Kosmetyki | Hity, kity i poszukiwania

Awatar użytkownika
Plants

Re: Kosmetyki | Hity, kity i poszukiwania

Postautor: Plants » 05 mar 2017, 20:08

gałganica pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Szukam podkładu albo kremu bb, whatever...

Mam cerę mieszana, tłusta w strefie T, normalna na reszcie twarzy ALE stosuje kuracje kwasowa i porobiło mi się mnóstwo suchych skórek. Polecicie coś dobrego? Nie szukam Photoshopa w butelce, krycie może być średnie, ważne żeby jako tako wyrównać koloryt i te suche skórki tak się nie wybijaly. Pomożecie? :prosi:

Bell illumi. Nie podkreśla skórek, ma bardzo płynna konsystencje, krycie średnie ale też bez jakieś szczególnej tragedii, bez problemu dopasuje się do jasnej cery. Mimo, że jest mega taniością to przebije wiele droższych podkładów. ok 15zł/ dostępny w biedrach

Awatar użytkownika
Sunday

Postautor: Sunday » 05 mar 2017, 20:22

Plants pisze:zobacz cytowaną wiadomość
gałganica pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Szukam podkładu albo kremu bb, whatever...

Mam cerę mieszana, tłusta w strefie T, normalna na reszcie twarzy ALE stosuje kuracje kwasowa i porobiło mi się mnóstwo suchych skórek. Polecicie coś dobrego? Nie szukam Photoshopa w butelce, krycie może być średnie, ważne żeby jako tako wyrównać koloryt i te suche skórki tak się nie wybijaly. Pomożecie? :prosi:

Bell illumi. Nie podkreśla skórek, ma bardzo płynna konsystencje, krycie średnie ale też bez jakieś szczególnej tragedii, bez problemu dopasuje się do jasnej cery. Mimo, że jest mega taniością to przebije wiele droższych podkładów. ok 15zł/ dostępny w biedrach

Albo jeszcze jaśniejszy niż Bell Illumi - Bell krem CC Hypoallergenic :ehem: Jeden z najładniej wyglądających na skórze produktów drogeryjnych, dla mnie niestety za ciemny, ale naprawdę warto mu się przyjrzeć - wyrównuje koloryt, skóra wygląda na zdrową, nawilżoną, nie podkreśla suchych skórek i naprawdę przyzwoicie się utrzymuje :) Nie wiem tylko,jak sobie da radę na mocno tłustych partiach.

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 06 mar 2017, 16:52

Polecicie mi podkład? :banan:
Nie no sprawa wgląda tak: używam teraz m.in. rozświetlającego z Clarins, ale natknęłam się w internetach na Bare Minerals.
Dokładnie to: http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/Kremy-BB-i-CC/Complexion-Rescue-Nawilzajacy-krem-zel-koloryzujacy-SPF30/P2142013
Czy używała może go któraś z Was?
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 08 mar 2017, 16:16

Bylam w inglocie po probke zoltej matujacej bazy. Zdziwilam sie, bo mialam swoj sloiczek, a tu sprzedawczyni mi dala "firmowy". W kazdym razie baza mnie nie powialila. Ani nie matuje, ani nie zredukowala zaczerwien. Jedynie wygladzila skore, ale to robi chyba kazda baza. Taki sam efekt mam po podkladzie z Lumeny. Dobrze ze wielam probke, bo jakbym kupila to bylabym zla.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 08 mar 2017, 16:17

Lusia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Bylam w inglocie po probke zoltej matujacej bazy. Zdziwilam sie, bo mialam swoj sloiczek, a tu sprzedawczyni mi dala "firmowy". W kazdym razie baza mnie nie powialila. Ani nie matuje, ani nie zredukowala zaczerwien. Jedynie wygladzila skore, ale to robi chyba kazda baza. Taki sam efekt mam po podkladzie z Lumeny. Dobrze ze wielam probke, bo jakbym kupila to bylabym zla.

Dali Ci próbkę? :szok: Ja kiedyś chciałam przetestować podkład HD, ale nie, my próbek nie dajemy :roll: No to nara, bez sprawdzenia nie kupie na bank.
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Świąteczny tort orzechowo-korzenny

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 08 mar 2017, 16:20

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Lusia pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Dali Ci próbkę? :szok: Ja kiedyś chciałam przetestować podkład HD, ale nie, my próbek nie dajemy :roll: No to nara, bez sprawdzenia nie kupie na bank.

Tez sie zdziwilam :brzydal: Dlatego wzielam swoj sloiczek. Pytam sie dziewczyny czy moge sobie wziac probke bazy, a ona mi baze wziela, wyjela z szuflady taki maly sloiczek z napisem Inglot i dala tam troche bazy. Zupelnie za free, nawet za sloiczek nie placilam. Widocznie im sie polityka zmienila i sie kapneli ze tester to za malo.

Awatar użytkownika
nietopesz

Postautor: nietopesz » 13 mar 2017, 10:50

A bywa ktoś w Kontigo? Co warto tam kupić?
Mijaj zdrów otwarte okna

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 13 mar 2017, 11:49

nietopesz pisze:zobacz cytowaną wiadomość

ja kupuję biolove - balsamy w sprayu i mgiełki, ostatnio serię brownie z pomarańczą (mam krem do rąk, mus do ciała i balsam do ust)

Awatar użytkownika
nietopesz

Postautor: nietopesz » 13 mar 2017, 12:29

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
nietopesz pisze:zobacz cytowaną wiadomość

ja kupuję biolove - balsamy w sprayu i mgiełki, ostatnio serię brownie z pomarańczą (mam krem do rąk, mus do ciała i balsam do ust)

O dzięki, pooglądam sobie. Jeszcze patrzyłam, że mają borówkowy peeling. :love:
Mijaj zdrów otwarte okna

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 15 mar 2017, 0:13

Dziewczyny, jaki jest najbardziej żółty jasny podkład jaki znacie?
Ostatnio zmieniony 15 mar 2017, 0:13 przez zuz.ka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tragus

Re: RE: Re: Kosmetyki | Hity, kity i poszukiwania

Postautor: tragus » 15 mar 2017, 0:52

zuz.ka pisze:Dziewczyny, jaki jest najbardziej żółty jasny podkład jaki znacie?

Odcienie Sunny z Annanelle Minerals. Na mnie wyglądały jakbym sobie zesłoczowała żółty cień na twarzy. ;-)

Awatar użytkownika
Sasabina

Postautor: Sasabina » 15 mar 2017, 2:06

Odebrałam dziś krem pod oczy bb, który maxi tak zachwala. Akurat skończył mi sie ten awokadowy Martiny G. I jutro lecę ten drogi szajs reklamować, bo tak mnie piecze skóra pod oczami, dawno nie miałam takiej reakcji, jeżeli kiedykolwiek :/

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 15 mar 2017, 9:17

tragus pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Odcienie Sunny z Annanelle Minerals. Na mnie wyglądały jakbym sobie zesłoczowała żółty cień na twarzy. ;-)

generalnie warto popatrzeć w minerałach. Ja dziś będę testować bardzo żółty i jasny Dune z Pixie.

Sasabina pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Odebrałam dziś krem pod oczy bb, który maxi tak zachwala. Akurat skończył mi sie ten awokadowy Martiny G. I jutro lecę ten drogi szajs reklamować, bo tak mnie piecze skóra pod oczami, dawno nie miałam takiej reakcji, jeżeli kiedykolwiek :/

Ja raz kupiłam z jej polecenia maskę pod oczy z Ziaji, niesamowicie ją zachwalała, a że ja lubię masłowate, solidne kremy w te okolice, to się skusiłam. Użyłam może ze 3x i oddałam koleżance - powodował dyskomfort, podrażniał i poza tym robił wielkie nic. Z tego co pamiętam, napakowany był parafiną.
Insta

Awatar użytkownika
tragus

Postautor: tragus » 15 mar 2017, 9:43

Zawsze można też kupić żółty pigment mineralny i wymieszać. ;-) Nie wiem, czy można w ten sposób poprawić kolor całej butelki podkładu, czy raczej robić to na bieżąco, ale do mineralnego podkładu na pewno można dodać całość od razu. ;-)

Przy okazji przypomniał mi się kit - nowość z loreala - czarna maska z glinkami. Nie spodziewałam się fajerwerków, bo nie jest to mistrzostwo składu. Ale mimo wszystko postanowiłam wypróbować - skończyło się natychmiastowym zmyciem, bo tak mnie zaczęło piec. A nie mam wrażliwej cery.

Ali

Postautor: Ali » 15 mar 2017, 10:38

Ja chyba tak zrobie jak pisze tragus. Uzywam teraz anabelle i te z serii natural sa za rozowe :( wiec kupie chyba probke zoltego i wymieszam z natural fairest. Nie jestem bardzo zolta wiec mam nadzieje ze wystarczy.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 15 mar 2017, 11:06

dziewczyny, a czy znacie jakieś naprawdę chłodne róże mineralne?
bardzo chciałabym wypróbować jakiś róż mineralny i szukam jasnego i ciemnejszego. najlepiej taki prawie pastelowy z fioletowymi podtonami i ciemniejszego, który nie będzie mocno zgaszony, dosc żywy, ale wyraźnie chłodny

Awatar użytkownika
Sasabina

Postautor: Sasabina » 15 mar 2017, 11:13

generalnie warto popatrzeć w minerałach. Ja dziś będę testować bardzo żółty i jasny Dune z Pixie.

Ja raz kupiłam z jej polecenia maskę pod oczy z Ziaji, niesamowicie ją zachwalała, a że ja lubię masłowate, solidne kremy w te okolice, to się skusiłam. Użyłam może ze 3x i oddałam koleżance - powodował dyskomfort, podrażniał i poza tym robił wielkie nic. Z tego co pamiętam, napakowany był parafiną.

Dałam się nabrać, bo ten krem parafiną stoi :banghead:

w związku z tym będę szukać innego podocznego: oprócz Martiny Gebhardt macie inne godne polecenia kremy pod oczy?

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 15 mar 2017, 11:20

Dałam się nabrać, bo ten krem parafiną stoi :banghead:

w związku z tym będę szukać innego podocznego: oprócz Martiny Gebhardt macie inne godne polecenia kremy pod oczy?

Ona lubi takie parafinowe badziewia, jak coś poleca z pielęgnacji to już wiem, żeby tego nie kupować.
Miałam kiedyś próbkę kremu pod oczy z Clareny, był niesamowicie treściwy, masełkowaty - niestety opakowanie nieopatrznie wywaliłam i już nie doszłam, który to konkretnie był :( Wiem, że była to wersja dla kobiet dojrzałych.
A jeżeli szukasz czegoś lżejszego, to fajny był krem z GoCranberry, miałam chyba 2 opakowania.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2017, 11:22 przez SALIX, łącznie zmieniany 1 raz.
Insta

Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Hermiona » 15 mar 2017, 12:43

Nars Sheer Glow w odzieniu Siberia :ok:

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 15 mar 2017, 13:44

Polecam wam bardzo gorąco gąbki do makijażu z h&m, te takie inspirowane BB. Od dłuższego czasu nie kupuje już beauty blendera, bo zamieniłam go na to http://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0279602001.html#Naturalna%20biel. Jakiś czas temu pojawiły się jeszcze wersji mini tej gąbeczki i taka średnia czarna, przypominające kształtem wydłużony beauty blender (co mi osobiście bardzo odpowiada). Tych dwóch ostatni niestety nie ma jeszcze na stronie ale polecam wam wejście do sklepu i sprawdzić, wszystkiego gąbeczki kosztują dyszkę, więc chyba warto spróbować ;)
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Wróć do „Moda i Uroda”