Make Me UP

Awatar użytkownika
benz

Re: Make Me UP

Postautor: benz » 13 cze 2018, 15:47

night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość
benz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
nie kupiłam matte ink :( w moim mieście nie ma żadnych testerów - ale fakt, jest ten szarawy odcień xD no cóź poczekam aż pojawią się testery :D

Ja się zaczynam zastanawiać, czy tam gdzie byłam, ktoś na bezczel nie porozkręcał pełnowartościowych szminek. Ale były tak upaprane kosmetykiem, że nawet sobie nie zadałam tego pytania :brzydal: .

u mnie takie pojedyncze odcienie leżały wciśnięte w te szparki na testery. Zapytałam ekspedientki czy są dostępne testety innych kolorów, a pani powiedziała, że to co widze, to nie są testery, przetarła bu8teleczki umazane produktem i odłożyła je gdzieś w głąb szafy, także grubo xD

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 14 cze 2018, 10:03

benz pisze:
u mnie takie pojedyncze odcienie leżały wciśnięte w te szparki na testery. Zapytałam ekspedientki czy są dostępne testety innych kolorów, a pani powiedziała, że to co widze, to nie są testery, przetarła bu8teleczki umazane produktem i odłożyła je gdzieś w głąb szafy, także grubo xD

:cojest:

Ciekawe, czy naklejenie napisu tester, skoro są i tak napoczęte, jest jakoś skrajnie przeciwne polityce Rossmana :niewiem: .
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 25 cze 2018, 17:59

Chciałabym kupić sobie korektor z Sephory, póki jest w promocji, ale nie po drodze mi do drogerii i wolałabym to zrobić online. Nie wiem tylko, który kolor będzie najlepszy, w sieci ciężko znaleźć jakieś normalne swatche. Pasuje mi najjaśniejszy Eveline, najjaśniejszy L'oreal Lumi Magique był spoko, ale najjaśniejszy z kolei True Match (ten stary) w najjaśniejszej wersji był dla mnie trochę zbyt jasny i siny. Ktoś ma jakiś pomysł?

Wróć do „Moda i Uroda”