Alaia Paris Eau de Parfum 2,19 zł/ml

Awatar użytkownika
Franka

Re: Alaia Paris Eau de Parfum 2,19 zł/ml

Postautor: Franka » 11 paź 2017, 0:43

elorap pisze:zobacz cytowaną wiadomość
sziket pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Melduję, że rano dotarła pancernie zapakowana przesyłka :) Dziękuję za perfumy i gratisy :)

Super :roza:

Z tym POP to sama nie wiem, ja tam krążyłam dobre 20 minut, pytałam ludzi, na pewno ze dwa razy przechodziłam koło tego Fresh Marketu, bo zwracałam właśnie uwagę na napisy, a przyszłam i wracałam Marszałkowską. Jedno jest pewne - dziś by mnie to dobiło psychicznie i bym się popłakała między mięsnym Grażka (sic!) a jakąś piekarnią z ciastkami wiśniowymi z czekoladą (wyglądali na taką, co mają takie rzeczy) :torba:
Jutro, mam nadzieję, wszystko się uda wysłać wreszcie ;)

Popatrzyłam na mapę paczkomatów i coś mi się wydaje, że na Hożej to nie ma już paczkomatów.
Najbliższe od Hożej to WKD Śródmieście, Aleje Jerozolimskie 56 i Plac Powstańców Warszawy 2A, Hotel Gromada to nr 2
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Neva_

Postautor: Neva_ » 12 paź 2017, 19:36

Melduję, że odebrałam przesyłkę - dotarła cała i zdrowa. :) Wielkie dzięki za rozbiórkę i bonusy :roza: :roza: :roza: :roza: :roza:

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 13 paź 2017, 10:17

@Franka tylko mi chodziło o punkt obsługi paczkomatów czy coś takiego, bo tam mogę wejść w każdej chwili i nadać, a paczkomat musi mieć miejsce. Najbliższy mojego miejsca zamieszkania jest przy wieżowcu, gdzie sporo ludzi pracuje i mieszka, więc jest notorycznie pełny. Dlatego unikam. Żeby było śmieszniej - mój kolega nadał na Hożej 43/49 - po kliknięciu na stronie in posta trzeba wejść w szczegóły - jak byk jest tam 1 minute :facepalm: :facepalm: w którym byłam, ale nie pytałam, tylko kupiłam wodę :facepalm:
Neva_ pisze:Melduję, że odebrałam przesyłkę - dotarła cała i zdrowa. :) Wielkie dzięki za rozbiórkę i bonusy :roza: :roza: :roza: :roza: :roza:

Neva_ pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Melduję, że odebrałam przesyłkę - dotarła cała i zdrowa. :) Wielkie dzięki za rozbiórkę i bonusy :roza: :roza: :roza: :roza: :roza:

Super :roza: :roza:

Wszystko już wysłane po drobnych :brzydal: perturbacjach, mam nadzieję, że dotrą do Was jak najszybciej.

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 13 paź 2017, 13:35

Przyszła moja odlewka, jest w nienaruszonym stanie :jupi: zaraz zaczynam testy <3 dziękuje tez za próbkę :buzi:
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 13 paź 2017, 13:47

Dotarła do mnie paczuszka :banan:
Dziękuję za prezent :roza: :roza: :roza:
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
arachne

Postautor: arachne » 13 paź 2017, 14:52

Melduję, że na mnie też czeka w paczkomacie, ale nie wiem, czy dam radę dziś odebrać Dziękuję!

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 13 paź 2017, 15:18

Moje zamówienie też doszło.
Dziękuję pięknie za zorganizowanie rozbiórki i za dodatkowe prezenty. :roza:
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Awatar użytkownika
empress
Ranga alternatywna: Ninja Ziemi

Postautor: empress » 13 paź 2017, 15:21

Mam przesyłkę. Doszła w nienaruszonym stanie. Bardzo dziękuję za odlewkę oraz za prezenty :roza: :roza: :roza:

Aren't we quite a pair? The would-be elven god and his jester. I don't know which one of us is crazier.

Watek informacyjny - wstawianie zdjęcia, gifa, miniaturki YT na forum KLIK

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 13 paź 2017, 18:49

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Przyszła moja odlewka, jest w nienaruszonym stanie :jupi: zaraz zaczynam testy <3 dziękuje tez za próbkę :buzi:

amelj pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dotarła do mnie paczuszka :banan:
Dziękuję za prezent :roza: :roza: :roza:

Franka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Moje zamówienie też doszło.
Dziękuję pięknie za zorganizowanie rozbiórki i za dodatkowe prezenty. :roza:

empress pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Mam przesyłkę. Doszła w nienaruszonym stanie. Bardzo dziękuję za odlewkę oraz za prezenty :roza: :roza: :roza:

Super :roza: :roza: Jakieś dobre wiadomości dzisiejszego dnia, wreszcie :)

arachne pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Melduję, że na mnie też czeka w paczkomacie, ale nie wiem, czy dam radę dziś odebrać Dziękuję!

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Widzę, że się udało, super :)

Awatar użytkownika
arachne

Postautor: arachne » 20 paź 2017, 13:05

POTWIERDZAM ODEBRANIE, PANCERNE ZABEZPIECZENIE I KAJAM ZA OPÓŹNIENIE Z TYM POSTEM :roza: :roza: :roza:

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 20 paź 2017, 19:13

arachne pisze:zobacz cytowaną wiadomość
POTWIERDZAM ODEBRANIE, PANCERNE ZABEZPIECZENIE I KAJAM ZA OPÓŹNIENIE Z TYM POSTEM :roza: :roza: :roza:

Przyznaje, dyskutowałam z moderacją na temat ewentualnego usunięcia takiej niepoprawnej użytkowniczki z forum, ale byłam jedyną popierającą :ryk: Ostatecznie, mając na uwadze różyczki, szt. 3, wybaczam ;)
Rozbiórka zakończona, dziękuję za udział i przepraszam za wszystkie niedociągnięcia :roza:
Jeśli ktoś się zastanawiał (szczególnie plastiki 5 ml :hahaha: ), dlaczego zawartość może delikatnie pachnieć Alaią to nie - nie psikałam wnętrza, ale nie zachowałam zasad bhp i moje 3 ml odlane i niezabezpieczone upadły, tworząc na stole mini-pachnącą kałużę, w której stały właśnie wspomniane wyżej piątki! To tak, jakbyście chciały oswoić sytuację amatora-odlewacza :lol: Strat więcej nie było.

Awatar użytkownika
empress
Ranga alternatywna: Ninja Ziemi

Postautor: empress » 20 paź 2017, 21:03

Dziękuję Organizatorce za zorganizowanie rozbiórki oraz Uczestniczkom rozbiórki za udział :roza:
Rozbiórka zakończona, wszyscy dostali odlewki, wątek zamykam i do następnego razu :roza: :roza: :roza:

Aren't we quite a pair? The would-be elven god and his jester. I don't know which one of us is crazier.

Watek informacyjny - wstawianie zdjęcia, gifa, miniaturki YT na forum KLIK

Wróć do „Zakończone rozbiórki”