Kosmetyki | Hity, kity i poszukiwania

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Re: Kosmetyki | Hity, kity i poszukiwania

Postautor: Kumiho » 01 paź 2018, 17:50

A ja odebrałam dzisiaj moją paletkę Sugarpill Oh Honey i jestem zachwycona - nie dość, że paletka Trixie Mattel to jest idealna do codziennego użytku. Tylko pomadka zupełnie nie dla mnie, ale całą resztę biere <3
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 01 paź 2018, 21:18

W niemieckim Douglasie pojawiły się kosmetyki The Ordinary, więc możliwe, ze i do nas trafią.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 02 paź 2018, 19:21

Hermiona pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Polecicie prosze trwala kredke do ust w kolorze zblizonym do nich, tak zebym mogla je tylko lekko obrysowac i np nalozyc pomadke ochronna? do 100 zl :D

Zależy jaki masz naturalny kolor ust - na mnie naturalnie wyglada np kredka Ever z NYX i Slow Burn z Marc Jacobs. Edit: jeszcze NYX Natural jest spoko, choć na mnie wychodzi lekko zbyt szaro.
Ostatnio zmieniony 02 paź 2018, 19:41 przez Kumiho, łącznie zmieniany 1 raz.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Hermiona » 02 paź 2018, 21:35

Myslalam nad tym kolorem z Marc Jacobs, bede musiala przejsc sie do Sephory jednak bo przez internet ciezko :( Na szybko kupilam kilka kredek z GR, na pewno sie przydadza.
Ostatnio zmieniony 02 paź 2018, 21:36 przez Hermiona, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 03 paź 2018, 11:12

GR ma moim zdaniem nienaturalne kolory

ja mogę polecić do kolory do ust czerwonawych i tu najlepiej sprawdza się konturówka z vipery w kolorze coral

natomiast ja nie mam typowego koloru ust. Do takich typowych, różowych ust, które nie są ani blade, ani ciemne, ani nie wpadają w brzoskwinie najbardziej uniwersalne są moim zdaniem MAC dervish i inglot 74. Dla takich jaśniejszych jest konturówka z essence niestety nie kojarzę numeru

co do samych konturówek to najbardziej naturalne kolory ma moim zdaniem Mac, Inglot, Lumene i Gosh. Nie są to najlepsze konturówki na rynku, niestety o takie w kolorze typowych ust jest trudno, łatwiej znaleźć ładną czerwień...

Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Hermiona » 03 paź 2018, 19:47

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
GR ma moim zdaniem nienaturalne kolory

ja mogę polecić do kolory do ust czerwonawych i tu najlepiej sprawdza się konturówka z vipery w kolorze coral

natomiast ja nie mam typowego koloru ust. Do takich typowych, różowych ust, które nie są ani blade, ani ciemne, ani nie wpadają w brzoskwinie najbardziej uniwersalne są moim zdaniem MAC dervish i inglot 74. Dla takich jaśniejszych jest konturówka z essence niestety nie kojarzę numeru

co do samych konturówek to najbardziej naturalne kolory ma moim zdaniem Mac, Inglot, Lumene i Gosh. Nie są to najlepsze konturówki na rynku, niestety o takie w kolorze typowych ust jest trudno, łatwiej znaleźć ładną czerwień...

Dziekuje, zerkne na Mac i Inglot :)

Awatar użytkownika
Veritaserum

Postautor: Veritaserum » 06 paź 2018, 12:21

Myślę, że to się kwalifikuje do "poszukiwań" - jeżeli ktoś chciał wypróbować puder Airspun, to w końcu się pojawił na Cosibella.

Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Hermiona » 06 paź 2018, 19:26

Veritaserum pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Myślę, że to się kwalifikuje do "poszukiwań" - jeżeli ktoś chciał wypróbować puder Airspun, to w końcu się pojawił na Cosibella.

Dzieki za informacje, zamowiony :)

Awatar użytkownika
Veritaserum

Postautor: Veritaserum » 10 paź 2018, 16:50

Hermiona pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Veritaserum pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Dzieki za informacje, zamowiony :)

Mój dzisiaj dotarł, niby byłam świadoma tego jaki ma zapach, a mimo to mnie zabił... Sam puder na pierwsze wrażenie całkiem fajny, tylko polecam uważać przy otwieraniu pudełka, bo mi się trafił z odklejoną folią i wszystko w środku było rozsypane.

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 11 paź 2018, 16:58

Kurcze, nie myślałam, że to kiedyś napiszę, bo oprócz kredki do brwi to kosmetyki ABH lubię ze względów sentymentalnych a nie jakościowyc, ale Norvina to chyba mój paletkowy hit roku będzie. Tak mi ta paleta przypasowała, że katuję ją dzień w dzień :D

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 11 paź 2018, 17:07

a ja sobie właśnie uświadomiłam że jak dotąd mam może ze 3 hity tego roku, bo w większości przypadków używam/kupuję hity z poprzednich lat :D

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 11 paź 2018, 17:13

U mnie w kolorówce hitów odkrytych w tym roku też co kot napłakał, w pielęgnacji też może 3 rzeczy. W sumie rok się kończy to by wypadało poprzeglądać zbiory :D

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 11 paź 2018, 17:18

u mnie te 3 to łącznie kolorówka z pielęgnacją
z drugiej strony bubli tez mało, większość fajna, ale niehitowa. z wielu kategorii juz niczego nie szukam w najbliższym czasie, ale są takie że jeszcze bez ideałów więc będą testy :)

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 11 paź 2018, 17:24

U mnie oprócz właśnie przewagi kosmetyków dobrych, ale nie hitowych mam parę hitów życia, które w 2018 spadło z podium (ekhm, KVD ale nie tylko) :brzydal:

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 11 paź 2018, 17:28

ja jak tak patrzę po kategoriach to gdzieś 3/4 ulubieńców to 2-3, a w pielęgnacji często i 5 opakowanie :brzydal:

cała nadzieja w tym że mi się jakoś drastycznie potrzeby nie zmienią

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 12 paź 2018, 12:21

u mnie też w tym roku jak na razie max 5/6 hitów, posucha straszna, albo kierowanie się bezpiecznymi opcjami i ciągłe kupowanie tego samego xD

podpucha

Postautor: podpucha » 12 paź 2018, 12:25

Dziewczyny, a tak w temacie palet to polecacie jakieś mini paletki z 4 czy tam 5 kolorami? Jakieś takie uniwersalne żeby były, tak aby móc zrobić sobie makijaż dzienny i wieczorny.

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 12 paź 2018, 12:29

podpucha pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dziewczyny, a tak w temacie palet to polecacie jakieś mini paletki z 4 czy tam 5 kolorami? Jakieś takie uniwersalne żeby były, tak aby móc zrobić sobie makijaż dzienny i wieczorny.

Hm, jeśli chcesz małą paletkę uniwersalną to w moim odczuciu najlepiej ją skomponować samodzielnie (np z cieni glam od Hani).

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 12 paź 2018, 14:56

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
U mnie w kolorówce hitów odkrytych w tym roku też co kot napłakał, w pielęgnacji też może 3 rzeczy. W sumie rok się kończy to by wypadało poprzeglądać zbiory :D

U mnie to samo, dużo sprawdzonych rzeczy, sporo takich solidnych nowości, ale nie żeby mi życie przewróciły do góry nogami. Stabilnie, ale bez fajerwerków, jak tak sobie próbuję podsumować.
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 12 paź 2018, 17:44

podpucha pisze:zobacz cytowaną wiadomość

któraś z make up atelier paris

https://i.ytimg.com/vi/lHRoJlQjYno/maxresdefault.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-6Y0LMecysgw/WH6bwqYLnoI/AAAAAAAAHrg/iQFu9RO-sjArAUVHtIrrTVnXrNhCr2XFgCLcB/s1600/map%2Bt22.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-qhawxgDRQks/Vi57fY_xCYI/AAAAAAAAkBU/vibfvwC0oBs/s1600/_DSC0910.jpg

Glam shopu w takiej roli nie polecam, raczej jako akcenty, trzeba czytać opinie o konkretnych odcieniach

Wróć do „Moda i Uroda”