Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
Awatar użytkownika
heater

Re: Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

Postautor: heater » 05 sty 2018, 12:51

Franka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Zięć zadzwonił rano i powiedział żebym coś powiedziała córce bo dalej tak być nie może.
Rano pół godziny się malowała i czesała, kolejny raz wyszła z domu bez czapki i bez śniadania mimo, że zrobił jajecznicę i kanapki.
Nie słucha go, często nie odbiera telefonów od niego, nie odpisuje na smsy od razu tylko po kilku godzinach.
Jak się rozchoruje to on nie bierze odpowiedzialności bo on stara się bardzo a ona ma gdzieś te starania.

i powiedział żebym coś powiedziała córce :cojest:
Przypomnij - ile córka i zięć mają lat?

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 05 sty 2018, 12:53

Być może zauroczenie minęło.
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 05 sty 2018, 12:53

heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Zięć zadzwonił rano i powiedział żebym coś powiedziała córce bo dalej tak być nie może.
Rano pół godziny się malowała i czesała, kolejny raz wyszła z domu bez czapki i bez śniadania mimo, że zrobił jajecznicę i kanapki.
Nie słucha go, często nie odbiera telefonów od niego, nie odpisuje na smsy od razu tylko po kilku godzinach.
Jak się rozchoruje to on nie bierze odpowiedzialności bo on stara się bardzo a ona ma gdzieś te starania.

i powiedział żebym coś powiedziała córce :cojest:
Przypomnij - ile córka i zięć mają lat?

20 i 30
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 05 sty 2018, 18:18

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

trochę komedia - co to jest, dziecko, które ma się go słuchać? Co to za małżeństwo, które samo nie rozwiązuje swoich problemów tylko z każdą pierdołą lata na skargę do teściowej? Na miejscu córki byłabym na niego wściekła. Też często odpisuję po paru h, śmierdzi mi tu jakąś manią kontroli.

Hit :D wyobrażam sobie, jak skarżę matce swojego, że nie je śniadań i śpi do trzynastej. Dorośli ludzie, już osobna rodzina, a facet niczym nauczyciel na wywiadówce skarży, że dziecko się go nie słucha.

Axis mundi pisze:zobacz cytowaną wiadomość
SALIX pisze:A ja jestem strasznie rozżalona. Miało być spoko spotkanie na ploty z koleżankami, które widuję bardzo rzadko, a tu się okazuje, że obie biorą ze sobą mężów. Jednego z nich lubię, fajny facet, ale kurde. To nie tak miało być. Nie pojmuję sklejenia z chłopem do tego stopnia, że trzeba go targać wszędzie. Mnie nawet przez głowę nie przeleciało, żeby brać swojego.

Bo to też jest jakiś rodzaj kalectwa umysłowego :mdleje:
Ja sobie nawet nie wyobrażam w jaki sposób miałabym zaciągnąć mojego na takie spotkanie, nawet gdyby mi coś takiego przyszło go głowy. Dźwigiem by na pewno nie dało rady :pazurki:

:hahaha: u mnie podobnie

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Axis mundi pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Bo to też jest jakiś rodzaj kalectwa umysłowego :mdleje:
Ja sobie nawet nie wyobrażam w jaki sposób miałabym zaciągnąć mojego na takie spotkanie, nawet gdyby mi coś takiego przyszło go głowy. Dźwigiem by na pewno nie dało rady :pazurki:

a to też jest dobry motyw :brzydal:

niezmiernie bawią mnie kobiety które się cieszą że tak łatwo potrafią urobić misia i nie ogarniają że miś asertywny i z własnym zdaniem, który w wielu kwestiach nie da się urobić to generalnie lepsza partia :brzydal:

Jeszcze jak w błahych sprawach to pół biedy. Gorzej, jak się rozbija o poważną kwestię, jak u znajomej, która była bardzo dumna, że zmusiła szantażem niewierzącego, ale kochającego ją chłopa do ślubu kościelnego. Długo się sobą nie nacieszyli, dość szybki rozwód a ona teraz o żadnym, nawet cywilnym ślubie, nie chce słyszeć.

I pewnie sądzi jeszcze, że to jego wina :D

Lucy Camden pisze:zobacz cytowaną wiadomość
blackveil pisze:zobacz cytowaną wiadomość

:hahaha: u mnie podobnie

Jeszcze jak w błahych sprawach to pół biedy. Gorzej, jak się rozbija o poważną kwestię, jak u znajomej, która była bardzo dumna, że zmusiła szantażem niewierzącego, ale kochającego ją chłopa do ślubu kościelnego. Długo się sobą nie nacieszyli, dość szybki rozwód a ona teraz o żadnym, nawet cywilnym ślubie, nie chce słyszeć.

Mam znajomą która obwieściła swojemu facetowi ateiście, że ma jej się nie oświadczać dopóki nie przyjmie bierzmowania i nie będzie chodził z nią regularnie do kościoła. To było 2 lata temu, a ona jest zniecierpliwiona i dziwi się czemu się jej nie oświadcza :brzydal:

Ja sie dziwie, że on z nią jest.

Nie wiem na co on czeka, że jej to przejdzie, czy mu tak po prostu wygodnie i nie myśli w ogóle o przyszłości? Przecież ten związek nie ma racji bytu. To znaczy, jasne, nie każdy związek musi kończyć się ślubem, ale tutaj wyraźnie jedna strona na to czeka, więc w końcu wszystko się posypie.
Ostatnio zmieniony 05 sty 2018, 18:19 przez Cattivo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 05 sty 2018, 19:36

Odpaliłam wosk zapachowy. Nie przewidziałam konfliktu interesu z oczyszczaczem powietrza, który zaczął mielić jak szalony :brzydal: Ale generalnie na razie jestem zadowolona (z urządzenia ma się rozumieć), czuć różnicę.
Ostatnio zmieniony 05 sty 2018, 19:37 przez SALIX, łącznie zmieniany 1 raz.
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Proste ciasto korzenne

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 06 sty 2018, 15:41

lordviader pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Zastanawiam się nad kupnem "sekrety urody koreanek". Macie? Polecacie? Ew coś w podobnej tematyce?

jak masz gdzieś do dostania za połowe regularnej ceny to ok
generalnie jest to historia jak dziewczyna zrozumiała pielegnącję twarzy
pewnie bardziej by mi się podobała bardziej zeuropejzowana wersja nawet nie samej książki a kosmetyków
do połowy nie mam dostępu a na drugą połowę mnie nie stać - nawet jeśłi będę chciała ją sobie sprowadzić

Awatar użytkownika
lordviader
Ranga alternatywna: mroczny imperator

Postautor: lordviader » 08 sty 2018, 10:33

Dzisiaj nie jest moj dzien. Przy okazji jestem matka roku bo stwierdziłan, że wale to, nie odprowadzam młodego do przedszkola bo mi się ubierać nie chce i szarpać ze wszystkim. Zaczął mi się okres więc zdycham masakrycznie. A no i Wojtek wrócił do pracy po 2 tygodniach w domu. Także no. Świeci słońce, życzę miłego dnia :*

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 08 sty 2018, 10:46

Dzisiaj nie jest moj dzien. Przy okazji jestem matka roku bo stwierdziłan, że wale to, nie odprowadzam młodego do przedszkola bo mi się ubierać nie chce i szarpać ze wszystkim. Zaczął mi się okres więc zdycham masakrycznie. A no i Wojtek wrócił do pracy po 2 tygodniach w domu. Także no. Świeci słońce, życzę miłego dnia :*

Mogę Ci tylko przybić piątkę. Młodsza w środku nocy urządziła dziś godzinną scenę, efektem czego spałam może 4,5h, bo musiałam wcześnie wstać i popylać ze starszą na kontrolę do lekarza. Spóźnił się nam autobus (jestem łajzą bez prawka), więc na kolejny musiałyśmy podbiegać przy przesiadce, czego efektem było poplątanie wątłych nóżek i dziura w nowych różowych spodniach w gwiazdki. Żeby było sprawiedliwie, moje jeansy zostały później obryzgane brudną wodą kałuży. Zaczął padać gruby śnieg, zmarzłam, mam PMSa i jestem tak wyzuta z energii, że młodszej właśnie odpaliłam bajkę, chociaż nie powinnam, aby zeżreć pączka i popić kawą. :mdleje:
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Proste ciasto korzenne

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 09 sty 2018, 1:42

Tłumaczenie.
Załączniki
26169119_10214863185473724_8860961994751200978_n.jpg
26169119_10214863185473724_8860961994751200978_n.jpg (75.43 KiB) Przejrzano 1021 razy

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 09 sty 2018, 20:10

Wlazłam se na wyprzedaż w Zarze i żałuję, bo pierwszy raz od lat znalazłam kilka przecudownych rzeczy. Od tak dawna mnie tam nic nie kusiło, że się nie spodziewałam pułapki :brzydal: .
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
lordviader

Postautor: lordviader » 09 sty 2018, 20:13

night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Wlazłam se na wyprzedaż w Zarze i żałuję, bo pierwszy raz od lat znalazłam kilka przecudownych rzeczy. Od tak dawna mnie tam nic nie kusiło, że się nie spodziewałam pułapki :brzydal: .

Mam nadzieję, że kupiłaś dużo ubrań :amen:

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 09 sty 2018, 20:17

Co tam znalazłaś, ja przed chwilą wyszłam i nie znalazłam jak zwykle nic #bazara

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 09 sty 2018, 20:32

Mam nadzieję, że kupiłaś dużo ubrań :amen:

Co za podszepty z ciemnej strony! :P

Tylko zapisałam linki na razie :mrgreen: . Plus rozmiary poszłyyy, więc będę musiała pewnie przejść się po sklepach, albo poczekać na dorzutkę.

@Lucy Camden

takie se rzeczy:

https://www.zara.com/pl/pl/pikowana-kurtka-z-kapturem-p08011221.html?v1=4957044&v2=731605
https://www.zara.com/pl/pl/sukienka-o-kroju-ołówkowym-w-kratę-p04437255.html?v1=4835036&v2=731609
https://www.zara.com/pl/pl/kopertowa-sukienka-z-cekinami-p06873182.html?v1=5376013&v2=733615
https://www.zara.com/pl/pl/koszulowa-sukienka-z-wiązaniem-p05216248.html?v1=4872087&v2=731609
https://www.zara.com/pl/pl/portfelowa-torebka-listonoszka-z-dwoiny-p18618204.html?v1=4617588&v2=734160

i

https://www.zara.com/pl/pl/sweter-z-rekinem-p05802114.html?v1=5350524&v2=733615

Najgorsze, że kurtka i ta koszulowa sukienka są z kategorii potrzebnych

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 09 sty 2018, 23:04

Zaraza jest podstępna. Nic, nic, nic i nagle trach- pojawia się coś co muszę mieć, bo nie zaznam wewnętrznego spokoju :brzydal:

Ja akurat tylko jedną bluzkę- https://www.zara.com/pl/pl/koszulka-z-troczkami-z-tyłu-p04770275.html?v1=5240012&v2=698546
Chciałam sukienkę, ale wykupili mi rozmiar, nie poddaję się i sprawdzam cały czas :cool:

Sukienka w krate szara i ta cekinowa z Twojej listy piękne :ok:
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 09 sty 2018, 23:43

amelj pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Zaraza jest podstępna. Nic, nic, nic i nagle trach- pojawia się coś co muszę mieć, bo nie zaznam wewnętrznego spokoju :brzydal:

Ja akurat tylko jedną bluzkę- https://www.zara.com/pl/pl/koszulka-z-troczkami-z-tyłu-p04770275.html?v1=5240012&v2=698546
Chciałam sukienkę, ale wykupili mi rozmiar, nie poddaję się i sprawdzam cały czas :cool:

Sukienka w krate szara i ta cekinowa z Twojej listy piękne :ok:

Kiecek nigdy dość, szczególnie takich nadających się do codziennego chodzenia :brzydal: .

Jutro idę na polowanie :brzydal: .

Awatar użytkownika
lordviader

Postautor: lordviader » 10 sty 2018, 2:02

Żadne podszepty! Sobie wypraszam. Dbam o ilość ubrań w Twojej szafie :P Przyznam, że nigdy nie byłam w Zarze. Chyba nie jestem targetem w który celują :hahaha:

Jestem w szoku bo:
Po pierwsze mimo okresu nie mam wysypu podskórnych bolących pryszczy, które zostawiały mi blizny. Jest to prawdopodobnie spowodowane maskami ze skinfood bo nic poza tym nie zmieniłam w pielęgnacji. No może jeszcze poza odstawieniem kremu z Ziaji na pryszcze. Hmmm...
Po drugie moje proste jak drut włosy (od zawsze chyba) zaczęły się falować same z sie. Nie wiem czy to kwestia długości, czy w końcu ktoś tam na górze wysłuchał moich próśb :hahaha:

Awatar użytkownika
Hadilan
Ranga alternatywna: Rumuńska panda

Re: RE: Re: Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

Postautor: Hadilan » 10 sty 2018, 13:50

night prowler pisze:Wlazłam se na wyprzedaż w Zarze i żałuję, bo pierwszy raz od lat znalazłam kilka przecudownych rzeczy. Od tak dawna mnie tam nic nie kusiło, że się nie spodziewałam pułapki :brzydal: .
Ja przeżyłam to samo w outlecie Terranovy
Ale żal nie wziąć kurtki z eko skóry za 25 zeta, albo butów sportowych za 12 złotych, no nie?
Oprócz tego wyrwałam 3 piękne spódnice w H&M online i mam nadzieję, że trafiłam z rozmiarem

:voodoo:

Awatar użytkownika
night prowler

Re: RE: Re: Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

Postautor: night prowler » 10 sty 2018, 16:33

Hadilan pisze:zobacz cytowaną wiadomość
night prowler pisze:Wlazłam se na wyprzedaż w Zarze i żałuję, bo pierwszy raz od lat znalazłam kilka przecudownych rzeczy. Od tak dawna mnie tam nic nie kusiło, że się nie spodziewałam pułapki :brzydal: .
Ale żal nie wziąć kurtki z eko skóry za 25 zeta, albo butów sportowych za 12 złotych, no nie?
Oprócz tego wyrwałam 3 piękne spódnice w H&M online i mam nadzieję, że trafiłam z rozmiarem

HA! Poszłam pomierzyć i wszystko, co mieli na stanie a) wyglądało na mnie bezkształtnie b) wyglądałoby ładnie gdyby np. nie piło pod pachami a jednocześnie nie spadało z ramion

Pokusy spławione, piniondz w kieszeni :D.

Awatar użytkownika
Hadilan
Ranga alternatywna: Rumuńska panda

Re: RE: Re: RE: Re: Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

Postautor: Hadilan » 10 sty 2018, 17:24

night prowler pisze:
Hadilan pisze:zobacz cytowaną wiadomość

HA! Poszłam pomierzyć i wszystko, co mieli na stanie a) wyglądało na mnie bezkształtnie b) wyglądałoby ładnie gdyby np. nie piło pod pachami a jednocześnie nie spadało z ramion

Pokusy spławione, piniondz w kieszeni :D.
Piniondze są po to, żeby je wydawać, więc zapewne nowa pokusa już jest, mam nadzieję?

:voodoo:

Awatar użytkownika
night prowler

Re: RE: Re: RE: Re: Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

Postautor: night prowler » 10 sty 2018, 17:33

Hadilan pisze:Piniondze są po to, żeby je wydawać, więc zapewne nowa pokusa już jest, mam nadzieję?

Wertuję Zalando :'D.

Ale na poważnie, mam szalik na Asosie, na którego ponowną dorzutkę i ponowną obniżkę czekam :'D. Naiwność lvl 10000 :'D.

Wróć do „Luźne dyskusje”