Kosmetyki | Hity, kity i poszukiwania

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Re: Kosmetyki | Hity, kity i poszukiwania

Postautor: SALIX » 26 lis 2017, 16:24

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Nicolette222 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dziewczyny polecacie coś z Avon? Lata już u nich nie kupowałam i nie wiem czy na coś się skusić;)

hm niedługo Święta. Avon ma ładne zapaszki świąteczne np. mydeł w płynie

ogólnie nie jestem jakąś wielką fanką marki, ale z kolorówki mają porządny spray do utrwalania makijażu i kredki żelowe (do powiek) - miałam dwie z tej nowej serii Mark, spokojnie mogą konkurować z moimi ulubieńcami w tej kategorii (Urban Decay)

czy te żelowe kredki to nie są SuperShocki pod inną grafiką? Jeśli tak, to również polecam, miałam kilka kolorów i były super. Z Avonu lubię też pomadki, nie są to jakieś super trwałe nie wiadomo jakie cuda, ale mają dużo kolorów w bardzo niskich cenach i ładnych opakowaniach.
Lakiery do paznokci są straszne.
Insta
Blog podróżniczy Wilno: Plac Ratuszowy, kuchnia i spacer po centrum
Piekę słodkie Sernik cioci Joli

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 26 lis 2017, 16:27

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dziewczyny polecacie coś z Avon? Lata już u nich nie kupowałam i nie wiem czy na coś się skusić;)

ogólnie nie jestem jakąś wielką fanką marki, ale z kolorówki mają porządny spray do utrwalania makijażu i kredki żelowe (do powiek) - miałam dwie z tej nowej serii Mark, spokojnie mogą konkurować z moimi ulubieńcami w tej kategorii (Urban Decay)

czy te żelowe kredki to nie są SuperShocki pod inną grafiką? Jeśli tak, to również polecam, miałam kilka kolorów i były super. Z Avonu lubię też pomadki, nie są to jakieś super trwałe nie wiadomo jakie cuda, ale mają dużo kolorów w bardzo niskich cenach i ładnych opakowaniach.

Tak, powiedziałabym, że nawet lepsze, bo ''rysik'' ten sam, a jakoś tak lepiej się temperują

w pomadkach z Avonu fajne jest jeszcze to, że można brać próbki (poprawcie mnie jesli nieaktualne). Kiedyś Hania digital zrobiła filmik na swoim prywatnym kanale o jednej serii (niestety nie pamiętam szczegółów) - kolory były super, niektóre były kolorystycznymi odpowiedniki MACowych

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 26 lis 2017, 16:32

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Tak, powiedziałabym, że nawet lepsze, bo ''rysik'' ten sam, a jakoś tak lepiej się temperują

w pomadkach z Avonu fajne jest jeszcze to, że można brać próbki (poprawcie mnie jesli nieaktualne). Kiedyś Hania digital zrobiła filmik na swoim prywatnym kanale o jednej serii (niestety nie pamiętam szczegółów) - kolory były super, niektóre były kolorystycznymi odpowiedniki MACowych

tak, chyba jeszcze można, sąsiadka tym handluje i czasami podrzucała mi całe pudełka do przetestowania kolorów. Muszę do niej w takim razie podbić z prośbą o zamówienie tych kredek :mrgreen:
Insta

cat

Postautor: cat » 26 lis 2017, 17:14

Kredki żelowe są super, a ja też lubię te glimmerstick, szczególnie kolor Sugarplum fairy i Brown sugar. Wyjątkowo łatwo się nimi maluje kreski, są trwałe, zaraziłam nimi koleżankę i mamę i obie mówią, że to jedyne kredki które im się sprawdzają.
Lubię też szminki, jeśli ktoś nie oczekuje super trwałości, to polecam kolor Totally twig, bardzo ładny, Toasted rose to taki idealny różowawy nudziak i Tea rose z serii nawilżającej.

Nicolette222

Postautor: Nicolette222 » 26 lis 2017, 17:17

Bardzo dziękuję za podpowiedzi;) coś tam sobie zamówię;D

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 26 lis 2017, 17:20

cat pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kredki żelowe są super, a ja też lubię te glimmerstick, szczególnie kolor Sugarplum fairy i Brown sugar. Wyjątkowo łatwo się nimi maluje kreski, są trwałe, zaraziłam nimi koleżankę i mamę i obie mówią, że to jedyne kredki które im się sprawdzają.
Lubię też szminki, jeśli ktoś nie oczekuje super trwałości, to polecam kolor Totally twig, bardzo ładny, Toasted rose to taki idealny różowawy nudziak i Tea rose z serii nawilżającej.

miałam ten kolor, jest naprawdę śliczny :ok:
Insta

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 26 lis 2017, 18:27

nawet nie patrz jak coś na tusze do rzęs - cioci koleżanka jest konsultantką i czasem dawała mi jakieś nowości - tusze były zawsze mega gęste i śmierdziały. Inna koleżanka, która zamawia kosmetyki z innego źródła też narzeka, że od pewnego czasu przychodzą jej starocie.

Ja lubię od nich tylko i wyłącznie żele pod prysznic - konwaliowy wygrywa! no i mgiełki do ciała są ok [zielona herbata oraz arbuz] - ja używałam ich do spsikania się przed treningiem - fajnie orzeźwiają ;)

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 26 lis 2017, 19:50

Moja mama, która jest dość wybredna w kwestii cieni i nie znosi Inglotów od jakiegoś czasu robi dwoma Glamami swój bazowy makijaż i też jest bardzo zadowolona

O! I ja właśnie do tego dążę :twisted:
Teraz robię dwoma Pupami (jakkolwiek by to nie zabrzmiało) :cojest:
Inglotów nigdy nie miałam, więc nie chwytam tych porównań, bo używam jeszcze tylko Shiseido i Guerlaina (i ew. Buttermilka Clinique jako bazy do rozcierania albo połyskliwego cielaka Artdeco :serce:) i, oprócz jednego kremowego Maybellina, to tyle z moich cieni.

Avona lubiłam tylko taki krem-maskę z kwasami do stóp z linii Spa.
Ostatnio zmieniony 26 lis 2017, 19:54 przez Axis mundi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 26 lis 2017, 20:05

Axis mundi pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Moja mama, która jest dość wybredna w kwestii cieni i nie znosi Inglotów od jakiegoś czasu robi dwoma Glamami swój bazowy makijaż i też jest bardzo zadowolona

O! I ja właśnie do tego dążę :twisted:
Teraz robię dwoma Pupami (jakkolwiek by to nie zabrzmiało) :cojest:
Inglotów nigdy nie miałam, więc nie chwytam tych porównań, bo używam jeszcze tylko Shiseido i Guerlaina (i ew. Buttermilka Clinique jako bazy do rozcierania albo połyskliwego cielaka Artdeco :serce:) i, oprócz jednego kremowego Maybellina, to tyle z moich cieni.

Avona lubiłam tylko taki krem-maskę z kwasami do stóp z linii Spa.

u Hani jasnych i średnich chłodnych brązów niestety w stałej kolekcji chyba brak :(
zestaw mojej mamy to mokry beton i fiołek (nie jest fiołkowy nic a nic, ale te nazwy często są od czapy)

z Pupy miałam chyba tulko tusz i był zdecydowanie do pupy :mrgreen:
a jeśli chodzi o tę maskę krem z avonu to moje stopy nie zaznały, ale znam dwie wierne fanki :twisted:

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 26 lis 2017, 20:12

Bo tusze takie są. Ja mam prehistoryczne cienie, sprzed ery wypiekanych. Były genialne, potem Pupa przestała je robić i przerzuciła się na badziewne wypiekane, więc zrobiłam sobie zapas i :dupa: wypięłam się na Pupę (jakkolwiek by to nie zabrzmiało ;)
Ostatnio zmieniony 26 lis 2017, 20:14 przez Axis mundi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 26 lis 2017, 20:17

Axis mundi pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Bo tusze takie są. Ja mam prehistoryczne cienie, sprzed ery wypiekanych. Były genialne, potem Pupa przestała je robić i przerzuciła się na badziewne wypiekane, więc zrobiłam sobie zapas i :dupa: się na Pupę (jakkolwiek by to nie zabrzmiało ;)

a to wszystko wyjaśnia. :box: byłam zaskoczona że tak mi do zakupów dali nie dość, że dwie miniatury pielęgnacji to jeszcze pełnowymiarowy tusz. wszystkie trzy buble jakich mało :hahaha:

Awatar użytkownika
mandalina

Postautor: mandalina » 27 lis 2017, 17:09

Boże dziewczyny, przychodzę z hymnem pochwalnym dla cieni Nabla, które okazały się jedną z lepszych kosmetycznych inwestycji ostatniego czasu :love:
Water dream daje efekt mokrej powieki, miliona delikatnych drobinek, no coś cudownego, od dłuższego czasu szukałam czegoś takiego, a nigdzie nie widziałam. A Alchemy i Selfish... absolutnie piękne! :serce:
Jak szukałyście czegoś podobnego, albo zastanawiałyście się nad cieniami Nabla to nie ma co dumać, bo warto :brzydal:

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 27 lis 2017, 17:35

Dziewczyny, a co myslicie o Hudzie? Rose gold edition?
Czaję się na nią na stronie Sephory, ale w sumie nie wiem czy warto, czy nie lepiej wybrać coś innego ? ;) [cena nie gra roli, to ma być prezent]

Awatar użytkownika
Adamantium

Postautor: Adamantium » 27 lis 2017, 19:44

benz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Czaję się na nią na stronie Sephory, ale w sumie nie wiem czy warto, czy nie lepiej wybrać coś innego ? ;) [cena nie gra roli, to ma być prezent]

bardzo lubię, cienie fajnie napigmentowane, ładnie sie blenduja, a te foliowe np. na srodek powieki - miodzio. Ja polecam :)

dunia

Postautor: dunia » 27 lis 2017, 22:08

widziałam opinię Ady Grotkowskiej, że jest dupe tej paletki w Makeup Revolution, to jedna z tych czekoladek :) i wypowiadała się na jej temat bardzo pochlebnie, nawet w ten sposób że może zastąpić Hudę. natomiast jeśli na prezent i cena nie gra roli, to może Cheek Parade z Benefit? 2 bronzery i 3 róże, wszystkie pełnowymiarowe, naprawdę super paleta, fajnie wygląda

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 27 lis 2017, 22:35

dunia pisze:zobacz cytowaną wiadomość

widziałam opinię Ady Grotkowskiej, że jest dupe tej paletki w Makeup Revolution, to jedna z tych czekoladek :) i wypowiadała się na jej temat bardzo pochlebnie, nawet w ten sposób że może zastąpić Hudę. natomiast jeśli na prezent i cena nie gra roli, to może Cheek Parade z Benefit? 2 bronzery i 3 róże, wszystkie pełnowymiarowe, naprawdę super paleta, fajnie wygląda

Chodzi mi o palety do oczu, bo w kwestii bronzera jestem wierna od lat benefitowi. A naked do makijażu oka mi już trochę się znudził :D

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 29 lis 2017, 16:21

Zachorowałam na limitkę- rozświetlacz Burberry i na pomadkę matową Military red, niedostępną akurat teraz w s.
Boże jakie te kosmetyki są bajeczne :love:
http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/Rozswietlacze/Silver-Shimmer-Puder-rozswietlajacy/P3126023
http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/Pomadki/Lip-Velvet-Pomadka-do-ust/P2261028?skuId=361779

:mdleje: :mdleje:
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Nicolette222

Postautor: Nicolette222 » 29 lis 2017, 16:29

Dziewczyny miała któraś z was cienie Mystik Warsaw (Kontigo) jest na nie dzisiaj -50 i nie wiem czy są coś warte;)

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 29 lis 2017, 17:03

amelj pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Zachorowałam na limitkę- rozświetlacz Burberry i na pomadkę matową Military red, niedostępną akurat teraz w s.
http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/Rozswietlacze/Silver-Shimmer-Puder-rozswietlajacy/P3126023
http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/Pomadki/Lip-Velvet-Pomadka-do-ust/P2261028?skuId=361779

Wyguglałam swatche, śliczne... a pomadki Burberry są podobno rewelacyjnie komfortowe. Jakby co, pierwsza będę błogosławić na rozgrzeszeniowym :D.
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 29 lis 2017, 17:21

night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość
amelj pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Wyguglałam swatche, śliczne... a pomadki Burberry są podobno rewelacyjnie komfortowe. Jakby co, pierwsza będę błogosławić na rozgrzeszeniowym :D.

:banan: Dzięki :hahaha: Pomadki chyba nie przepuszczę, poczekam do wypłaty, może się pojawi w s, jak nie, wezmę nie matową tylko z połyskiem.
Jeśli rozświetlacz będzie dostępny po nowym roku i nie wypadną mi inne wydatki wezmę go :)
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Wróć do „Moda i Uroda”