Przedłużanie rzęs

Awatar użytkownika
Mitsukki
Ranga alternatywna: Mother of Rabbits

Przedłużanie rzęs

Postautor: Mitsukki » 09 cze 2017, 22:06

O znalazlam jeszcze rzesy z kreska, znaczy dowod, ze sie da :D i to wlasnie są rzęsy po zapaleniu spojówek (normalnie taki efekt to ok. 5 tyg bez uzupelnienia) - jedne dluzsze, drugie krotsze i troche powyginane. Kreska bardzo ratuje, bo wtedy sie to nie rzuca w oczy :D

Borze, wstyd, wychodzi, ze mam miliardy samojebek xD

Wysłane z iPhone za pomocą TapatalkObrazek
Ostatnio zmieniony 09 cze 2017, 22:06 przez Mitsukki, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Hadilan
Ranga alternatywna: Rumuńska panda

Re: Przedłużanie rzęs

Postautor: Hadilan » 09 cze 2017, 22:21

U Ciebie to nawet 5tygodniowe wyglądają ładnie. Foch! Nie będę się już z Tobą kolegować!

:voodoo:

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 09 cze 2017, 22:22

Jaki ładny błyszczący liner :D.

Rzeczywiście, nie rzuca się w oczy, żeby czegoś brakowało :).
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 09 cze 2017, 22:25

Hadi, Mitsukki, dziękuje za rady :* właśnie to utrudnione malowanie mnie tez zmartwiło ale jak teraz o tym myśle, to ja lubię używać bardzo precyzyjnych pędzli, wiec moze nie będzie to aż takie trudne.

Stylistki szukam w Poznaniu, jesli ktoś ma do polecenia to poproszę :)

A tak w ogóle, jesli macie problem z kreską przy rzęsach to polecam spróbować micro pędzelka skośnego z Mexmo - jest tyci, jak czasem po skończonym makijażu oka chce jeszcze dołożyć kreskę cieniem albo linerem to jest niezawodny.

https://mexmo.eu/nr-660-(skosny-maly).html
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Hadilan

Postautor: Hadilan » 09 cze 2017, 22:29

A, zapomniałam, Mitsukki, te dziewczyny z Warszawy, to tylko z Grodziska czy w samej Warszawie też polecasz kogoś?

Awatar użytkownika
Mitsukki

Postautor: Mitsukki » 09 cze 2017, 22:32

Hadilan pisze:A, zapomniałam, Mitsukki, te dziewczyny z Warszawy, to tylko z Grodziska czy w samej Warszawie też polecasz kogoś?

No wlasnie mam tylko jedna, ktora jezdzila do klientek po Warszawie, ale teraz otworzyla swoj wlasny salon i juz nie dojezdza :(

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Hadilan

Postautor: Hadilan » 09 cze 2017, 22:40

Szkoda :( Nie mam w otoczeniu nikogo, kto ma ładne rzęsy, żeby podpytać. Sama wynalazłam salon wicemistrzyni w kategorii Master, do tego w wygodnej dla mnie dzielnicy, ale na żywo nie widziałam prac, tylko fotki.

Awatar użytkownika
zivah

Postautor: zivah » 13 cze 2017, 11:34

Ja pierwszy raz idę pod koniec czerwca. Dzięki temu, że jestem blondynką mam niebywałą przyjemność posiadać niewidoczne rzęsy. Bez tuszu ani rusz :D Na początku myślałam o 1:1 ale teraz myślę o jakieś objętościówce - ważne żeby nie były to szczoty bo to kompletnie mi sie nie podoba.

A jeśli już przepaść i pustka między nami, to tylko taka na sekundę.
Między ustami a ustami

Tu sobie Gram :brzydal:

Awatar użytkownika
masterpiece

Postautor: masterpiece » 13 cze 2017, 12:54

Mitsukki pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kumiho pisze:Dziękuje za rady, jesteście jak zawsze najlepsze :roza:

Whip, tak, wiem, dlatego chciałam zacząć "próbować" teraz - czyli niecały rok przed, żeby długofalowo sprawdzić, czy nie mam uczulenia i znaleźć stylistkę.

Hadi, normalne sztuczne na pasku i kępki nosze czasem, w nakładaniu klepek mam taką wprawę, ze mogę nimi wyczarować taki kształt, jaki chce. Myślałam o doczepnych głownie ze względu na to, ze mogę sie tego dnia stresować, a makijaż chce sobie zrobic sama - (w mojej głowie) rzęsy miałyby mi to wtedy ułatwić i przyspieszyć i zminimalizować zagrożenie wbicia sobie czegoś z nerwów w oko na sam koniec :brzydal:

Mitsukki, dziękuje Ci za zdjęcie, u Ciebie zdecydowanie lżej i naturalnie to u Ciebie wyglada niż u wielu moich znajomych - właśnie nie wyglada to sztucznie. Wspominałaś o okularach, nosze korekcyjne, czy to moze byc kłopotliwe tak w codzienny funkcjonowaniu z przedłużanymi?

Edit: zapomniałam dodać, ze gdy zaczną sie robić prześwity to pójdę je zdjąć.

Z jakiego miasta jestes? Mam dziewczyny do polecenia w Warszawie (w sumie to tuz pod, bo chyba Grodzisk) i we Wroclawiu :)

Jesli chodzi o okulary - pytalam sie kiedys o to dziewczyny, ktora robi mi rzesy i nie ma problemu, najwazniejsze zeby przyjsc do niej z okularami, a ona wtedy dopasuje dlugosc i skret. Sama mam okulary, ktore nosze bardzo rzadko i nie pasuja do mojej budowy twarzy - sa ladne, super wygladam w tym ksztalcie, ale nawet moje naturalne rzesy o nie zaczepiaja. Mierzylam okulary kolezanki i byly idealne, bo nawet sztuczne rzesy mi nie siegaly do szkiel :) wiec wszystko zalezy od budowy twarzy i okularow - ale ogarnieta dziewczyna powinna tak dopasowac rzesy, zeby nie jezdzily po szklach :)

Kogo polecasz we Wrocławiu? :)

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 13 cze 2017, 13:09

Macie może do polecenia kogoś w Krakowie lub na Śląsku (Zabrze/Gliwice/Kato)? Mam ochotę spróbować z 1:1 na wakacje.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 13 cze 2017, 14:14

zuz.ka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Macie może do polecenia kogoś w Krakowie lub na Śląsku (Zabrze/Gliwice/Kato)? Mam ochotę spróbować z 1:1 na wakacje.

Mnie również interesuje Kraków :ok:
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Świąteczny tort orzechowo-korzenny

Awatar użytkownika
Mitsukki

Postautor: Mitsukki » 13 cze 2017, 16:15

masterpiece pisze:
Mitsukki pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kumiho pisze:Dziękuje za rady, jesteście jak zawsze najlepsze :roza:

Whip, tak, wiem, dlatego chciałam zacząć "próbować" teraz - czyli niecały rok przed, żeby długofalowo sprawdzić, czy nie mam uczulenia i znaleźć stylistkę.

Hadi, normalne sztuczne na pasku i kępki nosze czasem, w nakładaniu klepek mam taką wprawę, ze mogę nimi wyczarować taki kształt, jaki chce. Myślałam o doczepnych głownie ze względu na to, ze mogę sie tego dnia stresować, a makijaż chce sobie zrobic sama - (w mojej głowie) rzęsy miałyby mi to wtedy ułatwić i przyspieszyć i zminimalizować zagrożenie wbicia sobie czegoś z nerwów w oko na sam koniec :brzydal:

Mitsukki, dziękuje Ci za zdjęcie, u Ciebie zdecydowanie lżej i naturalnie to u Ciebie wyglada niż u wielu moich znajomych - właśnie nie wyglada to sztucznie. Wspominałaś o okularach, nosze korekcyjne, czy to moze byc kłopotliwe tak w codzienny funkcjonowaniu z przedłużanymi?

Edit: zapomniałam dodać, ze gdy zaczną sie robić prześwity to pójdę je zdjąć.

Z jakiego miasta jestes? Mam dziewczyny do polecenia w Warszawie (w sumie to tuz pod, bo chyba Grodzisk) i we Wroclawiu :)

Jesli chodzi o okulary - pytalam sie kiedys o to dziewczyny, ktora robi mi rzesy i nie ma problemu, najwazniejsze zeby przyjsc do niej z okularami, a ona wtedy dopasuje dlugosc i skret. Sama mam okulary, ktore nosze bardzo rzadko i nie pasuja do mojej budowy twarzy - sa ladne, super wygladam w tym ksztalcie, ale nawet moje naturalne rzesy o nie zaczepiaja. Mierzylam okulary kolezanki i byly idealne, bo nawet sztuczne rzesy mi nie siegaly do szkiel :) wiec wszystko zalezy od budowy twarzy i okularow - ale ogarnieta dziewczyna powinna tak dopasowac rzesy, zeby nie jezdzily po szklach :)

Kogo polecasz we Wrocławiu? :)

https://www.facebook.com/izabelatraczykeyelashes/ :)

Awatar użytkownika
gałganica

Re: RE: Re: Przedłużanie rzęs

Postautor: gałganica » 13 cze 2017, 16:30

zivah pisze:Ja pierwszy raz idę pod koniec czerwca. Dzięki temu, że jestem blondynką mam niebywałą przyjemność posiadać niewidoczne rzęsy. Bez tuszu ani rusz :D Na początku myślałam o 1:1 ale teraz myślę o jakieś objętościówce - ważne żeby nie były to szczoty bo to kompletnie mi sie nie podoba.

Poproś o ciemny brąz, będą super do blond włosów

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 14 cze 2017, 7:03

Mitsukki super rzęsy i piękną masz oprawę oka
zivah pisze:Ja pierwszy raz idę pod koniec czerwca. Dzięki temu, że jestem blondynką mam niebywałą przyjemność posiadać niewidoczne rzęsy. Bez tuszu ani rusz :D Na początku myślałam o 1:1 ale teraz myślę o jakieś objętościówce - ważne żeby nie były to szczoty bo to kompletnie mi sie nie podoba.

A z brwiami co Zrobisz? Ja mam ten sam problem, mimo że mam stosunkowo długie i gęste rzęsy, to jasne, henna nie jest super trwała z drugiej strony, musiałabym zrobić brwi permanentne, bo po prostu wyglądałabym dziwnie rano
Mnie jeszcze odrzuca sposób demakijażu oka i twarzy w ogóle. Lubię się zmywać balsamem myjacym

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

lavie

Postautor: lavie » 14 cze 2017, 7:25

Mitsukki co to za piękny eyeliner? :)

Awatar użytkownika
zivah

Postautor: zivah » 14 cze 2017, 13:07

elorap pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Mitsukki super rzęsy i piękną masz oprawę oka

A z brwiami co Zrobisz? Ja mam ten sam problem, mimo że mam stosunkowo długie i gęste rzęsy, to jasne, henna nie jest super trwała z drugiej strony, musiałabym zrobić brwi permanentne, bo po prostu wyglądałabym dziwnie rano
Mnie jeszcze odrzuca sposób demakijażu oka i twarzy w ogóle. Lubię się zmywać balsamem myjacym

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Chodzę na hennę a jak efekt jest już słabszy to maluje je.

A jeśli już przepaść i pustka między nami, to tylko taka na sekundę.
Między ustami a ustami

Tu sobie Gram :brzydal:

Awatar użytkownika
Mitsukki

Postautor: Mitsukki » 14 cze 2017, 15:22

Awatar użytkownika
Loony Blonde

Postautor: Loony Blonde » 13 lip 2017, 14:26

Czy są tu dziewczyny, które przedłużają rzęsy od dłuższego czasu? Chodzi mi o to czy dużo się zmieniło od kiedy ta metoda weszła na rynek. Wiem, że jest teraz dużo większy wybór rodzaju i kształtu rzęs, są chyba też rzęsy i kleje antyalergiczne.
Interesuje mnie też jakie są obecnie zalecenia dotyczące pielęgnacji. Czy można używać płynów do demakijażu? Spać na boku? itp.
Ja miałam przedłużane rzęsy metodą 2do1 kilka lat temu jak tylko się pojawiły. Wybrałam najkrótsze, bo chciałam naturalny efekt. No i te najkrótsze to były takie, że dotykały skóry pod brwiami jak patrzyłam na wprost. Nie mogłam ich moczyć, przez co po pewnym czasie zaczęły mnie swędzieć powieki, bo nie umiałam doczyścić skóry z resztek makijażu nie mocząc rzęs. Musiałam też spać na plecach, żeby nie ocierały się o poduszkę. To wszystko tak mnie zniechęciło, że nie wytrwałam z nimi nawet 2 tygodni.
Teraz widzę u dziewczyn naprawdę ładnie zrobione rzęsy i zastanawiam się nad przedłużeniem, ale jakbym miała znowu się tak z nimi męczyć to chyba się nie zdecyduję.

Awatar użytkownika
Hadilan

Postautor: Hadilan » 13 lip 2017, 16:46

Rzęsy oczywiście trzeba myć, teraz na topie jest szampon w piance J&J lub płyn do higieny intymnej. Beztłuszczowe płyny micelarne i płyny do demakijażu (niby Ziaja Uniwersalny jest odpowiedni.)
Wiadomo, zalecają spać na plecach najlepiej.
Nie moczyć i nie narażać rzęs na kontakt z wilgocią przez pierwsze 48h/24h - różne szkoły.
Są sprzeczne zalecenia co do czesania, jedna szkoła mówi, że rzadko i włoski powinny układać się ładnie same z siebie, inna zaleca raz dziennie.
Krem pod oczy aplikowany pół godziny przed pójściem spać.
Są też w sprzedaż tusze, kredki i eyelinery na bazie wody do makijażu rzęs przedłużonych.

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Mitsukki

Przedłużanie rzęs

Postautor: Mitsukki » 13 lip 2017, 19:40

Loony Blonde pisze:Czy są tu dziewczyny, które przedłużają rzęsy od dłuższego czasu? Chodzi mi o to czy dużo się zmieniło od kiedy ta metoda weszła na rynek. Wiem, że jest teraz dużo większy wybór rodzaju i kształtu rzęs, są chyba też rzęsy i kleje antyalergiczne.
Interesuje mnie też jakie są obecnie zalecenia dotyczące pielęgnacji. Czy można używać płynów do demakijażu? Spać na boku? itp.
Ja miałam przedłużane rzęsy metodą 2do1 kilka lat temu jak tylko się pojawiły. Wybrałam najkrótsze, bo chciałam naturalny efekt. No i te najkrótsze to były takie, że dotykały skóry pod brwiami jak patrzyłam na wprost. Nie mogłam ich moczyć, przez co po pewnym czasie zaczęły mnie swędzieć powieki, bo nie umiałam doczyścić skóry z resztek makijażu nie mocząc rzęs. Musiałam też spać na plecach, żeby nie ocierały się o poduszkę. To wszystko tak mnie zniechęciło, że nie wytrwałam z nimi nawet 2 tygodni.
Teraz widzę u dziewczyn naprawdę ładnie zrobione rzęsy i zastanawiam się nad przedłużeniem, ale jakbym miała znowu się tak z nimi męczyć to chyba się nie zdecyduję.

Przedłużam od 2012. W sumie to nie cackam się z nimi szczególnie :brzydal: moczyć nie moczę, bo nie mam takiej potrzeby, śpię często na twarzy, zakrapiam oczy kroplami, maluje sie, zmywam makijaż micelem z Garniera, bo go lubię i tyle ;D to rzesy sa dla mnie, a nie ja dla rzęs, żebym musiała im życie podporządkowywać :brzydal:

Ostatnio zmieniony 13 lip 2017, 19:40 przez Mitsukki, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Moda i Uroda”