Wątek pachnący

Awatar użytkownika
olenkasz

Wątek pachnący

Postautor: olenkasz » 09 lip 2016, 17:01

Są wśród nas maniaczki perfum :D Zapraszam!
Polecane drogerie i perfumerie internetowe, polecane perfumy, nasze opinie i przemyślenia :D
Matka Boska Lesbijsko-Gejowska

Napij się u mnie zupki

Awatar użytkownika
Phoce

Re: Wątek pachnący

Postautor: Phoce » 09 lip 2016, 17:18

Ok, to może ja zacznę. Perfumoholiczka ze mnie żadna, ale może uda mi się skorzystać z Waszej wiedzy :D Jakkolwiek głupio zabrzmi to pytanie, czy ktoś mógłby mi podsunąć pomysł, skąd bierze się u niektórych kobiet taki intensywny, długotrwały zapach świeżości?:D Tak jakby umyły się pięknie pachnącym mydłem i było to czuć przez następnych kilka godzin. Czy to są jakieś perfumy, mgiełki, kosmetyki myjące? :D Wiem, że brzmi to durnowato, ale nie jest to zwykle taki "typowy" zapach perfum, a właśnie takiej wiosennej świeżości :D :D
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."

Awatar użytkownika
olenkasz

Postautor: olenkasz » 09 lip 2016, 17:22

Phoce pisze:Ok, to może ja zacznę. Perfumoholiczka ze mnie żadna, ale może uda mi się skorzystać z Waszej wiedzy :D Jakkolwiek głupio zabrzmi to pytanie, czy ktoś mógłby mi podsunąć pomysł, skąd bierze się u niektórych kobiet taki intensywny, długotrwały zapach świeżości?:D Tak jakby umyły się pięknie pachnącym mydłem i było to czuć przez następnych kilka godzin. Czy to są jakieś perfumy, mgiełki, kosmetyki myjące? :D Wiem, że brzmi to durnowato, ale nie jest to zwykle taki "typowy" zapach perfum, a właśnie takiej wiosennej świeżości :D :D

Stawiam na mydlane perfumy :D Jest ich masa, chociaż teraz jak to piszę, to nie wiem, czy wierzyć sama sobie. :lol: Bo wiem, o jaką świeżość ci chodzi, taki zapach dobrego szamponu i fajnego mydła pod prysznic <3
I wiem, że mydlane perfumy potrafią pachnieć właśnie mydłem (wow, moje przemyślenia powalają), ale czy taką prawdziwą wodną świeżością?

Ma ktoś fragranticę? :>

Napij się u mnie zupki

oh!

Postautor: oh! » 09 lip 2016, 17:25

olenkasz pisze:
Phoce pisze:

Ja http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/5763/

Awatar użytkownika
Phoce

Postautor: Phoce » 09 lip 2016, 17:26

olenkasz pisze:
Phoce pisze:Ok, to może ja zacznę. Perfumoholiczka ze mnie żadna, ale może uda mi się skorzystać z Waszej wiedzy :D Jakkolwiek głupio zabrzmi to pytanie, czy ktoś mógłby mi podsunąć pomysł, skąd bierze się u niektórych kobiet taki intensywny, długotrwały zapach świeżości?:D Tak jakby umyły się pięknie pachnącym mydłem i było to czuć przez następnych kilka godzin. Czy to są jakieś perfumy, mgiełki, kosmetyki myjące? :D Wiem, że brzmi to durnowato, ale nie jest to zwykle taki "typowy" zapach perfum, a właśnie takiej wiosennej świeżości :D :D

Stawiam na mydlane perfumy :D Jest ich masa, chociaż teraz jak to piszę, to nie wiem, czy wierzyć sama sobie. :lol: Bo wiem, o jaką świeżość ci chodzi, taki zapach dobrego szamponu i fajnego mydła pod prysznic <3
I wiem, że mydlane perfumy potrafią pachnieć właśnie mydłem (wow, moje przemyślenia powalają), ale czy taką prawdziwą wodną świeżością?

Tak, to bardziej jest taki mydlany zapach, ale chyba podświadomie mózg łączy to ze świeżością :D kurcze, zawsze jak na wieczornych zajęciach, po kilku godzinach w pracy, siada obok mnie taka piękna, pachnąca właśnie w ten sposób, kobieta, mam ochotę się zapłakać :D
Czy ktoś w takim razie mógłby mi coś polecić? żebym mogła raz w życiu tak pięknie zapachnieć? :D
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."

Agnes
BAN

Postautor: Agnes » 09 lip 2016, 17:29

Poznałam faceta, który właśnie tak pachniał. Wypytałam się go jakich perfum używa i żelu pod prysznic. Perfum używał rzadko, a żel pod prysznic był zwykły. Czasami wręcz mówił, że mył się 12h temu.
To chyba była kwestia jego ubrań, które pachniały taką świeżością. Niestety, jego mamusia wykonywała pranie, więc nie wiem jakich proszków, płynów do płukania używała i w jakich ilościach :P
Bardzo chciałbym uzyskać taki efekt. Ja najczęściej pachnę perfumami lub dezodorantem.

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 09 lip 2016, 17:49

Zgłaszam się :D Fragranticę mam, ale bardzo rzadko używam, głównie jak chcę sprawdzić nuty zapachowe czy opinie, mój profil jest niestety zaniedbany: http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/3198/

Awatar użytkownika
olenkasz

Postautor: olenkasz » 09 lip 2016, 17:51

Cattivo pisze:Zgłaszam się :D Fragranticę mam, ale bardzo rzadko używam, głównie jak chcę sprawdzić nuty zapachowe czy opinie, mój profil jest niestety zaniedbany: http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/3198/

Heloł, koleżanko alieno-waniliowa :D

frag. http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/8442/

Napij się u mnie zupki

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 09 lip 2016, 17:56

olenkasz pisze:
Cattivo pisze:Zgłaszam się :D Fragranticę mam, ale bardzo rzadko używam, głównie jak chcę sprawdzić nuty zapachowe czy opinie, mój profil jest niestety zaniedbany: http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/3198/

Heloł, koleżanko alieno-waniliowa :D

frag. http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/8442/

No widzę że dużo wspólnego mamy :P ja nie mam cierpliwości żeby wklepywać na półkę zapachy, które chciałabym mieć, albo które miałam w postaci próbek, za dużo tego.

Za to pod wpływem Twojego profilu chyba dzisiaj wyciągnę z szafki Aliena EA, dawno go nie nosiłam, mam nadzieję że nie skisł.

Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Hermiona » 09 lip 2016, 18:04

Wspaniały wątek dla mnie. Ja jestem dopiero początkująca w tym świecie pełnym zapachów. Nie mam jeszcze wyrobionego nosa i dopiero uczę się jakie zapachy mi się podobają. Właśnie szukam jakiegoś zapachu dla siebie na urodziny :D do 150 zł. Jakby któraś miała jakieś propozycje to chętnie poczytam.

A fragrantica: http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/9555/

Awatar użytkownika
olenkasz

Postautor: olenkasz » 09 lip 2016, 18:06

Hermiona pisze:Wspaniały wątek dla mnie. Ja jestem dopiero początkująca w tym świecie pełnym zapachów. Nie mam jeszcze wyrobionego nosa i dopiero uczę się jakie zapachy mi się podobają. Właśnie szukam jakiegoś zapachu dla siebie na urodziny :D do 150 zł. Jakby któraś miała jakieś propozycje to chętnie poczytam.

A fragrantica: http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/9555/

Oooo masz fioletowego jabcoka! Super :twisted: Piękny jest!

Napij się u mnie zupki

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 09 lip 2016, 18:27

olenkasz pisze:

O rany, mam sporą próbkę tego zapachu i jak po zobaczeniu nut zapachowych się napaliłam, tak już na żywo coś dziwnego ostro-gorzkiego zaczęło z niego wychodzić. Nie wiem, może to ta mirra, muszę się pochylić nad tymi perfumami znowu bo po dwóch próbach wrzuciłam je do pudełka i nie miałam ochoty mieć z nimi nic wspólnego.

Awatar użytkownika
olenkasz

Postautor: olenkasz » 09 lip 2016, 18:30

Cattivo pisze:
olenkasz pisze:

O rany, mam sporą próbkę tego zapachu i jak po zobaczeniu nut zapachowych się napaliłam, tak już na żywo coś dziwnego ostro-gorzkiego zaczęło z niego wychodzić. Nie wiem, może to ta mirra, muszę się pochylić nad tymi perfumami znowu bo po dwóch próbach wrzuciłam je do pudełka i nie miałam ochoty mieć z nimi nic wspólnego.

No zobacz, a dla mnie to jest konieczny zakup na jesień tego roku.
Planuje teraz na jesień/zimę zakupić:

-Addict
-TF, elvet Orchid
-YR, Rose Oud
-Sensuous Noir

Oto moja lista chciejstw, zacznę realizować we wrześniu :D

Napij się u mnie zupki

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 09 lip 2016, 18:34

Moja lista chciejstw to
Katy Perry Killer Queen
Beyonce Heart Rush

Agnes
BAN

Postautor: Agnes » 09 lip 2016, 18:40

A macie może do polecenia jakieś psikadło w formie mgiełki, dezodorantu w atomizerze, w przyjemnym, lekkim, letnim, owocowym zapachu?
Najbardziej owocowe perfumy, jakie mam, to: D&G Light blue i Puma Yellow
Teraz nie mogę używać perfum na szyję, bo stosuję kurację przeciwtrądzikową i perfumy powodują podrażnienia w formie czerwonych placków. Na nadgarstkach już prędzej, ale najczęściej teraz psikam na bluzkę.

Dopiero założyłam fragranticę, ale proszę link:
http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/9705/

Awatar użytkownika
olenkasz

Postautor: olenkasz » 09 lip 2016, 18:43

Agnes pisze:A macie może do polecenia jakieś psikadło w formie mgiełki, dezodorantu w atomizerze, w przyjemnym, lekkim, letnim, owocowym zapachu?
Teraz nie mogę używać perfum na szyję, bo stosuję kurację przeciwtrądzikową i perfumy powodują podrażnienia w formie czerwonych placków. Na nadgarstkach już prędzej, ale najczęściej teraz psikam na bluzkę.

Może mgiełki Victoria's Secret?
Są dość polecane, ale sama nie miałam. Mam jedną z Bath, ale smród jest okropny :x

Napij się u mnie zupki

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 09 lip 2016, 18:45

Agnes pisze:A macie może do polecenia jakieś psikadło w formie mgiełki, dezodorantu w atomizerze, w przyjemnym, lekkim, letnim, owocowym zapachu?

Ja co prawda mam podrobe za 8zl z Wispola :mrgreen: ale orginalem jest VS mgielka z Mango http://www.iperfumy.pl/victorias-secret ... tem=413269
Po prostu kocham :mrgreen:

Agnes
BAN

Postautor: Agnes » 09 lip 2016, 18:57

Właśnie myślałam o mgiełkach Victoria's Secret. W którejś drogerii widziałam je w promocji. Muszę poniuchać :D

Edit: Znalazłam! W Hebe 14 - 20 lipca, mgiełki Victoria's Secret są za 39,99 zł :D

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 09 lip 2016, 19:01

Agnes pisze:Właśnie myślałam o mgiełkach Victoria's Secret. W którejś drogerii widziałam je w promocji. Muszę poniuchać :D

Edit: Znalazłam! W Hebe 14 - 20 lipca, mgiełki Victoria's Secret są za 39,99 zł :D

Do kiedy?

Agnes
BAN

Postautor: Agnes » 09 lip 2016, 19:08

Lusia pisze:
Agnes pisze:Właśnie myślałam o mgiełkach Victoria's Secret. W którejś drogerii widziałam je w promocji. Muszę poniuchać :D

Do kiedy?

14 - 20lipca :)

A macie doświadczenie z mgiełkami z Avon i Yves Rocher?

Wróć do „Moda i Uroda”