Make Me UP

mantide

Re: Make Me UP

Postautor: mantide » 31 sie 2017, 16:47

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
mantide pisze:zobacz cytowaną wiadomość
http://www.rossmann.pl/Produkt/Maybelline-Age-Instant-Rewind-korektor-01-Light-6-8-ml,420489,7171

Korektor z Maybelline ma być dostępny w Rossmannie w październiku. Za granicą jest wielkim hitem i wszyscy go zachwalają. W Polsce ciężko go dostać, bo sama szukałam. Jak coś gdzieś rzucili, to rozchodziły się jak świeże bułeczki. Mam tylko nadzieję, że będzie dostępnych więcej kolorów, bo mnie najbardziej interesuje Neutalizer. No, i oby tylko cena nie była zaporowa :P
to był moj pierwszy korektor

Mama kupiła mi go bodaj w Niemczech i ja w nim nic rewelacyjnego nie widziałam. ale to było jak zaczynałam się malować, jakieś 6 lat temu więc może zmienili formułę :brzydal:

Możliwe, że zmienili, nie wiem. Ja niestety nigdy nie miałam okazji go pomacać, a chętnie bym mu się przyjrzała skoro to taki hicior na YT.

Awatar użytkownika
paulinza

Postautor: paulinza » 31 sie 2017, 16:51

http://www.rossmann.pl/Produkt/Maybelline-Age-Instant-Rewind-korektor-01-Light-6-8-ml,420489,7171

Korektor z Maybelline ma być dostępny w Rossmannie w październiku. Za granicą jest wielkim hitem i wszyscy go zachwalają. W Polsce ciężko go dostać, bo sama szukałam. Jak coś gdzieś rzucili, to rozchodziły się jak świeże bułeczki. Mam tylko nadzieję, że będzie dostępnych więcej kolorów, bo mnie najbardziej interesuje Neutalizer. No, i oby tylko cena nie była zaporowa :P

Będzie za 46,99zł

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 31 sie 2017, 16:57

paulinza pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Będzie za 46,99zł

no to ja bym za niego połowy ceny w promocji nie dała :brzydal:

mantide

Postautor: mantide » 31 sie 2017, 17:01

To dość dużo jak na Maybelline :/

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 31 sie 2017, 17:08

może coś mieszam, ale maybelline sacjonarnie chyba poszło ostatnio w górę? chyba że to takie wrażenie na tle cen z importu w drogeriach internetowych...

z maybelline bardzo lubię niektóre tusze,cienie w kremie, kredkę do brwi ale kolorówka do twarzy zawsze kojarzy mi się z takimi olejowo tłuścistymi brzydko pachnącymi maziajami :brzydal: podobnie jak L'oreal, rimmel, astor

ogólnie to niby nie mam ani jakiś wielkich cieni,ani skóry pod oczami podatnej na przesuszenia, zbieranie się w liniach, ale jeszcze chyba nigdy nie spotkałam się z przyzwoitym korektorem pod oczy w drogeryjnej cenie
Ostatnio zmieniony 31 sie 2017, 17:14 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

mantide

Postautor: mantide » 31 sie 2017, 17:41

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

może coś mieszam, ale maybelline sacjonarnie chyba poszło ostatnio w górę? chyba że to takie wrażenie na tle cen z importu w drogeriach internetowych...

z maybelline bardzo lubię niektóre tusze,cienie w kremie, kredkę do brwi ale kolorówka do twarzy zawsze kojarzy mi się z takimi olejowo tłuścistymi brzydko pachnącymi maziajami :brzydal: podobnie jak L'oreal, rimmel, astor

ogólnie to niby nie mam ani jakiś wielkich cieni,ani skóry pod oczami podatnej na przesuszenia, zbieranie się w liniach, ale jeszcze chyba nigdy nie spotkałam się z przyzwoitym korektorem pod oczy w drogeryjnej cenie

Ich cienie w kremie uwielbiam.

Nie wiem jak dokładnie jest obecnie z cenami, bo większość i tak zamawiam z drogerii internetowych, ale cena tego korektora bardziej przypomina mi ceny L'Oreal albo Bourjois, Revlon (czyli powiedzmy "nieco wyższa półka drogeryjna" :brzydal: ).

Mi się dosłownie wszystko zbierało pod oczami, nieważne jaka firma i jaki korektor, więc zaczęłam robić baking i działa póki co.

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 01 wrz 2017, 22:04

Mam go w planach od kiedy usłyszałam, jak zachwala go Lamakeupebella. Kupię na pewno, ale nie za taką cenę, sporo jak na Maybelline.

Awatar użytkownika
zombiegirl

Postautor: zombiegirl » 03 wrz 2017, 12:29

Ja dostałam do testów ten korektor i powiem tak: jest ok, lekko zakrywa cienie, rozjaśnia skórę. Ma dość dziwną formułę, lekko suchą. U mnie nie zbierał się w załamaniach (chyba że użyłam go jako bazę pod cienie) i nie ścierał, ALE w życiu nie dałabym za niego 50 zł. 25 na promocji jeszcze może i tak, ale w regularnej cenie w życiu. Przereklamowany i to mocno

betsss

Postautor: betsss » 03 wrz 2017, 23:25

Cześć dziewczyny! :)
Przybywam do Was z pytaniem :)
Szukam podkładu (drogeryjny, do 70zł max) o średnim kryciu ale żeby wyglądał naturalnie. Mam tłustą cerę ale nie lubię podkładów typowo matujących. Obecnie używam miniaturki kremu BB z MIsshy i zastanawiam się nad pełnowymiarowym opakowaniem. Chociaż nie jestem do końca przekonana... Może Wy mi coś polecicie? :)

jules

Postautor: jules » 04 wrz 2017, 11:38

betsss pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Szukam podkładu (drogeryjny, do 70zł max) o średnim kryciu ale żeby wyglądał naturalnie. Mam tłustą cerę ale nie lubię podkładów typowo matujących. Obecnie używam miniaturki kremu BB z MIsshy i zastanawiam się nad pełnowymiarowym opakowaniem. Chociaż nie jestem do końca przekonana... Może Wy mi coś polecicie? :)

Jako posiadaczka ŁZS mam wrażenie, że prawie wszystkie dostępne podkłady dla skóry mieszanej i tłustej są mega kryjące i jednak widoczne na skórze, a ja chciałabym czegoś lekkiego i zastygającego. Teraz używam Revlon CS c/oily i w sumie jestem zadowolona. Nakładam jedną warstwę gąbeczką i jest okej. Nie daje mi bardzo płaskiego matu, na mnie wygląda naprawdę dobrze, choć wiem, że niektórym mocno nie pasuje + ta szeroka gama kolorystyczna.
Moja koleżanka miała Bourjois 123 Perfect Foundation i była bardzo zadowolona, ale wiem, że potrafi oksydować i najjaśniejszey odcień na zimę będzie i tak za ciemny...słyszałam też wiele dobrego o Nars Velvet Matte Skin Tint, ale to już drogi produkt.
Miałam Miszkę dla skóry dojrzałej (bo była jaśniejsza od klasycznej) i choć pięknie wyglądała na skórze to szybko się świeciłam niestety.

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 06 wrz 2017, 15:25

jules pisze:zobacz cytowaną wiadomość
betsss pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Jako posiadaczka ŁZS mam wrażenie, że prawie wszystkie dostępne podkłady dla skóry mieszanej i tłustej są mega kryjące i jednak widoczne na skórze, a ja chciałabym czegoś lekkiego i zastygającego. Teraz używam Revlon CS c/oily i w sumie jestem zadowolona. Nakładam jedną warstwę gąbeczką i jest okej. Nie daje mi bardzo płaskiego matu, na mnie wygląda naprawdę dobrze, choć wiem, że niektórym mocno nie pasuje + ta szeroka gama kolorystyczna.
Moja koleżanka miała Bourjois 123 Perfect Foundation i była bardzo zadowolona, ale wiem, że potrafi oksydować i najjaśniejszey odcień na zimę będzie i tak za ciemny...słyszałam też wiele dobrego o Nars Velvet Matte Skin Tint, ale to już drogi produkt.
Miałam Miszkę dla skóry dojrzałej (bo była jaśniejsza od klasycznej) i choć pięknie wyglądała na skórze to szybko się świeciłam niestety.

Standardowo Revlon, ładnie wygląda też Catrice All Matt Plus jako coś lżejszego o dobrym kryciu.

To jest ponoć nowy trend, chyba mnie coś ominęło: :D
Obrazek
http://www.mirror.co.uk/3am/style/3am-fashion-celebrity-beauty/squiggle-eyebrows-thing-its-possibly-11109366

Ale w sumie w ramach zabawy/sesji zdjęciowej super.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 20 wrz 2017, 19:09

Dotarły do mnie nowe cienie Glam (3 beztalkowce + 1 zwykły mat) oraz GlamGlue. Cienie będę porządnie testować w najbliższych dniach, ale klej zachwycił mnie od pierwszego użycia. Jak to podbija kolor, głębię, błysk :serce: Mam nadzieję, że będzie trzymał makijaż przez wiele godzin.
Insta
Piekę słodkie Proste ciasto jogurtowe z porzeczkami

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 21 wrz 2017, 15:13

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dotarły do mnie nowe cienie Glam (3 beztalkowce + 1 zwykły mat) oraz GlamGlue. Cienie będę porządnie testować w najbliższych dniach, ale klej zachwycił mnie od pierwszego użycia. Jak to podbija kolor, głębię, błysk :serce: Mam nadzieję, że będzie trzymał makijaż przez wiele godzin.

daj znać, bo kusi mnie ten klej dość mocno, ale mam już tyle tego wszystkiego, że staram się kupować już tylko sprawdzone rzeczy XD

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 22 wrz 2017, 12:46

benz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

daj znać, bo kusi mnie ten klej dość mocno, ale mam już tyle tego wszystkiego, że staram się kupować już tylko sprawdzone rzeczy XD

mówisz - masz. Ja jestem zakochana :serce:
http://zakazprowokacji.blogspot.com/2017/09/glamglue.html
Insta

mantide

Postautor: mantide » 28 wrz 2017, 22:53

W czym transportujecie pędzle podczas wyjazdu/wycieczki?
Wcześniej miaĺam kosmetyczkę z gumkami i przedziałką na te pędzle, ale była już za mała na moją ilość kosmetyków i teraz mam inną, bez takich bajerów. Szukałam jakiś etui po sklepach internetowych, ale zazwyczaj są w komplecie z jakimiś pędzlami, albo są to ogromne tuby na milion pędzli niczym dla make-up artist, podczas gdy ja biorę ze sobą jakieś 5-6 do codziennego makijażu.
Przypadkiem też napotkałam takie małe etui podróżne na kilka sztuk w H&M, nawet te pędzle dołączone do zestawu bym jakoś przeżyła, bo nie było drogie. Tylko że było ono na miniaturowe, podróżne pędzle, a takie z normalnej długości rączką by się nie zmieściły.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 28 wrz 2017, 23:21

Wcześniej miaĺam kosmetyczkę z gumkami i przedziałką na te pędzle, ale była już za mała na moją ilość kosmetyków i teraz mam inną, bez takich bajerów. Szukałam jakiś etui po sklepach internetowych, ale zazwyczaj są w komplecie z jakimiś pędzlami, albo są to ogromne tuby na milion pędzli niczym dla make-up artist, podczas gdy ja biorę ze sobą jakieś 5-6 do codziennego makijażu.
Przypadkiem też napotkałam takie małe etui podróżne na kilka sztuk w H&M, nawet te pędzle dołączone do zestawu bym jakoś przeżyła, bo nie było drogie. Tylko że było ono na miniaturowe, podróżne pędzle, a takie z normalnej długości rączką by się nie zmieściły.

Hania (GlamShop) ma dość fajnie wyglądające, dużo mieszczące etui na pędzle - zapinana kosmetyczka z gumkami i przedziałką. Jak nie znajdę ładniejszego, to je kliknę, bo też mam z tym problem.
Insta

Awatar użytkownika
Loony Blonde

Postautor: Loony Blonde » 29 wrz 2017, 18:35

Skorzystacie z promocji na kosmetyki do makijażu w Rossmannie? Co planujecie kupić?

I pytanie do osób, które miały styczność z podkładami MAC. Zgadzacie się z tym porównaniem?

Ostatnio zmieniony 29 wrz 2017, 19:00 przez Loony Blonde, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 29 wrz 2017, 21:19

Ja mam kosmetyczkę z kieszonkami, ale widziałam fajne etui w Hebe, było w wersji z i bez pędzli.
Chyba to, na 8 pędzli: https://www.hebe.pl/produkty/etui-na-pedzle-do-makijazu-1-szt-hebe-professional
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2017, 21:21 przez Axis mundi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 30 wrz 2017, 1:35

Loony Blonde pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Skorzystacie z promocji na kosmetyki do makijażu w Rossmannie? Co planujecie kupić?

I pytanie do osób, które miały styczność z podkładami MAC. Zgadzacie się z tym porównaniem?

Używałam i Studio Fix i ProLongwear, w tym miałam je w tym samym czasie. Z recenzją się w większości zgadzam, choć przy Studio Fix duża różnice robi tez metoda aplikacji. Myślisz nad którymś z tych podkładów?
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Loony Blonde

Postautor: Loony Blonde » 30 wrz 2017, 6:44

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Loony Blonde pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Używałam i Studio Fix i ProLongwear, w tym miałam je w tym samym czasie. Z recenzją się w większości zgadzam, choć przy Studio Fix duża różnice robi tez metoda aplikacji. Myślisz nad którymś z tych podkładów?

Tak, szukam podkładu na co dzień. Teraz używam Revlon Colorstay, ale przestał mi odpowiadać po zmianie formuły i w końcu doszłam do wniosku, że czas na coś nowego. Z tej recenzji wynika, że Prolongwear może być idealny dla mnie. Nie potrzebuję bardzo mocnego krycia tylko trwałości, bo jestem poza domem ok 12 godzin, do tego nie mogę się oduczyć dotykania twarzy.
Puder też mi się kończy. Zastanawiam się nad tym:
http://www.maccosmetics.pl/product/shaded/159/30734/mineralize-skinfinish-natural/puder/index.tmpl

Wróć do „Moda i Uroda”