie jakiś drażniący sposób bycia :niewiem:

Tak z ciekawości, czego dotyczyły te wredne komentarze?
Ostatnio zmieniony 18 sty 2018, 17:48 przez Alien, łącznie zmieniany 1 raz.
Another World

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 18 sty 2018, 17:53

Alien pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Wow, nawet nie wiedziałam, że wokół Lulu było jakieś zamieszanie i że ma wątek na kafeterii :brzydal:
Chyba będę jedyną, która nie tęskni. Dla mnie jej vlogi były nudne. Wychodzenie i powroty z pracy (prawie jak Marzenka :brzydal: ), tytanki i kot. No i miała dla mnie jakiś drażniący sposób bycia :niewiem:

Z pewnością. :drapie:

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 18 sty 2018, 17:58

Alien pisze:zobacz cytowaną wiadomość

jedna to nie. mnie jej filmiki tez nudzily
ale sama w sobie mnie kompletnie nie drazni, robi sympatyczne wrazenie, szczerej i rownej kobiety. nie obrazilabym sie gdybym miala z nia do czynienia np. w pracy:)

ogladalam ja czasem kiedy jeszcze krecila bardziej kosmetyczne filmiki. no i nie mialam nigdy na zachwyty nad Lulu jednego wielkiego wtf jak nad ciumkajaco-dziubkujacymi pseudo intelektualistkami w stylu kiediski. Choc i kiediske lubilam obejrzec, dopoki ograniczala sie do mowienia o kosmetykach i nie krecila zenowego filmiku z kolega (choc zenowosc nie usprawiedliwia hejtu, komentarze widzow byly bardziej zenujace)
Ostatnio zmieniony 18 sty 2018, 18:00 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zielona hortensja

Postautor: zielona hortensja » 18 sty 2018, 18:05

Ja sie zgadzam, ze vlogi Lulu byly nudnawe, ale no coz poradze ze ostatnio takie rzeczy mi sie najlepiej oglada. Po prostu relaksuje sie patrzac jak ktos inny robi salatke. Ostatnio ogladalam glownie Lulu i Szarlot. Teraz Lulu zniknie, Szarlot tez nagrywa jakos mniej... Bede probowac NoTo Jestem, ale mnie do niej troche zniechecilyscie :p Moze wroce do Szusz.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 18 sty 2018, 18:07

We vlogach Lulu wiele się nie działo, ale miała w sobie coś takiego, że czułam się jak na spotkaniu przy kawie z dobrą koleżanką. Ot, gadanie o pierdołach co u kogo, sympatyczne i relaksujące.
Insta

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 18 sty 2018, 18:07

Deynn wrzuciła snapa, w którym mowi, że wie, że czekamy na jej komentarz, ale takiego nie będzie, bo nie ma siły i ochoty, poza tym nie myślała, że coś takiego mogła zrobić rodzona siostra.
Ciekawe, że w drugą stronę nie analizowała - że takie rzeczy można robić i pisać rodzonym siostrom :brzydal:

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 18 sty 2018, 18:11

Ja sie zgadzam, ze vlogi Lulu byly nudnawe, ale no coz poradze ze ostatnio takie rzeczy mi sie najlepiej oglada. Po prostu relaksuje sie patrzac jak ktos inny robi salatke. Ostatnio ogladalam glownie Lulu i Szarlot. Teraz Lulu zniknie, Szarlot tez nagrywa jakos mniej... Bede probowac NoTo Jestem, ale mnie do niej troche zniechecilyscie :p Moze wroce do Szusz.

Ja mam z Szarlot chyba troche jak z Lulu - jest spoko, ale nudy, takie wlasnie mieszanie salatki

A siadam i gadam znasz? jej tez nie ogladam ale chyba podobny klimat

Awatar użytkownika
zielona hortensja

Postautor: zielona hortensja » 18 sty 2018, 18:28

Youtube mi podpowiedzial Siadam i gadam ale jakos nie wiem, na razie nie chwycilo. Ale moze sie przekonam.

Szarlot lubie bo mimo wszystko estetyczne jej filmy mi sie wydaja. No i czasami cos do kuchni podpatrze.

Jest jeszcze taka dziewczyna z Francji, AgaVLOG -bezxpomyslu, fajnie mi sie ja oglada, chociaz czasami jej gadanina moze wkurzac: https://www.youtube.com/user/bezxpomyslu/videos

W ogole mam pytanie, czy nie fajnie byloby zrobic watek, zeby zbierac linki do roznych youtuberek z zagranicy, nieanglojezycznych? Czasami sie pojawiaja takie pytania, a tak by to mozna zbierac w jednym miejscu. Zarowno zagraniczne jak i Polki mieszkajace za granica, podzielone na kraje. Mnie to akurat interesuje, bo sama mieszkam za granica, no i lubie sie uczyc jezykow. Czy to dobry pomysl?

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 18 sty 2018, 19:08

u Agaty denko, sporo ciekawych kosmetyków pokazuje

Insta

Awatar użytkownika
Yokoo

Postautor: Yokoo » 18 sty 2018, 19:26

martha pisze:zobacz cytowaną wiadomość
czy tylko ja mam wrażenie że Laura ustawia całą rodzinkę tak jak ona chce? urządzanie salonu, ślub Marzeny, teraz pochwalenie się ciążą....może zorganizuje też poród, baby shower i chrzciny ? :jupi:

A ja mam wrażenie, że większość to się na Laurę uwzięła. Jest jaka jest, ale opowiadanie, że Laura "ustawia" rodzinę jak chce to gruba przesada i to traktowanie reszty rodziny jak półidiotów. Trochę opamiętania.

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 18 sty 2018, 20:56

heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość
A ja się przy całej mojej najszczerszej niechęci do postaci Deynn i jej zachowania w tej sprawie zastanawiam, po co właściwie ta siostra opisała to wszystko w internecie, wiedząc przecież doskonale, że zrobi się z tego niezły dym? na złość starszej? żeby straciła fanów/współprace/pieniądze? co tak naprawdę chciała tym praniem brudów osiągnąć, poza rozgłosem?
Największą ofiarą tego wszystkiego jest ta biedna 10-latka. Czy dziecku potrzebna jest kolejna afera i lądowanie na pudelkach?

Ja tam ja rozumiem. Po co? Pewnie dlatego ze az ja rozsadza od srodka ze zlosci. Marita robila z siebie dobra wrozke, a tymczasem wyszlo ze jest zla czarownica. Chciala sobie siostry kosztem poprawic PR, a tu nie wyszlo. Szczerze pochwalam zachowanie siostry. Uwazam ze dobrze zrobila.

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 18 sty 2018, 21:21

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ich kariera chyba właśnie spadła z rowerka, mam nadzieję, że się nie mylę i przez tak paskudne zachowanie, nie zdobędą jeszcze większej popularności. Pranie brudów przez siostrę w Internetach z jednej strony słabe i bez klasy, ale z drugiej to podejrzewam, że targała nią taka wściekłość na to co się stało + obłudę, że postanowiła się zemścić. Marita chyba się tego nie spodziewała. Dziecka żal i tyle.

obawiam sie, ze ludzie pogadaja i zapomna :C

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 18 sty 2018, 21:27

Deynn i Majewski to dzis najwieksza drama dzisiaj, ale z takich malych to Lulu usunela/ukryla swoje filmy znowu. Nie wiem czy to jakis problem z Kafeteria, z drugiej strony dlaczego niby tak nagle... Mam nadzieje ze wroci, ostatnio lubilam ogladac jej vlogi dla relaksu.

Kafe chyba zaczęło się doszukiwać gdzie pracuje. Wiedząc co wyprawialy z Bogu, np. dzwoniąc do jej pracodawców, to ja bym się nie zdziwiła, gdyby się wystarczyła. Tam siedzi banda oszolomów ciesząca się jak może komuś dowalić albo narobić zamieszania. Też mam nadzieję, że wróci.

ale... co komu Lulu mogla zrobic? Serio, ona nie wydaje mi sie osobą, która mogłaby się spodziewać kafehejtu

chociaż... z drugiej strony... to kafe, tam chyba nie ma za wiele logiki

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 18 sty 2018, 21:31

Czocher pisze:zobacz cytowaną wiadomość

ale... co komu Lulu mogla zrobic? Serio, ona nie wydaje mi sie osobą, która mogłaby się spodziewać kafehejtu

chociaż... z drugiej strony... to kafe, tam chyba nie ma za wiele logiki

nic poza tym, że ma sporą nadwagę - niektórym to wystarcza. Jej wątek jest serio obrzydliwy, pastwią się nad nią, bo się nie odchudza albo ośmiela pokazać w przymierzalni. Dlaczego to miejsce jeszcze nie zostało zaorane i posypane solą, nie ogarniam.
Insta

Awatar użytkownika
Adamantium

Postautor: Adamantium » 18 sty 2018, 21:34

tymczase,m na pudelku

Dostaliśmy kilkadziesiąt donosów! "Deynn już straciła TYSIĄCE followersów"

Mnie ta cała "prawda", która dostaliśmy od siostry wcale nie zdziwiła. Wiedziałam, że Deynn to pusta wyrachowana dziewucha. Oczywiscie zgadzam się ze wszystkimi, że najbardziej małoletniej szkoda. Co do tego, że siostra popłyneła z elaboratem, no cóż, żyjemy w czasach internetów i tu wszystko się odbywa, także nie ma się co dziwić.

Wróć do „Youtube i blogi”