Paznokcie hybrydowe

zuz.ka

Re: Paznokcie hybrydowe

Postautor: zuz.ka » 16 maja 2017, 20:50

Ponad rok temu porzuciłam hybrydy, bo Semilac schodził koszmarnie, masakrując przy okazji płytkę paznokcia. Ostatnio potrzebowałam trwałego mani i zaryzykowałam z Neonail. Byłam przerażona przygotowując się do ściągania, a zostałam miło zaskoczona: hybryda odmacza się jak marzenie, zostawiajac paznokcie w świetnym stanie :love:.

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 16 maja 2017, 21:27

Chcę iść niedługo do kosmetyczki zrobić sobie pierwsze w życiu hybrydy. Czy na dość miękkich paznokciach się sprawdzą, mogę liczyć na chociaż minimalne ich stwardnienie? Gdybym przy okazji hybryd mogła te paznokcie chociaż trochę zapuścić, to byłby dodatkowy plus.

podpucha

Postautor: podpucha » 16 maja 2017, 21:52

Cattivo pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Chcę iść niedługo do kosmetyczki zrobić sobie pierwsze w życiu hybrydy. Czy na dość miękkich paznokciach się sprawdzą, mogę liczyć na chociaż minimalne ich stwardnienie? Gdybym przy okazji hybryd mogła te paznokcie chociaż trochę zapuścić, to byłby dodatkowy plus.

Są specjalne hybrydy w wersji hard. Zazwyczaj jest to baza. Poproś kosmetyczkę, aby właśnie takiej bazy użyła. Ona daje praktycznie taki sam efekt jak żel czyli mocno utwardza.

Awatar użytkownika
myszamisia

Postautor: myszamisia » 16 maja 2017, 22:16

Paznokcie ładnie rosną pod hybrydą, ale nie wzmacniają się, mimo że dają takie wrażenie i dużo dziewczyn pisze, że się wzmocniły. Dzięki hybrydzie są grubsze i twardsze, ale po zdjęciu mają taki sam stan jak przed, czyli jeśli były delikatne i skłonne do łamania, to takie pozostaną. W moim przypadku muszę nakładać hybrydę od razu po zdjęciu poprzedniej, bo zaraz się złamią.

Wysłane spod islandzkiego wulkanu

Awatar użytkownika
Plants

Postautor: Plants » 16 maja 2017, 22:17

Cattivo pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ja właśnie za to pokochałam hybrydy. Dzięki temu byłam w stanie w końcu zahodować ja na bardzo przyzwoitą długość. Paznokcie przestały się kruszyć, łamać i rozwarstwiać. Jak były już zbyt długie to zaczynały się łamać, ale to bardziej urazy mechaniczne, które jestem w stanie wybaczyć. Teraz kupiłam jeszcze semilac hardi i pierwsze wrażenie jest świetne. Może w końcu uda się zahodować na taką długość jak zwykle mają przedłużane :pazurki:

A przy okazji śpieszę donieść, że nie tylko Semilac uczula. Koleżanka dostała uczulenia po hybrydzie Indygo, a Semilaki nie robiły jej krzywdy. Jednak nigdy nie ma pewności, że lakier będzie dla nas bezpieczny nawet jak firma jest zachwalana. Ostatnio miałam ochotę na jakieś nowości, ale chyba skończy się na testowaniu firm po jednym lekarze zamiast na kupowaniu wielkiej kolekcji.

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 17 maja 2017, 10:00

myszamisia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Paznokcie ładnie rosną pod hybrydą, ale nie wzmacniają się, mimo że dają takie wrażenie i dużo dziewczyn pisze, że się wzmocniły. Dzięki hybrydzie są grubsze i twardsze, ale po zdjęciu mają taki sam stan jak przed, czyli jeśli były delikatne i skłonne do łamania, to takie pozostaną. W moim przypadku muszę nakładać hybrydę od razu po zdjęciu poprzedniej, bo zaraz się złamią.

Wysłane spod islandzkiego wulkanu

Nie no, ja wiem, że hybryda nie pełni roli odżywki i wiem, że po zdjęciu paznokcie będą w takim samym stanie (albo i gorszym, jak się nieumiejętnie zdejmie), zastanawiałam się, czy taka "konstrukcja" ze względu na specyfikę metody pomoże mi te paznokcie zabezpieczyć :)

Dzięki dziewczyny :)

Awatar użytkownika
Hadilan
Ranga alternatywna: Rumuńska panda

Postautor: Hadilan » 17 maja 2017, 12:36

Ja mam giętkie i dość miękkie paznokcie. Powiem tak, u mnie do pewnego momentu nie dzieje się nic, ale gdy tylko paznokcie przekroczą pewną długość, to się wyginają, aż w końcu łamią. Mi nigdy hybryda cudów z paznokciami nie robiła, czy u kosmetyczki, czy samodzielna. Do tego mogą Ci odpryskiwać dość łatwo.

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka

:voodoo:

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 17 maja 2017, 13:38

Hadilan pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja mam giętkie i dość miękkie paznokcie. Powiem tak, u mnie do pewnego momentu nie dzieje się nic, ale gdy tylko paznokcie przekroczą pewną długość, to się wyginają, aż w końcu łamią. Mi nigdy hybryda cudów z paznokciami nie robiła, czy u kosmetyczki, czy samodzielna. Do tego mogą Ci odpryskiwać dość łatwo.

Spróbuję mimo wszystko, ciekawa jestem efektu.

Awatar użytkownika
sziket

Postautor: sziket » 17 maja 2017, 14:39

Mam takie same paznokcie :/ Robiłam hybrydy, ale właśnie odpryskiwały, a paznokcie razem z tą hybrydą były tylko trochę twardsze; przerzuciłam się na tytany, i jest fajnie, no ale niestety same płytki są słabsze niż były.
Masikura.

Awatar użytkownika
Hadilan

Postautor: Hadilan » 17 maja 2017, 16:14

sziket pisze:Mam takie same paznokcie :/ Robiłam hybrydy, ale właśnie odpryskiwały, a paznokcie razem z tą hybrydą były tylko trochę twardsze; przerzuciłam się na tytany, i jest fajnie, no ale niestety same płytki są słabsze niż były.

A cóż to? :roza:

Cattivo pisze:Spróbuję mimo wszystko, ciekawa jestem efektu.

Jasne, próbuj :ok:
Napisałam to wszystko, bo spotykam się dość często z gloryfikowaniem hybryd, a w bliskim otoczeniu obserwuję coś kompletnie innego.
No i moje pazury to są w ogóle boskie, utwardzone żelem też się łamały :facepalm:

Awatar użytkownika
sziket

Postautor: sziket » 17 maja 2017, 16:34

sziket pisze:Mam takie same paznokcie :/ Robiłam hybrydy, ale właśnie odpryskiwały, a paznokcie razem z tą hybrydą były tylko trochę twardsze; przerzuciłam się na tytany, i jest fajnie, no ale niestety same płytki są słabsze niż były.

A cóż to? :roza:

A proszę :) http://polki.pl/moda-i-uroda/paznokcie,manicure-tytanowy-co-to-jest-i-czym-rozni-sie-od-hybrydy,10417703,artykul.html
Pazury zrobione tytanami są troszkę grubsze niż po hybrydzie, ale o wiele twardsze; jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby któryś odprysnął czy coś.
Masikura.

Awatar użytkownika
Hadilan

Postautor: Hadilan » 17 maja 2017, 21:06

Aaaa, to takie buty... Brzmi fajnie :ok: I ceny produktów też fajne :brzydal:
W życiu o tym nie słyszałam, a to metoda znana od lat 90-tych.
Korci mnie przetestować.

Awatar użytkownika
sziket

Postautor: sziket » 18 maja 2017, 15:58

Aaaa, to takie buty... Brzmi fajnie :ok: I ceny produktów też fajne :brzydal:
W życiu o tym nie słyszałam, a to metoda znana od lat 90-tych.
Korci mnie przetestować.

Fajne to jest :) Póki co robię u kosmetyczki, ale nie wiem czy nie skuszę się na samodzielną zabawę...jak coś, to zacznę od stóp :pazurki:
Masikura.

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 23 maja 2017, 23:26

Jaka lampę UV polecacie? Szukam czegoś naprawdę porządnego.

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 28 cze 2017, 19:25

Bardzo podobają mi się całe białe paznokcie. Stąd moje pytanie - jaki jest najlepszy biały? Neonail? czy Semilac? Potrzebuje czegoś raczej stacjonarnie, bo uwidziałam sobie biały manicure na wesele. I do tego jak dobrze rozumiem ma iść top sun blocker? Jeśli chodzi o niego, chyba zdecyduję się na neonail.

podpucha

Postautor: podpucha » 28 cze 2017, 19:57

Mam Neonail i mogę powiedzieć, że jest pięknie biały jak kreda i naprawdę ładnie kryje <3

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 28 cze 2017, 23:11

benz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Bardzo podobają mi się całe białe paznokcie. Stąd moje pytanie - jaki jest najlepszy biały? Neonail? czy Semilac? Potrzebuje czegoś raczej stacjonarnie, bo uwidziałam sobie biały manicure na wesele. I do tego jak dobrze rozumiem ma iść top sun blocker? Jeśli chodzi o niego, chyba zdecyduję się na neonail.

O semilacu bialym raczej kiepskie opinie slyszalam.

Awatar użytkownika
Hadilan

Postautor: Hadilan » 29 cze 2017, 12:24

Biały z Cosmetics Zone jest żółtawy, gdy porówna się go z paznokciem pomalowanym bielą innej firmy.
(Tak btw).
Ostatnio zmieniony 29 cze 2017, 12:24 przez Hadilan, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 30 cze 2017, 7:30

podpucha pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Mam Neonail i mogę powiedzieć, że jest pięknie biały jak kreda i naprawdę ładnie kryje <3

Kupiłam :D jaki masz kolor? bo były 3 biele. Ja wzięłam white collar i faktycznie krycie pierwsza klasa.

podpucha

Postautor: podpucha » 30 cze 2017, 9:08

benz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
podpucha pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Kupiłam :D jaki masz kolor? bo były 3 biele. Ja wzięłam white collar i faktycznie krycie pierwsza klasa.

Mam ten sam :)

Wróć do „Moda i Uroda”