Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
ktrzn

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: ktrzn » 18 sty 2018, 9:38

renigma pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Alien pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

a ja nie
jest mnostwo marek gdzie bardzo jasnym osobom ciezko dobrac odcien. niektorzy producenci jak juz nauczyli sie ze, podklad musi byc odpowiednio jasny maja problem ze swinka. jak rozkminili ze potrzeba tez zoltych to i tak nie ma dla wszystkich. niektorzy zeby nie miec efektu swinki uzywaja za zoltych. ja spotkalam moze ze trzy czy cztery wystarczajaco jasne podklady i ze dwa odpowiednie podtonem (zadny nie z perfumerii ani drogerii). nagminnie zdarza sie to w markach profesjonalnych. jak ktos ma duzo jasniejszy kolor skory niz oslawiony revlon 150 i dziwny podton tez ciezko cokolwiek znalezc

januszing robienia podkladow, a nie od razu rasizm. co nastepne? dyskryminacja czarnoskorych i latynosek bo ubrania sa szyte typowo pod ''biale'' sylwetki?
bulwers ze gama ujowa bo nie ma ciemnych oczywiscie rozumiem, ale bojkot marki troche smieszny i przesadzony

Muszę się zgodzić. Cipodrama o nic. Wszędzie #dyskryminujo. Wszystkich. Ja jako bladzioch miałam zawsze problem ze znalezieniem odpowiedniego koloru, a różowa świnka to koszmar sprzed lat :amen: I jakoś nie przyszło mi do głowy krzyczeć o dyskryminacji. Kiedyś jak się jeszcze opalałam, kupowałam Double Wear, przez ost. kilka lat nie mogłam go używać, bo nie było tak jasnego koloru. W zeszłym roku wreszcie wprowadzili :love: I jestem szczęśliwa, a nie krzyczałam o bojkocie marki przez całe lata. Paranoja.

ale ameryka taka jest, jak ludzie się na halloween przebierają i ktoś założy różową perukę klauna, to się środowisko afro-amerykanów obraża, że ktoś obraża ich kulturę.... tam generalnie jest obraza o wszystko, tak się w sumie zrobiło jakoś wzeszłym roku i każde słowo jest poddawane analizie czy warto się obrażać, czy nie :gun:

Ameryka jest przede wszystkim roznorodna i raczej nie wrzucalabym tego do jednego wora. troche jakby popatrzyc na Polakow czy Katolikow przez pryzmat sekty smolenskiej urazonej Golgota Pictic albo Klatwa (a taki przekaz czasem idzie w swiat) . taka generalizacja troche obraza moich kilkunastu afro-amerykanskich znajomych, tam czesto padaja naprawde paskudne zarty i insytuacje. Nie kazdy kto na to (nad)wrazliwy przesadza nie-wiadomo-jak i tworzy jakies wydumane historie o rasistowskim spisku podkladowym. W Europie jest tez bardzo ciezko znalezc chlodne-oliwkowe podklady. Taka cere maja czesto kobiety poludniowej Europy ktore unikaja slonca. Tez spiseg :brzydal:

Awatar użytkownika
dredkot

Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: dredkot » 18 sty 2018, 9:39

rockwoman pisze:Heja, nie dawno zaczęłam prowadzić swój kanał na yt urodowy jestem w rocznej akademii wizażu uczę się w Promakeup Academy u Daniela Sobieśniewskiego i Karoliny Matraszek, także jeśli któraś z was chce zobaczyć jak z totalnego amatora rodzi się ktoś kto ogarnia to zapraszam

https://www.youtube.com/watch?v=0A5nPM4xxcA

Oczywiście sugestie i komentarze wskazane :)) miłego odbioru!!

Miło się Ciebie słucha pierwsze wrażenia pozytywne

Co do aferki rodzinnej to ja bym jednak tak szybko nie oceniała jednej strony, nie wiemy co faktycznie się tam zadziało a screeny jako dowód to żaden dowód bo może to być ukartowane (może ale nie musi ja bym poczekała na rozwój wydarzeń chociaż i tak pewnie prawdy nie odkryjemy)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ostatnio zmieniony 18 sty 2018, 9:39 przez dredkot, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 18 sty 2018, 9:41

renigma pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Alien pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Muszę się zgodzić. Cipodrama o nic. Wszędzie #dyskryminujo. Wszystkich. Ja jako bladzioch miałam zawsze problem ze znalezieniem odpowiedniego koloru, a różowa świnka to koszmar sprzed lat :amen: I jakoś nie przyszło mi do głowy krzyczeć o dyskryminacji. Kiedyś jak się jeszcze opalałam, kupowałam Double Wear, przez ost. kilka lat nie mogłam go używać, bo nie było tak jasnego koloru. W zeszłym roku wreszcie wprowadzili :love: I jestem szczęśliwa, a nie krzyczałam o bojkocie marki przez całe lata. Paranoja.

ale ameryka taka jest, jak ludzie się na halloween przebierają i ktoś założy różową perukę klauna, to się środowisko afro-amerykanów obraża, że ktoś obraża ich kulturę.... tam generalnie jest obraza o wszystko, tak się w sumie zrobiło jakoś wzeszłym roku i każde słowo jest poddawane analizie czy warto się obrażać, czy nie :gun:

Ameryka jest przede wszystkim roznorodna i raczej nie wrzucalabym tego do jednego wora. troche jakby popatrzyc na Polakow czy Katolikow przez pryzmat sekty smolenskiej urazonej Golgota Pictic albo Klatwa (a taki przekaz czasem idzie w swiat) . taka generalizacja troche obraza moich kilkunastu afro-amerykanskich znajomych, tam czesto padaja naprawde paskudne zarty i insytuacje. Nie kazdy kto na to (nad)wrazliwy przesadza nie-wiadomo-jak i tworzy jakies wydumane historie o rasistowskim spisku podkladowym. W Europie jest tez bardzo ciezko znalezc chlodne-oliwkowe podklady. Taka cere maja czesto kobiety poludniowej Europy ktore unikaja slonca. Tez spiseg :brzydal:

No ja to chyba powinnam pozwać wszystkich producentów po kolei, bo do niedawna nie mogłam w ogóle znaleźć nawet zbliżonego do mojej cery koloru. Zgadzam się, przesadyzm i tyle.
Insta
Blog podróżniczy Żywiec: Park i Pałac Habsburgów
Piekę słodkie Tort różano-czekoladowy

Awatar użytkownika
RosaPuff

Postautor: RosaPuff » 18 sty 2018, 9:58

toz to taka typowa historia przeciez
pomoc komus nie zeby pomoc, tylko zeby byc zbawca i ''tyle poswiecic'' :brzydal:
koniecznie czuc sie od tego kogos lepszym zmacniajac jeszcze bardziej tym ze nawet kilku stow uczciwie i ciezko pracujacej siostrze poskapic. zenua

ale ja tam sie spodziewalam ze patola level expert

Z tego co zrozumiałam ona chciała jeszcze wziąć od niej połowę wynagrodzenia- tysiąc złotych.

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 18 sty 2018, 10:03

RosaPuff pisze:zobacz cytowaną wiadomość
toz to taka typowa historia przeciez
pomoc komus nie zeby pomoc, tylko zeby byc zbawca i ''tyle poswiecic'' :brzydal:
koniecznie czuc sie od tego kogos lepszym zmacniajac jeszcze bardziej tym ze nawet kilku stow uczciwie i ciezko pracujacej siostrze poskapic. zenua

ale ja tam sie spodziewalam ze patola level expert

Z tego co zrozumiałam ona chciała jeszcze wziąć od niej połowę wynagrodzenia- tysiąc złotych.

Czy ktoś zrozumiał za co sobie zażyczyła ten tysiąc?

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 18 sty 2018, 10:07

zuz.ka pisze:Czy ktoś zrozumiał za co sobie zażyczyła ten tysiąc?
ja rzucilam tylko okiem ale obstawiam ze za wynajem mieszkania
Ostatnio zmieniony 18 sty 2018, 10:08 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Johanna

Postautor: Johanna » 18 sty 2018, 10:37

Tez tak zrozumiałam.. chyba dlatego ze Marita miała mieć 30% zarobków bo jej współpracę odpadły #bieda
Berlin, Berlin du bist wunderbar :serce:

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 18 sty 2018, 10:47

Johanna pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Tez tak zrozumiałam.. chyba dlatego ze Marita miała mieć 30% zarobków bo jej współpracę odpadły #bieda

Diwa polskiego internetu bierze połowę siostrzanej pensji z Żabki :serce:

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 18 sty 2018, 10:54

Oby jej wszystkie wspołpracę odpadły. Nie interesowałam sie nigdy tymi ludzmi, ale to sie nadaje do pomocy społecznej. Oraz potwierdza sie moj pogląd, że poziom samozadowolenia tym wyższy im wyższy niedostatek intelektu.

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 18 sty 2018, 10:56

zuz.ka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Marita Hasztag: Mało sie zarabia, a żyje sie jak hrabia.

Matilda90

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: Matilda90 » 18 sty 2018, 11:27

Lucy Camden pisze:

Marita Hasztag: Mało sie zarabia, a żyje sie jak hrabia.
Ja bym to skomentowała krótko. #zahajssiostrybaluj
Szkoda mi tych sióstr. Mówiła, że utrzymuje je, nie pozwoliła żeby siostry chłopak chwilę pomieszkal z nimi a potem i tak hajs zabrała. Kawalerka w Warszawie to koszt jakichś 1500zl. Tak bardzo chciała pomoc ze brała kasę za to i jeszcze na prośbę o 50zl udała głuchą. Ja myślałam, że pomaga się za darmo zwłaszcza rodzinie, która sama chciała wypłynąć do Warszawy bo chyba nikt o to jej nie prosił.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 18 sty 2018, 11:35

Insta

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 18 sty 2018, 11:37

Pudełek tez już podjął temat. Czekam, czy będzie kontra ze strony Deynn :brzydal:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 18 sty 2018, 11:39

Pudełek tez już podjął temat. Czekam, czy będzie kontra ze strony Deynn :brzydal:

na razie jest to

Obrazek
Insta

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 18 sty 2018, 11:59

A ja się przy całej mojej najszczerszej niechęci do postaci Deynn i jej zachowania w tej sprawie zastanawiam, po co właściwie ta siostra opisała to wszystko w internecie, wiedząc przecież doskonale, że zrobi się z tego niezły dym? na złość starszej? żeby straciła fanów/współprace/pieniądze? co tak naprawdę chciała tym praniem brudów osiągnąć, poza rozgłosem?
Największą ofiarą tego wszystkiego jest ta biedna 10-latka. Czy dziecku potrzebna jest kolejna afera i lądowanie na pudelkach?

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 18 sty 2018, 12:01

heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość
A ja się przy całej mojej najszczerszej niechęci do postaci Deynn i jej zachowania w tej sprawie zastanawiam, po co właściwie ta siostra opisała to wszystko w internecie, wiedząc przecież doskonale, że zrobi się z tego niezły dym? na złość starszej? żeby straciła fanów/współprace/pieniądze? co tak naprawdę chciała tym praniem brudów osiągnąć, poza rozgłosem?
Największą ofiarą tego wszystkiego jest ta biedna 10-latka. Czy dziecku potrzebna jest kolejna afera i lądowanie na pudelkach?

mysle ze dokonywanie jakiejkolwiek racjonalnej analizy jest tu troche bez sensu. rownie dobrze mozna sie zastanawiac czemu Deynn sie zachowywala tak a nie inaczej i po jej to

Awatar użytkownika
Wrakczasu

Postautor: Wrakczasu » 18 sty 2018, 12:05

Moim zdaniem siostra Marity to opisała z tego względu, że podobno Deynn pokazywała na snapie czy gdzie tam jaka ona jest "dobra" bo sprowadza siostry do stolicy żeby miały lepszy start a wcale nie było tak kolorowo. Po prostu może miała dość upokarzania i postanowiła że chce pokazać jaka faktycznie jest Deynn. Może też myślała, że po tym Marita się troche otrząśnie(?). Może to też forma poradzenia sobie ze stresem, z żalem, który miała do Deynn? Przecież ile się mówi o tym że lepiej coś z siebie wyrzucić niż trzymać w sobie. Nie wiem, ja tego inaczej nie widzę. Tak czy tak jej (Marity) zachowanie było poniżej poziomu a już najbardziej zabolało mnie to straszenie Danielem ale to może dlatego, że przypomina mi to osobistą sytuacje.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 18 sty 2018, 12:07

Ona ma chyba 20 lat i do dojrzałości, nawet z racji wieku, pewnie jej daleko. Dała upust emocjom, zemścisła się jak potrafiła. Obstawiam, że będzie tego po czasie żałować, ale człowiekowi czasem w nerwach wysiada myślenie, zwłaszcza młodemu. Bardziej widzę tu chęć odgryzienia się siostrze, która się na nich min lansowała niż chęć zaistnienia.
Insta

elunka01

Postautor: elunka01 » 18 sty 2018, 12:07

Też tak uważam. Sytuacja okropna, ale wypisywanie w internecie, screeny rozmów też nie są najlepszym wyjściem. Nie mogli tego załatwić w inny sposób? I co na to ich rodzice? Kompletnie nie jestem na bieżąco, bo nie oglądam Deynn, ( dopiero dzis zobaczyłam jak wygląda w google) ale mimo wszystko uważam, że tak się nie robi. Poza tym zawsze trzeba najpierw wysłuchać obu stron, bo jak wiadomo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A po wysłuchaniu jednej strony bardzo łatwo można wyrobić niewłaściwą opinie. Nie bronie jej, bo okropnie szkoda tej dziewczynki, ale nie jesteśmy dywanem w ich domu i tak naprawdę nie wiemy jak to faktycznie wyglądało.

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 18 sty 2018, 12:24

elunka01 pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Też tak uważam. Sytuacja okropna, ale wypisywanie w internecie, screeny rozmów też nie są najlepszym wyjściem. Nie mogli tego załatwić w inny sposób? I co na to ich rodzice? Kompletnie nie jestem na bieżąco, bo nie oglądam Deynn, ( dopiero dzis zobaczyłam jak wygląda w google) ale mimo wszystko uważam, że tak się nie robi. Poza tym zawsze trzeba najpierw wysłuchać obu stron, bo jak wiadomo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A po wysłuchaniu jednej strony bardzo łatwo można wyrobić niewłaściwą opinie. Nie bronie jej, bo okropnie szkoda tej dziewczynki, ale nie jesteśmy dywanem w ich domu i tak naprawdę nie wiemy jak to faktycznie wyglądało.

Fakty są takie, że dziecko zostało straumatyzowane, a ta cała Marita jest jeszcze na nie obrażona, bo nie doceniło jej dobroci. Tu naprawde nie trzeba złej woli, ani antypatii do Marity, żeby widzieć co jest nie tak.

Wróć do „Youtube i blogi”