Paznokcie hybrydowe

Awatar użytkownika
JanuszPolnocy

Paznokcie hybrydowe

Postautor: JanuszPolnocy » 11 lip 2016, 10:38

Jako prawdziwa hybrydoholiczka pozwoliłam sobie otworzyć ten temat.
Używacie, lubicie? Jakie firmy polecacie?

Lakiery hybrydowe:

http://semilac.pl/pl/

http://modenanails.pl/

https://em-nail.pl/pl/

https://www.indigo-nails.com/pl,index.html

http://www.neonail.pl/

http://www.misteromilano.pl/

https://lakieryhybrydowe.pl/

Polecane BAZY:

:arrow: Neo Nail Extra Base
:arrow: Indigo protein base
:arrow: Gelish Base Gel Soak Off

Polecane TOPY:
:arrow: Star Nail Eco top coat
:arrow: Semilac Top Coat zwykły i No wipe

LAMPY :

:arrow: Lampa UV 36W - klasyczna, utwardza żele, hybrydy. Minimalny czas utwardzania to 2minuty

:arrow: Lampa LED Semilac 6W - do hybryd, dośc mała moc

:arrow: Lampa CCLF + LED 36 W tzw diamencik - tą polecam od siebie - czasy to 10 s 30 s 60s , utwardza hybrydy i żele

Czym zastąpić Hardi Semilac?
:arrow: żele easy off/ soak off w sklepie Dobrarada pl

Kanały na YT o hybrydach:

https://www.youtube.com/channel/UCyWk1u ... xXeSyHlu6Q

https://www.youtube.com/user/babsita84

https://www.youtube.com/channel/UCljMyc ... FhSIm_cM-A
Ostatnio zmieniony 11 lip 2016, 15:11 przez JanuszPolnocy, łącznie zmieniany 2 razy.

Khaleesi

Re: Paznokcie hybrydowe

Postautor: Khaleesi » 11 lip 2016, 12:24

Ooo <3 świetny pomysł na wątek :) ja zaczęłam od semilaca, ale nie byłam zadowolona z trwałości (odchodzenie lakieru jednym płatem), więc teraz przeszłam na extra base neonail, a kolory testuję różnych firm: semilac, neonail, cosmetics zone, Pierre Rene.

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 11 lip 2016, 12:40

Cześć czołem, zestaw do hybryd kupiłam zaledwie kilka miesiecy temu ale polubiłam je bardzo. Używam lakierów NeoNail i jestem z nich bardzo zadowolona. Kiedy jeszcze chodziłam na hybrydy do salonu robiłam zawsze Opi GelColor i planuje zakup ulubionych kolorów :D
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Agnes
BAN

Postautor: Agnes » 11 lip 2016, 13:23

Ja się przymierzam do stopniowego kompletowania zestawu do hybryd. Czytałam trochę na wątku na forum, którego nazwy nie będę wymieniać i każdy tam doradza super drogie lampy. Myślicie, że taka zwykła lampa LED, 9W będzie dawała radę? To nie byłoby absolutnie żadne profesjonalne wykonywanie hybryd, tylko sobie, może jakiejś koleżance, do zwykłego użytku domowego. Widziałam lampy na allegro, które pewnie są z Chin, ale czy to nie jest tak, że te lampy są tak naprawdę wszystkie z Chin, a potem sprzedawane pod logo konkretnej firmy za dużo wyższą cenę? Mnie nie są potrzebne wielkie bajery, byle, żeby ta lampa po prostu utwardzała hybrydy.

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 11 lip 2016, 13:36

Agnes pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja się przymierzam do stopniowego kompletowania zestawu do hybryd. Czytałam trochę na wątku na forum, którego nazwy nie będę wymieniać i każdy tam doradza super drogie lampy. Myślicie, że taka zwykła lampa LED, 9W będzie dawała radę? To nie byłoby absolutnie żadne profesjonalne wykonywanie hybryd, tylko sobie, może jakiejś koleżance, do zwykłego użytku domowego. Widziałam lampy na allegro, które pewnie są z Chin, ale czy to nie jest tak, że te lampy są tak naprawdę wszystkie z Chin, a potem sprzedawane pod logo konkretnej firmy za dużo wyższą cenę? Mnie nie są potrzebne wielkie bajery, byle, żeby ta lampa po prostu utwardzała hybrydy.

Ja mam mały, tani mostek z NeoNail i spisuje się dobrze. Jeśli chcesz kupić lampę na własne potrzeby to nie widze zbytniego sensu w kupowaniu drogiej lampy.

Jak pisać NA SZARO?

Agnes
BAN

Postautor: Agnes » 11 lip 2016, 13:54

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ja mam mały, tani mostek z NeoNail i spisuje się dobrze. Jeśli chcesz kupić lampę na własne potrzeby to nie widze zbytniego sensu w kupowaniu drogiej lampy.

Właśnie z tego, co widzę, to ten mostek 9W z Neonail wygląda dokładnie tak, jak te mostki noname na allegro, tyle, że z logiem Neonail. Więc jeśli byłoby to samo, to chyba nie ma sensu przepłacać 3 razy drożej. Mam niestety ograniczone finanse, bo gdybym nie miała, to spokojnie kupiłabym od razu normalny zestaw. A naprawdę, już mam serdecznie dość zwykłych lakierów, które pomimo idealnego przygotowania płytki paznokcia, top coatu, wytrzymują czasami 1 dzień :evil:

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 11 lip 2016, 14:07

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Właśnie z tego, co widzę, to ten mostek 9W z Neonail wygląda dokładnie tak, jak te mostki noname na allegro, tyle, że z logiem Neonail. Więc jeśli byłoby to samo, to chyba nie ma sensu przepłacać 3 razy drożej. Mam niestety ograniczone finanse, bo gdybym nie miała, to spokojnie kupiłabym od razu normalny zestaw. A naprawdę, już mam serdecznie dość zwykłych lakierów, które pomimo idealnego przygotowania płytki paznokcia, top coatu, wytrzymują czasami 1 dzień :evil:

Tak, te lampy wyglądają tak samo jak te z Allegro. Zdecydowałam sie na droższą tylko dlatego, że nie znam sie na tym na tyle, by wiedzieć czy to rzeczywiście to samo i wolałam mieć z gwarancją i obsługą klienta (tak jakby co). A Madzik przypadkiem nie kupowała wlasnie takiego mostka z Ali?

Jak pisać NA SZARO?

Agnes
BAN

Postautor: Agnes » 11 lip 2016, 14:12

Nie oglądam Madzika, zresztą, jak to Madzik, wszystko jest fajne, jeśli jest tanie. Obejrzałam kilka filmów i czytałam, co dziewczyny o niej pisały.

Awatar użytkownika
Spaaaniel

Postautor: Spaaaniel » 11 lip 2016, 14:15

Do domowego użytku mostek jest super. Stopa też się pod nim mieści (nawet taka szeroka jak moja). Ja mam swój ze startera Semilac bo nie chciało mi się samej kompletowac wszystkiego i akurat trafiłam na zniżkę w mintishopie.
Mózgi są wspaniałe. Szkoda, że każdy nie może mieć po jednym

Khaleesi

Re: RE: Re: Paznokcie hybrydowe

Postautor: Khaleesi » 11 lip 2016, 14:18

Agnes pisze:Ja się przymierzam do stopniowego kompletowania zestawu do hybryd. Czytałam trochę na wątku na forum, którego nazwy nie będę wymieniać i każdy tam doradza super drogie lampy. Myślicie, że taka zwykła lampa LED, 9W będzie dawała radę? To nie byłoby absolutnie żadne profesjonalne wykonywanie hybryd, tylko sobie, może jakiejś koleżance, do zwykłego użytku domowego. Widziałam lampy na allegro, które pewnie są z Chin, ale czy to nie jest tak, że te lampy są tak naprawdę wszystkie z Chin, a potem sprzedawane pod logo konkretnej firmy za dużo wyższą cenę? Mnie nie są potrzebne wielkie bajery, byle, żeby ta lampa po prostu utwardzała hybrydy.

Ja zamawiałam z Ali, ale nie mostek tylko tą lampę Diamond polecaną na tamtym forum. Jestem bardzo zadowolona, pięknie utwardza i spokojnie całą dłoń naraz łącznie z kciukiem.

Awatar użytkownika
Lukrecja

Postautor: Lukrecja » 11 lip 2016, 14:19

Dołączę do wątku :) Hybrydy robię od jesieni ubiegłego roku, kupuję głównie Neonail i Semilac. Co do lampy, na początek kupiłam niedrogą, zwykłą lampę UV i jestem bardzo zadowolona, a potem dokupiłam lekki mostek, bo czasem wyjeżdżam na dłużej i jest on wygodny w transportowaniu ;)
Jakby ktoś chciał mostek z ali, to polecam Sun Mini- sama kupiłam go dzięki rekomendacjom na grupie na fb i wszystko działa jak należy :)

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 11 lip 2016, 14:20

Nie oglądam Madzika, zresztą, jak to Madzik, wszystko jest fajne, jeśli jest tanie. Obejrzałam kilka filmów i czytałam, co dziewczyny o niej pisały.

Racja, z wiarygodnością u Madzika średnio. Jeśli to ten sam mostek to do hybryd na własny użytek powinien styknąć.

Jak pisać NA SZARO?

Khaleesi

Postautor: Khaleesi » 11 lip 2016, 14:34

Lukrecja pisze:Dołączę do wątku :) Hybrydy robię od jesieni ubiegłego roku, kupuję głównie Neonail i Semilac. Co do lampy, na początek kupiłam niedrogą, zwykłą lampę UV i jestem bardzo zadowolona, a potem dokupiłam lekki mostek, bo czasem wyjeżdżam na dłużej i jest on wygodny w transportowaniu ;)
Jakby ktoś chciał mostek z ali, to polecam Sun Mini- sama kupiłam go dzięki rekomendacjom na grupie na fb i wszystko działa jak należy :)

Ile czasu utwardza? 30s?

Awatar użytkownika
Lukrecja

Postautor: Lukrecja » 11 lip 2016, 14:37

Khaleesi pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Lukrecja pisze:Dołączę do wątku :) Hybrydy robię od jesieni ubiegłego roku, kupuję głównie Neonail i Semilac. Co do lampy, na początek kupiłam niedrogą, zwykłą lampę UV i jestem bardzo zadowolona, a potem dokupiłam lekki mostek, bo czasem wyjeżdżam na dłużej i jest on wygodny w transportowaniu ;)

Ile czasu utwardza? 30s?

Ma opcje 30 i 60sekund, ta druga jak dłużej naciśniesz przycisk ;)

Khaleesi

Re: RE: Re: RE: Re: Paznokcie hybrydowe

Postautor: Khaleesi » 11 lip 2016, 14:39

Lukrecja pisze:
Khaleesi pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ile czasu utwardza? 30s?

Ma opcje 30 i 60sekund, ta druga jak dłużej naciśniesz przycisk ;)

Ale w praktyce ile czasu potrzebuje żeby utwardzić jedną warstwę?

Awatar użytkownika
JanuszPolnocy

Postautor: JanuszPolnocy » 11 lip 2016, 14:40

Dodałam lampy do pierwszego posta, postaram się jeszcze to rozbudować.

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 11 lip 2016, 14:45

Ja poprosze o dodanie do listy hybryd Modena Nails. Mam i polecam, a ich neony swiecace w ciemnosciach skradly mi serce :mrgreen:

Awatar użytkownika
Lukrecja

Re: RE: Re: RE: Re: Paznokcie hybrydowe

Postautor: Lukrecja » 11 lip 2016, 14:49

Khaleesi pisze:

Powiem tak, ja na razie utwardzam dłużej, bo wcześniej miałam do czynienia z lampą UV, w której trzeba utwardzać 2 minuty i jakoś tak z przyzwyczajenia wolę potrzymać dłużej ;) Czasem bazę i pierwszą warstwę utwardzam 30 sekund, a drugą warstwę i top dłużej, dla spokoju ducha :P Wszystko ładnie trzyma, do tej pory nigdy hybryda mi nie odpadła.
Jakby coś, to o taką lampę chodzi: http://pl.aliexpress.com/item/Hot-sale- ... 104.MRnLvr

Gdyby zepsuła mi się, odpukać, lampa UV, to zapewne kupię "diamencik" na ali- moja siostra stamtąd ma, lampa śmiga jak należy, no ale jest droższa niż mostek, wiadomo ;)

Khaleesi

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Paznokcie hybrydowe

Postautor: Khaleesi » 11 lip 2016, 14:54

Lukrecja pisze:
Khaleesi pisze:

Powiem tak, ja na razie utwardzam dłużej, bo wcześniej miałam do czynienia z lampą UV, w której trzeba utwardzać 2 minuty i jakoś tak z przyzwyczajenia wolę potrzymać dłużej ;) Czasem bazę i pierwszą warstwę utwardzam 30 sekund, a drugą warstwę i top dłużej, dla spokoju ducha Wszystko ładnie trzyma, do tej pory nigdy hybryda mi nie odpadła.
Jakby coś, to o taką lampę chodzi: http://pl.aliexpress.com/item/Hot-sale- ... 104.MRnLvr

Gdyby zepsuła mi się, odpukać, lampa UV, to zapewne kupię "diamencik" na ali- moja siostra stamtąd ma, lampa śmiga jak należy, no ale jest droższa niż mostek, wiadomo ;)

Dzięki za odpowiedź :) ja mam właśnie diamond, ale zastanawiam się nad mniejszą, bo bardzo często biorę wszystko ze sobą żeby komuś zrobić.

Khaleesi

Postautor: Khaleesi » 11 lip 2016, 14:55

Lusia pisze:Ja poprosze o dodanie do listy hybryd Modena Nails. Mam i polecam, a ich neony swiecace w ciemnosciach skradly mi serce :mrgreen:

Aaa! To brzmi pięknie <3

Wróć do „Moda i Uroda”