Co mnie dzisiaj cieszy :D

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
zuz.ka

Re: Co mnie dzisiaj cieszy :D

Postautor: zuz.ka » 28 wrz 2017, 20:16

Veritaserum pisze:zobacz cytowaną wiadomość
- 20 kg na liczniku ;)

Super :serce:

Cieszy mnie, że udało mi się dzisiaj spotkać z przyjaciółką odwiedzić sporą część rodziny :)

Awatar użytkownika
myszamisia

Postautor: myszamisia » 28 wrz 2017, 23:40

Skończyłam dziś kurs islandzkiego. Cieszy mnie, że egzamin końcowy dobrze mi poszedł.

Wysłane spod islandzkiego wulkanu

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 29 wrz 2017, 0:52

myszamisia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Skończyłam dziś kurs islandzkiego. Cieszy mnie, że egzamin końcowy dobrze mi poszedł.

Turbo gratki :*.
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 29 wrz 2017, 7:32

Super! :)

- 20 kg na liczniku ;)

Brawo, prawdziwy sztos! :)

Cieszy mnie dzisiejszy poranek. Czuję się dzisiaj prawie zdrowa, przeczytałam super miłego smsa od mojej klientki, której mogłam pomóc, spałam 10 godzin i słucham tej piosenki:

Która przypomina mi kogoś. I jeszcze mam ochotę na tubo makijaż z nowościami z Glamszopu :love:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 29 wrz 2017, 11:57

Cieszy mnie wizyta u dermatologa, bo mi po niej maksymalnie ulżyło. Nowy pieprzyk okazał się krwiakiem, a zacięty wczoraj maszynką ładnie się goi. Obejrzała mnie całą i wszystkie inne też są w porządku. A stresa miałam gorszego niż przed porodem. Wizję czerniaka w mojej głowie nakręcane Googlem... :|
Insta
Blog podróżniczy Wilno: Ostra Brama i bazylika archikatedralna
Piekę słodkie Czekoladowe ciasto buraczane

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 29 wrz 2017, 12:37

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Cieszy mnie wizyta u dermatologa, bo mi po niej maksymalnie ulżyło. Nowy pieprzyk okazał się krwiakiem, a zacięty wczoraj maszynką ładnie się goi. Obejrzała mnie całą i wszystkie inne też są w porządku. A stresa miałam gorszego niż przed porodem. Wizję czerniaka w mojej głowie nakręcane Googlem... :|

o tak
w ogóle to to całe uświadamianie strasznie bazuje na strachu. też kiedyś przeszłam taki wstrząs jak mi czarno-czerwono-niebieski naczyniak wyskoczył :brzydal:

ale rozmawiałam kiedyś z onkologiem na ten temat i podobno większość zmian które powinny wzbudzić czujność u laika okazuje się ostatecznie niegroźna. ale powinny bo samemu i tak nie da się tego stwierdzić. mówił że o ile większość znamion które widywał już zanim zobaczy pod dermatoskopem widzi prawie na pewno że to nic groźnego, o tyle i tak jak na oko patrzy i myśli "zobaczmy" (w sensie nie wyklucza) jakieś 9/10 to nic takiego :)

a z tych wycinananych nawet "na cito" (bo można dostać normalne skierowanie że się czeka w kolejce albo "na już") wcale nie jakiś duży odsetek okazuje się ostatecznie rakiem (więc ostatecznie nawet jak lekarz mówi że trzeba natychmiast wyciąc prawdopodobieństwo raka wciąż jest dużo mniejsze niż łagodnej zmiany). od kiedy się dowiedziałam jak to wszystko mocno 'na wszelki wypadek'' już się tym tak nie przejmuję

super że u Ciebie też dobrze się to skończyło :)
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2017, 12:40 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 29 wrz 2017, 12:42

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

o tak
w ogóle to to całe uświadamianie strasznie bazuje na strachu. też kiedyś przeszłam taki wstrząs jak mi czarno-czerwono-niebieski naczyniak wyskoczył :brzydal:

ale rozmawiałam kiedyś z onkologiem na ten temat i podobno większość zmian które powinny wzbudzić czujność u laika okazuje się ostatecznie niegroźna. ale powinny bo samemu i tak nie da się tego stwierdzić. mówił że o ile większość znamion które widywał już zanim zobaczy pod dermatoskopem widzi prawie na pewno że to nic groźnego, o tyle i tak jak na oko patrzy i myśli "zobaczmy" (w sensie nie wyklucza) jakieś 9/10 to nic takiego :)

a z tych wycinananych nawet "na cito" (bo można dostać normalne skierowanie że się czeka w kolejce albo "na już") wcale nie jakiś duży odsetek okazuje się ostatecznie rakiem (więc ostatecznie nawet jak lekarz mówi że trzeba natychmiast wyciąc prawdopodobieństwo raka wciąż jest dużo mniejsze niż łagodnej zmiany). od kiedy się dowiedziałam jak to wszystko mocno 'na wszelki wypadek'' już się tym tak nie przejmuję

super że u Ciebie też dobrze się to skończyło :)

Dobrze wiedzieć :ok: I cieszę się, że mogłam wczoraj wieczorem umówić wizytę na dzisiejsze przedpołudnie, bo inaczej umierałabym ze strachu kolejne dni :mdleje: Dzięki :roza:
Insta

Awatar użytkownika
myszamisia

Re: RE: Re: Co mnie dzisiaj cieszy :D

Postautor: myszamisia » 30 wrz 2017, 12:20

night prowler pisze:

Turbo gratki :*.
Dziękuję
elorap pisze:

Super! :)

- 20 kg na liczniku ;)

Brawo, prawdziwy sztos! :)

Cieszy mnie dzisiejszy poranek. Czuję się dzisiaj prawie zdrowa, przeczytałam super miłego smsa od mojej klientki, której mogłam pomóc, spałam 10 godzin i słucham tej piosenki:

Która przypomina mi kogoś. I jeszcze mam ochotę na tubo makijaż z nowościami z Glamszopu :love:
Dziękuję

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 30 wrz 2017, 15:33

Cieszy mnie dzisiejsza pogoda - jest idealnie chłodnawo i słonecznie.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Veritaserum

Postautor: Veritaserum » 30 wrz 2017, 16:39

@SALIX, @podpucha, @amelj, @zuz.ka, @elorap dziękuję :roza: :roza:

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 05 paź 2017, 20:30

ARM 1-6 POL :kciuk:

Awatar użytkownika
myszamisia

Postautor: myszamisia » 07 paź 2017, 2:13

Zarezerwowałam domek letniskowy na pierwszy weekend grudnia. Zima, śnieg, domek w górach i jacuzzi. Już nie mogę się doczekać.

Awatar użytkownika
Sasabina

Postautor: Sasabina » 07 paź 2017, 20:08

Ja się dziś mega cieszę z lumpeksowych łupów :D mam 2 okrycia wierzchnie zimowe, o prawie idealnym rozmiarze, w idealnym stanie, każdy po 3 ziko i każdy ma 80% wełny i obydwa są za kolano, co przy moich 183 jest trudne do znalezienia nawet w standardowych kolekcjach :D jeden to czerwony płaszcz z czarnym sztucznofutrzanym kołnierzorewersem, a drugi to czarna peleryna :D boziu, to prawie kilka setek by kosztowało w normalnym sklepie :D a poszłam godzinę po otwarciu lumpa :D

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 07 paź 2017, 20:16

A ja kupiłam sobie dwa delikatne naszyjniki, takie jakie od dawna chciałam i się nimi zachwycam :D

kamilasobieska

Postautor: kamilasobieska » 09 paź 2017, 9:15

Cieszę się, że po zawalonym weekendzie będę mieć wieczorem czas poczytać książkę :)

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 10 paź 2017, 17:13

Cieszy mnie, że przypomniałam sobie o perfumach Amor Amor, uwielbiam ten zapach, właśnie do mnie jedzie :serce:
Insta

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 10 paź 2017, 18:22

Cieszy mnie, że przypomniałam sobie o perfumach Amor Amor, uwielbiam ten zapach, właśnie do mnie jedzie :serce:

a kiedy ostatnio je miałaś? daj znać czy to ten sam zapach co kiedyś bo teraz te wszystkie reformulacje to plaga :wisi:
(ja miałam w 2011 ostatnio)

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 10 paź 2017, 18:27

a kiedy ostatnio je miałaś? daj znać czy to ten sam zapach co kiedyś bo teraz te wszystkie reformulacje to plaga :wisi:

oj też ładnych parę lat temu, oby nic się nie popsuło :saw:
Insta

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 10 paź 2017, 18:28

Też poproszę o to info, nosiłam ten zapach równe 10 lat, ostatni raz chyba w 2014.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 11 paź 2017, 12:11

Cieszy mnie, że wczoraj pokonałam swój zakupoholizm internetowy i przeczekałam do północy aby bon imienny -20% przestał być ważny.
Zdrowy rozsądek podpowiadał, że nie potrzebuję tych rzeczy, mam kilka sztuk nawet nierozpakowanych.
Spotkała mnie dziś za to nagroda bo po odpaleniu komputera dziś dostałam wiadomość, że dziś towary, które chciałam zamówić są w obniżonej jednodniowo cenie -30%. To się nazywa mieć farta i zaoszczędzić 10% na zakupach. :jupi:
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Wróć do „Luźne dyskusje”