Wątek pielegnacyjny

Awatar użytkownika
Lusia

Re: Wątek pielegnacyjny

Postautor: Lusia » 01 sty 2018, 22:57

Takajakaja pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Szukam dobrego płynu micelarnego który zmyje eyeliner i w ogóle dobrze zmywa makijaż oczu. Da się? Wiem, że dwufazówki i mleczka są lepsze ale nienawidzę tego efektu na moich oczach... :niewiem: Kiedyś używałam fioletowego Bourjois - wycofali go? Jakiś czas różowy Garnier - ale nie mogłam go teraz znaleźć w Rossie. Najczęściej miałam teraz lipowy z Sylveco, ale też eyelinera za bardzo nie zmywał i chciałabym już coś innego. Zamiast niego kupiłam micel z L'Oreal bo był w promo - tragedia.. W rezultacie mam teraz jakieś mleczko którego nie trawię i ze dwa czy trzy micele i żaden mi nie odpowiada. Zrobiłam sobie ostatnio czarne mocne kreski i ŻADEN tego dobrze nie zmył. Więc szukam czegoś sprawdzonego bo tracę cierpliwość. :prosi:

Ja uzywam oleju migdalowego, a potem zmywam to albo wacikiem nasaczony ciepla woda albo plynem micelarnym.

Nicolette222

Postautor: Nicolette222 » 17 sty 2018, 21:47

Hello;) Znacie może coś punktowego na pryszcza? W sobotę bal a tu taka niespodzianka wyskoczyła i żadne sposoby nie pomagają...

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 17 sty 2018, 22:11

Nicolette222 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Hello;) Znacie może coś punktowego na pryszcza? W sobotę bal a tu taka niespodzianka wyskoczyła i żadne sposoby nie pomagają...

Moim zaniem nie ma nic lepszego niz olejek herbaciany.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 17 sty 2018, 23:47

Nicolette222 pisze:zobacz cytowaną wiadomość

ja nie znam nic lepszego niz plasterki cosrx

ewentualnie czarna glinka + olej tamanu + olejek z drzewa herbacianego + aloes
z przewaga oleju tamanu
Ostatnio zmieniony 17 sty 2018, 23:54 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Nicolette222

Postautor: Nicolette222 » 18 sty 2018, 0:37

Dzięki dziewczyny, jutro lecę na zakupy;D

MamaMuminka

Postautor: MamaMuminka » 20 sty 2018, 9:07

Dziewczyny, czy wiecie gdzie stacjonarnie moge szukac kwasu hialuronowego 3%.?
Najlepiej w Warszawie. Troche za pozno sie obudzilam i nie zdaze juz zamowic na biochemii urody czy w innych sklepach internetowych. Przeszukalam caly internet, ale innych miejsc z tym specyfikiem nie znalazlam, a mam noz na gardle ;(
Obrazek

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 20 sty 2018, 9:45

MamaMuminka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Najlepiej w Warszawie. Troche za pozno sie obudzilam i nie zdaze juz zamowic na biochemii urody czy w innych sklepach internetowych. Przeszukalam caly internet, ale innych miejsc z tym specyfikiem nie znalazlam, a mam noz na gardle ;(

kupowałam w bioorganice, dawno temu ale warto sprawdzić, mają telefon podany na stronie

MamaMuminka

Postautor: MamaMuminka » 20 sty 2018, 12:57

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
MamaMuminka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

kupowałam w bioorganice, dawno temu ale warto sprawdzić, mają telefon podany na stronie

Dziekuje serdecznie, znalazlam! :mrgreen:
Obrazek

Wróć do „Moda i Uroda”