Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
ktrzn

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: ktrzn » 12 sty 2018, 6:38

mantide pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Mi się to tłumaczenie nie trzyma kupy. Gdyby faktycznie było tak, jak twierdzi, to myślę, że wspomniałaby o tym w filmiku. Chociaż coś w stylu "był w ulubieńcach, kiedyś mi się sprawdzał, ale teraz już nie". To trochę wygląda jakby jej się zapomniało czego używa, i wymyśliła coś na szybko, gdy inni zwrócili na to uwagę :brzydal:

Zużycie produktu wygląda na takie samo w ulubieńcach, jak i w najnowszych bublach. Tak jakby w ogóle w międzyczasie nie używała tego pudru i na szybko wybierała produkty do filmu.

zgadzam się choć dziwi az takie zdziwienie

mnie o ciary żenady przyprawił filmik jak szukając odpowiedników mówi że to tygodnie poszukiwań (chodzenia po drogeriach), podczas gdy ewidentnie widać że bazuje ciągle na kilku markach a pewnych nie uwzględnia. poza tym tak śmieszny poziom podobieństwa (ach ten trochę ciemniejszy/jaśniejszy/cieplejszy) to ja mogę podać z pamięci, o ile miałam produkt albo chociaż dokładnie słoczowałam bez chodzenia po sklepach, posiadania ogromnych kolekcji i znawstwa

szukałam kiedyś koleżance odpowiedników pomadek z MAC dla jej typu kolorystycznego i typu sąsiedniego, dość dokładny odpowiednik to żadne tygodnie poszukiwać, kwestia zajrzenia w różne miejsca
Ostatnio zmieniony 12 sty 2018, 6:43 przez ktrzn, łącznie zmieniany 5 razy.

Awatar użytkownika
iwi_83

Postautor: iwi_83 » 12 sty 2018, 8:04

renigma pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Agata z nowym filmem. No w sumie Sephora zrobiła w balona ludzi, bo na pewno mają wcześniej informacje o wycofywanych produktach, a oni mieli klientów w :dupa: i tyle....

nie mogę oglądnąć..
no to super, mam clarisonica i rozumiem, że teraz końcówki kupię tylko w sieci?

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 12 sty 2018, 9:15

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Mi się to tłumaczenie nie trzyma kupy. Gdyby faktycznie było tak, jak twierdzi, to myślę, że wspomniałaby o tym w filmiku. Chociaż coś w stylu "był w ulubieńcach, kiedyś mi się sprawdzał, ale teraz już nie". To trochę wygląda jakby jej się zapomniało czego używa, i wymyśliła coś na szybko, gdy inni zwrócili na to uwagę :brzydal:

Zużycie produktu wygląda na takie samo w ulubieńcach, jak i w najnowszych bublach. Tak jakby w ogóle w międzyczasie nie używała tego pudru i na szybko wybierała produkty do filmu.

mnie o ciary żenady przyprawił filmik jak szukając odpowiedników mówi że to tygodnie poszukiwań (chodzenia po drogeriach), podczas gdy ewidentnie widać że bazuje ciągle na kilku markach a pewnych nie uwzględnia. poza tym tak śmieszny poziom podobieństwa (ach ten trochę ciemniejszy/jaśniejszy/cieplejszy) to ja mogę podać z pamięci, o ile miałam produkt albo chociaż dokładnie słoczowałam bez chodzenia po sklepach, posiadania ogromnych kolekcji i znawstwa

szukałam kiedyś koleżance odpowiedników pomadek z MAC dla jej typu kolorystycznego i typu sąsiedniego, dość dokładny odpowiednik to żadne tygodnie poszukiwać, kwestia zajrzenia w różne miejsca

No bo jakoś musi sobie dodać powagi. Robi za eksperta, co to do widzów z sercem na dłoni, więc nie ma, że poświęci dzień i odwiedzi 10 sklepów w galerii + przejrzy swoje przepastne szuflady, to trwa TYGODNIE. :brzydal:
Pod jej tłumaczeniem się o pudrze 2 laski napisały co o tym myślą. Generalnie wtopa wizerunkowa, że heeeej. Chciałabym, aby się to odbiło szerokim echem - nie dlatego, że mam do niej personalnie jakieś urazy, ale by rzesze jej widzek, w większości naiwnych nastolatek, uświadomiły sobie, że kanały beauty z dużą ilością subów nie zarabiają "przy okazji", ale że to biznes, który polega najczęściej na wciskaniu reklam i ciemnoty. Brzydzi mnie to zakłamanie coraz bardziej.

u Hani ulubieńcy

Ostatnio zmieniony 12 sty 2018, 9:26 przez SALIX, łącznie zmieniany 1 raz.
Insta
Blog podróżniczy Wilno: Ostra Brama i bazylika archikatedralna
Piekę słodkie Czekoladowe ciasto buraczane

Awatar użytkownika
renigma

Postautor: renigma » 12 sty 2018, 9:44

iwi_83 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Agata z nowym filmem. No w sumie Sephora zrobiła w balona ludzi, bo na pewno mają wcześniej informacje o wycofywanych produktach, a oni mieli klientów w :dupa: i tyle....

nie mogę oglądnąć..

no na chwilę obecną clarisonic nie ma oficjalnego dystrybutora w Polsce. Strona clarisonic.pl nie działa, a na sephorze przy główkach jest informacja że zapas wyczerpany, chociaż szczoteczkę można nadal kupić. Natomiast sephora Agacie odpisała na FB, że claisonic została wycofana ze sprzedaży

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 12 sty 2018, 9:47

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

No bo jakoś musi sobie dodać powagi. Robi za eksperta, co to do widzów z sercem na dłoni, więc nie ma, że poświęci dzień i odwiedzi 10 sklepów w galerii + przejrzy swoje przepastne szuflady, to trwa TYGODNIE. :brzydal:
Pod jej tłumaczeniem się o pudrze 2 laski napisały co o tym myślą. Generalnie wtopa wizerunkowa, że heeeej. Chciałabym, aby się to odbiło szerokim echem - nie dlatego, że mam do niej personalnie jakieś urazy, ale by rzesze jej widzek, w większości naiwnych nastolatek, uświadomiły sobie, że kanały beauty z dużą ilością subów nie zarabiają "przy okazji", ale że to biznes, który polega najczęściej na wciskaniu reklam i ciemnoty. Brzydzi mnie to zakłamanie coraz bardziej.

u Hani ulubieńcy

nie wiem czy i do tego dochodzi. Biorąc pod uwagę co się pojawia (często gęsto GR z którym chyba ma współpracę), umieszczanie bardzo popularnych odcieni i to jakie marki się pojawiają wątpię. nie wiem czy nawet 10 szaf przejrzy. Być może, ale wtedy to i tak najbardziej nieefektywny sposób szukania odpowiedników ever. No ale może musi najpierw rozpisać sobie schemat działania :brzydal: :hahaha:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 12 sty 2018, 15:16

Agata z pudłem i nowym tłem

Insta
Blog podróżniczy Wilno: Ostra Brama i bazylika archikatedralna
Piekę słodkie Czekoladowe ciasto buraczane

Awatar użytkownika
Ace_

Postautor: Ace_ » 12 sty 2018, 16:27

Zmalowana i ulubieńcy 2017:

anja415

Postautor: anja415 » 12 sty 2018, 19:39

SALIX pisze:u Hani ulubieńcy

bardzo chaotyczny filmik :/

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 12 sty 2018, 19:53

iwi_83 pisze:zobacz cytowaną wiadomość

nie mogę oglądnąć..

Na to wychodzi (choć ja za czasów posiadania clarisonica itak kupowałam główki na amazonie niemieckim).
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
smerffie

Postautor: smerffie » 12 sty 2018, 20:07

Mam kolejną żenadę do listy na 2018, a jest nią milionowe głupie podejście Boogie do odchudzania...
Paula wrzuciła 'fitvloga', pokazując m.in swój (zapewne sponsorowany) catering. 1500kcal dla osoby o wadze jak Boogie, ze średnią aktywnością, treningami na czczo (po co? wszystkie najnowsze badania udowadniają, że jest to bez sensu i wcale na czczo się od razu nie spala tkanki tłuszczowej...) -to nie jest nawet podstawowa przemiana materii (czyli minimum dla organizmu, który 'leży i pachnie' a co dopiero aktywnego...) Ona mówi, że czuje się ok, zaczynała od 2000 i teraz zmniejszają. Qwa, laska ma do zrzucenia pewnie ze 40kg i już ma 1500? Co dalej? 1000kcal, treningi 7x w tygodniu dwa razy dziennie bo już nic nie będzie działać? Ja bym tutaj zwiększala kalorie, nawet do 3000, czasami jeść na siłę, ale tak się odbuduje organizm, żeby później było z czego ścinać. Ta cała Kasia niby jest trenerem (ciekawe po jakim kursie....), sama startowała w zawodach bikini, powinna mieć większą wiedzę i rozsądek. Nie wróżę tu (po raz kolejny) pozytywnych efektów.

Awatar użytkownika
paulinza

Postautor: paulinza » 12 sty 2018, 20:29

Ta Kasia promuje się na FB metamorfozą swojej podopiecznej- w 3 miesiące 17kg mniej.
A Boogie to chyba zwyczajnie reklamuje jej usługi, nową siłownię, fit catering, clean9.

Wysłane z mojego U20 Plus przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
smerffie

Postautor: smerffie » 12 sty 2018, 20:35

paulinza pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ta Kasia promuje się na FB metamorfozą swojej podopiecznej- w 3 miesiące 17kg mniej.
A Boogie to chyba zwyczajnie reklamuje jej usługi, nową siłownię, fit catering, clean9.

Reklamuje czy nie - to jest złe.... serio hajs ze sponsoringu ważniejsz od zdrowia?

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 12 sty 2018, 20:37

Od jakiej wagi wyjściowej? Mało się znam na odchudzaniu, ale taki zjazd byłby do wybronienia chyba tylko w przypadku osób z gigantyczną otyłością.

Nie oglądam Boogie, wydaje mi się sympatyczną laską, ale już dawno stężenie reklam ( i ich żenujące maskowanie) przekroczyło moje normy :? .
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 12 sty 2018, 20:48

Johanna

Postautor: Johanna » 12 sty 2018, 20:56

night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Od jakiej wagi wyjściowej? Mało się znam na odchudzaniu, ale taki zjazd byłby do wybronienia chyba tylko w przypadku osób z gigantyczną otyłością.

Nie oglądam Boogie, wydaje mi się sympatyczną laską, ale już dawno stężenie reklam ( i ich żenujące maskowanie) przekroczyło moje normy :? .

Boogie nigdy nie podała wyjściowej wagi. Nigdy też nie pokazała się w całej okazałości ( tzn w legginsach i koszulce na wprost i od boku), ciągle się ukrywa. Fakt reklam to tam jest masa, ale też ostatnio przyznała się, że miała kilka wpadek i jest uzależniona od jedzenia. Jak dla mnie powinna zacząć od psychodietetyka a nie od jakiejś trenerki, która chce zbudować na niej fejm i przestać myśleć ciągle o jedzeniu. Z tego co widzę to jej życie głównie opiera się ma jedzeniu i ciągłym odchudzaniu.. a jedyne co się z tego rodzi to kolejne kilogramy.. smutne to, bo jak nie przeszkadzają mi dodatkowe kilogramy, wręcz nienawidzę tego fit terroru, to szkoda młodej dziewczyny, która doprowadziła się do takiej otyłości..lepiej byłoby żeby zgłosiła się do kogoś kompetentnego.
Berlin, Berlin du bist wunderbar :serce:

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 12 sty 2018, 21:01

Szukając informacji o kankenach znalazłam taką dziewczynę - Aldona Anna

Wydaje się sympatyczna :)
Ma też podróżniczego insta https://www.instagram.com/solduss/

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 12 sty 2018, 21:07

Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość

A co Cię interesuje w kankenach konkretnie?
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 12 sty 2018, 21:31

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość

A co Cię interesuje w kankenach konkretnie?

Kupiłam już dwa plecaki - jeden z eko-skóry, drugi materiałowy z enter. Ten z enter był pierwszy, ale po trzech miesiącach jednak okazał się za wąski. Drugi już lepszy, ale jednak wciąż trochę mały (mógłby być dłuższy). Nie chce typowo sportowego plecaka, no i bardzo dużego ( > 40cm), co zawęża znacznie poszukiwania. A kankeny wyglądają dość klasycznie, mają szeroką gamę kolorystyczną, zmieszczą i laptopa, z kablami i przejściówkami, kosmetyczki, portfel i jedzenie :D, rzeczywiście są bardzo wygodne, mimo upchania w nich wielu rzeczy (przymierzyłam u znajomej), no ale dalej się zastanawiam, bo to spory wydatek. Teraz trochę żałuję, że od razu nie kupiłam, bo to będzie mój trzeci plecak :ryk:

Awatar użytkownika
Ace_

Postautor: Ace_ » 12 sty 2018, 21:33

I nowa Olfa:

trochę mnie rozwalił komentarz pod filmikiem:

Czekam, czekam aż wybije Ci to 100 tys a zasługujesz na jeszcze więcej !
Bardzo podoba mi się Twój styl, Twoje życie i charakter, choć nie podobają mi się niektóre poglądy, ale wiadomo każdy ma inne. Mam 15 lat i nie wiem prawie nic o życiu ale przy Twoich filmach bardzo dużo się dowiaduje. Mam nadzieję, że moje życie kiedyś będzie wyglądać jak Twoje lub chociaż podobnie.. samo nie przyjdzie, trzeba walczyć Motywujesz nie tylko osoby dorosłe lecz i młodsze. Pozdrawiam serdecznie, oglądam dalej :)
Ostatnio zmieniony 12 sty 2018, 21:35 przez Ace_, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Youtube i blogi”