"Baśka miała fajny biust.."czyli wszystko o piersiach i biustonoszach.

Awatar użytkownika
Olcia

Re: "Baśka miała fajny biust.."czyli wszystko o piersiach i biustonoszach.

Postautor: Olcia » 08 sie 2016, 19:15

Timon i Pumba pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Wpisz sobie w google brafitting i nazwę miejscowości, poczytaj opinie i wtedy się przejdź do wybranego salonu.

Wiem, że może to głupie pytanie, ale czy brafitting jest płatny? Czy "zmusza" mnie on do kupienia bielizny w danym salonie?

:torba:

podpucha

Postautor: podpucha » 08 sie 2016, 19:16

Olcia pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Wpisz sobie w google brafitting i nazwę miejscowości, poczytaj opinie i wtedy się przejdź do wybranego salonu.

Wiem, że może to głupie pytanie, ale czy brafitting jest płatny? Czy "zmusza" mnie on do kupienia bielizny w danym salonie?

:torba:

Nie :) To usługa bezpłatna :)

Agnes
BAN

Postautor: Agnes » 09 sie 2016, 21:01

Jeśli przez sieciówki rozumiesz sklepy odzieżowe z asortymentem od ubrań po buty i inne pierdoły - to mają przede wszystkim bardzo ograniczoną rozmiarówkę (nie jestem w stanie tam nic kupić - a szkoda bo to zwykle tanizna) i nikt Ci tam w sprawie rozmiaru bielizny nie doradzi. W Triumphie nigdy nie byłam, ale kojarzą mi się z nim słabe opinie na temat dostępności rozmiarów (chyba nie mają za bardzo małych obwodów?). Co nie oznacza że w Twoim przypadku będzie tak samo - ale jak nie wiesz na co zwracać uwagę to warto się przejść do brafitterki. A gdzie później będziesz robić zakupy to już według mnie jeden pies :D

Rozmiar rozmiarowi nierówny, fason fasonowi nierówny - u mnie to bardzo dobrze widać i nawet podając niby właściwy rozmiar przy niektórych modelach okazuje się niewypałem :torba: Jak podasz wymiary, które sama ustaliłaś to dostaniesz pewnie kilka egzemplarzy do przymierzenia w celu ustalenia właściwego rozmiaru.

Co do wstydu... :D
Obrazek

A tak serio to zobacz w opiniach czy oprócz błędów w samym doborze bielizny nie przewija się coś o braku poszanowania intymności czy jakkolwiek by tego nie nazwać. Ja sprawdzam też fotki salonu - żeby zobaczyć gdzie są przymierzalnie, czy w jakiejś wydzielonej części sklepu. A wszystko przez to że raz mi się zdarzyło że po pierwsze - przymierzalnie były co prawda w tylnej części sklepu ale obok kasy i części asortymentu, po drugie jaśnie pani brafitterka zamiast zajrzeć za kotary odsłaniała całe nie zważając na to że w sklepie są też inne osoby :saw: po trzecie nie raczyła łaskawie zapytać czy już stanik założyłam i może zobaczyć. Zabić to za mało.

Zgadzam się, ja w sieciówkach zajrzałam tylko raz i już jak zobaczyłam tę rozmiarówkę, to wiedziałam, że nie mam co tam szukać.
Co do wstydu, ja w bikini nigdy bym nie wyszła. W ogóle stroju kąpielowego nie miałam na sobie 13 lat :szok: A jeśli już bym jakimś cudem ubrała, to jednoczęściowy, który zatuszowałby mój paskudny brzuch. On nie nadaje się do pokazywania.
A taką brafitterkę to tylko :gun: Ja nie pozwalam nawet swojej mamie się zobaczyć w samej bieliźnie, bo mnie to krępuje. Bez skrępowania może mnie zobaczyć w bieliźnie tylko lekarz, pielęgniarka i mój mężczyzna :torba:

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 09 sie 2016, 21:07

Mnie kiedyś za kotarę w przymierzalni wlazł mały chłopczyk. Zanim zdążyłam się zakryć bo akurat byłam tylko w staniku mierząc bluzkę, zaczął się w tę kotarę okręcać i kilka osób ze sklepu mnie tak zobaczyło bo kotara się przesunęła.
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 08 wrz 2016, 17:01

Pomysł na zastosowanie zardzewiałego spinacza.
Załączniki
G1YktkpTURBXy9jMDdjM2QxNWU0ODI5M2IyNDhhMzAxN2U3YjRhMTY4Zi5qcGeTlQLNAxQAwsOVAgDNAvjCw5UH2TIvcHVsc2Ntcy9NREFfLzFkNzRjYjQxNzA1OTUwNDM2NjI5Y2FiZDYwNmY1MGY2LnBuZwfCAA.jpg
G1YktkpTURBXy9jMDdjM2QxNWU0ODI5M2IyNDhhMzAxN2U3YjRhMTY4Zi5qcGeTlQLNAxQAwsOVAgDNAvjCw5UH2TIvcHVsc2Ntcy9NREFfLzFkNzRjYjQxNzA1OTUwNDM2NjI5Y2FiZDYwNmY1MGY2LnBuZwfCAA.jpg (57.28 KiB) Przejrzano 2772 razy
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 08 wrz 2016, 17:08

Franka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Zwykły się nie nada, musi być zardzewiały? :P No a poza tym to na zdjęciu efektu nie ma, bo stanik jest widoczny mimo wszystko.
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 08 wrz 2016, 17:13

empress pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Zwykły się nie nada, musi być zardzewiały? :P No a poza tym to na zdjęciu efektu nie ma, bo stanik jest widoczny mimo wszystko.

Myślę, że specjalnie do zdjęcia dali koronkową koszulkę aby było widać co się dzieje z ramiączkami, że jednak są i, że jest tam spinacz.
Niezardzewiały to jeszcze można do dokumentów użyć. Spinanie zardzewialym to nieeleganckie i może rudą plamę na papierze zrobić.

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 08 wrz 2016, 17:27

Myślę, że specjalnie do zdjęcia dali koronkową koszulkę aby było widać co się dzieje z ramiączkami, że jednak są i, że jest tam spinacz.
Niezardzewiały to jeszcze można do dokumentów użyć. Spinanie zardzewialym to nieeleganckie i może rudą plamę na papierze zrobić.

No ale zardzewiały ubranie zabarwić też może. Poza tym czy rdza jest bezpieczna dla skóry?
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

M.in

Postautor: M.in » 08 wrz 2016, 17:47

No nie wiem. Wolała bym zardzewiały spinacz na papierze niż na ciele.

Awatar użytkownika
Venin

Postautor: Venin » 09 wrz 2016, 1:38

Ja zardzewiale spinacze bym po prostu wyrzucila... :D

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 09 wrz 2016, 2:47

Prawie czuje, jak te ostre końcówki się wbijają w plecy.

M.in

Postautor: M.in » 10 wrz 2016, 14:26

Venin pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja zardzewiale spinacze bym po prostu wyrzucila... :D

A to swoją drogą. :P

Awatar użytkownika
nulca

Postautor: nulca » 28 wrz 2016, 14:50

Dziewczyny, używacie kremów/balsamów do biustu? Polecicie jakiś, który się dobrze sprawdza? :)

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 28 wrz 2016, 23:05

nulca pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dziewczyny, używacie kremów/balsamów do biustu? Polecicie jakiś, który się dobrze sprawdza? :)

Ja używałam wielu. Jednak poza nawilżeniem, natłuszczeniem tak jak reszty ciała innymi balsamami nic u mnie się nie poprawiło w wyglądzie biustu.
Wszystkie te obietnice na opakowaniach, w reklamach, na poprawę wyglądu, jędrność w moim przypadku nie sprawdziły się.
Jedynie miałam przyjemność gładkiej, wypielęgnowanej skóry.

podpucha

Postautor: podpucha » 29 wrz 2016, 9:15

Ja jak używałam to używałam tych od Eveline. Ino ja mam wielkie wymiona i na ujędrnienie to tylko mechaniczne naciągnięcie by pomogło, więc efektów nie widziałam :) Ale piersi były bardzo gładkie, mięciutkie i takie miłe w dotyku, jeśli wiesz co mam na myśli :D

Awatar użytkownika
nulca

Postautor: nulca » 29 wrz 2016, 10:44

podpucha pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ja jak używałam to używałam tych od Eveline. Ino ja mam wielkie wymiona i na ujędrnienie to tylko mechaniczne naciągnięcie by pomogło, więc efektów nie widziałam :) Ale piersi były bardzo gładkie, mięciutkie i takie miłe w dotyku, jeśli wiesz co mam na myśli :D

Wiem, właśnie o taki efekt mi chodzi, bo nie liczę na nic więcej :-D zwykłe balsamy są dla mnie za ciężkie i zapychają. Wypróbuję Eveline, ale może ktoś jeszcze coś innego poleci :)

Brabella

Postautor: Brabella » 30 maja 2017, 11:17

Na okres ciąży polecam biustonosz bezszwowy z Zalando Cache Coeur. Wygodny jak stanik sportowy, a jednak fajniej uszyty, dobrze trzyma biust i jednocześnie nie uciska. Jestem z niego bardzo zadowolona.

kk001

Postautor: kk001 » 10 lip 2018, 19:17

Nie polecam kupowania takich rzeczy w sieciówkach !!Może będą tanie .Na tym kończą się pozytywy. SPAM zakupy średnio mają sens bo przecież biustonosz kupujemy ,żeby ładnie układały biust a niejednokrotnie spotkałam się z swoim widokiem deski po przymierzeniu jednego z takich egzemplarzy
Ostatnio zmieniony 10 lip 2018, 19:30 przez Kumiho, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Spam

Wróć do „Moda i Uroda”