Kosmetyki | Hity, kity i poszukiwania

Awatar użytkownika
amelj

Re: Kosmetyki | Hity, kity i poszukiwania

Postautor: amelj » 13 wrz 2017, 9:51

bunia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
zmijazygzakowata pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Jakie olejki do mycia twarzy polecacie? Znam tylko olejek myjacy z biochemii urody, ale chcialabym sprobowac czegos innego, ale w tym stylu. Chyba ze znacie moze przepis na taki olejek myjacy? Blog z przepisami?

Może zajrzyj do Czarszki na bloga/YT? Wiem, że pokazywała co najmniej 1 przepis na balsam myjący (nie robiłam go nigdy, więc się nie wypowiem na temat działania, ale słyszałam dobre opinie), no i oczywiście sprzedaje też gotowe. Tylko z tego, co kojarzę, to olejek z BU ma emulgator, a ten Czarszki nie. Jeśli chodzi o olejki z emulgatorem (w skrócie: takie, które da się zmyć wodą), to ja lubiłam olejek Clochee, ale drogi jest skubaniec :ryk:
(https://www.clochee.com/p/demakijaz/olejki/wygladzajacy-olejek-do-mycia-twarzy-i-demakijazu)

Ja tego z Clochee nie polubiłam jednak. Jego plus to wydajność, ale nie mogłam go zmyć wodą. Teraz mam rożany z Bielendy i jest fajny :ok:
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Maddzia007

Postautor: Maddzia007 » 15 wrz 2017, 18:03

nietopesz pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Nie wiem w sumie z jakiego działu interesują Cię ich produkty, bo tego jest całkiem sporo.
Ja mam ogromny sentyment do Lusha i lubię sobie czasem coś kupić, mimo że to nie są najlepsze kosmetyki jakich używałam i ostatnio mocno przesadzają z cenami.
Lubię ich szampony w kostce, mydła, żele pod prysznic (Plum rain, Lord of Misrule najbardziej z takich nowszych), lubiłam peeling Ocean Salt i pasty do mycia twarzy (szczególnie świąteczne Buche Noel i Let the good times roll - to chyba weszło do stałej oferty).
Ooo i jeszcze perfumy Karma ;)
Ogólnie teraz weszły już kolekcje na Halloween i świąteczna chyba też (przynajmniej online), to fajnie zawsze obadać bo według mnie są najfajniejsze zawsze :D

zuz.ka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja polecam szampon Big, zwłaszcza jeżeli masz włosy skłonne do klapania :D

Dziękuję, myslałam że skupię się tylko na waszych propozycjach, a jak tam weszłam to całkowicie przepadłam :D teraz biorę się za wielkie testowanie

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 28 wrz 2017, 18:01

L'oreal żel do brwi utrwalający- porażka. Nie robi nic.
Tołpa krem- żel ujędrniający z imbirem- rewelacyjny :love: Skóra jest po nim miękka jak po peelingu.
To tak na szybko chciałam Wam napisać ;)
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
koainka
Kontaktowanie:

Postautor: koainka » 05 paź 2017, 12:58

Poszukuję dobrego olejku do demakijażu, przerobiłam już ich kilka i tak się przyzwyczaiłam do tej formy demakijażu, że inna mi nie podchodzi. Ale teraz chciałabym spróbować jakiegoś nowego.
Najbardziej podchodził mi olejek z MAC, Clochee też był niezły, ale jak wlazł do oczu to miałam problem z chwilowym widzeniem... ;/ za to Resibo to dla mnie porażka.

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 05 paź 2017, 13:25

koainka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Poszukuję dobrego olejku do demakijażu, przerobiłam już ich kilka i tak się przyzwyczaiłam do tej formy demakijażu, że inna mi nie podchodzi. Ale teraz chciałabym spróbować jakiegoś nowego.
Najbardziej podchodził mi olejek z MAC, Clochee też był niezły, ale jak wlazł do oczu to miałam problem z chwilowym widzeniem... ;/ za to Resibo to dla mnie porażka.

Evree, loccitane?

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 05 paź 2017, 13:44

dear Klairs

Awatar użytkownika
koainka
Kontaktowanie:

Postautor: koainka » 05 paź 2017, 14:31

@Ktrzn @Caoimhe - Dziękuje :) Widze, że Dear Klairs jest na minti to może się skuszę. Evree sprawdzę w Rossku, a Loccitane jakoś nigdy nic u nich nie kupowałam. Stacjonarnie dostępu nie mam :(

podpucha

Postautor: podpucha » 06 paź 2017, 12:01

Może Take the day off Clinique?

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 06 paź 2017, 13:20

@Ktrzn @Caoimhe - Dziękuje :) Widze, że Dear Klairs jest na minti to może się skuszę. Evree sprawdzę w Rossku, a Loccitane jakoś nigdy nic u nich nie kupowałam. Stacjonarnie dostępu nie mam :(

Jakby Ci podpasowały kosmetyki Klairs, to ja podpowiem, że to jest marka własna Wishtrend i oni bardzo często maja wyprzedaże albo darmową dostawę na określone produkty i naprawdę wychodzi dużo taniej, niż kupowanie w Europie, deklarują zaniżona wartość na paczkach i zazwyczaj wysyłają bardzo szybko :mrgreen: .
...but your dad just calls me Anya

robię zdjęcia kalkulatorem

podpucha

Postautor: podpucha » 07 paź 2017, 12:14

Dziewczyny polecacie coś szczególnie od Nacomi? Szukam jakichś pielęgnacyjnych nowości, a gdzieś mi się z tyłu głowy majaczy, że ta marka jest całkiem fajna.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 07 paź 2017, 12:43

podpucha pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dziewczyny polecacie coś szczególnie od Nacomi? Szukam jakichś pielęgnacyjnych nowości, a gdzieś mi się z tyłu głowy majaczy, że ta marka jest całkiem fajna.

podobno krem pod oczy jest świetny. Ja miałam z Nacomi 2 kremy na noc, jeden 50+, drugi 30+ i oba fajne, gęste, treściwe, na maśle shea (takie lubię).
Insta
Blog podróżniczy Kraków: Kamieniołom Liban i Kopiec Krakusa
Blog makijażowy recenzja 4 cieni GlamShadows

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 07 paź 2017, 14:41

Ja się nad tym zastanawiam.
Zimą lubię takie dziwne zapachy :olaf:
Załączniki
nacomi-Musy do ciała-30zl.jpg
nacomi-Musy do ciała-30zl.jpg (69.86 KiB) Przejrzano 289 razy
Ostatnio zmieniony 07 paź 2017, 14:48 przez Axis mundi, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sasabina

Postautor: Sasabina » 07 paź 2017, 19:57

krem pod oczy jest fajny, nie czuję jakby był hitem hitów (Martina była lepsza), ale jest fajnie nawilżające, gęsty (jeden zużylam, mam 2 w zapasie :D) :ok:
obecnie mam w użyciu dwa kremy do twarzy
-z masłem shea na dzień: jest zbyt lejący i jakoś nie leży mi, nie kupię więcej
- arganowy na noc i ten jest super: gęsty, treściwy, super po nim czuję się moja twarz, tego powtórzę :)

Awatar użytkownika
Loony Blonde

Postautor: Loony Blonde » 08 paź 2017, 17:49

Sasabina pisze:zobacz cytowaną wiadomość

krem pod oczy jest fajny, nie czuję jakby był hitem hitów (Martina była lepsza), ale jest fajnie nawilżające, gęsty (jeden zużylam, mam 2 w zapasie :D) :ok:
obecnie mam w użyciu dwa kremy do twarzy
-z masłem shea na dzień: jest zbyt lejący i jakoś nie leży mi, nie kupię więcej
- arganowy na noc i ten jest super: gęsty, treściwy, super po nim czuję się moja twarz, tego powtórzę :)

Potwierdzam, Martina lepsza.

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 09 paź 2017, 0:59

Ja zużyłam Martinę, w sumie zmuszając się ;/ Teraz mam krem nr 10 z Fitomedu i to samo, nie ma miłości, choć konsystencja mi bardziej odpowiada (jest mniej tłusta, a taki sam efekt, jak Martina). Poczekam na targi ekologiczne i może wyszukam jakiegoś gęstego tłuściocha.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 09 paź 2017, 1:23

o ile fajne naturalne kremy do twarzy znam, o tyle pod oczy to dla mnie zawsze nieporozumienie :brzydal:

a z nacomi lubię masła do ciała w świeczce i maseczki peel off algowe
mus do ciała ciasteczkowe jest fajne jeśli ktoś lubi tłuste zbite konsystencje na bazie masła shea

biolove z kontigo to też nacomi i tam są fajne balsamy w spreju i borówkowa mgiełka dociała, ale samo nacomi chyba akurat w tym przypadku nie ma odpowiedników :( (np. musy do ciała to to samo)
Ostatnio zmieniony 09 paź 2017, 1:33 przez ktrzn, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 10 paź 2017, 15:24

krem pod oczy, czarne mydło i zielona glinka - to jest trio, które ciągle kupuję kiedy tylko mi się kończy.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 10 paź 2017, 19:34

Zakupiłam peeling enzymatyczny Avy. Zdziwiłam się, że w składzie ma glinkę bentonitową, tak jakby ekskluzywnie się zrobiło :D. Za godzinkę testy :D.

Ja wiem, że polecanie czegokolwiek w Rossmanie jest aktualnie z deka fopa :brzydal: , ale jakby któraś z Was szukała trwałego tuszu z rewelacyjnie rozczesującą i podkręcającą szczoteczką, to polecam Eveline Volume Celebrities Noir. Testuję go od kilku tygodni i jestem niezmiennie zachwycona.

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 10 paź 2017, 19:45

night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Zakupiłam peeling enzymatyczny Avy. Zdziwiłam się, że w składzie ma glinkę bentonitową, tak jakby ekskluzywnie się zrobiło :D. Za godzinkę testy :D.

Ja wiem, że polecanie czegokolwiek w Rossmanie jest aktualnie z deka fopa :brzydal: , ale jakby któraś z Was szukała trwałego tuszu z rewelacyjnie rozczesującą i podkręcającą szczoteczką, to polecam Eveline Volume Celebrities Noir. Testuję go od kilku tygodni i jestem niezmiennie zachwycona.

Kocham ich tusze :love:
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 10 paź 2017, 19:51

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Kocham ich tusze :love:

Ja lubię większość, ale ten jest po prostu prze-prze-przenajlepszy :serce: .

Wróć do „Moda i Uroda”