Przedłużanie rzęs

Awatar użytkownika
Loony Blonde

Re: Przedłużanie rzęs

Postautor: Loony Blonde » 13 lip 2017, 20:15

Hadilan pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Rzęsy oczywiście trzeba myć, teraz na topie jest szampon w piance J&J lub płyn do higieny intymnej. Beztłuszczowe płyny micelarne i płyny do demakijażu (niby Ziaja Uniwersalny jest odpowiedni.)
Wiadomo, zalecają spać na plecach najlepiej.
Nie moczyć i nie narażać rzęs na kontakt z wilgocią przez pierwsze 48h/24h - różne szkoły.
Są sprzeczne zalecenia co do czesania, jedna szkoła mówi, że rzadko i włoski powinny układać się ładnie same z siebie, inna zaleca raz dziennie.
Krem pod oczy aplikowany pół godziny przed pójściem spać.
Są też w sprzedaż tusze, kredki i eyelinery na bazie wody do makijażu rzęs przedłużonych.

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka

Dzięki. W takim razie trochę się pozmieniało. Dobrze, że można już używać płynów do demakijażu, na tym najbardziej mi zależało.

Mitsukki pisze:
Loony Blonde pisze:Czy są tu dziewczyny, które przedłużają rzęsy od dłuższego czasu? Chodzi mi o to czy dużo się zmieniło od kiedy ta metoda weszła na rynek. Wiem, że jest teraz dużo większy wybór rodzaju i kształtu rzęs, są chyba też rzęsy i kleje antyalergiczne.
Interesuje mnie też jakie są obecnie zalecenia dotyczące pielęgnacji. Czy można używać płynów do demakijażu? Spać na boku? itp.
Ja miałam przedłużane rzęsy metodą 2do1 kilka lat temu jak tylko się pojawiły. Wybrałam najkrótsze, bo chciałam naturalny efekt. No i te najkrótsze to były takie, że dotykały skóry pod brwiami jak patrzyłam na wprost. Nie mogłam ich moczyć, przez co po pewnym czasie zaczęły mnie swędzieć powieki, bo nie umiałam doczyścić skóry z resztek makijażu nie mocząc rzęs. Musiałam też spać na plecach, żeby nie ocierały się o poduszkę. To wszystko tak mnie zniechęciło, że nie wytrwałam z nimi nawet 2 tygodni.
Teraz widzę u dziewczyn naprawdę ładnie zrobione rzęsy i zastanawiam się nad przedłużeniem, ale jakbym miała znowu się tak z nimi męczyć to chyba się nie zdecyduję.

Przedłużam od 2012. W sumie to nie cackam się z nimi szczególnie :brzydal: moczyć nie moczę, bo nie mam takiej potrzeby, śpię często na twarzy, zakrapiam oczy kroplami, maluje sie, zmywam makijaż micelem z Garniera, bo go lubię i tyle ;D to rzesy sa dla mnie, a nie ja dla rzęs, żebym musiała im życie podporządkowywać :brzydal:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Też tak uważam, ale z drugiej strony nie ma sensu przedłużać rzęs, jeżeli po tygodniu mają mi poodpadać bo użyłam płynu do demakijażu ;)
Nie używasz wody do mycia twarzy czy masz jakieś specjalne sposoby żeby ich nie moczyć.

Awatar użytkownika
Mitsukki
Ranga alternatywna: Mother of Rabbits

Postautor: Mitsukki » 14 lip 2017, 10:36

Loony Blonde pisze:
Rzęsy oczywiście trzeba myć, teraz na topie jest szampon w piance J&J lub płyn do higieny intymnej. Beztłuszczowe płyny micelarne i płyny do demakijażu (niby Ziaja Uniwersalny jest odpowiedni.)
Wiadomo, zalecają spać na plecach najlepiej.
Nie moczyć i nie narażać rzęs na kontakt z wilgocią przez pierwsze 48h/24h - różne szkoły.
Są sprzeczne zalecenia co do czesania, jedna szkoła mówi, że rzadko i włoski powinny układać się ładnie same z siebie, inna zaleca raz dziennie.
Krem pod oczy aplikowany pół godziny przed pójściem spać.
Są też w sprzedaż tusze, kredki i eyelinery na bazie wody do makijażu rzęs przedłużonych.

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka

Dzięki. W takim razie trochę się pozmieniało. Dobrze, że można już używać płynów do demakijażu, na tym najbardziej mi zależało.

Mitsukki pisze:
Loony Blonde pisze:Czy są tu dziewczyny, które przedłużają rzęsy od dłuższego czasu? Chodzi mi o to czy dużo się zmieniło od kiedy ta metoda weszła na rynek. Wiem, że jest teraz dużo większy wybór rodzaju i kształtu rzęs, są chyba też rzęsy i kleje antyalergiczne.
Interesuje mnie też jakie są obecnie zalecenia dotyczące pielęgnacji. Czy można używać płynów do demakijażu? Spać na boku? itp.
Ja miałam przedłużane rzęsy metodą 2do1 kilka lat temu jak tylko się pojawiły. Wybrałam najkrótsze, bo chciałam naturalny efekt. No i te najkrótsze to były takie, że dotykały skóry pod brwiami jak patrzyłam na wprost. Nie mogłam ich moczyć, przez co po pewnym czasie zaczęły mnie swędzieć powieki, bo nie umiałam doczyścić skóry z resztek makijażu nie mocząc rzęs. Musiałam też spać na plecach, żeby nie ocierały się o poduszkę. To wszystko tak mnie zniechęciło, że nie wytrwałam z nimi nawet 2 tygodni.
Teraz widzę u dziewczyn naprawdę ładnie zrobione rzęsy i zastanawiam się nad przedłużeniem, ale jakbym miała znowu się tak z nimi męczyć to chyba się nie zdecyduję.

Przedłużam od 2012. W sumie to nie cackam się z nimi szczególnie :brzydal: moczyć nie moczę, bo nie mam takiej potrzeby, śpię często na twarzy, zakrapiam oczy kroplami, maluje sie, zmywam makijaż micelem z Garniera, bo go lubię i tyle ;D to rzesy sa dla mnie, a nie ja dla rzęs, żebym musiała im życie podporządkowywać :brzydal:

Też tak uważam, ale z drugiej strony nie ma sensu przedłużać rzęs, jeżeli po tygodniu mają mi poodpadać bo użyłam płynu do demakijażu ;)
Nie używasz wody do mycia twarzy czy masz jakieś specjalne sposoby żeby ich nie moczyć.

Po prostu nie moczę oczu podczas mycia twarzy, splukuje rękami poszczegolne partie :D nie wiem jak to wyjasnic :D
Na poczatku watku wrzucalam moje rzesy tuz przed uzupelnieniem, nie odpadaja mi po tygodniu :D

Awatar użytkownika
zivah

Postautor: zivah » 14 lip 2017, 11:19

Przedłużyłam te moje rzęsiory 30 czerwca, czyli mam je 2 tygodnie. Nie wiem co jest nie tak ale przez pierwsze dni mocno mi leciały, do tej pory mi lecą. Nie układają mi się w idealny wachlarzyk. Niby jest super bo bez makijażu podobam się sobie ale jednak nie są tak idealne jak patrzę z bliska. Tylko nie wiem czy tak ma byc po prostu czy ja coś robie z nimi nie tak? Idę na uzupełnienie chyba w przyszłym tygodniu. Zobaczę czy drugi raz też tak będzie sie z nimi działo.

A jeśli już przepaść i pustka między nami, to tylko taka na sekundę.
Między ustami a ustami

Tu sobie Gram :brzydal:

Awatar użytkownika
Mitsukki

Postautor: Mitsukki » 14 lip 2017, 14:08

zivah pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Przedłużyłam te moje rzęsiory 30 czerwca, czyli mam je 2 tygodnie. Nie wiem co jest nie tak ale przez pierwsze dni mocno mi leciały, do tej pory mi lecą. Nie układają mi się w idealny wachlarzyk. Niby jest super bo bez makijażu podobam się sobie ale jednak nie są tak idealne jak patrzę z bliska. Tylko nie wiem czy tak ma byc po prostu czy ja coś robie z nimi nie tak? Idę na uzupełnienie chyba w przyszłym tygodniu. Zobaczę czy drugi raz też tak będzie sie z nimi działo.

Wypdają razem z twoimi własnymi rzęsami czy się odklejają? Jeśli się odklejają, to coś jest bardzo nie tak. O ile ich nie namaczasz w olejku, to raczej się odklejać nie powinny, a już na bank nie w dużych ilościach. Co do tego, że źle się układają - może zostały kiepsko założone? Powinien być wachlarz, ja mam wachlarz do końca. Oczywiście im mniej rzęs, to trzeba je co jakiś czas rozczesać, żeby wachlarz wrócił, ale tak czy inaczej, rzęsy utrzymują kształt.

Awatar użytkownika
zivah

Postautor: zivah » 14 lip 2017, 14:27

Mitsukki pisze:zobacz cytowaną wiadomość
zivah pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Wypdają razem z twoimi własnymi rzęsami czy się odklejają? Jeśli się odklejają, to coś jest bardzo nie tak. O ile ich nie namaczasz w olejku, to raczej się odklejać nie powinny, a już na bank nie w dużych ilościach. Co do tego, że źle się układają - może zostały kiepsko założone? Powinien być wachlarz, ja mam wachlarz do końca. Oczywiście im mniej rzęs, to trzeba je co jakiś czas rozczesać, żeby wachlarz wrócił, ale tak czy inaczej, rzęsy utrzymują kształt.

Na początku (pierwszy dzień) leciały bez rzęs , teraz widzę że lecą z rzęsami. Przy uzupełnieniu powiem co mi sie nie podobało. Miałam objętościowe(?) robione.

Między ustami a ustami

Awatar użytkownika
Mitsukki

Postautor: Mitsukki » 14 lip 2017, 15:22

O ile nie zrobilas z nimi czegoś co moglo oslabic klej, to nie powinny sie odklejać w ogóle, objetosciowka czy nie.

Awatar użytkownika
zivah

Postautor: zivah » 14 lip 2017, 15:47

Mitsukki pisze:zobacz cytowaną wiadomość
O ile nie zrobilas z nimi czegoś co moglo oslabic klej, to nie powinny sie odklejać w ogóle, objetosciowka czy nie.

No nic takiego nie robię, wydaje mi się że przestrzegam zaleceń. Może coś poszło nie tak.

A po założeniu klej macie tak idealnie blisko początku rzęsy (znaczy blisko powieki) czy jest odstęp?

Nie wiem czy dobrze się wyraziłam

Między ustami a ustami

Awatar użytkownika
brzydkigargulec

Postautor: brzydkigargulec » 14 lip 2017, 16:34

Wrzucam wam obiecane zdjęcia z dnia zrobienia rzęs. Metoda 2:1 czarne najdłuższe to 12 :)
Załączniki
image.jpeg
image.jpeg (151.74 KiB) Przejrzano 2549 razy
image.jpeg
image.jpeg (189.85 KiB) Przejrzano 2549 razy

Awatar użytkownika
zivah

Postautor: zivah » 14 lip 2017, 16:57

To ja wam pokaże swoje, pierwsze to bez rzęs a następne są z róznych dni. Często muszę je układać bo tak dziwnie się układają

Obrazek

Między ustami a ustami

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 14 lip 2017, 16:58

brzydkigargulec pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Wrzucam wam obiecane zdjęcia z dnia zrobienia rzęs. Metoda 2:1 czarne najdłuższe to 12 :)

jakie ładne :love: masz bardzo naturalny efekt

Awatar użytkownika
brzydkigargulec

Postautor: brzydkigargulec » 14 lip 2017, 18:23

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Dziękuję, dziewczyna która mi robi rzęsy to zdolna bestia:)

Awatar użytkownika
Mitsukki

Postautor: Mitsukki » 14 lip 2017, 18:58

zivah pisze:To ja wam pokaże swoje, pierwsze to bez rzęs a następne są z róznych dni. Często muszę je układać bo tak dziwnie się układają

Obrazek

Nie powinno tak ci sie robic, na zdjeciach to wyglada jakby te rzesy mialy zupelnie rozne dlugosci. Nie wiem czy to kwestia zdjec, ale czy one nie sa za grube do objetosciowki?
Btw pasuja ci takie mocne rzesy, ladne oczy :D

Awatar użytkownika
zivah

Postautor: zivah » 14 lip 2017, 20:08

No właśnie nie wiem, czasem wypada mi sklejone takie kilka rzęs w jednej kępce. Coś z nimi jest nie tak :(

Dziękuję :buzi:
Ostatnio zmieniony 14 lip 2017, 20:09 przez zivah, łącznie zmieniany 1 raz.

Między ustami a ustami

Awatar użytkownika
Hadilan
Ranga alternatywna: Rumuńska panda

Postautor: Hadilan » 14 lip 2017, 20:44

Sklejone kępki to zły znak. No i generalnie są nierówno zdobione, powinny trzymać kształt wachlarza, tym bardziej, że jest ich sporo. Uważaj na te grudy kleju, one wyrywają i osłabiają rzęsy naturalne. Lepiej zmień stylistkę. Oglądaj uważnie zdjęcia prac.

:voodoo:

Awatar użytkownika
zivah

Postautor: zivah » 14 lip 2017, 20:54

Sklejone kępki to zły znak. No i generalnie są nierówno zdobione, powinny trzymać kształt wachlarza, tym bardziej, że jest ich sporo. Uważaj na te grudy kleju, one wyrywają i osłabiają rzęsy naturalne. Lepiej zmień stylistkę. Oglądaj uważnie zdjęcia prac.

Właśnie oglądałam i wszystkie prace są śliczne. I nie wiem czy gorszy dzień czy zła stylistka. Idę jeszcze raz uzupełnić jak będzie to samo to zmienię na bank na inną. Dziękuję :)

Między ustami a ustami

Awatar użytkownika
Hadilan
Ranga alternatywna: Rumuńska panda

Re: RE: Re: Przedłużanie rzęs

Postautor: Hadilan » 14 lip 2017, 21:32

zivah pisze:

Właśnie oglądałam i wszystkie prace są śliczne. I nie wiem czy gorszy dzień czy zła stylistka. Idę jeszcze raz uzupełnić jak będzie to samo to zmienię na bank na inną. Dziękuję :)

Powiem Ci, że ja też raz poszłam do laski z ładnymi pracami, a to co mi zrobiła, to...
Nie wiem skąd ona te fotki brała.
Niełatwa sprawa ze znalezieniem dobrego fachowca.

:voodoo:

Awatar użytkownika
zivah

Postautor: zivah » 14 lip 2017, 22:25

zivah pisze:

Powiem Ci, że ja też raz poszłam do laski z ładnymi pracami, a to co mi zrobiła, to...
Nie wiem skąd ona te fotki brała.
Niełatwa sprawa ze znalezieniem dobrego fachowca.

No niestety :( Ale będę próbować dalej :) Na szczęście to tylko nie cały miesiąc więc nie ma tragedii

Między ustami a ustami

Awatar użytkownika
paulinza

Postautor: paulinza » 15 lip 2017, 6:36

brzydkigargulec pisze:
ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Dziękuję, dziewczyna która mi robi rzęsy to zdolna bestia:)

Piękny, naturalny efekt;)

Wysłane z mojego U20 Plus przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 10 maja 2018, 14:28

Melduje, że przedłużyłam rzęsy (jedwabne 1:1) i na razie mi się podoba. Mam uzupełnienie 3 dni przed ślubem, wiec będę je mieć fajnie odświeżone na samą imprezę. Jeszcze nie wiem, czy będę je dalej przedłużać ale póki co mam pozytywne wrażenia.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 11 maja 2018, 22:53

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Melduje, że przedłużyłam rzęsy (jedwabne 1:1) i na razie mi się podoba. Mam uzupełnienie 3 dni przed ślubem, wiec będę je mieć fajnie odświeżone na samą imprezę. Jeszcze nie wiem, czy będę je dalej przedłużać ale póki co mam pozytywne wrażenia.

Istnieje bardzo duże ryzyko ze się uzależnisz :brzydal:

Ja niestety z przedłużaniem rzęs dałam sobie spokoj. Dwa podejścia, dwie alergie :facepalm: :banghead: Planuje jeszcze dać szanse liftingowi, bo rzęsy mam gęste, nawet długie, ale strasznie proste :ryk:

Wróć do „Moda i Uroda”