GlamShop - swatche, opisy, opinie

Awatar użytkownika
empress

Re: GlamShop - swatche, opisy, opinie

Postautor: empress » 19 gru 2017, 15:05

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
jules pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Wklejam zdjęcia z sypkim Konfetti. Trochę mojego narzekania i więcej zdjęć tutaj http://zakazprowokacji.blogspot.com/2017/12/glamshadows-konfetti.html
W skrócie: mega ciężko wydobyć z opakowania, czarna baza jest problematyczna i ogólnie jest z tym pigmentem trochę zabawy. Ciekawa jestem zdania innych osób, które go kliknęły, jak wam się sprawdza?

Konfetti na GlamGlue/na czarnej kredce
IMG_9146.jpg

Na oku od środka Słodzone Mleko, w zewnętrznym kąciku matowy brąz z Bikoru. Nie wiem czy to dobrze widać, ale czarna baza Konfetti nieładnie "brudzi" jaśniejsze od siebie cienie (co było do przewidzenia)
IMG_9099.jpg

A tu na czarnej kredce
IMG_9128.jpg

U mnie to samo. Siteczko podważyłam wsuwką i wywaliłam. Ten brokat jest jakby zbrylony i za pierwszym razem brzydko sie nałożył. Efekt mi się nawet podoba, ale co jakiś czas musiałam zdejmować drobinki z twarzy taśmą :brzydal: miałam go użyć do sylwestrowego makijażu, ale nie wiem czy moja cierpliwość mi na to pozwoli. Swoją drogą Hania używa go na jednym z tutoriali i chyba przez to zasugerowałam się, że jest bezproblemowy.

tak i nakładała go chyba na czarną kredkę i cień Baba Jaga :ok: Fajnie wygląda z normalnej odległości, ale jak się przyjrzeć z bliska to już różnie bywa :brzydal: No nic, będę go jeszcze testować, może się jakoś dogadamy. Szkoda byłoby nie.

Na Babę Jagę Turbo nakładała pigment sprasowany Glans (oba cienie pochodzą z palety Blask i Cienie), jeżeli o tym samym filmie myślimy :brzydal:
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 19 gru 2017, 15:09

empress pisze:zobacz cytowaną wiadomość

U mnie to samo. Siteczko podważyłam wsuwką i wywaliłam. Ten brokat jest jakby zbrylony i za pierwszym razem brzydko sie nałożył. Efekt mi się nawet podoba, ale co jakiś czas musiałam zdejmować drobinki z twarzy taśmą :brzydal: miałam go użyć do sylwestrowego makijażu, ale nie wiem czy moja cierpliwość mi na to pozwoli. Swoją drogą Hania używa go na jednym z tutoriali i chyba przez to zasugerowałam się, że jest bezproblemowy.

tak i nakładała go chyba na czarną kredkę i cień Baba Jaga :ok: Fajnie wygląda z normalnej odległości, ale jak się przyjrzeć z bliska to już różnie bywa :brzydal: No nic, będę go jeszcze testować, może się jakoś dogadamy. Szkoda byłoby nie.

Na Babę Jagę Turbo nakładała pigment sprasowany Glans (oba cienie pochodzą z palety Blask i Cienie), jeżeli o tym samym filmie myślimy :brzydal:

hmm może faktycznie mi się coś pomyliło :drapie:

Wklejam zdjęcia kosmetyczki. Jestem naprawdę zadowolona. Wolałabym czarną, ale funkcjonalność najważniejsza. Pakowna jest fest, można do niej zmieścić wszystkie potrzebne na wyjazd pędzle i kosmetyki (no przynajmniej ja spokojnie zmieszczę).

Pusta:
IMG_9150.jpg
IMG_9150.jpg (170.76 KiB) Przejrzano 1272 razy

IMG_9151.jpg
IMG_9151.jpg (197.1 KiB) Przejrzano 1272 razy

Patent z saszetką w środku (można odpiąć) jest fantastyczny
IMG_9152.jpg
IMG_9152.jpg (167.15 KiB) Przejrzano 1272 razy

IMG_9153.jpg
IMG_9153.jpg (170.31 KiB) Przejrzano 1272 razy

Tu mam wszystko co mi potrzebne poza pudrem (odsypię do mniejszego pojemniczka) i gąbką (muszę umyć :brzydal: )
IMG_9159.jpg
IMG_9159.jpg (188.56 KiB) Przejrzano 1272 razy

IMG_9160.jpg
IMG_9160.jpg (200.21 KiB) Przejrzano 1272 razy

Zamknięta napakowana kosmetyczka:
IMG_9162.jpg
IMG_9162.jpg (168.54 KiB) Przejrzano 1272 razy

IMG_9166.jpg
IMG_9166.jpg (225.72 KiB) Przejrzano 1272 razy

IMG_9172.jpg
IMG_9172.jpg (184.87 KiB) Przejrzano 1272 razy

Mam nadzieję, że będzie trwała. Na ten moment polecam, wydaje się naprawdę fajna :ok:
Insta
Blog podróżniczy Żywiec: Park i Pałac Habsburgów
Piekę słodkie Tort różano-czekoladowy

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 19 gru 2017, 15:21

Wklejam link do filmu
https://youtu.be/tGWBYjdrGgw

SALIX pisze:Wklejam zdjęcia kosmetyczki. Jestem naprawdę zadowolona. Wolałabym czarną, ale funkcjonalność najważniejsza. Pakowna jest fest, można do niej zmieścić wszystkie potrzebne na wyjazd pędzle i kosmetyki (no przynajmniej ja spokojnie zmieszczę).

Pusta:
IMG_9150.jpg
IMG_9151.jpg
IMG_9152.jpg
IMG_9153.jpg
Tu mam wszystko co mi potrzebne poza pudrem (odsypię do mniejszego pojemniczka) i gąbką (muszę umyć :brzydal: )
IMG_9159.jpg
IMG_9160.jpg
IMG_9162.jpg
IMG_9166.jpg
IMG_9172.jpg
Mam nadzieję, że będzie trwała. Na ten moment polecam, wydaje się naprawdę fajna :ok:

Dziękuję bardzo :roza:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 19 gru 2017, 15:24

Wklejam link do filmu

SALIX pisze:Wklejam zdjęcia kosmetyczki. Jestem naprawdę zadowolona. Wolałabym czarną, ale funkcjonalność najważniejsza. Pakowna jest fest, można do niej zmieścić wszystkie potrzebne na wyjazd pędzle i kosmetyki (no przynajmniej ja spokojnie zmieszczę).

Pusta:
IMG_9150.jpg
IMG_9151.jpg
IMG_9152.jpg
IMG_9153.jpg
IMG_9159.jpg
IMG_9160.jpg
IMG_9162.jpg
IMG_9166.jpg
IMG_9172.jpg

O tak, to ten film - pomyliło mi się. :mdleje: Ciekawa jestem bardzo brokatów w formie prasowanej, no ale tej palety specjalnie dla nich nie kupię :brzydal: Szkoda, że nie ma pojedynczych egzemplarzy w sklepie.
Insta

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 19 gru 2017, 16:04

Wklejam link do filmu

Pusta:
IMG_9150.jpg
IMG_9151.jpg
IMG_9152.jpg
IMG_9153.jpg
IMG_9159.jpg
IMG_9160.jpg
IMG_9162.jpg
IMG_9166.jpg
IMG_9172.jpg

O tak, to ten film - pomyliło mi się. :mdleje: Ciekawa jestem bardzo brokatów w formie prasowanej, no ale tej palety specjalnie dla nich nie kupię :brzydal: Szkoda, że nie ma pojedynczych egzemplarzy w sklepie.

Są pojedyncze sztuki w zakładce końcówki serii.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 19 gru 2017, 17:11

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Wklejam link do filmu

Są pojedyncze sztuki w zakładce końcówki serii.

ooo to muszę obadać :skacze:
Insta

Awatar użytkownika
koainka
Kontaktowanie:

Postautor: koainka » 19 gru 2017, 17:23

Brokatów już nie ma :(

jules

Postautor: jules » 22 gru 2017, 12:37

Update! Glamglue jest najlepszą bazą jaką miałam :brzydal: na czyste powieki daję ją, potem pudruję solidnie, każdy cień dobrze wpracowuję i rozblendowuję i się trzyma. Po 6h zaczynają się przetłuszczać, ale kolor jest. Szybki makijaż nie ma widocznie u mnie racji bytu (na twarzy też każdemu kosmetykowi poświęcam ciut więcej czasu i to działa).
Ostatnio zmieniony 22 gru 2017, 12:39 przez jules, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 22 gru 2017, 12:59

Update! Glamglue jest najlepszą bazą jaką miałam :brzydal: na czyste powieki daję ją, potem pudruję solidnie, każdy cień dobrze wpracowuję i rozblendowuję i się trzyma. Po 6h zaczynają się przetłuszczać, ale kolor jest. Szybki makijaż nie ma widocznie u mnie racji bytu (na twarzy też każdemu kosmetykowi poświęcam ciut więcej czasu i to działa).

super :banan: Ja nawet nie wpadłam na to, żeby dawać gluta na coś, od razu ładowałam na łysą powiekę.
Insta

jules

Postautor: jules » 22 gru 2017, 13:09

super :banan: Ja nawet nie wpadłam na to, żeby dawać gluta na coś, od razu ładowałam na łysą powiekę.

Ja też na łysą, ale ją jeszcze "bakinguje" lekko. Próbowałam też z podkładem zastygającym, ale nie chce nakładać mocno ściągających produktów na powieki, no i pod koniec dnia się też lekko zebrał. Jakbym jeszcze jakoś ulepszyła mój sposób to dam znać.

Co do konfetti, to chyba nieumiejętnie go nakładam i wpada mi do oczu. Nic tam nie widać niby, nie są czerwone, ale czuję podrażnienie. Najwyżej siostra będzie miała do prac plastycznych :torba:

cat

Postautor: cat » 22 gru 2017, 13:14

Potwierdzam. Miałam problem z cieniami colourpop, przez to że są takie tłuste rolowały mi się na powiece (innymi cieniami tak nie mam nawet bez bazy). Na glucie trzymają się cały dzień i kolory są piękne, wyglądają jak w opakowaniu

Awatar użytkownika
dredkot

Postautor: dredkot » 22 gru 2017, 16:00

jules pisze:Update! Glamglue jest najlepszą bazą jaką miałam :brzydal: na czyste powieki daję ją, potem pudruję solidnie, każdy cień dobrze wpracowuję i rozblendowuję i się trzyma. Po 6h zaczynają się przetłuszczać, ale kolor jest. Szybki makijaż nie ma widocznie u mnie racji bytu (na twarzy też każdemu kosmetykowi poświęcam ciut więcej czasu i to działa).

Tak! Skorzystałam z rad dziewczyn i na gołej powiece sprawdza się o wiele lepiej! Dzięki :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 25 gru 2017, 14:01

Dostałam na gwiazdkę paletę Blask i Cienie, więc szykujcie się na dużą ilość zdjęć :brzydal:
Insta

Awatar użytkownika
koainka
Kontaktowanie:

Postautor: koainka » 25 gru 2017, 20:41

Dostałam na gwiazdkę paletę Blask i Cienie, więc szykujcie się na dużą ilość zdjęć :brzydal:

Będzie czym się ciapac po oczach w 2018.
Ja ja zobaczyłam na żywo u koleżanki i tez się skusiłam :)

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 25 gru 2017, 20:55

koainka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

brokaty :serce: a Czaruś jaka przedziwna, cudowna konsystencja i pigmentacja :love: Najlepsze jest to, że jakaś połowa to nie moje kolory, ale i tak cieszę się jak głupia. Zaskoczyło mnie opakowanie, miłe w dotyku i na żywo pięknie się błyszczy, choć matowe.
Insta

Awatar użytkownika
dredkot

Postautor: dredkot » 26 gru 2017, 10:42

SALIX pisze:
koainka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

brokaty :serce: a Czaruś jaka przedziwna, cudowna konsystencja i pigmentacja :love: Najlepsze jest to, że jakaś połowa to nie moje kolory, ale i tak cieszę się jak głupia. Zaskoczyło mnie opakowanie, miłe w dotyku i na żywo pięknie się błyszczy, choć matowe.

Super! Chciałam tą paletę ale się nie skusiłam właśnie ze względu na mało użytkowe kolory ale i tak czekam na słocze

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 26 gru 2017, 15:55

Dobra, pierwsze koty za płoty, pobawiłam się i jestem cała w brokacie :brzydal: Wklejam oko, będę musiała w tym iść na imieniny do mamy :rock:

Czaruś jest obłędnym, ale bardziej do wklepywania solo miejsce przy miejscu niż blendowania z innymi cieniami, zachowuje się trochę jak by był w kremie.

blaski.jpg
blaski.jpg (186.1 KiB) Przejrzano 926 razy
Insta

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 27 gru 2017, 23:52

Zazdroszczę prezentu, bo kilka kolorów z tej palety mnie zainteresowało, ale jednak było ich za mało, by kupić "Cienie i Blask" :brzydal:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 28 gru 2017, 14:23

Moim zabaw z paletą Blask i Cienie ciąg dalszy. Rzuciłam się znowu na brokaty, a jakże. I jestem pod mega wrażeniem cienia O WOW!, nazwa naprawdę adekwatna. Jak wygląda w opakowaniu, tak po paru pacnięciach na powiece (pokrytej GlamGlue). Byłam w szoku. Makijaż typu wieś tańczy i śpiewa :brzydal:

IMG_9220.jpg
IMG_9220.jpg (157.6 KiB) Przejrzano 897 razy
Insta

Awatar użytkownika
Adamantium

Postautor: Adamantium » 28 gru 2017, 21:55

czy te blaski i cienie będą jeszcze w sklepie?

Wróć do „Moda i Uroda”