Kosmetyki | Hity, kity i poszukiwania

Awatar użytkownika
Katina

Re: Kosmetyki | Hity, kity i poszukiwania

Postautor: Katina » 24 lut 2017, 20:26

Dziewczyny ma może któraś podkład Missha Perfect Cover i mogłaby mi powiedzieć, który odcieniem jest zbliżony do Revlonu 150 Buff (do cery tłustej i mieszanej), lepiej wziąć odcień 13 czy 21?

Awatar użytkownika
arachne

Postautor: arachne » 24 lut 2017, 20:36

Dziewczyny, stosujecie bibułki matujące? Tak/ nie, jakie firmy polecacie/ odradzacie?

Awatar użytkownika
Venin

Postautor: Venin » 25 lut 2017, 0:54

Ja zamiast bibułek używam chusteczek higienicznych :D

Dziewczyny, chcę kupić eyeliner Bobbi Brown - mogę to zrobić bezpiecznie w Douglasie, czy jest prawdopodobieństwo, że trafię na jakiś stary/źle przechowywany egzemplarz?

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 25 lut 2017, 1:19

Venin pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Dziewczyny, chcę kupić eyeliner Bobbi Brown - mogę to zrobić bezpiecznie w Douglasie, czy jest prawdopodobieństwo, że trafię na jakiś stary/źle przechowywany egzemplarz?

nie wiem jakie jest prawdopodobieństwo, zamawiałam dwa razy ten liner, moja psiapsi raz czy dwa i wszystko było ok. ogólnie nie zdarzyło mi się nic popsutego czy niezabezpieczonego, ale zamawiam online (w D, S, rossie i naturze)

arachne pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dziewczyny, stosujecie bibułki matujące? Tak/ nie, jakie firmy polecacie/ odradzacie?

odradzam essence, wibo i bobbi brown. polecam Inglota i Marion

ale i tak jeśli ktoś używa na codzień np. 6dni w tygodniu i ma przetłuaczającą cerę najbardziej polecam kupić dwa zestawy blotterazzi ;)
Ostatnio zmieniony 25 lut 2017, 1:20 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mcfassy

Postautor: Mcfassy » 25 lut 2017, 1:28

Widziałam dyskusję o trwałych pomadkach, szukam czegoś we w miarę neutralnym odcieniu, myślałam nad jakąś colourpop lub doll parts od Jeffree Stara, skąd je zamawiacie?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 25 lut 2017, 2:06

SALIX pisze:Blend it jest super! Mam i polecam. Karolina Zientek zachwalała ją na swoim kanale jako lepszą od BB

A możesz mi napisać, czy on jest też taki stosunkowo suchy jak BB? Przy 1 gąbeczce mi to jakoś szczególnie nie przeszkadzało, ale wykańczam 4 BB i teraz, żeby nałożyć podkład (nie jakiś super matujący) i korektor to muszę ze 3 razy zmoczyć gąbeczkę, bo inaczej jest to dla mnie niezbyt przyjemne...

Tak, muszę choć raz w ciągu dnia użyć. Niestety w Polsce, po wycofaniu bibułek z Perfecty (takich w rolce, kiedyś Megi je polecała), niczego dobrego nie znalazłam (bez żadnej warstwy pudrowej, dobrze wchłaniających sebum, tanich). Swoje przywożę z Ukrainy, kosztują mniej niż 10 zł i mają lusterko (bez lusterka kosztują z 5 zł za 100 szt), jak ktoś może Wam przywieźć to polecam. Można je znaleźć po wpisaniu w google матирующие салфетки via beauty. Wiem, że rada dla wybranych, ale jest to jedna z moich osobistych perełek kosmetycznych i zawsze wszyscy podziwiają to różowe lustereczko, jak wyciągam :D

Awatar użytkownika
szatanica

Postautor: szatanica » 25 lut 2017, 9:20

Katina pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dziewczyny ma może któraś podkład Missha Perfect Cover i mogłaby mi powiedzieć, który odcieniem jest zbliżony do Revlonu 150 Buff (do cery tłustej i mieszanej), lepiej wziąć odcień 13 czy 21?

Nie wiem jak 13, ale 21 jest bardzo... siny? Ciężko to określić, ale mam odcienie 21 i 23 i to nie są kremy wpadające w żółte tony, a raczej w sino-blade. Wydaje mi się, że 21 jest taki jak 150 Revlon, ja na co dzień jestem odcieniem 52 z Bourjois i 180 z Revlon i mam Misshę 23, chociaż teraz to jestem bledsza i może coś między Revlon 150 a 180.
Poczytaj.

"What if the way we started made it something cursed from the start?"

Awatar użytkownika
arachne

Postautor: arachne » 25 lut 2017, 10:17

ktrzn pisze:

ale i tak jeśli ktoś używa na codzień np. 6dni w tygodniu i ma przetłuaczającą cerę najbardziej polecam kupić dwa zestawy blotterazzi ;)

Macie dużą siłę przebicia, poszperałam chwilę w necie i dziś zawitam do Sephory :hahaha:

Awatar użytkownika
szatanica

Postautor: szatanica » 25 lut 2017, 12:08

Zrobiłam swatche, nie mam co prawda 150 z Revlon, ale od lewej masz Rimmel Wake me up 100 (na twarzy nie wypada taki pomarańczowy), Misshę Perfect Cover 21, Misshę PC 23, Revlon 180 i Bourjois CC 32. Mam nadzieję, że to coś naświetli w kwestii koloru, te kremy z Misshy według mnie dość mocno rozjaśniają cerę no i właśnie minusem dla mnie jest to, że nie mają żółtego pigmentu (przynajmniej te dwa odcienie), ale jeśli takiego nie szukasz, to będą ok.

Obrazek
Poczytaj.

Awatar użytkownika
Venin

Postautor: Venin » 25 lut 2017, 12:39

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Venin pisze:zobacz cytowaną wiadomość

nie wiem jakie jest prawdopodobieństwo, zamawiałam dwa razy ten liner, moja psiapsi raz czy dwa i wszystko było ok. ogólnie nie zdarzyło mi się nic popsutego czy niezabezpieczonego, ale zamawiam online (w D, S, rossie i naturze)

odradzam essence, wibo i bobbi brown. polecam Inglota i Marion

Jak oceniasz te eyelinery? :) I jakie masz kolory? Ja nie ukrywam, że zainteresowałam się nimi właśnie ze względu na kolory - Patina i Black Mauve Shimmer.

Awatar użytkownika
Katina

Postautor: Katina » 25 lut 2017, 12:49

szatanica pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Zrobiłam swatche, nie mam co prawda 150 z Revlon, ale od lewej masz Rimmel Wake me up 100 (na twarzy nie wypada taki pomarańczowy), Misshę Perfect Cover 21, Misshę PC 23, Revlon 180 i Bourjois CC 32. Mam nadzieję, że to coś naświetli w kwestii koloru, te kremy z Misshy według mnie dość mocno rozjaśniają cerę no i właśnie minusem dla mnie jest to, że nie mają żółtego pigmentu (przynajmniej te dwa odcienie), ale jeśli takiego nie szukasz, to będą ok.

Obrazek

Dziekuje Ci bardzo, szukam wlasnie czegos neutralnego, nie wpadajacego tak w zolte tony jak np. bourjois :-)

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 25 lut 2017, 12:54

Dziewczyny, skończył mi się niedawno LRP effeclar. Chyba już za późno na kupno nowego? Nie wiem czym ratować moją twarz w nadchodzącą porę roku :( a co chwile wyskakuje mi coś nowego ;(

Awatar użytkownika
Lusia

Re: RE: Re: Kosmetyki | Hity, kity i poszukiwania

Postautor: Lusia » 25 lut 2017, 13:19

benz pisze:Dziewczyny, skończył mi się niedawno LRP effeclar. Chyba już za późno na kupno nowego? Nie wiem czym ratować moją twarz w nadchodzącą porę roku :( a co chwile wyskakuje mi coś nowego ;(

Bielenda serum korygujace albo tonik norel. Tylko i tak musisz uważać na słońce.

Wysłane z mojego HTC Desire 530 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
szatanica

Postautor: szatanica » 25 lut 2017, 14:21

szatanica pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Obrazek

Dziekuje Ci bardzo, szukam wlasnie czegos neutralnego, nie wpadajacego tak w zolte tony jak np. bourjois :-)

No to Missha Ci się spodoba :)
Poczytaj.

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 25 lut 2017, 16:37

Lusia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
benz pisze:Dziewczyny, skończył mi się niedawno LRP effeclar. Chyba już za późno na kupno nowego? Nie wiem czym ratować moją twarz w nadchodzącą porę roku :( a co chwile wyskakuje mi coś nowego ;(

Bielenda serum korygujace albo tonik norel. Tylko i tak musisz uważać na słońce.

Który z tych dwóch toników: https://www.douglas.pl/douglas/Piel%25C4%2599gnacja-Twarz-Oczyszczanie-Norel-Dr-Wilsz-Mandelic-Acid-Tonik-%C5%BCelowy-z-kwasem-migda%C5%82owym_productbrand_3000076722.html czy ten:
https://www.douglas.pl/douglas/productbrand_899962.html?trac=pl.01sh.goo.shopping.douglas_pl_pla.pla_all.000000&wt_cc4=marin_bid&wt_cc1=&mkwid=sc1QOL9oB_dc&pcrid=94893473176 ? Będę musiała go jak coś chyba zamawiać z n eta, w moich douglasach to produkt widmo XD

Awatar użytkownika
Venin

Postautor: Venin » 25 lut 2017, 16:49

NO NIE, Black Mauve okazał się być fioletowy, natomiast Patinę WYCOFALI (a jeszcze dziś ten odcień był dostępny na stronie) ;| Jedyny interesujący mnie kolor, w Macu samo badziewie, jakie firmy mają jeszcze dobre eyelinery w żelu, bo mnie coś strzeli zaraz?

Może wymagania też mam spore, głównie co do koloru, bo chcę chłodnego, ciemnego brązu z drobinkami (coś jak mój ukochany niegdyś London baby z Essence), ale bez przesady, żeby do 150zł nie móc nic znaleźć?
Ostatnio zmieniony 25 lut 2017, 18:00 przez Venin, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 25 lut 2017, 17:32

benz pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Który z tych dwóch toników: https://www.douglas.pl/douglas/Piel%25C4%2599gnacja-Twarz-Oczyszczanie-Norel-Dr-Wilsz-Mandelic-Acid-Tonik-%C5%BCelowy-z-kwasem-migda%C5%82owym_productbrand_3000076722.html czy ten:
https://www.douglas.pl/douglas/productbrand_899962.html?trac=pl.01sh.goo.shopping.douglas_pl_pla.pla_all.000000&wt_cc4=marin_bid&wt_cc1=&mkwid=sc1QOL9oB_dc&pcrid=94893473176 ? Będę musiała go jak coś chyba zamawiać z n eta, w moich douglasach to produkt widmo XD

Ten z kwasem migdalowym. Tylko ja go stosuje jak serum, bo mi szkoda tak na wacik :brzydal: Tonik ma zelowa konsystencje, wiec ja go sobie przelalam troszke do buteleczki z aplikatorem po serum i aplikuje na skore.

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 25 lut 2017, 19:03

benz pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ten z kwasem migdalowym. Tylko ja go stosuje jak serum, bo mi szkoda tak na wacik :brzydal: Tonik ma zelowa konsystencje, wiec ja go sobie przelalam troszke do buteleczki z aplikatorem po serum i aplikuje na skore.

Myślę, że nie ustrzelę go nigdzie indziej stacjonarnie, więc zamówię z douglasa. I tak, też będę go stosować jako serum, haha :banan: dzięki za polecenie, bo serum Bielendy działa cuda, ale po pewnym czasie musiałam odstawić bo strasznie mnie po nim wysypywało. A że stosowałam go przed LRP to jeszcze za krótką przerwę mam :D

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 25 lut 2017, 19:37

Możesz odebrać osobiście w Douglasie. Z kodem 024tzpl będziesz miała 11% zniżki. Poczekaj do poniedziałku, jak dorzuca fajne próbki.
W D niezmiennie stacjonarnie dostaję Erisy. Kupuję ostatnio Yope, bo miałam bon i był w promocji, a babka mi dorzuca Eriska z komentarzem: będzie mocny krem dla mamy :-D

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
koainka
Kontaktowanie:

Postautor: koainka » 25 lut 2017, 21:00

elorap pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Możesz odebrać osobiście w Douglasie. Z kodem 024tzpl będziesz miała 11% zniżki. Poczekaj do poniedziałku, jak dorzuca fajne próbki.
W D niezmiennie stacjonarnie dostaję Erisy. Kupuję ostatnio Yope, bo miałam bon i był w promocji, a babka mi dorzuca Eriska z komentarzem: będzie mocny krem dla mamy :-D

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Do 6.03 jest -20% na kosmetyki do pielęgnacji twarzy.

Wróć do „Moda i Uroda”