Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
heater

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI

Postautor: heater » 12 paź 2017, 1:20

Wszyscy jutuberzy dostali paczki od natural mojo, tylko DG sam sobie kupuje, bo widział u Dorotki :brzydal:
Ostatnio zmieniony 12 paź 2017, 1:20 przez heater, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
RosaPuff

Postautor: RosaPuff » 12 paź 2017, 1:36

heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Wszyscy jutuberzy dostali paczki od natural mojo, tylko DG sam sobie kupuje, bo widział u Dorotki :brzydal:

Hahahahahahha :hahaha:

Obejrzałam u Ewy RLM unboxing nowej książki. Faktycznie wydaje się ciekawa i merytorycznie wartościowa, nie zamierzam ukrywać że jest w moich kręgach zainteresowania. Sam filmik również fajnie zrealizowany. Doceniam zaangażowanie i profesjonalne podejście- super wyszło.

Niemniej nie trafia do mnie ta wielka pompa na początku, płacze, trzęsące się ręce itd. Losie, to jest książka o paznokciach. Wiem, rozumiem duma, sukces gratuluje całkiem szczerze. Ale te teatralne reakcje jakoś dla mnie nie są adekwatne do wszystkiego. Wszyscy naokoło chwalą, autorka przybliża ciekawy materiał więc chyba jest to wystarczająco trafiające do potencjalnych odbiorców książki, po co to darcie szaf, dla mnie to lekko ciary :niewiem: . Dodam, że jeśli chodzi o moje osobiste zdanie- nie wypada to specjalnie autentycznie.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2017, 1:40 przez RosaPuff, łącznie zmieniany 2 razy.

narcyzowa

Postautor: narcyzowa » 12 paź 2017, 2:55

A ja dla odmiany wciągnęłam się ostatnio w kanały o rysowaniu, totalnie się na tym nie znam, a sama rysuję jak ślepiec z parkinsonem, ale ciekawa sprawa, miło się patrzy na proces powstawania rysunku.

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 12 paź 2017, 8:26

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
miałam to pisać we wkurzeniowym, ale rzecz dotyczy jutjubera więc napisze tutaj
dziś przez kilka godzin słyszałam w tle (wbrew woli) Atora. pierwszy i mam nadzieję ostatni raz. Nigdy nie uważałam go za tytana intelektu, ale o bycie jednak level wyżej niż Rola owszem.

nie wiem który filmik jest który, ale najpierw hołubił Melanię Tramp robiąc z niej super mądrą poliglotkę (co jest oczywistą bzdrurą biorąc pod uwagę jak mówi po angielsku i jak mówi w ogóle :brzydal: ). nie żebym wybitnie miała coś Melanii, nie lubię obrażania i umniejszania kobietom, ale opawiadał tam takie androny, że uszy więdły. Ale jest jednak jednym tych pseudo samców pseudo alfa którzy bronią tylko tam gdzie prawilność się zgadza, bo już Doda jest szczującą cycem donosicielką na Polskę :lol:

ale to jeszcze nic. Hitem było jak opowiadał o tym jak zamiast do wrealu24 feministki pisały do jego portalu (wtemacie24), nie odciął się od Sklepowicza nic a nic. :wtf: obrzydliwe jakich idolów ma młode pokolenie korwinistów :shock:

co za dzień

Ator to jest oddzielna galaktyka. Ten czlowiek tak daleko poleciał w kosmos, że nie wiem czy jest jesszcze dla niego powrót.
Ostatnio mówił nawet, że wie, że są ludzie, którzy chcą go "uciszyć" za "mówienie niewygodnej prawdy" i że zabezpiecza rodzine na wypadek gdyby sprzątnęli go za głoszenie prawdy (prawdy o UE, uchodzcach, opozycji, szczepionkach itp.) :skacze:
on naprawde wierzy w to, ze jest bojownikiem za jedyną słuszną prawdę, a przy tym ma tak okropny sposob wypowiedzi że :torba:
A jego grupa to w ogole uberciekawe miejsce. Srednia wieku to jakies 12-14 lat + troche kuców.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2017, 8:28 przez Czocher, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 12 paź 2017, 8:56

Najlepszy jest portal Atora i jego newsy

ator.jpg
ator.jpg (122 KiB) Przejrzano 717 razy
Insta
Blog podróżniczy Kraków: kopiec Wandy
Blog makijażowy pędzle do makijażu Donegal

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 12 paź 2017, 10:08

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Najlepszy jest portal Atora i jego newsy

ator.jpg

czy to jest bait?
Te uzasadnienia:

"Vlogi urodzinowe, wzbudzają szacunek do Atora."
"Mimo że to jest teoria spiskowa dotyka ważnego społecznie tematu o którym się nie mówi." (szczepionki)
:lol:
W ogole na 10 vlogow uzasanione moze 3
XD

Obrazek

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 12 paź 2017, 10:20

serduszko ze względu na powagę tematu :hahaha: masowe ludobójstwo za 2 miechy, o leżę :rotfl:
Insta

Awatar użytkownika
dredkot

Postautor: dredkot » 12 paź 2017, 10:31

Czocher pisze:
ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
miałam to pisać we wkurzeniowym, ale rzecz dotyczy jutjubera więc napisze tutaj
dziś przez kilka godzin słyszałam w tle (wbrew woli) Atora. pierwszy i mam nadzieję ostatni raz. Nigdy nie uważałam go za tytana intelektu, ale o bycie jednak level wyżej niż Rola owszem.

nie wiem który filmik jest który, ale najpierw hołubił Melanię Tramp robiąc z niej super mądrą poliglotkę (co jest oczywistą bzdrurą biorąc pod uwagę jak mówi po angielsku i jak mówi w ogóle :brzydal: ). nie żebym wybitnie miała coś Melanii, nie lubię obrażania i umniejszania kobietom, ale opawiadał tam takie androny, że uszy więdły. Ale jest jednak jednym tych pseudo samców pseudo alfa którzy bronią tylko tam gdzie prawilność się zgadza, bo już Doda jest szczującą cycem donosicielką na Polskę :lol:

ale to jeszcze nic. Hitem było jak opowiadał o tym jak zamiast do wrealu24 feministki pisały do jego portalu (wtemacie24), nie odciął się od Sklepowicza nic a nic. :wtf: obrzydliwe jakich idolów ma młode pokolenie korwinistów :shock:

co za dzień

Ator to jest oddzielna galaktyka. Ten czlowiek tak daleko poleciał w kosmos, że nie wiem czy jest jesszcze dla niego powrót.
Ostatnio mówił nawet, że wie, że są ludzie, którzy chcą go "uciszyć" za "mówienie niewygodnej prawdy" i że zabezpiecza rodzine na wypadek gdyby sprzątnęli go za głoszenie prawdy (prawdy o UE, uchodzcach, opozycji, szczepionkach itp.) :skacze:
on naprawde wierzy w to, ze jest bojownikiem za jedyną słuszną prawdę, a przy tym ma tak okropny sposob wypowiedzi że :torba:
A jego grupa to w ogole uberciekawe miejsce. Srednia wieku to jakies 12-14 lat + troche kuców.

Ator dla mnie gada jak potłuczony. Przerażające jest właśnie to że oglądają go tak młodzi ludzie i przeraża mnie też że ma spore zasięgi. No i ciary żenady wzbudził u mnie fakt żebrania wpłat od widzów kiedy zabrali mu monetyzację kilku filmików :torba:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 12 paź 2017, 10:51

Bogu z paletą Tune (pierwszy raz ją widzę)

Insta

Awatar użytkownika
smerffie

Postautor: smerffie » 12 paź 2017, 11:17

Na insta Marzenki nagie zdjęcie jej i Pawla w wannie....

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 12 paź 2017, 11:30

smerffie pisze:zobacz cytowaną wiadomość

:mdleje: nie jestem jakąś pruderyjną dewotą, ale takie zdjęcia na insta to dla mnie nieporozumienie. Nic dla siebie nie zostawiają już praktycznie, wszystko wystawiają na widok publiczny, byle lajki były.
Insta

Awatar użytkownika
smerffie

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI

Postautor: smerffie » 12 paź 2017, 11:31

SALIX pisze:

:mdleje: nie jestem jakąś pruderyjną dewotą, ale takie zdjęcia na insta to dla mnie nieporozumienie. Nic dla siebie nie zostawiają już praktycznie, wszystko wystawiają na widok publiczny, byle lajki były.
Zgadzam sie, można różne rzeczy pokazywać ale coś takiego to już jest gruba przesada

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 12 paź 2017, 11:38

Ja tam lubię zdjęcia tego typu, bez wulgarności przedstawiające estetycznie intymność - ale fakt, ze autorem tego zdjęcia jest Jacek już mi robi dziwnie :brzydal:
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 12 paź 2017, 11:39

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ja tam lubię zdjęcia tego typu, bez wulgarności przedstawiające estetycznie intymność - ale fakt, ze autorem tego zdjęcia jest Jacek już mi robi dziwnie :brzydal:

CO
zonk.jpg
zonk.jpg (54.17 KiB) Przejrzano 613 razy
Insta

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 12 paź 2017, 11:47

CO
zonk.jpg
Załączniki
53B77D21-AB77-4966-8DBF-2C216C1EB668.jpeg
53B77D21-AB77-4966-8DBF-2C216C1EB668.jpeg (106.87 KiB) Przejrzano 602 razy

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
RosaPuff

Postautor: RosaPuff » 12 paź 2017, 12:29

Mnie się to zdjęcie podoba, w różnych pismach celebryci mają podobne sesje. Mimo to trochę z inną emocją patrze na to, bo przez vlogi mój mózg widzi ich jak na osoby znajome z bliskiego otoczenia. Ja bym takiego zdjęcia nie wstawiła, ale każdy ma swoje granice gdzie indziej wię dla mnie noł problem :ok:

Jeśli chodzi o pozowanie przed bratem w negliżu to jeśli chodzi o mnie nie wchodziłoby to absolutnie w grę, ale tak samo nie kąpałabym się nago z teściową czy tez mamą mojego chłopaka a z tego co tu czytałam takie akcje tez tam były więc nijak nie jestem tu punktem odniesienia ;P.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2017, 12:31 przez RosaPuff, łącznie zmieniany 2 razy.

Realprinceds
BAN
Kontaktowanie:

Postautor: Realprinceds » 12 paź 2017, 12:31

CO
zonk.jpg

Ja nie znam ludzi ani tych kontekstów ale aż weszłam na ich Insta aby samej wyrobić sobie opinię o zdjęciu. Kochane, to zdjęcie jest serio artystyczne i w ogóle nie ma związku ani z wulgarnością ani z hmm Zobaczcie jaka ta wanna jest obdrapana... klimat kolorystyczny zdjęcia. Wszystko jest absolutnie pozowane, kontrolowane, opracowane graficznie i zaplanowane.

Nie wiem czy znacie Dmytro Gurnicki - uwielbiam jego prace, kocham jego spojrzenie na ciało kobiety. Klasa! Najwyższa klasa, a przecież słynie z fotografowania nagich kobiet, bez retuszu, wcale nie o modelkowych figurach, niektóre zdjęcia są mocno kontrowersyjne bo kobieta leży niemal jak manekin w śmieciach... ale to wszystko jest znów zaplanowane, kontrolowane i jest po prostu sztuką i komunikacją z widzem.

Tak więc i to zdjęcie z wanna nie interpretowałabym jednoznacznie bo ono nie w tym celu zostało wykonane.

:banan:
No, a ja przy okazji zaproszę na drugą część mojego filmu co kupić na promocji -49 w Rossmann :)

Jest zupełnie inna i będę wdzięczna za opinie osób, które oglądały też pierwszą - która lepsza, jak dźwięk, montowanie i tempo mówienia itd... Niby obie mają po ok 20 min ale mam wrażenie, że druga część jest lepsza od pierwszej z tym, że mam dyskomfort i zagwozdkę, że kamera jest ustawiona na kosmetyki i mówię z za kamery. Jak Wy to odbieracie?
(a tu link do cz1 gdyby ktoś nie widział, a chciał to łatwo zrobić :) )

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 12 paź 2017, 12:44

Realprinceds pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ja nie znam ludzi ani tych kontekstów ale aż weszłam na ich Insta aby samej wyrobić sobie opinię o zdjęciu. Kochane, to zdjęcie jest serio artystyczne i w ogóle nie ma związku ani z wulgarnością ani z hmm Zobaczcie jaka ta wanna jest obdrapana... klimat kolorystyczny zdjęcia. Wszystko jest absolutnie pozowane, kontrolowane, opracowane graficznie i zaplanowane.

Nie wiem czy znacie Dmytro Gurnicki - uwielbiam jego prace, kocham jego spojrzenie na ciało kobiety. Klasa! Najwyższa klasa, a przecież słynie z fotografowania nagich kobiet, bez retuszu, wcale nie o modelkowych figurach, niektóre zdjęcia są mocno kontrowersyjne bo kobieta leży niemal jak manekin w śmieciach... ale to wszystko jest znów zaplanowane, kontrolowane i jest po prostu sztuką i komunikacją z widzem.

Tak więc i to zdjęcie z wanna nie interpretowałabym jednoznacznie bo ono nie w tym celu zostało wykonane.

Nie wiem po co i mnie cytujesz, skoro wyraźnie napisałam, ze estetyka zdjęcia mi sie podoba (i tak, mamy tu pojęcie o sztuce, fotografii i tematach pokrewnych, nie musisz nam tego tłumaczyć). Przyłączam sie tu do Rosa Puff, mam takie same odczucia odnośnie samego kontekstu tego kto to zdjęcie wykonał i jak portretowanie na nim osoby odbieram przez pryzmat vlogow.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 12 paź 2017, 12:46

Ja tam wcale nie neguję tego, że zdjęcie jest ładne i artystyczne. Wizualnie mi się podoba. Tylko jak pisze Rosa, inaczej się trochę na to patrzy znając ich życie lepiej niż niejednej osoby z własnego otoczenia. Każdy ma gdzie indziej granice prywatności, ich jawią mi się jak by były gumy. Filmik narzeczeński, z błogosławieństwa, teraz to... Co dalej?
Insta

Awatar użytkownika
zombiegirl

Postautor: zombiegirl » 12 paź 2017, 12:53

A m ie się zupełnie zdjęcie nie podoba. Nie przez to, że siedzą tam dwa golasy. Nie przez to, że to młodszy brat siostrze robił nagą fotkę (... Creepy). Dla mnie ono jest zwyczajnie brzydkie. Ściśnięci są, jakaś plątanina nóg, rąk i niby to ma być romantyczne. No nie.

Wróć do „Youtube i blogi”